Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ogrzewanie

Podział cen zakupionego ciepła na poszczególne kawalerki

 • Posted on: 2 July 2020
 • By: addmean
Jedną z metod podziału kosztów zakupionego ciepła na pojedynczych nabywców lokali w obiektach wielolokalowych jest sposób z przeznaczeniem podzielników kosztów ogrzewania.
Podzielniki kosztów ogrzewania nie są sprzętami pomiarowymi, nie podlegają wiec legalizacji.
Ich wskazania nie demonstrują ilości jednostek ciepła odebranego przez grzejnik, na którym zostały zainstalowane.

Na co zwracają szczególną uwagę klienci – oferta nagrzewnic

 • Posted on: 22 April 2020
 • By: addmean
nagrzewnica przenośna, domowa
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Producent wychodzi w następnym sezonie ze świeżą odsłoną urządzeń, takich jak właśnie nagrzewnice. Nieustanne zainteresowanie klientów wzbudzają szczególnie coraz większe ich opcje. Cechą typową dla kondensacyjnych nagrzewnic jest pełne ogrzewanie pomieszczeń. Spora regulacja pozwala na dostosowanie się do wymaganych przez domowników warunków. Potrzeby konsumentów są zazwyczaj przez nich w jasny sposób zdefiniowane, dzięki czemu prościej jest naszym ekspertom dostosować bieżącą ofertę do stawianych przez nich kryteriów.

Czy jest sens rozważyć poszerzenie zwyczajnej instalacji grzewczej o grzejniki podłogowe?

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
grzejnik
Author: INSTAL-PROJEKT
Source: INSTAL-PROJEKT
Atmosfera domowego gniazdka jest wartością fundamentalną dla utrzymania prawdziwie rodzinnej atmosfery, której na co dzień oczekuje praktycznie każdy. Dużą rolę spełnia w tym przypadkurównież środowisko, w którym chcielibyśmy stworzyć jak najprzyjemniejszy klimat dla naszej rodziny. Problematyka instalacji grzewczej jest o tyle niezastąpiona w Polsce, gdyż niełatwo zakwalifikować nasz kraj do wyjątkowo ciepłych. Umiarkowany klimat czyni to niezwykle istotną kwestią. Aby ją rozwiązać należałoby przywołać tu stosunkowo świeżą technologię – grzejniki podłogowe.

Czy dom jest naprawdę drogi? Czy zbudowanie go i eksploatacja to za duże koszty? Co zrobić, żeby było taniej?

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
dom
Author: Bogdan Kulczyński
Source: Reynaers Polska
Sądzisz że własny dom jest kosztowny... nigdy go nie postawię. Nic podobnego. Jeżeli tylko nie zamierzasz zdobyć pałacu czy rozległej posiadłości, dom jest jak najbardziej realna inwestycją.. Zastosuj się wyłącznie do przytoczonych niżej zasad.

Najlepsze okna drewniane zapewniające dodatkowe właściwości

 • Posted on: 13 July 2019
 • By: addmean
okna
Author: Stolmar
Source: Stolmar
Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że okna są wyjątkowo ważnym elementem wykończeniowym w obiektach mieszkalnych. Warto zatem precyzyjnie zastanowić się nad ich wyborem, mając pewność, że decydujemy się na produkty o zadowalającej jakości. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby naszym wyborem była propozycja wiarygodnego producenta.

W dzisiejszych czasach buduje się inteligentne hotele, które są energooszczędne i przyjazne środowisku

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
bms hotel
Author: Jessa Dow-Anderson
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj ciężko sobie wyobrazić, żeby hotel funkcjonował bez komputerów. Jednakże, współczesny wiek sprawił, że uczyniliśmy krok do przodu - wprowadziliśmy do hoteli program nieomal sztucznej inteligencji.


Jeżeli jakiś Polak kiedykolwiek zatrudnił się w hotelarstwie, jest świadom tego, jak wieloma kwestiami trzeba tam zarządzać.

Jaki najlepszy podzielnik ciepła znaleźć dla swojego lokalu

 • Posted on: 27 May 2019
 • By: addmean
Ciepłomierze
Source: bmeters.pl
W dwudziestym pierwszym wieku wielką ilość trudności z kwestiami związanymi z nieraz kłopotliwymi problemami z rozliczeniami kosztów ogrzewania mogą pomóc rozwiązywać wspaniałe urządzenia. Podzielnik ciepła czy pozostałe urządzenia pomagają zazwyczaj rozwiązywać problemy z rozliczeniami z sąsiadami.

Wymienniki ciepła są to urządzenia, jakie służą do transportu ciepła w każdym domu

 • Posted on: 5 April 2019
 • By: addmean
kaloryfer
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy obywatele w mniejszym lub większym stopniu korzystają z rozwoju techniki. Na obecną chwilę najprawdopodobniej żaden człowiek nie wyobraża sobie egzystowania bez takich rzeczy jak auto, telefon komórkowy czy notebook. Jeszcze kilkanaście lat temu były to produkty, jakie posiadali jedynie majętni mieszkańcy.

Instalacje techniczne domów, w których przebywamy - zobacz więcej informacji

 • Posted on: 27 February 2019
 • By: addmean
instalacja
Author: Armacell
Source: Armacell
Patrząc na każdy budynek, widzimy jego elewację kalenice , okna oraz wejście, to te elementy składają się na wrażenie wizualny, ale każde miejsce w którym mieszkają albo pracują ludzie, musi być też właściwie dostosowany za użyciem systemów sanitarnych. Zespoły te służą do przesyłania mediów jak woda, prąd, czy gaz ziemny do obiektów.

Ogrzanie w domu – zastanów się nad jego dopasowaniem

 • Posted on: 13 February 2019
 • By: addmean
dom
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Dom – jaki powinien być? Duży – to na pewno. Ponadto także wygodny, przytulny, rodzinny. I jak najbardziej ciepły – tak samo dosłownie, jak też w przenośni. W końcu każdy z nas powinien czuć się w swoim domu dobrze. A o to z pewnością nie jest prosto, gdy w okresie zimy panują w nim arktyczne temperatury, latem z kolei zupełnie na odwrót – uciążliwe upały. O odpowiedniej regulacji pod tym względem powinniśmy w takim razie pomyśleć już w fazie budowania domu. A tak naprawdę już w trakcie wykonywania jego konceptu. Pomyślmy o tym, w jaki sposób w przyszłości będzie to wyglądało.