Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

pomieszczenie

Jak znaleźć odpowiednią farbę do kamienia dekoracyjnego? Kilka wskazówek.

 • Posted on: 26 July 2020
 • By: addmean
portal budowlany
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/kabina_akcent_plus_1_duze.jpg
Aktualnie mnóstwo ludzi, kiedy słyszy o malowaniu kamienia dekoracyjnego , wymierza sobie pytanie w jakim celu to robić. Jest to coraz chętniej napotykana forma dekoracyjna w nowoczesnym budownictwie , zaś jego pielęgnacja oraz odnawianie jest wyjątkowo ważkie.

Aranżacja małej kuchni

 • Posted on: 25 June 2020
 • By: addmean
mała kuchnia
Author: KAM
Source: KAM
Aranżacja niewielkiej kuchni- zmory polskich mieszkań, w szczególności tych w blokach z lat siedemdziesiątych - może rodzić wiele komplikacji. W jaki sposób ją urządzić, aby znalazło się miejsce na sprzęty, których potrzebujesz? Należycie rozlokowana zabudowa, chłodziarka mniejszych wymiarów a także sprytnie ukryte AGD przyzwolą wygospodarować trochę więcej przestrzeni w małej kuchni.W myśl wytycznej "czarne wyszczupla", zrezygnuj z ciemnych mebli w niedużej kuchni. Zainwestuj w jasne odcienie szafek a także półek, w szafki podtynkowe (zobacz przykładowe).

Jak zrobić pikowany zagłówek do łóżka?

 • Posted on: 10 July 2019
 • By: addmean
Sypialnia w jasnych barwach
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com
Takie towary jak obicia pikowane czy w ogóle zagłówki do łóżka są szeroko dostępne na rynku. Można je nabyć niemal w każdym branżowym sklepie. I rzeczywiście powinno się o nie postarać, gdyż solidnie dobrane zagłówki mogą diametralnie przeistoczyć wygląd sypialni. Nadadzą jej nietuzinkowego charakteru, ale zarazem dzięki tym zagłówkom mieszkaniec będzie mógł się o nie oprzeć.

Jak uprzyjemnić swój czas spędzany w mieszkaniu? Aranżacja może ci w tym marzeniu pomóc

 • Posted on: 9 June 2019
 • By: addmean
Ogrzewanie podłogowe
Author: Purmo
Source: Purmo
Wystrój domu wymaga olbrzymiej cierpliwości. Przede wszystkim wymagany jest spacer po supermarketach. Najlepiej zrobić sobie listę zakupów i ograniczyć na ustaleniach, których dokonaliśmy wcześniej. Nie da się ukryć, iż pozyskiwanie informacji jest niesamowicie istotne i musimy to zrobić za pomocą czasopism wnętrzarskich lub doświadczeń znajomych.

W jaki sposób urządzić pokój dla nastolatka?

 • Posted on: 19 March 2019
 • By: addmean
fototapeta
Author: Thomas Kujawa
Source: http://www.flickr.com
Dziecięcy pokój przepełniony jest kolorami, meblami dedykowanymi dla maluchów i rzecz jasna wesołymi ozdobami na ścianach. Dziecko jednakże rośnie, a wraz z upływającym czasem zmienia się jego gust oraz potrzeby, aż w końcu przychodzi czas, gdy musimy zamienić misie na coś bardziej dorosłego.

Jakie rozwiązania w urządzaniu mieszkań charakteryzują się obecnie niezwykle dużą popularnością?

 • Posted on: 9 March 2019
 • By: addmean
wizja - usługi
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
dlaczego warto jest się na nie zdecydować?


Urządzanie swojego mieszkania to dla wielu osób spełnienie marzeń. Dlaczego? zakupienie mieszkania często oznacza konieczność oszczędzania lub wzięcia kredytu – obie te sytuacje generują dużo wyrzeczeń, z tego względu nie należy się dziwić, że moment, w którym odbiera się klucze, jest rzeczywiście ważny.

Szklarz wszystko nam zrobi rzetelnie

 • Posted on: 7 February 2019
 • By: addmean
lustro
Author: Rosa Preiß
Source: http://www.flickr.com
Czy podobają nam się elementy zrobione ze szkła?

Trzeba powiedzieć, że oferowanych nam okazuje się być wiele różnorakich elementów, które zrobione okazują się być przy użyciu szkła, skradło nasze serce, to koniecznie powinniśmy się zastanowić, czy pragniemy je oglądać u siebie w mieszkaniu. Może się okazać, że przez nie nasze pomieszczenia pozyskają na lekkości.