Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

pomieszczenie

W jaki sposób urządzić pokój dla nastolatka?

 • Posted on: 20 December 2020
 • By: addmean
fototapeta
Author: Thomas Kujawa
Source: http://www.flickr.com
Dziecinny pokoik pełen jest kolorów, mebli przystosowanych dla maluchów i rzecz jasna ciekawych ozdób na ścianach. Dziecko jednakże rośnie, a wraz z mijającym czasem zmienia się jego gust oraz potrzeby, aż w końcu przychodzi czas, gdy musimy zamienić misie na coś bardziej dorosłego.

Jak zrobić pikowany zagłówek do łóżka?

 • Posted on: 22 November 2020
 • By: addmean
Sypialnia w jasnych barwach
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com
Takie wyroby jak obicia pikowane czy w ogóle zagłówki do łóżka są szeroko osiągalne na rynku. Można je nabyć w każdym branżowym sklepie. I faktycznie powinno się o nie postarać, dlatego że dobrze dobrane zagłówki mogą wyraziście przeistoczyć wygląd sypialni. Nadadzą jej niespotykanego charakteru, ale co więcej dzięki tym zagłówkom mieszkaniec będzie mógł się o nie oprzeć.

Aranżacja małej kuchni

 • Posted on: 26 October 2020
 • By: addmean
mała kuchnia
Author: KAM
Source: KAM
Aranżacja niewielkiej kuchni- zmory polskich mieszkań, w szczególności tych w blokach z lat siedemdziesiątych - może powodować wiele trudności. W jaki sposób ją urządzić, żeby znalazło się miejsce na ekwipunki, jakich potrzebujesz? Właściwie rozmieszczona zabudowa, lodówka mniejszych rozmiarów jak też sprytnie zamaskowane AGD przyzwolą wygospodarować trochę więcej powierzchni w ciasnej kuchni.W myśl zasady "czarne wyszczupla", zrezygnuj z czarnych mebli w małej kuchni. Zainwestuj w jasne kolory szafek oraz półek, w szafki podtynkowe (w naszej ofercie).

Szklarz wszystko nam zrobi rzetelnie

 • Posted on: 18 October 2020
 • By: addmean
lustro
Author: Rosa Preiß
Source: http://www.flickr.com
Czy podobają nam się części wykonane ze szkła?

Należy zaznaczyć, że proponowanych nam okazuje się być sporo różnych elementów, które zrobione będą przy użyciu szkła, skradło nasze serce, to obowiązkowo musimy się zastanowić, czy chcemy je oglądać u siebie w mieszkaniu. Ma szansę się okazać, że przez nie nasze wnętrza uzyskają na lekkości.

Jak uprzyjemnić swój czas spędzany w mieszkaniu? Aranżacja może ci w tym marzeniu pomóc

 • Posted on: 1 October 2020
 • By: addmean
Ogrzewanie podłogowe
Author: Purmo
Source: Purmo
Wystrój domu wymaga niesamowitej cierpliwości. Przede wszystkim konieczny jest spacer po supermarketach. Najlepiej wykonać sobie listę zakupów i ograniczyć na ustaleniach, których dokonaliśmy wcześniej. Nie da się ukryć, iż czerpanie informacji jest niesamowicie istotne i musimy to zrobić dzięki gazet wnętrzarskich albo doświadczeń znajomych.

Jak znaleźć odpowiednią farbę do kamienia dekoracyjnego? Kilka wskazówek.

 • Posted on: 26 July 2020
 • By: addmean
portal budowlany
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/kabina_akcent_plus_1_duze.jpg
Aktualnie mnóstwo ludzi, kiedy słyszy o malowaniu kamienia dekoracyjnego , wymierza sobie pytanie w jakim celu to robić. Jest to coraz chętniej napotykana forma dekoracyjna w nowoczesnym budownictwie , zaś jego pielęgnacja oraz odnawianie jest wyjątkowo ważkie.

Jakie rozwiązania w urządzaniu mieszkań charakteryzują się obecnie niezwykle dużą popularnością?

 • Posted on: 9 March 2019
 • By: addmean
wizja - usługi
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
dlaczego warto jest się na nie zdecydować?


Urządzanie swojego mieszkania to dla wielu osób spełnienie marzeń. Dlaczego? zakupienie mieszkania często oznacza konieczność oszczędzania lub wzięcia kredytu – obie te sytuacje generują dużo wyrzeczeń, z tego względu nie należy się dziwić, że moment, w którym odbiera się klucze, jest rzeczywiście ważny.