Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

praca

Dlaczego warto studiować geodezję?

 • Posted on: 8 March 2021
 • By: addmean
geodeta
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Problem braku odpowiednich kompetencji wśród przyszłych magistrów jest jednym z najczęściej dyskutowanych problemów mijającego czasu. Na pierwszy ogień krytyki wystawiani są z reguły studenci kierunków społecznych, takich jak filozofia czy dziennikarstwo. Zarzuca im się niedoświadczenie, ogólnikowe nastawienie do pracy, czasem nawet… lenistwo.

Opcje dzięki którym w budownictwie nie ma mowy o żadnych wadach konstrukcyjnych.

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
budowa
Source: pixabay
Wszystkie rozwiązania dzięki jakim w budownictwie nie będzie mowy o jakichkolwiek pomyłkach konstrukcyjnych związane są głównie z tym, jakiego rodzaju materiały są używane w określonych wypadkach. Jeśli więc komuś będzie zależeć na tym, aby określony obiekt był trwały a także dobrze wyglądał to musi zobaczyć dostępne w branży opcje, bo pośród nich z pewnością znajdzie to, co idealnie może sprawdzić się przy określonym zleceniu.

Typy szkoleń BHP i główne informacje na ich temat

 • Posted on: 28 February 2021
 • By: addmean
kask
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Obowiązkiem wszystkich pracodawców jest urządzanie kursów BHP dla swoich pracowników. Jedynie dzięki nim mogą realizować swoje funkcje wedle norm bezpieczeństwa i wiedzy, co należy robić, gdy zajdzie ryzyko zaistnienia niebezpiecznej sytuacji. Jakie są warianty szkoleń BHP i co należy wiedzieć na ich temat?

Jaki rodzaj tworzywa wskazane jest zastosować przy budowie hali?

 • Posted on: 27 February 2021
 • By: addmean
Konstrukcja stalowa
Author: glasseyes view
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że branża budowlana jest jedną ze sfer z naszego życia, z jaką spotykamy się każdego dnia. Każdy z nas bowiem musi posiadać swoje miejsce zamieszkania, ale też siedzibę zakładu pracy. Budynki są w pewnej mierze oczywistym elementem, bez którego nie możemy się obejść. W tym miejscu trzeba uświadomić sobie fakt, że okazale rozumiana technologia budowlana na przełomie przeszłych lat niezmiernie dostrzegalnie posunęła się do przodu.

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny produkt, który posiada zasadniczo każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

 • Posted on: 11 February 2021
 • By: addmean
Taśma samoprzylepna
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
W dzisiejszych czasach jest dużo rzeczy, które posiadają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są one dla ludzi, czymś normalnym i oczywistym, gdyż większości z nich wydaje się jakby istniały od zawsze. Toteż rzeczy te nie są w żaden sposób doceniane aż do momentu, kiedy są bardzo potrzebne a okazuje się, że nie znajdują się w mieszkaniu. Wówczas dopiero okazuje się, że nie idzie się bez nich obejść.

Po co brać udział w szkoleniach iso

 • Posted on: 15 January 2021
 • By: addmean
system do zarządzania
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo, funkcjonujące na rynku krajowym albo międzynarodowym, nieustannie walczy o uznanie klienta z ogromną liczbą innych firm. Utrzymanie uznania i nieustanne dbanie o wyjątkową jakość świadczonych usług to zajęcia szczególnie niełatwe. Na szczęście, branża edukacyjna umożliwia pozyskiwanie wiedzy w obrębie zarządzania jakością.

Poszukując mieszkania do wynajęcia Pruszków warto porządnie zaznajomić się z propozycjami, jakie coraz to liczniej pokazują się na stronach internetowych

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każda początkująca para po ślubie chce założyć własną familię i wobec tego wyprowadzić się z domu familijnego. Jest to natomiast obecnie bardzo trudne, ponieważ osoby po studiach nie posiadają z miejsca dobrze płatnej pracy, a oszczędności na kupno lokum są wielokrotnie za niskie. Z tego również powodu generalnym wyjściem z takiej sytuacji jest wynajęcie lokum.

Jak wygląda praca firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami ?

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Internorm
Source: Internorm
Gospodarowanie nieruchomością opiera się na podjęciu decyzji, i na dokonywaniu czynności, w celu zabezpieczenia nieruchomości zgodnie z jej przeznaczeniem, w nie gorszym stanie, a także do właściwego wnoszenia w tą posiadłość. Zarządzanie nieruchomością jest pracą zarobkową wykonywaną przez zarządców nieruchomościami na normach określonych w przepisach. Zarządca nieruchomością lub biznesmen działa na podstawie umowy o zarządzanie nieruchomością.

Urządzanie miejsca pracy- jak się to zrobić?

 • Posted on: 13 December 2020
 • By: addmean
Author: geishaboy500
Co uczynić, by naszym podwładnym wyśmienicie się pracowało w biurze? Jest na to kilka sposobów. Właściwa koordynacja biura to osnowa efektywnej pracy. Powinniśmy mieć na uwadze to, aby nasi pracownicy komfortowo się czuli w naszym biurze. To nie tylko będzie z korzyścią dla nich, ale także dla naszego biznesu. Funkcjonalne miejsce pracy, które za bardzo nie rozprasza i roztacza przyjemną aurę, przyniesie niespodziewanie dobre rezultaty.

Generalny remont kuchni wymaga zakupu różnego rodzaju materiałów budowlanych, także tych niepozornych

 • Posted on: 10 December 2020
 • By: addmean
śrubki
Author: Jacqui Brown
Source: http://www.flickr.com
Gdy przeprowadzamy generalny remont jednego z pomieszczeń w naszym domu, to najczęściej zatrudniamy fachowców. A z kolei tę grupę zawodową możemy podzielić w zasadzie na co najmniej dwa zespoły: jeden to fachowcy hobbyści, których wiedza, a niekiedy także umiejętności pozostawiają wiele do życzenia. Do tego drugiego zespołu jesteśmy w stanie zaliczyć profesjonalne firmy budowlane, których pracownicy najczęściej posiadają większą wiedzę w zakresie renowacji niż rzeczeni powyżej kompani po fachu.

Właściwe zaopatrzenie eksperta budowy ma ogromne znaczenie w kontekście komfortu funkcjonowania i bezpieczeństwa

 • Posted on: 23 November 2020
 • By: addmean
budowa
Author: Matthias Wiesmann
Source: http://www.flickr.com
Zatrudnienie na konstrukcji wiąże się z sporym ryzykiem, niezależnie od tego, czy konstrukcja jest duża czy nie. Z tego względu niezbędne jest zachowanie wszystkich środków ostrożności i respektowanie zasad bezpieczeństwa funkcjonowania. Nie da się ukryć, że oddziaływanie na wygodę pracy ma wiele elementów wyposażenia, z jakich wykorzystują pracownicy.

Pages