Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

pies

Jakie akcesoria dla psów mają szansę nas zainteresować?

 • Posted on: 25 June 2020
 • By: addmean
apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska
Kiedy posiadamy w domu jakiegoś zwierzaka, to powinniśmy zadbać o jego odpowiedni rozwój i o to, aby się u nas nie znudziły. Przez to trzeba sprawdzić w jakie produkty musimy się zaopatrzyć, żeby okazać się być przekonanym, że nasz pupil dostaje od nas wszystko co odpowiednie.


Czy zaznaczymy, które zabawki dla kotów będą najlepsze?


Trzeba wiedzieć, że do każdego pupila niezbędne będą odpowiednie akcesoria.

Karma Bosch Junior - zdrowa oraz pełnowartościowa karma dla szczeniąt

 • Posted on: 11 June 2020
 • By: addmean
karma dla szczeniąt
Source: www.zwierzakowo.pl
Dobór karmy dla młodych psiąt nie należy do najłatwiejszych, ponieważ młode psy potrzebują całkowicie innych wartości odżywczych i witamin niż psy dojrzałe. Dostosowanie nieodpowiedniej karmy dla małego szczeniaka może spowodować u niego bóle żołądka, apatię oraz inne problemy ze zdrowiem. Szczeniaki mogą niezwykle łatwo nabawić się alergii albo nietolerancji na różnorodne pokarmy, gdyż ich odporność jest znacznie słabsza niż u psów dorosłych, by do tego nie dopuścić należy wybierać właściwą karmę.

Słuszna dieta dla czworonoga zapewni mu zdrowie, właściwą pielęgnację i energie, jaką posiada na co dzień

 • Posted on: 2 April 2019
 • By: addmean
karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Piesek, najlepszy przyjaciel ludzi. Najczęściej opiekuje się swoim panem, pilnuje go i broni. Od czasu do czasu jest zazdrosny i zawsze domaga się uznania oraz zwracania na niego uwagi. Ale również jest zależny od pana. Potrzebuje regularnych spacerów czy też dobrego żywienia, a także przez cały czas dostępu do wody.
Tags: 

Pies - czy łatwo się nim zajmować, kilka podstawowych kwestii.

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
pies
Author: Mindy Gerecke
Source: http://www.flickr.com
Aby mieć psa lub jakieś inne zwierze nie trzeba tego mocno pragnąć. Na nowego członka rodziny trzeba się odpowiednio przysposobić, zarówno finansowo, a także psychicznie. Powszechnie wiadomo, że zwierze to nie zabawka, a istota, która czuje i potrzebuje opieki i uczucia. O psa powinno się dobrze zatroszczyć i zapewnić mu to, co jest mu potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. W szczególności pies musi dostawać porcję pełnowartościowego jedzenia, nieistotne czy to sypka karma, czy danie przygotowane przez właściciela. Następnym zadaniem przyszłego właściciela psa jest wyprowadzanie go na spacery.

Animonda będzie najlepiej zbilansowaną karmą dla każdego pupila wspierając funkcjonowanie jego organizmu

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Pies Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Przyjęcie do domu kota to marzenie wielu ludzi. Niestety posiadanie zwierzaka to nie wyłącznie przyjemności, ale również i zobowiązania, z których nie każdy może się wywiązać. Chcąc zwierzęcego towarzystwa należy zastanowić się kilka razy nim postanowimy zaprosić małego lokatora do domu.

Przewożenie naszych pupili

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
zwierzęta
Author: wrhoanaz
Source: http://www.sxc.hu
Kiedy decydujemy się na zwierzaka raczej nie myślimy o tym jak będziemy go przewozić. Wiemy, że w transporcie komunikacji miejskiej będzie trzeba mieć dla naszego pupila bilet, dla psa najlepiej również mieć kaganiec, kota lepiej trzymać w odpowiednim kuferku, inne zwierzątka typu królik czy chomik również. Ale czasem, kiedy musimy jechać ze zwierzakiem w długą podróż możemy mieć pewien problem.

Obroże - na co ogólnikowo są i jakie dokładnie bywa ich obecnie najbardziej istotne zadanko?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
kupować
Author: Jochen Spalding
Source: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom najważniejszym zadaniem obroży nie jest utrzymania psa na Smyczy - tak naprawdę jeśli dobrze się nad tym zastanowić to identycznie to samo zadanie mają możliwość mieć szelki przeznaczone dla psa, które to w obecnej chwili stosuje coraz to znacznie więcej właścicieli tych konkretnych czworonogów.

W jaki sposób działa niewidzialne ogrodzenie dla domowych zwierzaków?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
pies na spacerze
Author: Mano Ranjan M
Source: http://www.flickr.com
Jak wszem i wobec wiadomo, nieokiełznany pies bądź kotek potrafi podczas zabawy w ogrodzie dokonać zniszczeń, których efekty częstokroć przyprawiają nie tylko o poważny zawrót głowy, lecz także związane są z wielkimi kosztami. Często przed podjęciem decyzji o nowych nasadzeniach, urządzeniu następnej rabaty kwiatowej czy oczka wodnego stoimy przed dylematem - co na to nasze zwierzęta?

Mera dog dopasowana będzie do potrzeb naszego czworonoga

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
psy
Author: michimaya
Source: http://www.flickr.com
Kiedy posiadamy jakieś zwierzę w domu i pragniemy, aby jak najdłużej nam ono było towarzyszem, to musimy robić wszystko, żeby zatroszczyć się o jego odpowiedni wzrost. Dlatego właśnie pies czy kot nie mogą zjadać tego, czego my nie przejedliśmy, a na pewno przeciwnie, powinny dostawać karmę, która będzie stworzona odpowiednio dla nich i będzie zawierała wszystkie najistotniejsze składniki odżywcze. Trzeba także zwracać uwagę na to, aby podawana przez nas karma przemieniała swój skład, żeby nie okazała się być wciąż identyczna, zatem w domu musimy posiadać jej suchą, jak też mokrą odmianę.

Transport naszego czworonoga musi odbywać się w odpowiedni sposób

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Jeśli udajemy się na spacer z naszym zwierzakiem i przewidujemy, że pójdziemy drogą, gdzie spotkamy wielu ludzi, to bez wątpienia warto zadbać o to, by nasz czworonóg posiadał założoną obrożę. Nie tylko ochroni nas to przed niechcianym mandatem, ale także zaoferuje nam gwarancję, że nikt nie zostanie pogryziony, kiedy coś nie spodoba się naszemu zwierzakowi. Warto wiedzieć, że obroże dla psów posiadają przeróżne atesty i są badane pod kątem zapewnienia im zdrowia. Im większy pies tym trwalsza i solidniejsza powinna być nie tylko samodzielna obroża, ale także oraz smycz do niej przyczepiona.