Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

płytki

Nie wiesz, jak powstają składniki na produkty budowlane? Zajrzyj tu i kupuj świadomie!

 • Posted on: 4 June 2020
 • By: addmean
mączka wapienna
Author: Project NEURON
Source: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o pracownikach kopalniach, na ogół przychodzą nam przed oczy umorusani pyłem węglowym górnicy ze Śląska. W istocie w naszym kraju funkcjonuje wiele kopalń, jakie z węglem nic nie łączy.


Wykopuje się u nas rozliczne surowce mineralne.

Keraben terakota i glazura, łazienki, kabiny prysznicowe radaway

 • Posted on: 2 June 2020
 • By: addmean
Jednym Hiszpania kojarzy się z torreadorami a według innych to drużyną piłkarską. Ale Hiszpania to nie tylko idealne miejsce na wypoczynek, Hiszpanie dają nam o dużo więcej niż opcja przyjemnego spędzenia czasu. Możemy radować się ich najlepszymi asortymentem w naszych mieszkaniach.

Lacobel – Szkło w kuchni, które w nieskomplikowany, nowoczesny i estetyczny sposób odmieni Twoje wnętrze

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
Szklany stół
Author: Lee Haywood
Source: http://www.flickr.com
Zagospodarowywanie kuchni w nowym mieszkaniu czy też odświeżenie już posiadanej nie jest w obecnych czasach problemowym działaniem. Obecnie na rynku istnieje ogromny wybór towarów i materiałów, które pomogą stworzyć z kuchni wyśnione miejsce nie tylko do przyrządzania potraw, ale też spożywania dań.

Jakie użycie posiada szlifierka kątowa? Zobacz w poniższym tekście!

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
szlifierka kątowa
Author: Bosch
Source: www.bosch.pl
Szlifierka kątowa przede wszystkim służy do cięcia oraz także szlifowania metalu. Oczywiście wolno ją wykorzystać też do innych twardych, mocnych materiałów. Na ogół szlifierki kątowe używa się do cięcia blachy, prętów zbrojeniowych, ceramicznych elementów bądź również szlifowania twardych nawierzchni.

Płytki elewacyjne i ich zalety

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
aranżacja wnętrza
Author: [ HarlowHeslop.com ]
Source: http://www.flickr.com
W czasie remontowania mieszkania należy zadbać o bardzo dużą ilość kwestii jak także o odpowiednie dopasowanie do siebie rozmaitych elementów wyposażenia. istotne są nie tylko meble, ale także odpowiednie wykończenie podłogi. Czy zależy nam na kafelkach, pięknych płytkach, a może raczej teraz warto wybrać gres polerowany? Ciężko dokonać wyboru, mając do dyspozycji wielką liczbę różnorodnych produktów z licznych sklepów i marketów. Dobrze w wypadku różnorodnych problematycznych spraw nie zwlekać zbyt długo i zaczerpnąć garści istotnych porad u sprzedawców.

Tanie i praktyczne zakupy materiałów budowlanych czyli jak markety budowlane odmieniły oblicze handlu.

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
szlifierki
Author: Proma Polska
Do niedawna jeszcze zakupy materiałów budowlanych i wykończeniowych wiązały się z odwiedzeniem wielu różnych miejsc. W pierwszym kupowało się płytki podłogowe, fugi albo kleje, w drugim wybierało wannę i podgrzewacz wody, a w następnym trzeba było poszukać potrzebnych narzędzi.

Najnowsze hity w każdym mieszkaniu to schody kręcone oraz ogrodzenia kute!

 • Posted on: 27 April 2019
 • By: addmean
Schody
Author: Yann Caradec
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu czasem ciągnie się nawet kilka lat, ponieważ ciężko jest sfinansować wszystko w tym samym czasie. Całe szczęście prace wykończeniowe wykonywane będą na koniec i bez problemu możemy odłożyć na to finanse. Przed przystąpieniem do urządzania wnętrza musimy obejrzeć w sieci najświeższe trendy oraz przykładowe inspiracje.

Jak prawidłowo urządzić niedużą łazienkę, by wizualnie ją powiększyć?

 • Posted on: 9 April 2019
 • By: addmean
łazienka
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Urządzanie łazienki wymaga rozstrzygnięcia i rozwiązania dwóch kwestii - jedna związana jest z aspektami wizualnymi, a druga praktycznymi. Łazienka to bowiem pomieszczenie, które z jednej strony ma być praktyczne, a z drugiej powinno świetnie się prezentować. Remont czy też urządzanie łazienki od podstaw wiąże się z rozmaitymi poważnymi decyzjami. Lepsze są wanny czy prysznice? Jaki kolor kafelek jest najlepszy? Otóż, jeśli nasza łazienka jest niewielka lepiej zdecydować się na opcje, które sprawią, że będzie się ona wydawała przestronniejsza.

Żyrandole z kryształu proponują nieprawdopodobne efekty świetlne

 • Posted on: 22 February 2019
 • By: addmean
Salon, modne płytki ceramiczne, targi Cevisama 2012
Author: Max-Fliz
Source: Max-Fliz
Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że płytki które wybierzemy do swojego domu, muszą być właściwych wielkości, powinny zachowywać kolorystykę która będzie się uzupełniała, a równocześnie musimy zdecydować, w jakim miejscu powinny okazać się zamontowane płytki z połyskiem, a gdzie matowe, które będą gwarantowały znaczniejszą przyczepność.