Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

pomieszczenia

Które fototapety Wrocław może nam zaoferować?

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
Minimalistyczne meble dopracowane w każdym szczególe
Author: FewChairs
Source: FewChairs
Niejednokrotnie chcemy, by nasze wnętrza wyglądały w nieprawdopodobny sposób, ale równocześnie także pragniemy mieć gwarancję, że calutki koszt remontu nie wyniesie nas nazbyt dużo. Na szczęście okazuje się być wiele możliwości, z których tu mamy szansę korzystać oraz należy się im dokładnie przypatrzeć, gdyż mają szansę nas mile zadziwić. Okleiny meblowe istnieją w różnych kolorach

Co jest jedną z najważniejszych rzeczy zanim przystąpimy do remontu swojego domu?

 • Posted on: 9 December 2019
 • By: addmean
instalacja
Author: Daviddje
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas mógłby od czasu do czasu odnowić swój dom. Nie chodzi o to, że źle wygląda, jednak wszystko ulega normalnemu zużyciu. Po prostu dużo sympatyczniej jest mieszkać w czystym i jak najbardziej funkcjonalnym mieszkaniu.


Zanim wykonamy cokolwiek, najbardziej istotne jest to, żeby wybrać profesjonalną firmę, jaka wykona, jeżeli nie całkowity remont, to dużą jego część.

Nie nastawiajmy się od razu na wysokie ceny

 • Posted on: 23 October 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli podejmujemy decyzję o kupnie swojego mieszkania, to zazwyczaj patrzymy za czymś wtórnym, co posiada już parę lat, gdyż wychodzimy z założenia, iż to co właśnie jest postawione, bez wątpienia jest drogie i nie będzie nas na to stać. Jednak kiedy bliżej przyjrzymy się ofercie nowego budownictwa, to szybko ma szansę się okazać, że ceny są bardzo porównywalne do tych z rynku wtórnego, a więc jednak może się okazać, iż będziemy w stanie wypełnić swoje oczekiwania oraz nabyć coś nowego, w czym będziemy pierwszymi właścicielami.

Skuteczne porady na temat wyboru klimatyzacji

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
Klimatyzator monoblokowy
Pomimo iż żyjemy w klimacie umiarkowanym, tropikalne lato czy śnieżna zima nie jest dla nas czymś niezwykłym. Nazywanie klimatyzatorów niepozornymi maszynami o ogromnych możliwościach nie jest przesadne. Dzisiaj, nikt z nas nie wyobraża sobie nowoczesnego lokalu bez klimatyzacji. Dopasowana temperatura jest niezbędna aby zapewnić komfort cieplny pracowników, klientów, a także rangi miejsca.

Nie płać więcej za ogrzewanie budynku – dowiedz się, co możesz zmienić

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
wentylacja
Author: Reynaers Polska
Source: Reynaers Polska
Niejeden Polak myśli o swoim domu. Trzeba jednak przyznać, iż nie każdy może sobie na to pozwolić. Działki pod budowę nie są tanie. I to bez znaczenia, czy dom miałby stanąć w wojewódzkim mieście (Wrocławiu czy Lublinie), małym (Zielona Góra czy Kielce), czy kompletnie maleńkiej mieścinie.

Artykuły niezbędne przy aranżowaniu każdego mieszkania da się swobodnie zamówić w licznych marketach

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
płytki
Author: Grupo Porcelanosa
Source: Grupo Porcelanosa
Dla wielu osób bardzo znaczące jest, aby być w stanie postawić swój dom. Takie przedsięwzięcie łączy się z dużymi kosztami, jednakże pomaga prowadzić idylliczne życie z dala od miejskiego gwaru. Naturalnie najistotniejsze zadania należy zlecić brygadzie remontowej, by zostały one zrobione prawidłowo.

Już w tej chwili poszukaj wymarzonego mieszkania w Opolu

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
nowoczesny wystrój mieszkania
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Wraz z małżonkiem wyszukujecie upragnionego gniazdka na południu naszego kraju? Już w tym momencie sprawdźcie oferty z województwa opolskiego, bowiem często można znaleźć w tym miejscu bardzo fenomenalne mieszkania za niezbyt wygórowane ceny.

