Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ogrzewanie

Podział cen zakupionego ciepła na poszczególne kawalerki

 • Posted on: 14 October 2019
 • By: addmean
Jedną z metod podziału wartości zakupionego ciepła na indywidualnych odbiorców lokali w budynkach wielolokalowych jest strategia z użyciem podzielników wartości ocieplania.
Podzielniki kosztów ogrzewania nie są narzędziami mierzącymi, nie podlegają w takiej sytuacji legalizacji.
Ich wskazania nie pokazują ilości jednostek ciepła odebranego przez grzejnik, na jakim pozostały zainstalowane.

Na co zwracają szczególną uwagę klienci – oferta nagrzewnic

 • Posted on: 3 October 2019
 • By: addmean
nagrzewnica przenośna, domowa
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Producent wychodzi w kolejnym sezonie ze świeżą odsłoną urządzeń, takich jak właśnie nagrzewnice. Nieprzerwane zainteresowanie klientów wzbudzają przede wszystkim coraz lepsze ich funkcje. Cechą typową dla kondensacyjnych nagrzewnic jest pełne ogrzewanie pomieszczeń. Spora regulacja pozwala na dopasowywanie się do wymaganych przez domowników warunków. Potrzeby klientów są przeważnie przez nich konkretnie określone, dzięki czemu prościej jest naszym ekspertom dostosować bieżącą ofertę do stawianych przez nich kryteriów.

Czy dom jest naprawdę drogi? Czy zbudowanie go i eksploatacja to za duże koszty? Co zrobić, żeby było taniej?

 • Posted on: 16 July 2019
 • By: addmean
dom
Author: Bogdan Kulczyński
Source: Reynaers Polska
Sądzisz że dom jest drogi... nigdy go nie postawię. To nie tak. Jeśli tylko nie chcesz posiąść pałacu czy obszernej rezydencji, dom jest osiągalny.. Dostosuj się tylko do przytoczonych w tym tekście reguł.

Najlepsze okna drewniane zapewniające dodatkowe właściwości

 • Posted on: 13 July 2019
 • By: addmean
okna
Author: Stolmar
Source: Stolmar
Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że okna są wyjątkowo ważnym elementem wykończeniowym w obiektach mieszkalnych. Warto zatem precyzyjnie zastanowić się nad ich wyborem, mając pewność, że decydujemy się na produkty o zadowalającej jakości. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby naszym wyborem była propozycja wiarygodnego producenta.

W dzisiejszych czasach buduje się inteligentne hotele, które są energooszczędne i przyjazne środowisku

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
bms hotel
Author: Jessa Dow-Anderson
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj ciężko sobie wyobrazić, żeby hotel funkcjonował bez komputerów. Jednakże, współczesny wiek sprawił, że uczyniliśmy krok do przodu - wprowadziliśmy do hoteli program nieomal sztucznej inteligencji.


Jeżeli jakiś Polak kiedykolwiek zatrudnił się w hotelarstwie, jest świadom tego, jak wieloma kwestiami trzeba tam zarządzać.

Jaki najlepszy podzielnik ciepła znaleźć dla swojego lokalu

 • Posted on: 27 May 2019
 • By: addmean
Ciepłomierze
Source: bmeters.pl
W dwudziestym pierwszym wieku wielką ilość trudności z kwestiami związanymi z nieraz kłopotliwymi problemami z rozliczeniami kosztów ogrzewania mogą pomóc rozwiązywać wspaniałe urządzenia. Podzielnik ciepła czy pozostałe urządzenia pomagają zazwyczaj rozwiązywać problemy z rozliczeniami z sąsiadami.

Wymienniki ciepła są to urządzenia, jakie służą do transportu ciepła w każdym domu

 • Posted on: 5 April 2019
 • By: addmean
kaloryfer
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy obywatele w mniejszym lub większym stopniu korzystają z rozwoju techniki. Na obecną chwilę najprawdopodobniej żaden człowiek nie wyobraża sobie egzystowania bez takich rzeczy jak auto, telefon komórkowy czy notebook. Jeszcze kilkanaście lat temu były to produkty, jakie posiadali jedynie majętni mieszkańcy.

Czy jest sens rozważyć poszerzenie zwyczajnej instalacji grzewczej o grzejniki podłogowe?

 • Posted on: 13 March 2019
 • By: addmean
grzejnik
Author: INSTAL-PROJEKT
Source: INSTAL-PROJEKT
Otoczenie domowego ogniska jest wartością fundamentalną dla zachowania naprawdę rodzinnej atmosfery, której w codziennym życiu potrzebuje niemal każdy. niemałą rolę odgrywa w tym wypadkutakże środowisko, w którym chcielibyśmy stworzyć jak najprzyjemniejszy klimat dla naszej rodziny. Tematyka instalacji grzewczej jest o tyle istotna w naszym kraju, ponieważ trudno zaliczyć nasz kraj do nazbyt ciepłych. Umiarkowany klimat czyni to bardzo ważną kwestią. By ją rozwiązać należy przywołać tu dosyć nową technologię – grzejniki podłogowe.

Instalacje techniczne domów, w których przebywamy - zobacz więcej informacji

 • Posted on: 27 February 2019
 • By: addmean
instalacja
Author: Armacell
Source: Armacell
Patrząc na każdy budynek, widzimy jego elewację kalenice , okna oraz wejście, to te elementy składają się na wrażenie wizualny, ale każde miejsce w którym mieszkają albo pracują ludzie, musi być też właściwie dostosowany za użyciem systemów sanitarnych. Zespoły te służą do przesyłania mediów jak woda, prąd, czy gaz ziemny do obiektów.

Ogrzanie w domu – zastanów się nad jego dopasowaniem

 • Posted on: 13 February 2019
 • By: addmean
dom
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Dom – jaki powinien być? Duży – to na pewno. Ponadto także wygodny, przytulny, rodzinny. I jak najbardziej ciepły – tak samo dosłownie, jak też w przenośni. W końcu każdy z nas powinien czuć się w swoim domu dobrze. A o to z pewnością nie jest prosto, gdy w okresie zimy panują w nim arktyczne temperatury, latem z kolei zupełnie na odwrót – uciążliwe upały. O odpowiedniej regulacji pod tym względem powinniśmy w takim razie pomyśleć już w fazie budowania domu. A tak naprawdę już w trakcie wykonywania jego konceptu. Pomyślmy o tym, w jaki sposób w przyszłości będzie to wyglądało.