Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

pomoc

Z jakiego materiału mogą zostać wykonywane różnorodnego rodzaju szalunki oraz kto mógłby je instalować?

 • Posted on: 20 November 2019
 • By: addmean
szalunki stropowe
Author: Röben
Przy robieniu wielu różnorodnych prac budowlanych, konieczne jest uprzednie wykonanie tzw. szalunków, czyli zabezpieczeń przed niechcianym w takiej sytuacji oddziaływaniem ziemi.

Każdy kto jest właścicielem działki i domu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to nie jedynie ogromna wygoda, ale też niekiedy niemałe zmartwienie

 • Posted on: 16 November 2019
 • By: addmean
przekrój - dom
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
Każdy jeden budynek z czasem wymaga remontu, ale także zdarza się i tak, że dopiero po pewnym czasie dostrzegamy mankamenty nie samej budowy, ale też położenia, w którym budynek został wybudowany.

Planujesz zakupić nieruchomość dla siebie albo swego zakładu? Zgłoś się do agencji obrotu nieruchomościami

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
apartamentowiec
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Uznaje się, że w dzisiejszych czasach zakup nieruchomości może być świetną inwestycją zgromadzonych funduszy. Sporo osób decyduje się na sprawunek mieszkań albo terenów, które po pewnym czasie można odsprzedać z poważnym zyskiem lub wynajmować kolejnym osobom. Niemniej aby nieruchomość przyniosła zysk i wzbudziła zainteresowanie w potencjalnych kupcach lub najemcach, należy poświęcić więcej czasu przy jej wyborze.

Także za granicą przydaje się doświadczony prawnik, zatem warto wiedzieć, że jest możliwość takiej usługi

 • Posted on: 6 October 2019
 • By: addmean
Niemiecki adwokat
Author: Domalux
Source: http://echopr.pl/PRASA/domalux_strong_trwala_ochrona_parkietu.jpg
Nigdy nie można przewidzieć w jakiej sytuacji przydatna okaże się porada prawnika. Czasem zdarza się tak, że z jego usług muszą skorzystać osoby przebywające za granicą.

Bardzo przydatne rady prawne- dla klientów prywatnych bądź dla firm , które potrzebują obsługi prawnej

 • Posted on: 28 July 2019
 • By: addmean
prawo
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Czasami zdarzają się sytuacje, w których porada prawnika jest niezbędna. Warto wiedzieć gdzie poszukiwać tego rodzaju pomocy, kiedy pojawią się różnego rodzaju kłopoty związane z kwestiami prawnymi. Nie każdy z nas zna na tyle dobrze prawo, by móc poradzić sobie z każdą sytuacją. Pomoc prawnika nierzadko jest niezwykle przydatna, niezależnie od tego czy mamy problemy z nieuczciwym pracodawcą czy może dostaliśmy wezwanie do sądu.

Zainwestuj w sprawdzone rozwiązania w własnym hotelu

 • Posted on: 13 July 2019
 • By: addmean
Drzwi wewnętrznych RICHELIEU
Author: www.invado.pl
Source: www.invado.pl
Jeśli prowadzisz hotel, określone rozwiązania są już normą więc musisz o tym wiedzieć. Nie raz nie są one nazbyt kosztowne ale wręcz umożliwiają zaoszczędzenie pieniędzy.


Każdy ceniony przedsiębiorca śledzi wszelkie trendy pojawiające się na rynku świadczonych przez niego usług.

Opieka nad osobami starszymi stwarza szansę na zarobek poza granicami Polski

 • Posted on: 5 July 2019
 • By: addmean
bezpłatny
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Opiekunowie ludzi starszych niejednokrotnie stanowią dla nich nie tylko wartościową pomoc w codziennych czynnościach, lecz także szansę na utrzymanie normalnego życia.


[IMG=1503/54f56bd875c11___flickr_15699698672.

W jaki sposób komfortowo rozrachować się z deklaracji skarbowej?

 • Posted on: 19 June 2019
 • By: addmean
fotografijka - firma
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com
Ok. dwa wieki temu Benjamin Franklin, niezwykle znany amerykański uczony i polityk, który notabene posiada swą aparycję na 100-dolarowym banknocie, stwierdził, iż w bytowaniu niezmienne mogą być wyłącznie dwie rzeczy: zgon i podatki.


Wie o tym doskonale i każdy zatrudniony Urzędu Skarbowego i wszelki dorosły odpowiedzialny mieszkaniec naszego kraju.

Designer wnętrz, a może bodźców i pomysłów szukać na własną rękę?

 • Posted on: 9 June 2019
 • By: addmean
Designerskie lampy VITA
Author: Vita
Source: Vita
Remontując wnętrza domu lub lokalu niejeden z nas zastanawia się czy należy skorzystać z rad zawodowego projektanta wnętrz. Czy warto samemu planować wnętrza swojego lokum? Czy faktycznie uzyskamy taki efekt, jaki chcemy? Zabierając się za Wystrój wnętrz Warszawa, jak i też inne większe miasta w Polsce, pokazuje setki rozwiązań.

Sprzęt elektryczny zaprojektowany z troski o nasze bezpieczeństwo.

 • Posted on: 2 June 2019
 • By: addmean
czujnik ruchu cena
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Każdy przedsiębiorca produkujący osprzęt elektryczny na pewno doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak niebezpieczna dla większości jest jego branża. Z tego powodu tak wielką uwagę przykłada do tworzenia bezpiecznych sprzętów oraz wykorzystywania z elektryczności aby poprawiać bezpieczeństwo.


Doskonałym przykładem gadżetów z branży elektrycznej które zaprojektowane zostały z myślą o wysokim bezpieczeństwie użytkowników są gniazda hermetyczne.

Jak uruchomić sklep online?

 • Posted on: 29 May 2019
 • By: addmean
prawo nowych technologii
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Sklep on-line jest to najbardziej popularna odmiana sprzedaży w internecie, świetny sposób na dotarcie do nowych nabywców. Aby otworzyć własny sklep starczy wykonać kilka kroków.


Najłatwiejszym jak też najszybszym sposobem na uruchomienie własnego sklepu internetowego jest skorzystanie z usług jednostek, które użyczają narzędzia.

Wszechstronne stosowanie wszelkiego rodzaju dźwigów nie ma granic.

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
dźwig
Author: Alexandre Prévot
Source: http://www.flickr.com
Ażeby przemysł stoczniowy dobrze funkcjonował, potrzebne są ogromne maszyny. Dostępne w różnorodnych wielkościach, co daje obszerne pole sterowania w zakresie wysokości podnoszenia przedmiotów jak również rozmiar powierzchni, na której maszyna ma możliwość manewrować. Dźwigi, wykorzystywane są do przemieszczania zazwyczaj na dużą wysokość. Dźwigi stoczniowe są stosowane zwykle w porach i służą do załadunku i rozładunku produktów z okrętów na nabrzeże lub odwrotnie. Wykorzystywane są także w transporcie wodnym oraz do prac remontowych i montażowych statków.

Pages