Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

pasja

Czy obserwowaliśmy ostatnio pokazy artystyczne?

  • Posted on: 16 September 2020
  • By: addmean
trampolina
Author: David Carroll
Source: http://www.flickr.com
Codziennie pracujemy, uczymy się, zajmujemy się mieszkaniem oraz nierzadko nie myślimy o różnych radościach, które na nas wyczekują. Dlatego w wolnej chwili warto się namyślić nad tym, z jakimi artystami chcielibyśmy się spotkać oraz czy nie ma w pobliżu nas jakichś ciekawych propozycji kulturalnych, które pozwalałyby nam się właściwie odprężyć.

Pasja to cel naszego życia, to coś najważniejszego dla wielu z nas. Życie z pasją jest bardziej interesujące, jest bardziej bogate i łatwiej odnaleźć w nim sens

  • Posted on: 26 November 2019
  • By: addmean
odzież militarna
Source: http://www.sxc.hu/
Pasja to coś, dlaczego warto żyć, to sens i cel życia. Wielu ludzi jest z tego powodu bardziej zadowolonych z życia, właśnie z posiadania pasji. Dzięki zainteresowaniom i pasjom bowiem poza pracą mamy coś dodatkowego i innymi obowiązkami, mamy coś, czemu możemy się oddać i doskonalić. Ilu ludzi, tyle różnych pasji, nie da się raczej tego sklasyfikować w grupach, bo to raczej byłoby nieco pozbawione sensu. Każda pasja jest bowiem wyjątkowa.

Jeżeli jesteśmy hodowcami i zachoruje nasz ptak wówczas przyczynią się leki dla gołębi

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
gołąb nad wodą
Author: Yann Caradec
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwie współcześnie jest dużo pasji, której poświęca się coraz więcej osób. Czemu tak się dzieje? Rzecz jasna powodów może być wyjątkowo dużo, zwłaszcza na pierwszy plan wychodzi to, iż wykonujemy pracę coraz to więcej i jesteśmy coraz to w wyższym stopniu przemęczeni aniżeli to miało miejsce dotychczas.

Korzystnie mieć swoje hobby. To najkorzystniejszy sposób na interesujące życie, to też dobre, żeby przerwać monotonie życia

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
sklep kolekcjonerski
Author: seekingfireflies
Source: http://www.flickr.com
Życie nie koniecznie musi być nudne i bezbarwne. Czasem do szczęście potrzeba bardzo niewiele, żeby było lepiej i nieco bardziej ekscytująco. Czasami nasze życie zmienia się przez innych ludzi, czasem dzieje się tak, jak zmieniamy pracę lub adres. Emigracja do innego kraju też może wpłynąć na życie, jakie wiedziemy. Czasami genialnym pomysłem jest przygarnięcie pod dach jakiegoś zwierzaka: kota, czy psa. Najlepszy sposób jest jednocześnie najłatwiejszy i najtrudniejszy.