Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

pomieszczenia

Dlaczego można się zastanowić nad instalacją kominka w mieszkaniu

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
schody kręcone
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
Nabywanie kominków do domów stało się niezwykle modne. Należy stwierdzić, że domowe kominki rzeczywiście potrafią ocieplać domowe pomieszczenia, a równocześnie powodują, iż stają one mocniej oczywiste i przytulne.

Co jest jedną z najważniejszych rzeczy zanim przystąpimy do remontu swojego domu?

 • Posted on: 13 February 2020
 • By: addmean
instalacja
Author: Daviddje
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas powinien co jakiś czas odnowić swoje mieszkanie. Nie chodzi o to, że źle się prezentuje, ale wszystko może ulegać normalnemu zużyciu. Zwyczajnie znacznie przyjemniej jest mieszkać w czystym oraz jak najbardziej funkcjonalnym domu.


Zanim zrobimy jakąkolwiek rzecz, najbardziej istotne jest to, aby znaleźć profesjonalną spółkę, jaka zrealizuje, jeżeli nie całkowity remont, to dużą jego część.

Szkło lakierowane prezentuje się niesamowicie elegancko

 • Posted on: 6 February 2020
 • By: addmean
szkło
Author: robax.pl
Source: http://robax.pl/
Szkło posiada współcześnie sporo zastosowań

Jeśli pragniemy, żeby wnętrze naszego mieszkania przedstawiało się gustownie oraz było funkcjonalne, to powinniśmy się zastanowić, w jakim miejscu powinniśmy zastosować szkło. Istnieje ono teraz wykonane w taki sposób, że pomimo swojego delikatnego wyglądu jest bardzo wytrzymałe, zatem może mieć naprawdę dużo zastosowań.

Jak niższym kosztem wybudować funkcjonalny dom? Projekty małych domów skutecznym rozwiązaniem

 • Posted on: 3 February 2020
 • By: addmean
projekty małych domów
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Współczesne rodziny nie chcą dużych domów, które do tego są często drogie w użytkowaniu. Dzisiejsze rodziny interesuje funkcjonalizm i oszczędność. Obecne budownictwo oraz nowoczesne technologie umożliwiają obecnie spełnić te potrzeby.

Projekty domów Warszawa przedstawia niesamowicie zróżnicowane

 • Posted on: 31 January 2020
 • By: addmean
budowa domu
Nim dojdziemy do momentu budowy domu, musimy na początku wyszukać właściwy projekt, który będzie pokazywał, jak taki nasz domek ma się przedstawiać. Z tego powodu właśnie potrzeba zobaczyć, do kogo się zwrócić o jego wykonanie, tak żebyśmy uzyskiwali gwarancję, że będziemy usatysfakcjonowani z tego, co zostanie nam tutaj zaprezentowane.

Po projekty warsztatowe zjawia się wielu zakładów.

 • Posted on: 29 January 2020
 • By: addmean
projektowanie
Author: Klara Kopf
Source: http://www.flickr.com
Projekty warsztatowe mogą okazać się ciekawe

Znacznie więcej stawia się nie tylko mieszkań, lecz także warsztatów, w których różne przedsiębiorstwa otwierają własną działalność. Dlatego właśnie tak ważne będzie to, żeby w propozycji biur projektowych znajdowały się także projekty warsztatowe. W takich projektach muszą być zaoferowane pomieszczenia biurowe, magazyny, miejsca w których da się przyjąć kontrahentów, jak i szatnie i stołówka dla szeregowych podwładnych.

Nie płać więcej za ogrzewanie budynku – dowiedz się, co możesz zmienić

 • Posted on: 9 January 2020
 • By: addmean
wentylacja
Author: Reynaers Polska
Source: Reynaers Polska
Każdy rodak marzy o własnym domu. Należy jednak przyjąć, że nie każdy może sobie go wybudować. Działki budowlane nie są najtańsze. I nie ma znaczenia, czy dom miałby zostać wybudowany w wielkim mieście (Wrocławiu czy Szczecinie), małym (Zielona Góra czy Siedlce), czy całkowicie maleńkiej mieścinie.

