Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

pokój

Jaki dopuszczalny?

 • Posted on: 1 August 2020
 • By: addmean
ziarna pszenżyta przesypujące się przez dłonie młynarza
Author: Olearys
Source: http://www.flickr.com
Hałas nie jest zjawiskiem pożądanym, wywołuje on rozdrażnienie, uczucie znużenia, a szczególnie przemęczenie uszu. Hałas ma ujemne działanie na zdrowie.


Przesadny hałas wpływa negatywnie na ludzki organizm, co objawia się zmęczeniem, trudnością w koncentracji i nauce, zakłóceniami orientacji, rozdrażnieniem, podwyższeniem ciśnienia krwi, boleściami oraz zawrotami głowy oraz w najgorszym razie czasowym czy też trwałym uszkodzeniem uszu.

Dlaczego w ostatnim czasie tak nadzwyczaj popularne stają się schody z drewna egzotycznego?

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
schody
Author: Yann Caradec
Source: http://www.flickr.com
Kiedy frapujemy się nad kupnem własnego lokum to na pewno już gdzieś z tyłu głowy mamy pomysły jak odpowiednio go umeblować, aby egzystowało nam się nie tylko nadzwyczaj użytecznie, ale również aby wszystko było poukładane i zaplanowane zgodnie z naszym upodobaniem i zgodnie z tym, co nam w największym stopniu Nie ma się czemu dziwić, ponieważ każdy chce posiadać wszelkie elementy tak dopasowane, aby jak w najwyższym stopniu odpowiadały jego wizji piękna i żeby zwyczajnie prawidłowo się czuł w pomieszczeniach, które każdego dnia będą wykorzystywane do przeróżnego rodzaju zadań.

Może czas na remont?

 • Posted on: 27 May 2020
 • By: addmean
Remont budynku
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Czas remontów wiosną, rozkwita niczym liście na drzewach. Wiele osób odkłada naprawy, zmianę wystroju wnętrza w domu oraz pełne remonty mieszkania lub domu właśnie na czas, kiedy będzie ciepło. Wtedy wszystko robi się wygodniej i łatwiej, ponieważ można mieć nadzieję, że ewentualne malowane rzeczy będą szybciej wysychały i tym samym remont nie zajmie kilku tygodni.

Escaperoom - niezwykła rozrywka a także doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi

 • Posted on: 21 May 2020
 • By: addmean
inntegracja w zespole
Author: QuestRooms
Source: http://questrooms.pl/
Jednym z ważniejszych aspektów, jaki pomoże zgrać ze sobą zespół osób jest odpowiednia integracja całości jego członków. Metod na zjednoczenie drużyny jest wiele, natomiast jednym z bardziej efektywnych jest zaangażowanie wszystkich członków zespołu w ciekawą i wymagającą grę.

Czy warto zainwestować w ogrodzenie z betonowych płyt? Co dzięki niemu zyskujemy?

 • Posted on: 9 February 2020
 • By: addmean
komoda drewniania w pokoju
Author: BobMacInnes
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas wyprowadza się z bloku i wybiera dom jednorodzinny dlatego, że pragnie spokoju oraz nie chce znosić towarzystwa ludzi. W bloku stale spotykamy się z sąsiadami, a prywatności nie ma praktycznie wcale.

Jak niższym kosztem wybudować funkcjonalny dom? Projekty małych domów skutecznym rozwiązaniem

 • Posted on: 3 February 2020
 • By: addmean
projekty małych domów
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Współczesne rodziny nie chcą dużych domów, które do tego są często drogie w użytkowaniu. Dzisiejsze rodziny interesuje funkcjonalizm i oszczędność. Obecne budownictwo oraz nowoczesne technologie umożliwiają obecnie spełnić te potrzeby.

Jeśli pragniemy kupić mieszkanie pod Wrocławiem, to bez problemu znajdziemy interesującą ofertę

 • Posted on: 3 June 2019
 • By: addmean
nowe mieszkania okolice wrocławia
Jeżeli kochamy Wrocław, ale nie przepadamy za hałasem, ruchem ulicznym i zgiełkiem wielkiego miasta, to warto poszukać własnego M na przedmieściach. Deweloperzy z pewnością posiadają propozycje, które nas nie rozczarują

Skąd wskazane jest uzyskać mieszkanie z pierwszej ręki?

 • Posted on: 18 May 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Source: flickr.com
Każdy z nas doskonale wie, że posiadanie przez nas miejsca zamieszkania jest czytelnym przejawem naszej swobody oraz autonomii, do której permanentnie dążymy. Jest to niejako nasze spełnienie marzeń, które pozwoli nam urzeczywistniać przyjęte przez nas plany. W dniu dzisiejszym istnieje wiele możliwości pozyskania osobistego pierwszego mieszkania, które różnią się między sobą pochłanianiem kapitału własnego.

Jaki domek byłby doskonałym lokum dla rodziny z dwójką albo trójką dzieci

 • Posted on: 22 April 2019
 • By: addmean
projekt domu
Pomimo tego że wybudowanie nowego domu jest bardzo drogim przedsięwzięciem, to jednakże część obywateli decyduje się na poniesienie wspomnianych kosztów. Rzecz jasna nie każdy może zarobić na nowy dom, ale dzięki kredytom jest o wiele łatwiej. Zanim niedoszli posiadacze wybiorą projekt, muszą znaleźć ładnie położoną działkę.

Jak ciekawie umeblować nieduży pokój dla dzieci, plusy piętrowych łóżek w małych pokojach.

 • Posted on: 19 April 2019
 • By: addmean
łóżko piętrowe
Source: www.flickr.com
Umeblowanie dziecięcego pokoju, w przypadku gdy posiada się nieduże mieszkanie, jest nie lada wyzwaniem. Pierwszy problem będzie taki, że dzieci na różnym etapie potrzebują różnych mebli. Maluchy śpią albo z dorosłymi, albo w łóżeczkach, lecz już w okresie trzech lat spokojnie przeprowadzić się mogą do pełnowymiarowego łóżka. Natomiast krzesełka i stoliki muszą mieć jeszcze malutkie, bo przy normalnych mogłoby być dzieciom niewygodnie.

Zróżnicowany asortyment oryginalnych rolet dedykowanych dla maluchów

 • Posted on: 15 April 2019
 • By: addmean
rolety w chmurki
Author: fivaro.pl
Source: fivaro.pl
Troszcząc się o prezencję dziecięcego pokoju, koniecznie powinniśmy zadbać się o każdy jego element. W wystroju niezwykle ważną rolę odgrywa całe okno, w tym również jego bieżąca oprawa. W dobie naszych czasów mamy do dyspozycji wyjątkowo urozmaicony wybór tego typu asortymentu, w skład którego wchodzą na przykład rolety. Ich producenci oferują sporo modeli dopasowanych do preferencji młodego konsumenta.

W jaki sposób znaleźć fantastyczne mieszkanie dla twojej rodziny? Dowiedz się, jeśli i ty szukasz wymarzonego gniazdka

 • Posted on: 5 March 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Wynajmowanie mieszkania na dłużej nie jest dla nas dobre. Uiszczamy co miesiąc dużą kwotę, jaką moglibyśmy spożytkować na spłacanie kredytu. Z tej racji młodzi ludzie, kiedy tylko staną na nogi oraz mogą pozwolić sobie na pobranie większej sumy w instytucji bankowej, zaczynają się rozglądać za własnym M.

Pages