Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ogród

Altany muszą pasować do danego miejsca

 • Posted on: 23 November 2021
 • By: addmean
meble w altance
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Architektura wnętrz ma okazję przedstawić sporo interesujących rozwiązań. Jeżeli chcemy posiadać w ogrodzie miejsce, w którym będziemy mieli możliwość przesiadywać również wtenczas, gdy na dworze delikatnie będzie siąpił deszcz, albo będzie świeciło mocne słońce, to musimy się zastanowić nad postawieniem altany.

Wszystko dookoła nas powinno być odpowiednio zaprojektowane

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
płot
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zdecydowaliśmy się na to, aby postawić dom, to z pewnością musimy także pomyśleć o tym, w jaki sposób ma się przedstawiać całe jego otoczenie. I nie idzie tu tylko o ogród oraz podjazd, lecz także oraz o ogrodzenie, które powinno otaczać naszą posesję. Jest to tym bardziej istotne, że nawet najpiękniejszy dom będzie tracił niesamowicie wiele na własnym wyglądzie, kiedy płot, który będzie go okalał będzie się przedstawiał niezbyt elegancko. Przez to właśnie warto się zastanowić, co najlepiej spisze się w takim przypadku.

Wyszukane i wykwintne elementy szklane w dekoracji domu i ogrodu - drzwi i witryny ze szkła

 • Posted on: 15 September 2021
 • By: addmean
drzwi
Author: Hörmann Polska
Source: Hörmann Polska
Dekoracje i akcesoria skonstruowane ze szkła cieszą się dzisiaj znaczną popularnością w aranżacji domu, mieszkania lub też ogrodu. Elementy szklane pojawiają się częstokroć również w meblach, jakie są współcześnie uzyskiwane z różnych materiałów. Jeżeli dzisiejsza i kreatywna aranżacja jest czymś dla Ciebie, to na pewno w Twoim domu bądź też w ogrodzie nie może zabraknąć różnorodnych szklanych elementów.

Wielu ludzi fascynuje czy producent basenów posiada także gotowe projekty basenów, jakie można zamontować w przydomowym ogrodzie

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
basen
Author: Plastivan Polska
Source: Plastivan Polska
Obecnie fragmenty przepychu są cenne dla wszystkich ludzi i jeżeli tylko pokazuje się ewentualność, by wprowadzić do mieszkania czy ogrodu coś nowobogackiego każdy, kto znajduje możliwości finansowe to czyni. Dawniej posiadanie basenu łączone było tylko z stylowymi apartamentami i majętnymi rezydencjami.

Jeżeli w czasie tej wiosny planujesz przeprowadzić pewną małą, bądź większą inwestycję na swoim podwórku - warto zapoznać się z obszerną skalą możliwości ofert punktów handlowych.

 • Posted on: 12 July 2021
 • By: addmean
remont
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi wiosna, zrobi się z pewnością ciepło i słonecznie - wszelki dorosły, pełnoprawny właściciel jednorodzinnego domu pragnie zaprowadzić choćby najmniejszą metamorfozę we własnej posesji. Zima powoduje, że człowiek zamyka się we wnętrzu, nie wychodzi na dwór, nie poświęca uwagi na to, co zadzieje się na podwórku. W czasie wiosennym - gmach mieszkaniowy, podwórze i ogródek zdecydowanie odżywiają.

O czym trzeba obecnie przede wszystkim pamiętać organizując własny ogród?

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
park
Author: Stewart Chambers
Source: http://www.flickr.com
Swój ogród to marzenie wielu osób. Czemu? Zazwyczaj ze względu na fakt, że niezależnie od zajmowanej powierzchni, pozwala odpocząć na łonie natury. Poza tym, nie bez znaczenia jest również opcja uprawiania roślin, co dla niektórych jest najlepszym sposobem na relaks. Trzeba jednak pamiętać o prawidłowym urządzeniu ogrodu.

O jakiego rodzaju zabiegach trzeba pamiętać przed wiosną w ogrodzie? W jaki sposób uporządkować ogród po zimie?

 • Posted on: 13 June 2021
 • By: addmean
meble ogrodowe
Przed nadchodzącą wiosną dużo osób bierze się za porządki w ogrodzie. Chcielibyśmy wszak aby to miejsce wyglądało doskonale w czasie gdy będzie często przez nas użytkowane, czyli w sezonie. Czym trzeba się zająć by nasz ogród wyglądał pięknie?

