Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

pracy

Jak zakupić mieszkanie – poradnik krok po kroku

 • Posted on: 17 April 2020
 • By: addmean
dom modułowy
Author: Wolf System
Source: Wolf System
Przewidujesz zakup apartamentu? Zanim wybierzesz wyśnione lokum, przejrzyj nasz praktyczny przewodnik zakupu apartamentu. Informacje te ułatwią Ci podjęcie tej ważnej decyzji.


Na co zwracać uwagę przy zakupie kwatery? Oprócz jego metrażu oraz rozkładu, nadzwyczaj istotna będzie lokalizacja posiadłości.

Nowe mieszkania we Wrocławiu - atrakcyjne propozycje od dewelopera

 • Posted on: 5 April 2020
 • By: addmean
sieci
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach posiadanie mieszkania jest niesłychanie dobrą rzeczą. Coraz mniej osób, jakie mieszkają w miastach wynajmuje mieszkania, lecz chce kupić własne. Jest to swego rodzaju stabilność, w następstwie czego specjalność ta przez cały czas się rozbudowuje, a użytkowników nie brakuje.

Moda na bicykle jest aktualnie nadzwyczaj duża - jak wyszukać atrakcyjny model?

 • Posted on: 19 February 2020
 • By: addmean
Rower
Author: Mareike Liese
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj panuje niezwykle duża moda na ekologię i zdrowy tryb życia. Objawia się to w najprostszych zachowaniach ludzi, jak na przykład segregacja odpadów, kupowanie eko żywności czy też rezygnowania z podróżowania autem. Ludzie coraz nagminniej przesiadają się na rowery, jakie w miastach okazują się być idealnym środkiem komunikacji.

Drzwi - element wystroju, o jakim nie należy zapominać przy aranżacji wnętrza

 • Posted on: 30 January 2020
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
W czasie urządzania wnętrza wybór odpowiednich drzwi jest zadaniem bardzo istotnym, a przy tym wcale nie łatwym.


Drzwi wewnętrzne są znaczącym czynnikiem mającym wpływ na wygląd wnętrza. Ich kolor, wygląd, a również wykończenie są nie mniej ważne jak podłogi, meble czy wykończenie ścian. Należy przy tym nie zapominać, że są trwałym wyposażeniem - nabywamy je na lata. Z tego powodu powinniśmy właściwie przemyśleć ich wybór. (Więcej tutaj) Drzwi wewnętrzne, otwierane tradycyjnie lub przesuwne mogą być wykonane z drewna, laminatu albo fornirowane. Mamy do dyspozycji drzwi imitujące wiele gatunków drewna. Kolejną sprawą jest szkło. Może go w ogóle nie być, może zajmować więcej albo mniej miejsca. Szkło może występować w zróżnicowanych odcieniach, gładkie lub posiadać jakąś fakturę. Pamiętajmy, że poprzez takie przeszklenie możemy doświetlić ciemniejsze kąty w mieszkaniu, na przykład przedpokój bez okien.

Z jakiego powodu naprawdę powinniśmy zdecydować się na zakup mieszkania w stolicy Dolnego Śląska?

 • Posted on: 26 January 2020
 • By: addmean
balustrady
Author: AdminOfPlaygroup
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to piękne stare miasto, które gwarantuje między innymi swoim mieszkańcom różne atrakcje. Co jednak można by zrobić, aby móc je oglądać jak najczęściej? To proste - można tam kupić komfortowe mieszkanie.

W przypadku kłopotów z produktem oddaj go do serwisu technicznego

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
uprawnienia
Author: Dennis van Zuijlekom
Source: http://www.flickr.com
Rozwój techniki sprawia, że często mamy do czynienia z przeróżnymi sprzętami mogącymi, które mogą powodować pewne problemy w użytkowaniu. Przedmioty, z których korzystamy w domu czy usługi, które są nam oferowane w sieci nierzadko wymagają trochę większej wiedzy w zakresie techniki, niż wydawało się to ich projektantom.


Jednym z najczęstszych problemów, jakie obserwuje się w ostatnich czasach jest kłopot z konfiguracją routera pozwalającego na korzystanie z sieci przez kilka osób jednocześnie, czy dekodera do odbierania telewizji cyfrowej.

Kleje do betonu to istotny budulec, jeżeli oczekuje nas naprawa balkonu

 • Posted on: 12 November 2019
 • By: addmean
kadr - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Obecnie coraz więcej ludzi indywidualnie postanawia poprawić przeróżnego typu awarie w domu. Należy przyznać, że to najprostsze wyjście, bowiem zamawianie fachowca wielokrotnie zajmuje sporzej czasu i również wymaga gro pieniędzy.

Wprowadzane nieustannie nowe rozwiązania technologiczne sprawiają, że maszyny działające w przemyśle są wydajniejsze i bezpieczniejsze

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
maszyna
Source: sxc.hu
Poszukując porządnych i niezawodnych rozwiązań do różnych gałęzi przemysłu, znajdziemy w Internecie dużo spółek, które profesjonalnie się tym parają. Obecne nowinki technologiczne sprawiają, że rozwiązania zastosowane w przemyśle gwarantują naprawdę wysoką niezawodność oraz bezpieczeństwo pracy, a kolejne wynalazki pojawiają się właściwie co roku i jeszcze lepiej usprawniają urządzenia.

Jeśli przygotowujemy się do postawienia osobistego mieszkania skorzystajmy z działalności, robiącej projekty domów z kosztorysem

 • Posted on: 14 June 2019
 • By: addmean
Rzut architektoniczny budynku
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie osobistego lokum jest dla wielu ludzi jednym z najistotniejszych marzeń, które posiadają. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ jest to tego typu miejsce, do którego wraca się po nieraz najtrudniejszym dniu w pracy i po dawien trudnych zmaganiach życia powszedniego.

Zdalne sterowanie domem, czyli instalacje inteligentnego domu - najbardziej popularne aktualnie pomysły

 • Posted on: 13 June 2019
 • By: addmean
kompostownik
Source: http://gardencenter.pl/
Aktualnie technika narzuca rozbudowę pozostałych dziedzin życia i wyraźnie oddziałuje na komfort pracy. Większość ludzi ma dojście do postępowych rozwiązań informatycznych i komputerowych, dzięki którym dużo lepiej działa podobnie w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Czym muszą charakteryzować się perfekcyjne łańcuchy zawiesiowe?

 • Posted on: 1 April 2019
 • By: addmean
drewno
Author: Pogon Studio
Source: http://www.flickr.com
Do podnoszenia różnego rodzaju nielekkich ładunków stosuje się w wielu wypadkach specjalistyczne łańcuchy. Są one ponadto dostosowane do pracy w znacznych temperaturach, dlatego też znajdują zastosowanie także w hutach.


Cechują się one olbrzymią wytrzymałością na zrywanie, także w czasie pracy w znacznych temperaturach.

Pages