Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

pracownicy

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
pracownicy z ukrainy
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską potrząsnął światowy kryzys. Z drugiej, dzięki funduszom Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie powstaje mnóstwo wysokobudżetowych inwestycji, które zapewniają pracę tysiącom robotników. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej stało się ratunkiem dla różnych ośrodków publicznych, które do tej pory nie mogły się doprosić funduszy na niezbędne remonty. Dzięki różnorodnym programom ratujemy od upadku zabytkowe budowle oraz centra kultury.

W tym momencie robotę bezproblemowo odszukają przeszkoleni dziennikarze, prawnicy , a także inżynierowie

 • Posted on: 19 December 2019
 • By: addmean
praca
Author: www.s-lab.pl
Source: www.s-lab.pl
Każdy wie o tym, iż w obecnych czasach niezwykle ciężko jest odnaleźć nietypową i interesująca robotę. Mnóstwo propozycji zamieszczanych na znanych serwisach tyczy się jedynie prac dorywczych, jakie mogą być wykonywane przez osobę bez wykształcenia. Jeżeli interesuje nas interesująca propozycja to będziemy musieli zastanowić się już dziś, w której dziedzinie najprościej odnaleźć rentowne i równocześnie kreatywne stanowisko.

Jakie zyski wynikają z zastosowania technologii piankowania dachu?

 • Posted on: 2 August 2019
 • By: addmean
jadalnia
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Występujący w Polsce mikroklimat należy do bardzo zróżnicowanych, w okresie zimowym oddychamy nawet powietrzem arktycznym. Niestety pomimo tego niewłaściwie stworzona izolacja termiczna mogłaby podwyższyć wielkość faktur za ogrzewanie aż o ok.

Rezerwy na świadczenia pracownicze oraz rozliczne metody ich wyceniania

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
wycena
Author: dhub limited
Source: http://www.flickr.com
Rezerwy na świadczenia pracownicze to rezerwy powiązane z przyszłymi zobowiązaniami podmiotów ekonomicznych w związku z aktualnie zatrudnionymi pracownikami. Są one zamieszczane w księgach rachunkowych danej firmy, spółki czy też przedsiębiorstwa. Rezerwy na świadczenia pracownicze wynikają z kodeksów prawa pracy, a także z układów zbiorowych pracy i wielu innych ważkich zobowiązań pomiędzy pracodawcami a pracownikami.

Sektor IT aktualnie wszedł w tak ogromnie i dynamiczne obroty w rozwoju, że nastąpił deficyt fachowców i to praca zaczęła szukać człowieka

 • Posted on: 22 May 2019
 • By: addmean
praca przy komputerze
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
W minionych latach da się zauważyć szczególnie dynamiczny rozwój rynku pracy w dziale IT. Konkurencja w tej dziedzinie jest co rusz większa, a jednostki muszą staczać walkę o pracowników.

Z racji takiego rozwoju, informatycy i programiści są jednymi z wyjątkowo pożądanych specjalistów.

Pomieszczenia produkcyjne oraz magazyny do wydzierżawienia to zachwycająca możliwość dla otworzenia swojej firmy

 • Posted on: 28 April 2019
 • By: addmean
hala magazynowa
Author: Litage Publishing
Source: http://www.flickr.com
Jeśli potrzebujemy otworzyć przedsiębiorstwo, ale nie posiadamy pomieszczenia, to dziś nie jest to ogromny kłopot, dlatego że możemy wynająć wnętrza na swoją działalność. Na rynku krajowym są przeróżne rodzaje siedzib do wynajęcia, ażeby można było wykonywać własną działalność.

Szkolenia zapewniające bezpieczeństwo osobom pracującym – czy są potrzebne oraz jakie z nich mają istotne znaczenie?

 • Posted on: 25 April 2019
 • By: addmean
szkolenie
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com
Każdy pracodawca ma wobec własnych pracowników wiele zobowiązań, które powinien wypełniać przez wzgląd na lokalne przepisy. Oczywiście, właściciel firmy zatrudniającej inne osoby musi być też świadomy tego, że podstawowe znaczenie ma zagwarantowanie bezpieczeństwa własnym pracownikom. Jak można się o to zatroszczyć? Zazwyczaj, przez organizowanie stosownych szkoleń, jak między innymi szkolenia przeciwpożarowe Wrocław.