Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

prąd

Knx Kraków oferuje mądre domy

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
Czy powiemy jak zniżyć koszty wykorzystania energii?
Jeśli chcemy mieć gwarancję, że nie wykorzystujemy w naszym mieszkaniu większej energii niż musimy mieć, lub chcemy mieć pewność, że wciąż będziemy mogli zarządzać urządzeniami w nim zamieszczonymi, nawet z dużej odległości, to obowiązkowo musimy wykorzystać system, który powoduje, że nasz dom stanie się inteligentny.

Jeżeli pragniemy, aby była kontrola dostępu hotel musi okazać się być właściwie przygotowany

 • Posted on: 15 October 2021
 • By: addmean
Schody do piwnicy
Author: jstudts
Source: http://www.flickr.com/photos/9606118@N05/2558331695/
Prowadząc hotel musimy liczyć się z tym, że w jednym okresie, sporo przeróżnych osób będzie wchodziło do przeróżnych pokoi. Musimy im to umożliwiać, lecz dodatkowo musimy wiedzieć, gdzie kto się przemieszczał, zwłaszcza kiedy kontrahenci hotelu będą mogli wykorzystywać z przeróżnych propozycji odpoczynku, za które będą musieli zapłacić dopiero podczas wyjazdu.


Jak powinna funkcjonować kontrola dostępu hotel nam ukaże


Niezwykle ważne będzie to, żeby powiedzieć, gdzie w danym czasie są określeni goście hotelowi, a również z jakich usług korzystają.

Wiele czynności w domu możemy sami robić

 • Posted on: 14 October 2021
 • By: addmean
narzędzia
Author: Classen
Source: http://www.classen.com.pl
Zazwyczaj jest tak, że jeżeli posiadamy coś do zrobienia w domu to zapraszamy specjalistę, któremu następnie trzeba dużo zapłacić, a przecież często wystarczy zaopatrzyć się w właściwy sprzęt oraz już wiele z tych rzeczy jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie, a przecież takie urządzenia mają możliwość nam się jeszcze nie raz przydać, więc na pewno będzie to bardzo odpowiednia oraz równocześnie odpowiednio przemyślana decyzja.

Pomieszczenia produkcyjne oraz magazyny do wydzierżawienia to zachwycająca możliwość dla otworzenia swojej firmy

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
hala magazynowa
Author: Litage Publishing
Source: http://www.flickr.com
Jeśli potrzebujemy otworzyć działalność, lecz nie mamy lokalu, to dziś nie jest to ogromny problem, bo możemy wydzierżawić pomieszczenia na swoją działalność. Na rynku lokalnym są wielorakie warianty siedzib do wynajęcia, ażeby wolno było prowadzić swoją działalność.

Prąd na sali na wesele - na co zwracać największą uwagę i o co dokładnie pytać przy wyborze sali?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Palety
Author: U.S. Fish and Wildlife Service Northeast Region
Source: http://www.flickr.com
Wybieranie odpowiedniej sali na wesele zdecydowanie nie jest łatwy - zwykle zajmuje nam to naprawdę sporo czasu, a ostatecznie i tak nie potrafimy się zdecydować.

Czemu powinno się inwestować w alternatywne źródła energii, jakie zalety i wady mają panele fotowoltaiczne.

 • Posted on: 27 July 2021
 • By: addmean
Nie ma chyba domu czy obiektu, który obecnie nie korzystałby z energii elektrycznej. Nawet jeśli nie ma możliwości podłączenia do sieci energetycznej, to zapewnia się w inny sposób dostępność do prądu. Najczęściej są to najróżniejsze generatory, przykładowo zasilane olejem napędowym lub gazem ziemnym, lecz również często stosowane są także odnawialne źródła energii.

Kiedy mamy gotowy projekt domu – co trzeba dalej zrobić, aby zbudować dom naszych marzeń?

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
perspektywa - dom
Author: Christoph Freitag
Source: http://www.flickr.com
Kupienie gotowego projektu domu stanowi najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie budowania domu naszych marzeń. Po kupieniu gotowego projektu trzeba jednakże wykonać kilka ważnych spraw przed początkiem właściwego procesu budowlanego. Co powinniśmy zrobić, aby kontynuować budowlane prace przy użyciu gotowego projektu?

Zainwestuj w sprawdzone rozwiązania w własnym hotelu

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
Drzwi wewnętrznych RICHELIEU
Author: www.invado.pl
Source: www.invado.pl
Jeśli prowadzisz hotel, pewne rozwiązania są już normą i musisz o tym wiedzieć. Niejednokrotnie nie są one nazbyt kosztowne A wręcz pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy.


Każdy szanujący się przedsiębiorca śledzi wszelkie trendy powstające na rynku świadczonych przez niego usług.

Osprzęt elektryczny wykorzystywany w warunkach domowych musi być jak najwyższej jakości.

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
puszki hermetyczne
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
Jednym z etapów wykańczania domu będzie oczywiście zastosowanie właściwego osprzętu elektrycznego, za pomocą jakiego będziemy mieli na bieżąco dojście do elektryczności. Opłaty za prąd należą do jednych z najważniejszych opłat, jakie przychodzi nam uiszczać, dlatego warto wyposażyć się w ten osprzęt, jaki umożliwi jak najlepsze wydatkowanie elektryczności w domowych pomieszczeniach.

Pages