Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

osiedle

Jak wygląda rynek nieruchomości we Wrocławiu? w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
wynajem nieruchomosci
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest niezwykle różnorodnym miastem, co doskonale widać na przykładzie wrocławskiego rynku nieruchomości. Jest to miasto słynne z dużych ośrodków studenckich, w którym zagraniczne firmy branży elektronicznej otwierają swoje filie. Jednocześnie jest to miejsce pełne atrakcyjnej zieleni i spokojnych zakątków. Osiedla bloków graniczą tutaj z innowacyjnymi apartamentowcami i urokliwymi, starymi kamienicami. Jest to dobry rynek dla firm handlu nieruchomościami, oprócz tego jest to miasto często wspierające wszelkie inwestycje, słynące z bycia przyjaznym dla przedsiębiorców
.

Nowe mieszkania – z jakiego względu są niezwykle popularne i czy wskazane jest decydować się na ich kupno?

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Zakup mieszkania to dla wielu młodych osób wielki krok w przód. Czemu? Przede wszystkim przez wzgląd na możliwość usamodzielnienia się. Nie bez znaczenia jest również fakt, że polskie mieszkania, naturalnie w porównaniu do zarobków, dalej są dosyć drogie, w związku z tym Polacy mocno oszczędzają na wkład własny, żeby mieć szansę zaciągnąć kredyt w banku. Nie można się więc dziwić, że przed zakupieniem swojego mieszkania, wszyscy starają się przemyśleć jak najdokładniej nawet drobne szczegóły, by mieć pewność, że ostatecznie będą zadowoleni.

Przedmieścia dużych metropolii cieszą się większym powodzeniem niż główne centrum?

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
nowy budynek
Author: Stepnell
Source: http://www.flickr.com
Nowe wyzwania dodają nam skrzydeł. Jesteśmy absolutnie pewni, że tuż za rogiem czeka na nas coś interesującego. Emigrujemy do dużego miasta, z którym wiążemy swoją przyszłość. Miasta, które będzie w stanie doprowadzić do realizacji naszych oczekiwań oraz pasji. W ten sposób myśli dziś większość młodych ludzi zamieszkujących Polskę. Odważnych i otwartych na świat. Lecz od czego zacząć? Naturalnie od funduszy.

Nowe mieszkania deweloperskie na malowniczych dzielnicach w ślicznym Wrocławiu

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
mieszkanie do odbioru
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to cudowna stolica Dolnego Śląska proponująca mnóstwo wydarzeń kulturalnych, cudownych parków oraz sposobność postępu zawodowego. Dużo zarówno młodych jak i starszych ludzi postanawia się tutaj osiedlić ze względu na zalety jakie daje to miasto.

Nieruchomości w Gdańsku są godne uwagi!

 • Posted on: 5 December 2020
 • By: addmean
Gdańsk
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Na mapie Polski w sumie można znaleźć kilka tych miast, które nieźle się rozwijają, powodują, że niejako ludzie z mniejszych miast czy wsi mogą zamieszkać w nich, żyć na relatywnie niezłym poziomie. Wiadoma sprawa - ciągle nawet najbogatsze miasta w Polsce nie są tak zamożne jak Sztokholm, Paryż albo Frankfurt nad Menem, ale na szczęście szybko doganiamy liderów.

Szukasz mieszkania we Wrocławiu lub okolicy? Przeglądnij oferty deweloperów!

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Atrakcyjność osiedla i każdego mieszkania musi być na wysokim poziomie, gdy zależy nam na ich sprzedaży. Ludzie kierują wielką uwagę na to, gdzie ulokowane jest osiedle, jak wyglądają obszary zielone lub na jakie atrakcje w okolicy można liczyć. Z tego powodu sektor mieszkaniowy w znacznej części miast nieustannie się rozszerza i budowane są nowoczesne osiedla spełniające wyczekiwania większości ludzi.

Kilka istotnych porad o tym, jak właściwie wybrać lokal mieszkalny, który chce się kupić.

 • Posted on: 10 November 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Kupno swojego mieszkania to dla większości osób jednokrotne zdarzenie w życiu, wiążące się dodatkowo z poważnymi decyzjami finansowymi. Niewiele osób ma możliwość kupienia mieszkania za odłożone oszczędności, przeważnie trzeba posiłkować się kredytem zaciąganym na długie lata. Z tego też powodu przed zakupem swojego wyśnionego lokalu należy zastanowić się dobrze nad oczekiwaniami, uwzględniając też najbliższą przyszłość, i wtedy dopiero czegoś szukać.

Bliźniaki, jakie buduje się znacznie częściej w większych aglomeracjach miejskich.

 • Posted on: 1 November 2020
 • By: addmean
domy typu bliźniak
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
W nieruchomościach, w każdym sezonie jest okazja zauważyć tendencje, które akurat w danym momencie są ochoczo wybierane. Dla przykładu, w tym czasie niemałą sławą cieszą się bliźniaki, jakie powstają coraz częściej w większych miastach.

W jakiej cenie mieszkania na sprzedaż Warzymice oferują?

 • Posted on: 31 October 2020
 • By: addmean
firma - stykówka
Author: Solamente Itan
Source: http://www.flickr.com
Kiedy poszukujemy dla siebie odpowiedniego miejsca do mieszkania, to powinniśmy mieć pewność, że zostanie nam tutaj zaproponowane wszystko co najlepsze. Dlatego tak uważnie przypatrujemy się przeróżnym propozycjom, aby mieć świadomość, że wypełnią nasze oczekiwania i będą dla nas realne pod względem cenowym.


Czy zaznaczymy jakie mieszkania na sprzedaż Warzymice mają szansę nam zaproponować?


Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że do wyboru mamy dużo różnych lokali, przez to na spokojnie powinniśmy się przyjrzeć temu, jakie mieszkania na sprzedaż Warzymice nam oferują.

W którym miejscy osiedlić się w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
osiedle
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Wrocław jak przystało na jedno z prężniej rozwijających się miast w Polsce ma wiele mieszkań na rynku pierwotnym. Ludzie od tworzenie nieruchomości dbają o to, by na mapie Wrocławia, ciągle pojawiały się nowe osiedla, a dzięki temu i nowe mieszkania we Wrocławiu, które są bardzo szybko rozchwytywane przez ludzi chcących zamieszkać we Wrocławiu. Jednym z takich miejsc jest osiedle mieszkaniowe. To wspaniałe osiedle, jest położone w miejscu, gdzie mamy idealną dostępność komunikacyjną.

Jakiej firmie zlecić zbudowanie naszego upragnionego domu?

 • Posted on: 22 August 2020
 • By: addmean
budowa domu
Author: kristin klein
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas pragnie posiadać własny kąt, w którym będzie mógł zamknąć się z niepokojącymi myślami. Niektórzy preferują mieszkania. Amatorzy zabytkowych wnętrz szukają ciekawych lokali w wiekowych kamienicach. Z kolei miłośnicy nowoczesności, zaopatrują się w mieszkanie u dewelopera budującego nowe osiedle. Są także ludzie, którzy nie chcą posiadać sąsiadów, ich wymarzonym miejscem zamieszkania jest dom na wsi, z własnym ogródkiem. Jednak taki dom, musi najpierw powstać a do tego niezbędna będzie odpowiednia firma budowlana.Odpowiednią korporację, której głównym zadaniem jest budowa domów, możemy bez trudu odnaleźć w internecie.