Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

płoty

Ogrodzenie jest uzupełnieniem estetycznej i wypielęgnowanej posesji, więc nie może być ono przypadkowe

  • Posted on: 9 May 2019
  • By: addmean
Ogrodzenie
Author: ht BeverlyLR
Source: http://www.sxc.hu
Większość ludzi stara się, by tak i dom, jak i całe otoczenie przedstawiały się naprawdę doskonale. Z tej przyczyny ważne jest nie tylko dopieszczenie budynku głównego, lecz także zadbanie o ogród i ogrodzenie otaczające gospodarstwo. W licznych przypadkach ogrodzenia stanowią prawdziwe dzieła sztuki i na długo przyciągają wzrok przechodniów.

W jaki sposób działa niewidzialne ogrodzenie dla domowych zwierzaków?

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
pies na spacerze
Author: Mano Ranjan M
Source: http://www.flickr.com
Jak wszem i wobec wiadomo, nieokiełznany pies bądź kotek potrafi podczas zabawy w ogrodzie dokonać zniszczeń, których efekty częstokroć przyprawiają nie tylko o poważny zawrót głowy, lecz także związane są z wielkimi kosztami. Często przed podjęciem decyzji o nowych nasadzeniach, urządzeniu następnej rabaty kwiatowej czy oczka wodnego stoimy przed dylematem - co na to nasze zwierzęta?

Jak urządzić plac zabaw, aby spełniał swoje najbardziej istotne zadania? Na jakie elementy powinniśmy zwrócić uwagę?

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
zabawa na huśtawce
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com
Rodzime place zabaw są coraz bardziej profesjonalnie zadbane oraz bezpieczne. Mimo to, istnieją trudności które mają związek z wyborem funkcjonalnych urządzeń oraz najlepszej nawierzchni, po jakiej bezpiecznie będą mogły przemieszczać się dzieci. Na jakiego typu elementy musimy zwracać uwagę, gdy chcemy urządzić bezpieczny i atrakcyjny plac zabaw? Plac zabaw jest jednym z najistotniejszych elementów zagospodarowania przestrzeni na osiedlu. To przestrzeń, w jakiej dzieci powinny czuć się swobodnie i najbardziej przyjemnie, natomiast rodzice powinni nie bać się o swoje dzieci.

Rozmaite typy ogrodzeń na posesję

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
ogrodzenie
Author: ARAD
Source: ARAD
Płot stanowi niezwykle istotną część każdego terenu prywatnego. Jest to część wręcz niezbędna w kontekście bezpieczeństwa zarówno mieszkańców, jak i ich własności. Płot zapewnia izolację od czynników zewnętrznych, tworzy zaporę przed niepożądanymi osobami czy choćby bezpańskimi zwierzętami. Może oddzielać od hałasu wywołanego zwiększonym ruchem ulicznym czy przejazdami pociągów. Bardzo dużo zależy od tego, jaki rodzaj ogrodzenia się nabędzie. Wybiera się go zresztą zależnie od tego, czego będzie się od niego wymagać.