Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

praca

Z jakiego materiału mogą zostać wykonywane różnorodnego rodzaju szalunki oraz kto mógłby je instalować?

 • Posted on: 20 November 2019
 • By: addmean
szalunki stropowe
Author: Röben
Przy robieniu wielu różnorodnych prac budowlanych, konieczne jest uprzednie wykonanie tzw. szalunków, czyli zabezpieczeń przed niechcianym w takiej sytuacji oddziaływaniem ziemi.

Dlaczego rozliczanie pit jest tak istotne? O czym należy obowiązkowo wiedzieć?

 • Posted on: 7 November 2019
 • By: addmean
czas na rozliczenie pit
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku powtarza się identyczne czynności, wypełnia się te same urzędowe druki, żeby rozliczyć się z każdego dochodu. To jest uczciwie i tak należy działać, gdyż inaczej można mieć poważne kłopoty.

Kto nam ma możliwość wykonać remonty Łódź ma najlepszych ekspertów

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
remont
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Nie powinniśmy zawsze wszystko zrobić samodzielnie
Gdy chcemy pomalować nasze mieszkanie, położyć panele, albo wyburzyć którąś ścianę, to warto się zastanowić, co nam się lepiej opłaci. Czy to, że będziemy to wykonywali samodzielnie, czy może zatrudnienie fachowców? W tym drugim przypadku będziemy zmuszeni troszeczkę zapłacić, ale równocześnie będziemy mieli pewność, że wszystko odbędzie się szybko i perfekcyjnie.

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny produkt, który posiada zasadniczo każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

 • Posted on: 20 October 2019
 • By: addmean
Taśma samoprzylepna
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
W współczesnych czasach jest dużo przedmiotów, które posiadają bardzo uniwersalne zastosowanie. Są one dla jednostek, czymś normalnym i naturalnym, ponieważ większości z nich zdaje się jakby istniały od zawsze. Toteż rzeczy te nie są w żaden sposób doceniane aż do sytuacji, kiedy są niezbędne a okazuje się, że nie ma ich w mieszkaniu. Wtedy dopiero wychodzi, że nie idzie się bez nich obejść.

Przeprowadzka do Warszawy

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
Warszawa
Source: www.morguefile.com
Mimo wygórowanych cen Warszawa nadal jest celem wyjazdów Polaków po studiach. Stolica wciąż mocno wyróżnia się na tle pozostałych miast naszego kraju (oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu!) pod kątem pracy i możliwości rozwoju zawodowego. Umiejscowienie tam światowych korporacji daje bardzo wiele miejsc stałej pracy, dla pracowników nie tylko z branży IT, a także i dla tych z wykształceniem mniej technicznym - np. Księgowych czy ekonomistów.

Niezawodne sposoby organizacji pracy na magazynie

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
Wózek widłowy
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Wszelkie innowacyjne przedsiębiorstwa, jak również sklepy, muszą zorganizować sposób zarządzania produktami znajdującymi się w magazynie. Jedną z najistotniejszych kwestii jest odpowiednia organizacja magazynu czy sposób składowania gotowych produktów. W ten sposób praca będzie realizowana znacznie sprawniej i efektywniej.

Ubranie do pracy jest naprawdę ważne

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
odzież robocza
Author: ZoofyTheJi
Source: http://www.sxc.hu
Każda funkcja jest odmienna, a co się z tym łączy wymaga innego przygotowania. Do jednej wystarczy, iż będziemy ubierać się gustownie i schludnie, do innej będziemy wymagali specjalnego ubrania, który będzie nas chronił od różnorakiego rodzaju skaleczeń. Przez to właśnie warto uważnie słuchać na szkoleniach, tak aby dowiedzieć się, jaki rodzaj ubioru powinniśmy zakładać w czasie naszej pracy.

Czy remont elewacji domu jednorodzinnego to zawsze wielkie koszty? Jak takie wydatki trochę obniżyć?

 • Posted on: 27 September 2019
 • By: addmean
panele
Author: Paul Hudson
Source: http://www.flickr.com
Remont budynku jednorodzinnego to nie są niskie koszty, tym bardziej jak mowa o odnawianiu elewacji jak i terenów wokół budynku mieszkalnego. W końcu nadchodzi ten moment kiedy musimy zabrać się za prace nad domem by polepszyć jego estetykę.

Jak bez trudu można by nierównej powierzchni betonowej nadać ładny wygląd?

 • Posted on: 26 September 2019
 • By: addmean
Wilgoć w domu
Author: Fama PR
Source: Fama PR
Jeśli ktokolwiek chodzi po nie zastygniętej jeszcze betonowej podłodze, to robi nieładne wgłębienia. Aktualnie wykorzystuje się jednak zacieraczki do betonu, dzięki którym te niedoskonałości można by zlikwidować.


Aby nie narażać się na niepotrzebne koszty oraz dodatkowo większe straty, wykorzystuje się zacieranie betonu.

Dlaczego warto studiować geodezję?

 • Posted on: 1 August 2019
 • By: addmean
geodeta
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Problem braku odpowiednich kompetencji wśród świeżo upieczonych absolwentów jest jednym z najczęściej podejmowanych problemów w ostatnim czasie. Na pierwszy ogień krytyki wystawiani są najczęściej studenci kierunków humanistycznych, takich jak socjologia czy psychologia. Zarzuca im się niedoświadczenie, ogólnikowe nastawienie do pracy, momentami nawet… lenistwo.

Generalny remont kuchni wymaga zakupu różnego rodzaju materiałów budowlanych, także tych niepozornych

 • Posted on: 30 July 2019
 • By: addmean
śrubki
Author: Jacqui Brown
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przeprowadzamy generalny remont jednego z pomieszczeń w naszym domu, to najczęściej zatrudniamy budowlańców. A z kolei tę grupę zawodową możemy podzielić w zasadzie na co najmniej dwa zespoły: jeden to fachowcy hobbyści, których wiedza, a niekiedy także umiejętności pozostawiają wiele do życzenia. Do tego drugiego zespołu jesteśmy w stanie zaliczyć profesjonalne firmy budowlane, których robotnicy zazwyczaj posiadają większą wiedzę w zakresie remontów niż rzeczeni wyżej koledzy po fachu.

Sprzęt budowlany i odzież roboczą niewątpliwie uda Ci się nabyć w sklepie online ze Szczecina

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
BHP
Source: pixabay.com
Przepisy BHP są naprawdę ważne w każdym miejscu pracy i nauki. Wielu osobom zdaje się, iż jest to coś niepotrzebnego co absorbuje czas. Niestety nie wiemy o tym jak istotne dla naszego życia oraz zdrowia może być to, by wiedzieć jakie są zasadnicze zagadnienia odnośnie tego tematu. Gro ludzi banalizuje wszelkie wytyczne i rozporządzenia, bowiem zdaje im się, że są mądrzejsi od całego świata. Takie osoby zwyczajowo w krótkim czasie przekonują się, że to one żyły w wielkim błędzie.

Pages