Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

okolica

Szukasz mieszkań w okolicach Warszawy? Zaciekaw się Wilanowem.

  • Posted on: 31 July 2020
  • By: addmean
warszawa
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu osób nabycie nieruchomości jest decyzją, która pozwala im zacząć stabilne życie i założyć familię. Coraz to nagminniej rozmyślają o tym ludzie młodzi, którzy chcą jak najprędzej zacząć żyć na swoim. Nie sposób ukryć, że wiąże się to z dużym wydatkiem, jaki zabiera większość naszego budżetu, pod warunkiem, że nie wymaga wzięcia kredytu. Warto wobec tego jak najwcześniej zacząć ciekawić się rynkiem nieruchomości, który w Warszawie i okolicach bardzo dobrze się rozbudowuje.

Kupowanie mieszkania w Warszawie – w której części miasta opłaca się zakupić mieszkanie?

  • Posted on: 3 January 2020
  • By: addmean
Pałac w wilanowie
Author: Artur Malinowski
Source: http://www.flickr.com
Zakup własnego mieszkania to wyjątkowo istotna decyzja, która musi zostać dokładnie przemyślana, gdyż niesie ze sobą poważne następstwa. Warszawski rynek mieszkaniowy jest pełen ofert mieszkań do sprzedania w przeróżnych częściach miasta. Jeśli interesuje nas spokojna, a równocześnie wygodnie skomunikowana z centrum lokalizacja mieszkania Wilanów stanowi jednak najkorzystniejszy wybór.

W jaki sposób znaleźć fantastyczne mieszkanie dla twojej rodziny? Dowiedz się, jeśli i ty szukasz wymarzonego gniazdka

  • Posted on: 5 March 2019
  • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Wynajmowanie mieszkania na dłużej nie jest dla nas dobre. Uiszczamy co miesiąc dużą kwotę, jaką moglibyśmy spożytkować na spłacanie kredytu. Z tej racji młodzi ludzie, kiedy tylko staną na nogi oraz mogą pozwolić sobie na pobranie większej sumy w instytucji bankowej, zaczynają się rozglądać za własnym M.