Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

podłoga

7 wyróżników dobrego parkietu

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
Chone de lest  postarzany parkiet
Author: www.podlogi-kopp.pl
Source: www.podlogi-kopp.pl
Obecnie naprawdę dobra podłoga to nieraz sprawa naprawdę ważna dla mnóstwa osób. Potrafi ona poświadczyć o prestiżu konkretnej osoby, ale również jest ona na pewno czymś kluczowym, dla ludzi troszczących się o zdrowie. Zadbana podłoga to kwestia istotna więc dla mnóstwa pań domu, jakie posiadają choćby dzieci. Jak jednak dobrze jak również odpowiednio zadbać o daną podłogę? Tego zakresu kwestia może sprawić dodatkowe trudności, z tej przyczyny pomocna może być tu na przykład ciekawa oraz sprawdzona na Dolnym Śląsku propozycja, taka jak cykliniarz Wrocław.

Marka Gamrat zajmująca się produkcją towarów budowlanych jest człowym wytwórcą Gamrat wykładziny

 • Posted on: 18 May 2022
 • By: addmean
Budowa
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Podczas budowy lub renowacji przeróżnych obiektów budowlanych istotne jest, aby zwrócić atencję na mnóstwo różnych rzeczy, których wybór będzie gwarancją sukcesu. Jednym z aspektów, jaki z pewnością musi być dobrze dopasowany do typu budynku jest posadzka.

Imitacja drewna może okazać się bardzo realna

 • Posted on: 12 November 2021
 • By: addmean
parkiet
Author: Shelton Dunning
Source: http://www.flickr.com
Drewno wciąż pięknie się prezentuje, bez względu na to czy znajdowało się na podłodze czy na ścianach, dlatego nie powinno nas dziwić to, że tak dużo osób podąża do tego, żeby posiadać je też w swoim mieszkaniu. Niestety, będzie ono dość kosztowne więc nie wszystkich na to stać, ale jak się okazuje, proponowana będzie nam wtedy imitacja drewna.

Panele podłogowe Wrocław oferuje w korzystnej kwocie - zobacz, czy takie rozwiązanie ci pasuje

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
panele
Author: WITEX
Source: WITEX

Co powinno się odnaleźć na naszej podłodze?Istotne jest to, co pragniemy ułożyć na własnej podłodze, bo powinniśmy wspomnieć, że codziennie będzie ona zmuszona dźwigać nasz ciężar oraz wszelkich mebli, które się tam zjawią. Będzie narażona na zarysowanie, pobrudzenie i ścieranie się, dlatego im wyższej jakości panele nabędziemy, tym znaczniejsza będzie szansa, że mimo ciągłego wykorzystywania, przez calutki czas będą one prezentowały się jak nowe oraz świetnie będą spełniały własne zadanie.

Gdzie odnajdziemy kogoś kto robi roboty rozbiórkowe?

 • Posted on: 9 June 2021
 • By: addmean
rozbiórka
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu do jakichś budynków nie możemy zachodzić. Wykorzystujemy z różnorakich budynków mając pewność, że są one w tak dobrym stanie, że nic się nie przydarzy i wyjdziemy z nich bez żadnego problemu. Są jednak takie budynki, które zostały zaniedbane, nie były w nich przeprowadzane naprawy, a to wszystko prowadzi do tego, że okazują się być one w tak tragicznym stanie, że wchodzenie do nich będzie surowo zabronione.

Najnowsze hity w każdym mieszkaniu to schody kręcone oraz ogrodzenia kute!

 • Posted on: 25 May 2021
 • By: addmean
Schody
Author: Yann Caradec
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu czasami ciągnie się nawet kilka lat, ponieważ kłopotliwie jest sfinansować wszystko naraz. Całe szczęście prace wykończeniowe realizowane są finalnie i spokojnie jesteśmy w stanie odłożyć na to finanse. Przed przystąpieniem do aranżowania wnętrza dobrze jest przeglądnąć w necie najświeższe trendy oraz przykładowe inspiracje.

Dlaczego dobre docieplenie poddasza przynosi znaczące oszczędności w trakcie sezonu grzewczego.

 • Posted on: 13 May 2021
 • By: addmean
ocieplanie
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Trwa wiosna, lato już się zbliża, więc sezon na remonty w pełni. Patrzeć tylko, jak rozpoczną się roboty wewnątrz domów i dookoła nich. Skoro pogoda w naszym kraju lubi płatać figle, trzeba sprawnie wziąć się do roboty, aby uporać się ze wszystkim, zanim zakończą się ciepłe i słoneczne chwile.

Beton jako surowiec mający wiele przeznaczeń

 • Posted on: 13 September 2020
 • By: addmean
beton
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/LD_Dobre_budowanie_z_Xella_cz3_-_05-2008.pdf
Beton jest materiałem, który posiada mnóstwo przeznaczeń. Jest w stanie być gładki, lub surowy, o chropowatej, nierównej nawierzchni. Beton stał się weną projektantów wnętrz. Obecnie betonowe podłogi wymieniają parkiety, panele, oraz ceramiczne płytki w kuchniach i toaletach. Niestraszne im upadające obiekty, ani rozmaite plamy. Wystarczy tylko takiego typu podłogi prawidłowo zaimpregnować.

Jak wygląda kwestia wymiany w mieszkaniach oraz domach starszych sprzętów czy elementów wyposażenia na nowe.

 • Posted on: 4 August 2019
 • By: addmean
drzwi wejściowe
Author: outreachr.com
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy remont wiąże się z koniecznością zakupienia wielu rzeczy. Niejednej osobie może się wydawać, że jeżeli za coś się wezmą, to wystarczy że kupią jeden duży sprzęt do tego potrzebny i będzie po sprawie. Lecz w praktyce jest zupełnie odmiennie, o czym przekonało się już wielu ludzi. Niekiedy przy remontach jest taki kłopot, że dotknięcie jednej niewielkiej rzeczy powoduje konieczność wyremontowania kilku innych.