Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

okna

Żaluzje zewnętrzne i wewnętrzne

 • Posted on: 21 March 2020
 • By: addmean
Osłona okna
Author: mendhak
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku wielorakie oferty i promocje czasem zamiast upraszczać podjęcie decyzji, mocno je utrudniają. Jak przy urządzaniu mieszkania dokonać dobrego wyboru żaluzji zewnętrznych czy wewnętrznych? Trzeba tu mieć na uwadze parę spraw, które pomogą bez wysiłku kupić, choćby ciekawe żaluzje zewnętrzne. Należy chwilę poświęcić na zastanowienie się nad wyborem odpowiednich produktów, które mają często służyć przez długie lata. W natłoku rodzajów żaluzji prosto stracić orientację i popełnić błąd przy zakupach.

Sprzątanie po remoncie

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
Remont pokoju  slider
Author: Qde Pejorian
Source: www.flickr.com
Czyszczenie po remoncie każdego może doprowadzić do łez. Nie ważne, jak duży robimy remont- wszystkie remontowe odpadki wprowadzają chaos. Folia na sprzętach i meblach wydaje się nie zdawać na nic, wręcz być całkowicie zbyteczna- po zakończeniu remontu szorować trzeba każdą rzecz. Jak się za to zabrać? Jaki system pracy wybrać? Warto zastanowić się, czy chcemy zabrać się za to sami, czy wolimy zlecić sprzątanie odpowiedniej firmie.

W jaki sposób zapewnić sobie intymność np. na nieruchomości i czy żaluzje się tu sprawdzą?

 • Posted on: 3 August 2019
 • By: addmean
komputer
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Nikt nie lubi, gdy do mieszkania wpada uporczywe światło słoneczne. Szukamy wtedy jakichkolwiek zasłon albo czegoś co ochroni nas przed niniejszym niechcianym blaskiem.

Wybór drzwi wewnętrznych

 • Posted on: 7 July 2019
 • By: addmean
drzwi
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Drzwi są istotnym elementem w naszych wnętrzach. Sprawują funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Nosząc się z zamiarem ich kupna wskazane jest zwrócić uwagę na pewne aspekty.Wiedzmy, że drzwi nie powinny wnętrza przytłoczyć. Do małego mieszkania nie są wskazane ani pełne, ani bardzo ciemne drzwi. Wnętrze nabierze uroku gdy będą to drzwi przesuwne, najlepiej przeszklone. Gdy je otworzymy, dwa pokoje staną się jednym, większym. Ich zasadniczą zaletą jest to, że w porównaniu z innymi drzwiami oszczędzają miejsce. To rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza gdy zależy nam na połączeniu wnętrz o reprezentacyjnym charakterze, na przykład otwarciu jadalni na salon w chwili rodzinnego przyjęcia. Takiego otwarcia perspektywy nie uzyskamy w przypadku drzwi standardowych, których skrzydło wyróżnia się wizualnie.

O czym warto wiedzieć montując drzwi i okna

 • Posted on: 5 July 2019
 • By: addmean
drzwi
Author: INVADO
Source: INVADO
Sprawnie przebiegająca konstrukcja rozmaitych budowli – przykładowo domów, szkół, marketów albo budowli do użytku publicznego – to w dzisiejszych czasach nie byle zadanie. Nie tylko potrzebne jest odpowiednie, zgodne z przepisami zagospodarowanie przestrzeni, ale również fachowy projekt , a także wysokojakościowe materiały, jakie wyróżniają się niemałą wytrzymałością. W budowlance dotyczy to najczęściej cegieł i następnych artykułów budowlanych, ale nie wyłącznie – ważne są również różnorodne szczegóły, które mogą znacznie wpływać na użyteczność i wygodę w czasie korzystania z budowli. Jest bardzo ważne, aby owe przedmioty jak ościeżnice odznaczały się wykwalifikowaną jakością i były prosto montowane – dzięki temu drzwi , a także okna mogą otwierać i zamykać się sprawnie i praktycznie sprawnie i dobrze.

Mycie okien metodą alpinistyczną – jedynie ze sprawdzonymi fachowcami

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Mycie okien
Author: worak
Source: http://www.flickr.com
Masz swoje biuro w wieżowcu, w jakim niemożliwe jest normalne umycie okien? Powinieneś zdecydować się na metodę alpinistyczną, która ponownie pozwoli ci cieszyć się przepięknym widokiem zza czystej szyby. Nadmienione usługi wykonuje wiele firm, a jedna z nich to firma Amlux. Co warto jest wiedzieć na tego powyższego sposobu mycia okien?

Co warto wiedzieć, dobierając okna do mieszkania?

 • Posted on: 22 May 2019
 • By: addmean
okno
Author: oknotest.pl
Source: oknotest.pl
Jednym z najważniejszych składników wyposażania nowego domku, jest dobór należytych okien. Wśród głównych elementów, na które trzeba zwrócić uwagę, jest jakość i klasa okien, rodzaj szyby oraz przymioty izolacyjne. Istotny jest również wytwórca, jego staż a także posiadane certyfikaty, bowiem daje to gwarancję wysokiej jakości produktu.

Jak wybrać projekt domu mądrze?

 • Posted on: 2 May 2019
 • By: addmean
Obrusy na stół
Author: home-you.com
Source: home-you.com
W natłoku paręnastu tysięcy dostępnych na polskim rynku typowych projektów, ciężko jest zadecydować o idealnym rozwiązaniu architektonicznym gwarantującym równolegle interesujący wygląd, funkcjonalność i dodatkowo energooszczędność, jaka na szczęście staje się nieuniknionym kierunkiem przyszłości budownictwa.

Dowiedz się, co powinieneś zrobić, kiedy zauważysz, iż Twoje meble potrzebują renowacji lub naprawy.

 • Posted on: 27 April 2019
 • By: addmean
stolarz
Author: Marco Enzo Squillacioti
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie zdarza się, że po długim czasie użytkowania nasze meble potrzebują naprawy bądź renowacji. Zobacz, gdzie możesz przywrócić swym meblom ich dawną świetność.

Zróżnicowany asortyment oryginalnych rolet dedykowanych dla maluchów

 • Posted on: 15 April 2019
 • By: addmean
rolety w chmurki
Author: fivaro.pl
Source: fivaro.pl
Troszcząc się o prezencję dziecięcego pokoju, koniecznie powinniśmy zadbać się o każdy jego element. W wystroju niezwykle ważną rolę odgrywa całe okno, w tym również jego bieżąca oprawa. W dobie naszych czasów mamy do dyspozycji wyjątkowo urozmaicony wybór tego typu asortymentu, w skład którego wchodzą na przykład rolety. Ich producenci oferują sporo modeli dopasowanych do preferencji młodego konsumenta.