Najlepsze technologie przeznaczone dla każdego domu

 • Posted on: 3 June 2021
 • By: addmean
Lampy OUTDOOR firmy Technolux
Author: GutPR
Source: GutPR
Na pewno każdy z nas chce mieszkać w takim domu, który pod każdym możliwym względem byłby w stanie zaoferować mu faktycznie wysoki poziom komfortu. W chwili obecnej na rynku możemy się spotkać z bardzo wieloma ciekawymi rozwiązaniami umożliwiającymi coś takiego, choć jednocześnie całe mnóstwo ludzi nawet nie zwraca na nie uwagi uważając, że w każdym przypadku musi się to wiązać z ogromnymi wydatkami. Warto zatem wiedzieć o tym, że w większości wypadków ceny owych rzeczy nie są już tak wysokie jak jeszcze całkiem niedawno, przez co obecnie bez większych problemów będzie sobie na to mógł pozwolić praktycznie każdy z nas.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego z nas nadchodzi moment, gdy marzymy o swoim miejscu na ziemi - mieszkaniu. W pierwszych chwilach jest to tylko krótkotrwała myśl, która po czasie zamienia się w działanie. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a bywa, że dostosowujemy dotychczasowe życie pod kątem nowego lokum. Kuszą nas zielone ogrody, nadzorowane osiedla i nowoczesne pomysły.

W jaki sposób działa niewidzialne ogrodzenie dla domowych zwierzaków?

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
pies na spacerze
Author: Mano Ranjan M
Source: http://www.flickr.com
Jak wszem i wobec wiadomo, nieposkromiony pies czy kotek potrafi w czasie zabawy w ogrodzie dokonać zniszczeń, których rezultaty częstokroć przyprawiają nie tylko o ból głowy, lecz także związane są z dużymi wydatkami. Nieraz przed podjęciem decyzji o nowych nasadzeniach, urządzeniu następnej rabatki kwiatowej bądź oczka wodnego stoimy przed dylematem - co na to nasze czworonogi?

Ogród miejscem do relaksu – co warto w nim postawić?

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
ogródek
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com
Każdy właściciel własnych czterech kątów prędzej czy później decyduje się również na urządzenie własnego ogrodu. Ogród jest bez wątpienia miejscem, w którym w sezonie letnim można rewelacyjnie odpoczywać. Do tego cieszy oczy – trzeba tylko zatroszczyć się o jego właściwy wygląd. Aby ogród stał się miejscem nie tylko estetycznym, ale również funkcjonalnym, muszą znaleźć się w nim określone meble ogrodowe.

Kostka brukowa – jako doskonały pomysł na zagospodarowanie wokół domu

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
Kostka brukowa formy Libet
Author: Libet
Source: Libet
Własny ogród to marzenie znacznej większości osób. Niestety, jest to również faktycznie bardzo duży obowiązek, z tego powodu koniecznie należy postarać się stosownie zaprojektować jego urządzenie. W pierwszym rzędzie, należy pomyśleć o miejscu na ustawienie samochodu. Trawa w takim przypadku się nie sprawdza, gdyż koła auta mogą ją rzeczywiście szybko uszkodzić i pozostaną zauważalne wyrwy.

Ogród to miejsce, w którym przyjemnie możemy spędzać czas? Warto o tym wiedzieć i z takich możliwości korzystać

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
Karma dal psa
Source: www.zwierzakowo.pl
Dobrze jest mieć jakieś hobby, chociaż by było one dosyć proste. Takie zajęcie też nie musi być jakieś specjalnie oryginalne, ponieważ świetne hobby to takie, przez które czujemy się bardzo dobrze i komfortowo. Za jego sprawą możemy odżyć po trudnym dniu pracy i poczuć, że życie ma sens. Sporo ludzi ma właśnie tego typu hobby, a zdarza się, że jest nim ogród. Może to się wydawać zbyt banalne, niektórym z pewnością nie zmieści się to w definicji hobby, ale prawdą jest, iż pielęgnowanie ogrodu to wiele zadań do wykonania, ale także przyjemności.

Pages