Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

pasja

Czy obserwowaliśmy ostatnio pokazy artystyczne?

  • Posted on: 24 June 2019
  • By: addmean
trampolina
Author: David Carroll
Source: http://www.flickr.com
Codziennie pracujemy, uczymy się, zajmujemy się domem oraz nierzadko zapominamy o różnych przyjemnościach, które na nas oczekują. Przez to w wolnej porze trzeba się zastanawiać nad tym, z jakimi artystami pragnęlibyśmy się spotkać oraz czy nie ma w pobliżu naszej miejscowości jakichś fajnych ofert kulturalnych, które pozwoliłyby nam się właściwie zrelaksować.

Pasja to cel naszego życia, to coś najważniejszego dla wielu z nas. Życie z pasją jest bardziej interesujące, jest bardziej bogate i łatwiej odnaleźć w nim sens

  • Posted on: 27 December 2018
  • By: addmean
odzież militarna
Source: http://www.sxc.hu/
Pasja jest celem i sensem życia dla wielu z nas. Wielu z nas jest z tego powodu bardziej zadowolonych z życia, właśnie z posiadania pasji. Dzięki pasji bowiem poza pracą mamy coś dodatkowego i innymi obowiązkami, mamy coś, czemu możemy się oddać i w czym możemy polepszać swoje umiejętności. Ilu ludzi, tyle różnych pasji, nie da się raczej tego zaklasyfikować do jakichś grup, bo to raczej byłoby trochę bez sensu. Wiadomo, że każda pasja jest wyjątkowa.

Jeżeli jesteśmy hodowcami i zachoruje nasz ptak wówczas przyczynią się leki dla gołębi

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
gołąb nad wodą
Author: Yann Caradec
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwie współcześnie jest dużo pasji, której poświęca się coraz więcej osób. Czemu tak się dzieje? Rzecz jasna powodów może być wyjątkowo dużo, zwłaszcza na pierwszy plan wychodzi to, iż wykonujemy pracę coraz to więcej i jesteśmy coraz to w wyższym stopniu przemęczeni aniżeli to miało miejsce dotychczas.

Korzystnie mieć swoje hobby. To najkorzystniejszy sposób na interesujące życie, to też dobre, żeby przerwać monotonie życia

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
sklep kolekcjonerski
Author: seekingfireflies
Source: http://www.flickr.com
Życie nie koniecznie musi być nudne i bezbarwne. Czasem do szczęście potrzeba bardzo niewiele, żeby było lepiej i nieco bardziej ekscytująco. Czasami nasze życie zmienia się przez innych ludzi, czasem dzieje się tak, jak zmieniamy pracę lub adres. Emigracja do innego kraju też może wpłynąć na życie, jakie wiedziemy. Czasami genialnym pomysłem jest przygarnięcie pod dach jakiegoś zwierzaka: kota, czy psa. Najlepszy sposób jest jednocześnie najłatwiejszy i najtrudniejszy.