Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

online

Łatwy sposób na rozliczanie się z PIT-u

  • Posted on: 4 December 2020
  • By: addmean
papiery podatkowe
Author: Julian Partridge
Source: http://www.flickr.com
Program do rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych przy zastosowaniu Internetu został utworzony specjalnie po to, aby usprawnić każdemu użytkownikowi sieci spełnienie swojego coroczne obowiązku względem Urzędu Skarbowego. Przebywając przy monitorze własnego komputera można wypełnić deklarację, a do tego posiadać pewność, że nie ma ona żadnych błędów.

Rozliczmy się przez Internet ze Skarbówką - komplet przydatnych porad

  • Posted on: 21 September 2020
  • By: addmean
Obowiązek podatkowy
Source: pixabay.com
Ogółem w życiu każdego z ludzi nadchodzi taki moment, że musi zmierzyć się z dorosłością. A nie jest to łatwa kwestia. Mnóstwo spraw jest w stanie człowieka zdusić. I tak dla wielu ludzi rozliczanie się ze Skarbówką przyprawia o ból głowy, a tymczasem nie jest to wcale aż tak skomplikowana kwestia. Jeśli dostaniemy od swych pracodawców konieczne dokumenty będziemy musieli zacząć uzupełniać swoje zeznanie podatkowe.

Jakie zadania ma interaktywna agencja?

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
życie
Author: Paul Stainthorp
Source: http://www.flickr.com
Zadania agencji interaktywnej nie są jednoznaczne i mają szeroki zakres. Zawiera się w nich głównie współpraca z klientem, opierająca się na działaniach marketingowych oraz promocyjnych.


Do głównych zadań agencji interaktywnej należy projektowanie stron online dla firm, w tym także sklepów internetowych, a także prowadzenia kampanii reklamowych oraz dbanie o wizerunek.