Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

praca

Czy remont elewacji domu jednorodzinnego to zawsze wielkie koszty? Jak takie wydatki trochę obniżyć?

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
panele
Author: Paul Hudson
Source: http://www.flickr.com
Remont budynku jednorodzinnego to nie są małe koszty, szczególnie gdy mowa o odnawianiu elewacji jak i terenów wokół takiego budynku. W końcu przychodzi taki moment gdy musimy zabrać się za takie prace ażeby poprawić jego estetykę.

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny produkt, który posiada zasadniczo każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

 • Posted on: 17 January 2020
 • By: addmean
Taśma samoprzylepna
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
W dzisiejszych czasach jest wiele przedmiotów, które mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są one dla obywateli, czymś normalnym i oczywistym, ponieważ większości z nich zdaje się jakby istniały od zawsze. Toteż przedmioty te nie są w żaden sposób doceniane aż do chwili, kiedy są niezbędne a okazuje się, że nie ma ich w mieszkaniu. Wtedy dopiero wychodzi, że nie idzie się bez nich obejść.

Jak bez trudu można by nierównej powierzchni betonowej nadać ładny wygląd?

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
Wilgoć w domu
Author: Fama PR
Source: Fama PR
Jeżeli ktokolwiek chodzi po nie zastygniętej jeszcze betonowej podłodze, to wykonuje nieładne wgłębienia. Obecnie wykorzystuje się jednak zacieraczki do betonu, dzięki którym te niedoskonałości można by zniwelować.


Aby nie narażać się na niepotrzebne wydatki oraz jeszcze bardziej znaczące straty, stosuje się zacieranie betonu.

Generalny remont kuchni wymaga zakupu różnego rodzaju materiałów budowlanych, także tych niepozornych

 • Posted on: 24 December 2019
 • By: addmean
śrubki
Author: Jacqui Brown
Source: http://www.flickr.com
Gdy wykonujemy całościowy remont jednego z pomieszczeń w naszym mieszkaniu, to zazwyczaj zatrudniamy budowlańców. A z kolei tę grupę zawodową jesteśmy w stanie podzielić zasadniczo na co najmniej dwa zespoły: jeden to fachowcy amatorzy, których wiedza, a czasem również umiejętności pozostawiają sporo do życzenia. Do tego drugiego zespołu jesteśmy w stanie zaliczyć profesjonalne firmy budowlane, których pracownicy zazwyczaj posiadają dogłębniejszą wiedzę w zakresie remontów niż wspomniani powyżej kompani po fachu.

Kto nam ma możliwość wykonać remonty Łódź ma najlepszych ekspertów

 • Posted on: 23 December 2019
 • By: addmean
remont
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu należy wynająć specjalistów
Jeśli pragniemy przemalować nasz dom, położyć podłogi, albo zburzyć którąś ścianę, to warto się zastanowić, co nam się lepiej opłaci. Czy to, że będziemy to wykonywali sami, czy może najęcie ekspertów? W tym drugim przypadku będziemy musieli trochę wydać, lecz równocześnie będziemy mieli pewność, że wszystko będzie się działo szybko oraz idealnie.

Opcje dzięki którym w budownictwie nie ma mowy o żadnych wadach konstrukcyjnych.

 • Posted on: 20 December 2019
 • By: addmean
budowa
Source: pixabay
Te zastosowania dzięki którym w branży budowlanej nie ma mowy o jakichkolwiek pomyłkach konstrukcyjnych wiążą się przede wszystkim z tym, jakie materiały będą używane w poszczególnych wypadkach. Jeżeli więc komukolwiek będzie zależeć na tym, by dany budynek był trwały oraz jak najlepiej wyglądał to powinien sprawdzić dostępne na rynku rozwiązania, gdyż wśród nich z pewnością znajdzie to, co idealnie może sprawdzić się przy określonym zleceniu.

Dlaczego rozliczanie pit jest tak istotne? O czym należy obowiązkowo wiedzieć?

 • Posted on: 3 December 2019
 • By: addmean
czas na rozliczenie pit
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku powtarza się identyczne czynności, wypełnia się te same urzędowe druki, by rozliczyć się ze wszystkich dochodów. Tak jest uczciwie i tak należy działać, bo inaczej można wpaść w poważne tarapaty.

Z jakiego materiału mogą zostać wykonywane różnorodnego rodzaju szalunki oraz kto mógłby je instalować?

 • Posted on: 20 November 2019
 • By: addmean
szalunki stropowe
Author: Röben
Przy robieniu wielu różnorodnych prac budowlanych, konieczne jest uprzednie wykonanie tzw. szalunków, czyli zabezpieczeń przed niechcianym w takiej sytuacji oddziaływaniem ziemi.

Przeprowadzka do Warszawy

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
Warszawa
Source: www.morguefile.com
Mimo wygórowanych cen Warszawa nadal jest celem wyjazdów Polaków po studiach. Stolica wciąż mocno wyróżnia się na tle pozostałych miast naszego kraju (oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu!) pod kątem pracy i możliwości rozwoju zawodowego. Umiejscowienie tam światowych korporacji daje bardzo wiele miejsc stałej pracy, dla pracowników nie tylko z branży IT, a także i dla tych z wykształceniem mniej technicznym - np. Księgowych czy ekonomistów.

Niezawodne sposoby organizacji pracy na magazynie

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
Wózek widłowy
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Wszelkie innowacyjne przedsiębiorstwa, jak również sklepy, muszą zorganizować sposób zarządzania produktami znajdującymi się w magazynie. Jedną z najistotniejszych kwestii jest odpowiednia organizacja magazynu czy sposób składowania gotowych produktów. W ten sposób praca będzie realizowana znacznie sprawniej i efektywniej.

Ubranie do pracy jest naprawdę ważne

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
odzież robocza
Author: ZoofyTheJi
Source: http://www.sxc.hu
Każda funkcja jest odmienna, a co się z tym łączy wymaga innego przygotowania. Do jednej wystarczy, iż będziemy ubierać się gustownie i schludnie, do innej będziemy wymagali specjalnego ubrania, który będzie nas chronił od różnorakiego rodzaju skaleczeń. Przez to właśnie warto uważnie słuchać na szkoleniach, tak aby dowiedzieć się, jaki rodzaj ubioru powinniśmy zakładać w czasie naszej pracy.

Pages