Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

prąd

Jeżeli pragniemy, aby była kontrola dostępu hotel musi okazać się być właściwie przygotowany

 • Posted on: 8 May 2020
 • By: addmean
Schody do piwnicy
Author: jstudts
Source: http://www.flickr.com/photos/9606118@N05/2558331695/
Mając hotel musimy liczyć się z tym, że w jednym okresie, dużo przeróżnych osób będzie wchodzić do różnorakich pomieszczeń. Powinniśmy im to ułatwiać, ale na dodatek powinniśmy wiedzieć, w jakim miejscu kto się przemieszczał, zwłaszcza gdy klienci hotelu będą mogli wykorzystywać z przeróżnych ofert odpoczynku, za które będą musieli zapłacić jednocześnie w czasie zakończenia pobytu.


Jak musi działać kontrola dostępu hotel nam ukaże


Niesamowicie istotne okazuje się być to, żeby powiedzieć, gdzie w danym momencie przebywają określeni goście hotelowi, a także z jakich usług korzystają.

Oświetlenie 2881owe to dobre rozwiązanie

 • Posted on: 19 March 2020
 • By: addmean
klej
Author: Timm Meunier
Source: http://www.flickr.com
Gdy poszukujemy oświetlenia do jakiegoś pomieszczenia, to musimy się namyślić jaką powinno ono oferować moc i jak powinna wyglądać. Na szczęście markety z oświetlenie mają nam do zaoferowania wiele różnorakich propozycji, więc z pewnością odnajdziemy coś właściwego dla siebie.


Oświetlenie 2881owe zezwoli nam wiele uzyskać


Zazwyczaj poszukujemy interesującego oświetlenia, które jednocześnie zezwoli nam zapłacić troszeczkę mniej za energię.

Jak niższym kosztem wybudować funkcjonalny dom? Projekty małych domów skutecznym rozwiązaniem

 • Posted on: 3 February 2020
 • By: addmean
projekty małych domów
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Współczesne rodziny nie chcą dużych domów, które do tego są często drogie w użytkowaniu. Dzisiejsze rodziny interesuje funkcjonalizm i oszczędność. Obecne budownictwo oraz nowoczesne technologie umożliwiają obecnie spełnić te potrzeby.

Osprzęt elektryczny wykorzystywany w warunkach domowych musi być jak najwyższej jakości.

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
puszki hermetyczne
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
Jednym z etapów wykańczania domu jest naturalnie wykorzystanie odpowiedniego osprzętu elektrycznego, za pomocą którego będziemy posiadali na bieżąco dostęp do elektryczności. Ceny za prąd należą do jednych z najważniejszych opłat, jakie nadchodzi nam uiszczać, toteż warto zaopatrzyć się w taki osprzęt, jaki pozwoli jak najlepsze wydatkowanie elektryczności w domowych pomieszczeniach.

Zainwestuj w sprawdzone rozwiązania w własnym hotelu

 • Posted on: 13 July 2019
 • By: addmean
Drzwi wewnętrznych RICHELIEU
Author: www.invado.pl
Source: www.invado.pl
Jeśli prowadzisz hotel, określone rozwiązania są już normą więc musisz o tym wiedzieć. Nie raz nie są one nazbyt kosztowne ale wręcz umożliwiają zaoszczędzenie pieniędzy.


Każdy ceniony przedsiębiorca śledzi wszelkie trendy pojawiające się na rynku świadczonych przez niego usług.

Kiedy mamy gotowy projekt domu – co trzeba dalej zrobić, aby zbudować dom naszych marzeń?

 • Posted on: 7 June 2019
 • By: addmean
perspektywa - dom
Author: Christoph Freitag
Source: http://www.flickr.com
Kupienie gotowego projektu domu stanowi najprostszy sposób na rozpoczęcie budowy domu naszych marzeń. Po otrzymaniu gotowego projektu musimy jednakże załatwić kilka istotnych spraw przed początkiem właściwego procesu budowania. Co powinniśmy zrobić, aby prowadzić budowlane prace przy zastosowaniu gotowego projektu?

Czemu powinno się inwestować w alternatywne źródła energii, jakie zalety i wady mają panele fotowoltaiczne.

 • Posted on: 1 June 2019
 • By: addmean
Nie ma chyba żadnego domu, jaki obecnie nie używałby energii elektrycznej. Jeżeli nawet nie ma szans na przyłączenie do energetycznej linii, to zapewnia się w inny sposób dostęp do prądu. Najczęściej są to najróżniejsze generatory, przykładowo zasilane olejem napędowym lub gazem ziemnym, ale też często wykorzystuje się również odnawialne źródła energii.

Wiele czynności w domu możemy sami robić

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
narzędzia
Author: Classen
Source: http://www.classen.com.pl
Przeważnie dzieje się tak, że jeśli mamy coś do zrobienia w domu to zamawiamy eksperta, któremu potem należy sporo płacić, a przecież często wystarczy zaopatrzyć się w właściwy sprzęt oraz już sporo z tych czynności będziemy w stanie wykonać samodzielnie, a przecież takie maszyny mają okazję nam się jeszcze nie raz sprawdzić, więc na pewno będzie to niesamowicie dobra oraz jednocześnie niesamowicie przemyślana decyzja.

Pomieszczenia produkcyjne oraz magazyny do wydzierżawienia to zachwycająca możliwość dla otworzenia swojej firmy

 • Posted on: 28 April 2019
 • By: addmean
hala magazynowa
Author: Litage Publishing
Source: http://www.flickr.com
Jeśli potrzebujemy otworzyć przedsiębiorstwo, ale nie posiadamy pomieszczenia, to dziś nie jest to ogromny kłopot, dlatego że możemy wynająć wnętrza na swoją działalność. Na rynku krajowym są przeróżne rodzaje siedzib do wynajęcia, ażeby można było wykonywać własną działalność.

Warto wiedzieć jakie zalety zainstalowania ochronników przeciwprzepięciowych

 • Posted on: 24 April 2019
 • By: addmean
instalacja elektryczna
Author: Kullez
Source: http://www.flickr.com
Potrzeba stopniowania ochronników przeciwprzepięciowych w instalacji elektrycznej wymusza zastosowanie ochronników różnych klas. Istnieją trzy grupy ochronników które zabezpieczają przed wahaniami pochodzenia burzowego i łączeniowego które mogą pojawić się w sieci zasilającej dom. Wybierając odpowiedni ogranicznik przepięć powinno się wziąć pod uwagę optymalne napięcie stałej pracy między kanałem fazowym i neutralnym. Istotny jest konfiguracja sieci, również wytrzymałość udarowa związana z udarami prądowymi, jakie wywodzą się od wyładowań atmosferycznych.

Knx Kraków oferuje mądre domy

 • Posted on: 22 April 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
Jakie musi okazać się nasze mieszkanie żeby mieszkało nam się wspanialej?
Jeżeli chcemy mieć świadomość, że nie zużywamy w naszym mieszkaniu znaczniejszej energii aniżeli musimy mieć, lub pragniemy mieć świadomość, że wciąż będziemy mogli kierować sprzętami w nim umieszczonymi, nawet z dużej odległości, to koniecznie musimy wykorzystać system, który spowoduje, że nasz dom stanie się inteligentny.

Pages