Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

pieniądz

Jeśli mamy jakiekolwiek zaległości w Skarbówce, to online możemy sprawdzić, do jakiej kwoty one urosły

  • Posted on: 12 March 2022
  • By: addmean
szczecin port
Author: a.fiedler
Source: http://www.flickr.com
Najczęściej staramy się nie zalegać z podatkami, ponieważ mogłoby się to fatalnie skończyć. Jednakże w życiu zdarzają się przeróżne nieoczekiwane sytuacje.


Należy unikać długów, gdyż i tak w końcu przyjdzie nam je oddać.

PIT 2016 program właściwy pomoże nam prawidłowo wypełnić

  • Posted on: 8 December 2021
  • By: addmean
pit 2016 program
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Rozliczenie rocznego dochodu jest koniecznością każdego dorosłego i pozyskującego pieniądze obywatela, dlatego pojawia się znacznie więcej osób, które chcą się tego rodzaju sprawami zajmować samodzielnie, bez konieczności poproszenia o pomoc specjalistów w tej dziedzinie. Przez to właśnie tak ważne okazuje się być to, by odpowiednio się do tego wszystkiego przygotować, tak by mieć gwarancję, że nie popełniło się żadnego błędu oraz nie będzie się wzywanym do przedłożenia korekty i wystawienia stosownych wyjaśnień.


Na PIT 2016 program mamy okazję dobry wyszukać


Powinno się sobie wydawać sprawę z tego, że rozliczenie roczne nie będzie trudne do wypełnienia, jeżeli tylko stosujemy się do podpowiedzi zamieszczonych w odpowiednich rubrykach do uzupełniania.

Produkty kredytowe przeznaczone dla osób starszych

  • Posted on: 20 November 2021
  • By: addmean
kable
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Produkty kredytowe dla starszych osób ciągle nie są w Polsce powszechne, jednak rynek systematycznie rośnie.


W 2014 roku ilość umów sygnowanych przez hipoteczne fundusze zrzeszone w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych sięgnęła pięciuset.

Rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą nowatorsko inwestować

  • Posted on: 21 February 2021
  • By: addmean
landszaft - firma
Author: Cancillería del Ecuador
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy oszczędności warto nie tylko umieszczać je na lokacie, ale również wykorzystywać je do inwestowania. Pomimo że są one obarczone pewnym ryzykiem, mogą być bardzo korzystne. Tylko poprzez nie da się zarobić ogromne pieniądze inwestując niewiele.