Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

oszczędności

Swój dom - zaangażować architekta czy raczej postawić na kupno gotowego projektu mieszkania?

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
Umywalka blatowa
Author: KOŁO
Source: KOŁO
Budowanie własnego domu to projekt, który oczywiście potrafi pochłonąć ogromną ilość zarówno czasu jak i gotówki. Jeśli stajemy przed tak dużym wyzwaniem, zwykle staramy się szukać oszczędności dosłownie wszędzie, gdzie to jest możliwe.

Na jakiego rodzaju ogrzewanie się zdecydować?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Okna drewniane
Source: www.okna-drewniane.eu
Współczesne technologie zdążają w kierunku ekologii i oszczędności. Wzrasta również ilość sposobów na ogrzewanie jednorodzinnego domu.


Czy warto wkładać w kosztowną instalację mając nadzieję, iż już niezadługo się zwróci? Czy korzystniej wybrać tańsze instalacje grzewcze po czym więcej płacić za ogrzewanie? Czy opłaci się wkładać w eko podejścia? Można ocenić, że najlepiej opalać domek kotłem na węgiel lub drewno albo pompą ciepła.

Jakie zalety mogą płynąć z docieplenia poddasza przy pomocy pianki?

 • Posted on: 11 July 2019
 • By: addmean
ocieplanie dachu pianką
Author: Comrade Foot
Source: http://www.flickr.com
Dla każdego, kto ma dom wolnostojący jest oczywiste, że największa ilość ciepła z budynku ucieka przez jego poddasze. Dlatego też w budownictwie wykorzystuje się docieplania poddasza oraz robi się to np. przy pomocy waty albo styropianu.

Dofinansowanie do kupna nieruchomości - wielkie wsparcie dla młodych

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
produkt
Author: IFTM Internorm
Source: IFTM Internorm
Własne cztery ściany to na pewno pragnienie wielu z nas. Pomimo iż nieruchomości generalnie są osiągalne na rynku, czasem ich ceny są nie do przejścia. Dlatego mnóstwo osób z entuzjazmem zareagowało na rządowy plan dopłat.


Aby zakupić mieszkanie, nie należy już zapożyczać się w banku, u rodziny i wydać oszczędności życia.

Jak zdobyć w dniu dzisiejszym środki finansowe na nabycie mieszkania?

 • Posted on: 24 April 2019
 • By: addmean
mieszkanie na sprzedaż
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nie da się zataić faktu, że zdobycie przez nas całkowitej samodzielności w życiu jest przez nas niebywale pożądane. Jest ona pojmowana w postaci ostatniego etapu dojrzewania, gdy to chcemy założyć własną rodzinę. W tej sytuacji w większości wypadków opuszczamy rodzinne domy, aby poszukiwać nowego miejsca zamieszkania.

O czym musimy nie zapominać kiedy wybieramy rusztowanie? Czy można przy tym oszczędzić?

 • Posted on: 5 April 2019
 • By: addmean
tworzywo
Author: Crinklecrankle.com
Source: http://www.flickr.com/photos/garden_and_landscape_design_products/3295661892/
Kiedy wybieramy typ rusztowania powinniśmy bardzo dokładnie określić, które części tej budowli są nam konieczne, a z których jesteśmy w stanie zrezygnować. Wszystko zależy od tego, czy dobrze to przemyślimy, ile finansowych środków na to przeznaczymy, bo z jednej ze stron wybór rusztowania może wydawać się bardzo drogą inwestycją, ale jednak przy nawet niewielkiej ilości starań można pomniejszyć takie koszty.


Sporo oszczędzimy, gdy wybierzemy drewniane posty, zamiast stalowych.