Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

podłoga

Gdzie odnajdziemy kogoś kto robi roboty rozbiórkowe?

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
rozbiórka
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Czasami do jakichś miejsc nie możemy zachodzić. Korzystamy z różnorakich budynków mając świadomość, że są one w tak dobrym stanie, że nic się nie zdarzy oraz wyjdziemy z nich bez żadnego szwanku. Istnieją jednakże takie budynki, które zostały zaniedbane, nie były w nich wykonywane naprawy, a to wszystko prowadzi do tego, że są one w tak złym stanie, że wejście do nich jest kategorycznie zabronione.

7 wyróżników dobrego parkietu

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
Chone de lest  postarzany parkiet
Author: www.podlogi-kopp.pl
Source: www.podlogi-kopp.pl
Obecnie naprawdę dobra podłoga to nieraz kwestia naprawdę istotna dla mnóstwa osób. Potrafi ona świadczyć o prestiżu konkretnej osoby, lecz również jest ona niewątpliwie czymś ważnym, dla ludzi troszczących się o higienę. Czysta podłoga to sprawa istotna więc dla ogromu pań domu, jakie posiadają na przykład dzieci. W jaki sposób jednak najlepiej i należycie zatroszczyć się o daną podłogę? Tego typu kwestia może sprawić pewne kłopoty, dlatego pomocna może być tu na przykład ciekawa jak również sprawdzona na Dolnym Śląsku propozycja, taka jak cykliniarz Wrocław.

Beton jako surowiec mający wiele przeznaczeń

 • Posted on: 13 September 2020
 • By: addmean
beton
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/LD_Dobre_budowanie_z_Xella_cz3_-_05-2008.pdf
Beton jest materiałem, który posiada mnóstwo przeznaczeń. Jest w stanie być gładki, lub surowy, o chropowatej, nierównej nawierzchni. Beton stał się weną projektantów wnętrz. Obecnie betonowe podłogi wymieniają parkiety, panele, oraz ceramiczne płytki w kuchniach i toaletach. Niestraszne im upadające obiekty, ani rozmaite plamy. Wystarczy tylko takiego typu podłogi prawidłowo zaimpregnować.

Marka Gamrat zajmująca się produkcją towarów budowlanych jest człowym wytwórcą Gamrat wykładziny

 • Posted on: 12 September 2020
 • By: addmean
Budowa
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
W trakcie budowy albo remontu rozlicznych obiektów budowlanych trzeba zwrócić uwagę na szereg różnych rzeczy, jakich wybór będzie gwarancją sukcesu. Jednym z aspektów, jaki niewątpliwie musi być porządnie dostosowany do typu obiektu jest posadzka.

Dlaczego dobre docieplenie poddasza przynosi znaczące oszczędności w trakcie sezonu grzewczego.

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
ocieplanie
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Wiosna trwa, niedługo nadejdzie lato, więc sezon na remonty w pełni. Patrzeć tylko, jak zaczną się roboty w środkach domów i dookoła nich. Skoro aura w Polsce lubi płatać figle, należy szybko wziąć się do roboty, aby , nim skończą się ciepłe i słoneczne chwile.

Jak wygląda kwestia wymiany w mieszkaniach oraz domach starszych sprzętów czy elementów wyposażenia na nowe.

 • Posted on: 4 August 2019
 • By: addmean
drzwi wejściowe
Author: outreachr.com
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy remont wiąże się z koniecznością zakupienia wielu rzeczy. Niejednej osobie może się wydawać, że jeżeli za coś się wezmą, to wystarczy że kupią jeden duży sprzęt do tego potrzebny i będzie po sprawie. Lecz w praktyce jest zupełnie odmiennie, o czym przekonało się już wielu ludzi. Niekiedy przy remontach jest taki kłopot, że dotknięcie jednej niewielkiej rzeczy powoduje konieczność wyremontowania kilku innych.

Panele podłogowe Wrocław oferuje w korzystnej kwocie - zobacz, czy takie rozwiązanie ci pasuje

 • Posted on: 23 July 2019
 • By: addmean
panele
Author: WITEX
Source: WITEX

Co chcemy posiadać położone na podłodze?Ważne okazuje się być to, co chcemy ułożyć na własnej podłodze, bo musimy wspomnieć, że codziennie będzie ona musiała utrzymywać nasz ciężar oraz wszystkich mebli, które się tam zjawią. Będzie narażona na porysowanie, zabrudzenie oraz ścieranie się, przez to im wyższej jakości panele kupimy, tym znaczniejsza będzie szansa, że pomimo ciągłego wykorzystywania, przez calutki czas będą one prezentowały się jak nowe oraz świetnie będą wypełniały swoje zadanie.

Najnowsze hity w każdym mieszkaniu to schody kręcone oraz ogrodzenia kute!

 • Posted on: 27 April 2019
 • By: addmean
Schody
Author: Yann Caradec
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu czasem ciągnie się nawet kilka lat, ponieważ ciężko jest sfinansować wszystko w tym samym czasie. Całe szczęście prace wykończeniowe wykonywane będą na koniec i bez problemu możemy odłożyć na to finanse. Przed przystąpieniem do urządzania wnętrza musimy obejrzeć w sieci najświeższe trendy oraz przykładowe inspiracje.

Imitacja drewna może okazać się bardzo realna

 • Posted on: 12 April 2019
 • By: addmean
parkiet
Author: Shelton Dunning
Source: http://www.flickr.com
Drewno zawsze wspaniale się prezentowało, bez względu na to czy znajduje się na podłodze czy na ścianach, dlatego nie może nas dziwić to, że tak sporo osób podąża do tego, żeby posiadać je też we własnym domu. Niestety, jest ono dość kosztowne więc nie każdego na to stać, lecz jak się okazuje, proponowana będzie nam wtenczas imitacja drewna.