Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ozdoba

Rolety - nowoczesne i wykwintne dekoracje okien.

  • Posted on: 27 November 2019
  • By: addmean
Prześwit kontrolowany – rolety Dzień i noc
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
„ Kiedyś znajdę dla nas dom. Z wielkim oknem na świat....” tekst refrenu piosenki bandu Varius Manx, potrafią rozweselić niejednego, kto pragnie o swoim własnym domku. Wizja własnego kąta jak i możliwość zagospodarowania niejednego wnętrza daje bardzo uciechy i satysfakcji. Rozmaite katalogi, oferty supermarketów z produktami do domu, mają na celu pomóc przy wyborze mebli, dywanów. Aż ciężko się zdecydować, bo wybór jest duży. Oczy napełniają się uciechą, widząc nasz piękny dom „ z wielkim oknem na świat...”

Szklarz wszystko nam zrobi rzetelnie

  • Posted on: 7 February 2019
  • By: addmean
lustro
Author: Rosa Preiß
Source: http://www.flickr.com
Czy podobają nam się elementy zrobione ze szkła?

Trzeba powiedzieć, że oferowanych nam okazuje się być wiele różnorakich elementów, które zrobione okazują się być przy użyciu szkła, skradło nasze serce, to koniecznie powinniśmy się zastanowić, czy pragniemy je oglądać u siebie w mieszkaniu. Może się okazać, że przez nie nasze pomieszczenia pozyskają na lekkości.