Dla osób aranżujących dom kluczowa jest trwałość użytkowanych materiałów

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
remont
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę urządzenie mieszkania samodzielnie nie jest już tak męczącym zadaniem jak kiedyś. Obszerna przystępność pojedynczych artykułów, zamieszczane w sieci tutoriale i dokładne instrukcje montażu pomagają ludziom, którzy chcą oszczędzić na wynajęciu ekipy ekspertów. Nie ulega wątpliwości, że mnóstwo prac powinniśmy im zlecić przez wzgląd na ich trudność i czas, jaki musielibyśmy przeznaczyć.

Które fototapety Wrocław może nam zaoferować?

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
Minimalistyczne meble dopracowane w każdym szczególe
Author: FewChairs
Source: FewChairs
Niejednokrotnie chcemy, by nasze wnętrza wyglądały w nieprawdopodobny sposób, ale równocześnie także pragniemy mieć gwarancję, że calutki koszt remontu nie wyniesie nas nazbyt dużo. Na szczęście okazuje się być wiele możliwości, z których tu mamy szansę korzystać oraz należy się im dokładnie przypatrzeć, gdyż mają szansę nas mile zadziwić. Okleiny meblowe istnieją w różnych kolorach

Nie nastawiajmy się od razu na wysokie ceny

 • Posted on: 23 October 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli podejmujemy decyzję o kupnie swojego mieszkania, to zazwyczaj patrzymy za czymś wtórnym, co posiada już parę lat, gdyż wychodzimy z założenia, iż to co właśnie jest postawione, bez wątpienia jest drogie i nie będzie nas na to stać. Jednak kiedy bliżej przyjrzymy się ofercie nowego budownictwa, to szybko ma szansę się okazać, że ceny są bardzo porównywalne do tych z rynku wtórnego, a więc jednak może się okazać, iż będziemy w stanie wypełnić swoje oczekiwania oraz nabyć coś nowego, w czym będziemy pierwszymi właścicielami.

Skuteczne porady na temat wyboru klimatyzacji

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
Klimatyzator monoblokowy
Pomimo iż żyjemy w klimacie umiarkowanym, tropikalne lato czy śnieżna zima nie jest dla nas czymś niezwykłym. Nazywanie klimatyzatorów niepozornymi maszynami o ogromnych możliwościach nie jest przesadne. Dzisiaj, nikt z nas nie wyobraża sobie nowoczesnego lokalu bez klimatyzacji. Dopasowana temperatura jest niezbędna aby zapewnić komfort cieplny pracowników, klientów, a także rangi miejsca.

Artykuły niezbędne przy aranżowaniu każdego mieszkania da się swobodnie zamówić w licznych marketach

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
płytki
Author: Grupo Porcelanosa
Source: Grupo Porcelanosa
Dla wielu osób bardzo znaczące jest, aby być w stanie postawić swój dom. Takie przedsięwzięcie łączy się z dużymi kosztami, jednakże pomaga prowadzić idylliczne życie z dala od miejskiego gwaru. Naturalnie najistotniejsze zadania należy zlecić brygadzie remontowej, by zostały one zrobione prawidłowo.

Już w tej chwili poszukaj wymarzonego mieszkania w Opolu

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
nowoczesny wystrój mieszkania
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Wraz z małżonkiem wyszukujecie upragnionego gniazdka na południu naszego kraju? Już w tym momencie sprawdźcie oferty z województwa opolskiego, bowiem często można znaleźć w tym miejscu bardzo fenomenalne mieszkania za niezbyt wygórowane ceny.

W jaki sposób zapewnić sobie intymność np. na nieruchomości i czy żaluzje się tu sprawdzą?

 • Posted on: 3 August 2019
 • By: addmean
komputer
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Nikt nie lubi, gdy do mieszkania wpada uporczywe światło słoneczne. Szukamy wtedy jakichkolwiek zasłon albo czegoś co ochroni nas przed niniejszym niechcianym blaskiem.

W jaki sposób wyselekcjonować osprzęt elektroniczny?

 • Posted on: 6 July 2019
 • By: addmean
ściemniacze
Author: Jonathan Lin
Source: http://www.flickr.com
Oferta handlowa włączników jest niezwykle dostatnia, dzięki czemu bez trudności możemy wybrać takie, które będą pasowały do stylu wnętrza, w którym pragniemy je zamontować.


Również kształty wyłączników są ogromnie zróżnicowane – od nieskomplikowanych, wprost ascetycznych w formie, do strojnych jak też fantazyjnych.

Pages