Szkło lakierowane prezentuje się niesamowicie elegancko

 • Posted on: 1 October 2019
 • By: addmean
szkło
Author: robax.pl
Source: http://robax.pl/
W różnych miejscach mamy szansę zastosować szkło

Jeżeli chcemy, żeby wnętrze naszego domu przedstawiało się gustownie oraz było funkcjonalne, to musimy się zastanowić, w jakim miejscu mamy wykorzystać szkło. Okazuje się być ono teraz zrobione w taki sposób, że mimo swojego delikatnego wizerunku jest niesamowicie wytrzymałe, zatem ma szansę mieć na pewno wiele zastosowań.

Po projekty warsztatowe zjawia się wielu zakładów.

 • Posted on: 17 September 2019
 • By: addmean
projektowanie
Author: Klara Kopf
Source: http://www.flickr.com
Projekty warsztatowe także cieszą się dużym zainteresowaniem

Znacznie więcej buduje się nie tylko mieszkań, lecz też warsztatów, w których przeróżne firmy uruchamiają swoją działalność. Dlatego właśnie tak ważne okazuje się to, żeby w ofercie biur projektowych znajdowały się też projekty warsztatowe. W takich projektach powinny być zaoferowane pomieszczenia biurowe, magazyny, miejsca w których będzie można obsłużyć kontrahentów, jak i szatnie oraz stołówka dla szeregowych podwładnych.

W jaki sposób zapewnić sobie intymność np. na nieruchomości i czy żaluzje się tu sprawdzą?

 • Posted on: 3 August 2019
 • By: addmean
komputer
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Nikt nie lubi, gdy do mieszkania wpada uporczywe światło słoneczne. Szukamy wtedy jakichkolwiek zasłon albo czegoś co ochroni nas przed niniejszym niechcianym blaskiem.

Dla osób aranżujących dom kluczowa jest trwałość użytkowanych materiałów

 • Posted on: 31 July 2019
 • By: addmean
remont
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj urządzenie mieszkania samemu nie jest już tak trudnym zadaniem jak kiedyś. Duża dostępność indywidualnych artykułów, umieszczane w sieci tutoriale i dokładne instrukcje instalacji pomagają ludziom, jacy chcą oszczędzić na wynajęciu brygady ekspertów. Oczywiście sporo zadań musimy im powierzyć przez wzgląd na ich trudność i czas, jaki musielibyśmy przeznaczyć.

Jak niższym kosztem wybudować funkcjonalny dom? Projekty małych domów skutecznym rozwiązaniem

 • Posted on: 11 July 2019
 • By: addmean
projekty małych domów
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Obecne rodziny nie potrzebują wielkopowierzchniowych domów, które do tego są często nieopłacalne w użytkowaniu. Dzisiejsze rodziny stawiają na funkcjonalizm i oszczędność. Nowoczesne budownictwo oraz współczesne technologie umożliwiają dziś spełnić te potrzeby.

Projekty domów Warszawa przedstawia niesamowicie zróżnicowane

 • Posted on: 6 July 2019
 • By: addmean
budowa domu
Zanim dotrzemy do etapu stawiania domu, powinniśmy najpierw znaleźć właściwy projekt, który będzie pokazywał, jak taki nasz domek powinien się przedstawiać. Przez to właśnie trzeba zobaczyć, do kogo się zwracać o jego wykonanie, tak żebyśmy uzyskiwali gwarancję, że będziemy usatysfakcjonowani z tego, co okaże się być nam tu przedstawione.

W jaki sposób wyselekcjonować osprzęt elektroniczny?

 • Posted on: 6 July 2019
 • By: addmean
ściemniacze
Author: Jonathan Lin
Source: http://www.flickr.com
Oferta handlowa włączników jest niezwykle dostatnia, dzięki czemu bez trudności możemy wybrać takie, które będą pasowały do stylu wnętrza, w którym pragniemy je zamontować.


Również kształty wyłączników są ogromnie zróżnicowane – od nieskomplikowanych, wprost ascetycznych w formie, do strojnych jak też fantazyjnych.

Pages