pomysły

wystrój domu jednorodzinnego
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
Okres zimowy często odbiera wesołość egzystencji. Krótkość dni i dłuższe, zimniejsze wieczory sprawiają, iż stajemy się bierni i rozleniwieni. Nie mamy na nic ochoty, więcej śpimy i nie posiadamy zbytnio wiele energii. Czas jesienno-zimowy to jednak niezły czas na wspomnienie z lata, przyjemne dla oczu oglądanie zdjęć, odczytywanie książek, albo porządkowanie i zamyślanie planów na nadchodzącą wiosnę.
Jasna łazienka
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Dla licznych ludzi spore znaczenie ma to, by ich dom lub mieszkanie było pięknie zaaranżowane. Pragną oni czuć się miło w tym miejscu i stworzyć dla najbliższych miłą powierzchnię do wspólnego spędzania wolnego czasu. Nie można ukryć, iż urządzanie pojedynczych pomieszczeń jest trudne i pochłania sporo czasu.
obiad
Author: Ruth Hartnup
Source: http://www.flickr.com
Nie masz pomysłu co sporządzić na obiad? Pragnąłbyś zdumieć czymś swoją rodzinę i sporządzić coś faktycznie dobrego i sensacyjnego? W Internecie możesz znaleźć niemało interesujących przepisów na nadzwyczajne dania dla całej rodziny.
Butelka i kieliszki oblepione wzorem - technika Decoupage
Author: John Bonham
Source: http://www.flickr.com
Własne zainteresowania realizować można różnymi sposobami, jeżeli ktoś tylko nie wybiega za bardzo ponad ogólnie przyjęte normy i obyczaje i nie będzie łamał prawa, to w zasadzie może zająć się wszystkim. Wiele osób idzie z zainteresowaniami w kierunku muzyki i zaczynają się uczyć grania na jakimś instrumencie. Niektórym szło to będzie gorzej, innym lepiej, ale i tak najistotniejsza jest pasja, jaką się w to wkłada. Gra na instrumentach wymaga sporej nauki i wielu godzin ćwiczeń, a aby stać się zawodowym muzykiem, to trzeba spory kawałek życia na nią poświęcić. Można uczyć się jednak, czy to samemu, czy przy pomocy nauczycieli, i mieć z tego radość i dobrą zabawę. Gitara, skrzypce czy instrumenty klawiszowe - nie jest istotne, na czym kto gra, a to, czy mu to sprawia przyjemność i dobrze się przy tym będzie bawił.