pies

karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Piesek, najlepszy przyjaciel człowieka. Najczęściej opiekuje się swoim właścicielem, ochrania go oraz broni. Niekiedy jest zazdrosny oraz zawsze domaga się uznania i zwracania na niego uwagi. Lecz również jest zależny od pana. Wymaga regularnych spacerów oraz należytego odżywiania, a też przez cały czas dostępu do wody.
karma dla szczeniąt
Source: www.zwierzakowo.pl
Wybór karmy dla młodych psiątek nie należy do najprostszych, albowiem młode psy potrzebują absolutnie innych wartości odżywczych i witamin niż psy dorosłe. Dopasowanie nieodpowiedniej karmy dla małego psiaka zdoła spowodować u niego bóle żołądka, apatię i inne kłopoty ze zdrowiem. Psiaki mogą nadzwyczaj łatwo nabawić się alergii czy nietolerancji na przeróżne pokarmy, ponieważ ich odporność jest znacznie słabsza niż u psów dojrzałych, by do tego nie dopuścić powinno się wybierać właściwą karmę.
obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Kiedy udajemy się na spacer z naszym zwierzakiem i wiemy, że przejdziemy trasą, gdzie napotkamy wielu ludzi, to bez wątpienia należy zatroszczyć się o to, żeby nasz zwierzak miał zapiętą obrożę. Nie tylko uchroni nas to przed ewentualnym mandatem, lecz też da nam świadomość, że nikt nie będzie pogryziony, jeśli coś nie spodoba się naszemu zwierzakowi. Warto wiedzieć, że obroże dla psów mają różnorakie atesty oraz są sprawdzane pod kątem zapewnienia im zdrowia. Im większy pies tym trwalsza oraz solidniejsza musi być nie tylko samodzielna obroża, ale również oraz smycz do niej przyczepiona.
apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska
Jeśli mamy w domu jakiegoś czworonoga, to musimy dbać o jego dobry rozwój oraz o to, żeby się u nas nie nudził. Dlatego trzeba zobaczyć w jakie przedmioty musimy się zaopatrywać, żeby być przekonanym, że nasz zwierzak otrzymuje od nas wszystko co odpowiednie.


Zabawki dla kotów muszą okazać się być zróżnicowane


Powinno się powiedzieć, że do każdego zwierzaka potrzebne będą odpowiednie akcesoria.
psy
Author: michimaya
Source: http://www.flickr.com
Gdy posiadamy jakieś zwierzę w domu oraz chcemy, aby jak najdłużej nam ono towarzyszyło, to powinniśmy zrobić wszystko, żeby zadbać o jego odpowiedni rozwój. Przez to właśnie pies czy kot nie powinny spożywać tego, czego my nie zjedliśmy, a wprost przeciwnie, mają dostawać karmę, która okaże się opracowana odpowiednio dla nich oraz będzie posiadała wszelkie najważniejsze składniki odżywcze. Należy także zwrócić uwagę na to, by podawana przez nas karma przemieniała własny skład, żeby nie okazała się być zawsze taka sama, więc w domu powinniśmy mieć jej suchą, jak również mokrą odmianę.