pies

Pies Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Adopcja zwierzęcia to rzecz, o której marzy wielu z nas. Niestety przyjęcie zwierzęcia to nie tylko przyjemności, ale również i obowiązki, na które nie każdy ma ochotę. Chcąc zwierzęcego towarzystwa trzeba zastanowić się kilka razy nim zdecydujemy się zaprosić kolejnego mieszkańca do własnego domu.
pies
Author: Mindy Gerecke
Source: http://www.flickr.com
By mieć psa albo jakieś inne zwierzątko nie wystarczy tego bardzo chcieć. Na nowego członka rodziny powinno się bardzo dobrze przygotować, zarówno materialnie, jak również psychicznie. Normą już jest stwierdzenie, iż pies to nie zabawka, a czująca istota i potrzebuje troski i miłości. O psa trzeba dobrze zatroszczyć oraz dać mu wszystko, co potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Przede wszystkim pies musi otrzymywać dawkę pełnowartościowego jedzenia, nieważne czy będzie to sucha karma, czy jedzenie przyrządzone przez domownika. Następnym zadaniem przyszłego domownika jest wyprowadzanie go na spacery.
zwierzęta
Author: wrhoanaz
Source: http://www.sxc.hu
Kiedy decydujemy się na czworonoga raczej nie zastanawiamy się nad tym jak będziemy go przewozić. Wiadomo, że w transporcie komunikacji miejskiej będziemy musieli mieć dla naszego pupila bilet, dla psa dobrze też kaganiec, kota dobrze przewieźć w odpowiednim kuferku, inne zwierzątka takie jak królik czy chomik też. Ale czasem, gdy trzeba jechać z pupilem w daleką podróż może być niewielki kłopot.
kupować
Author: Jochen Spalding
Source: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom najważniejszym zadaniem obroży nie jest trzymanie psa na Smyczy - w rzeczywistości jeżeli porządnie się nad tym po zastanawiać to dokładnie to samo zadanie mogą posiadać szelki dla psa, które to obecnie stosuje coraz więcej właścicieli tych czworonogów.
pies na spacerze
Author: Mano Ranjan M
Source: http://www.flickr.com
Jak wszem i wobec wiadomo, niesforny piesek lub kociak potrafi podczas zabawy w ogrodzie dokonać zniszczeń, których efekty nierzadko przyprawiają nie tylko o zawrót głowy, ale również wiążą się z dużymi wydatkami. Niejednokrotnie przed podjęciem decyzji o młodych nasadzeniach, urządzeniu nowej rabaty kwiatowej lub oczka wodnego stajemy przed dylematem - co na to nasze zwierzaki?
apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska
Gdy posiadamy w domu jakiegoś zwierzaka, to powinniśmy zadbać o jego dobry rozwój i o to, aby się u nas nie nudził. Przez to powinno się sprawdzić w jakie produkty musimy się zaopatrzyć, by być przekonanym, że nasz zwierzak otrzymuje od nas wszystko co odpowiednie.


Zabawki dla kotów muszą być różnorodne


Potrzeba zaznaczyć, że do każdego zwierzaka konieczne okazują się być właściwe akcesoria.

Pages