Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ogród

Altany muszą pasować do danego miejsca

 • Posted on: 4 December 2022
 • By: addmean
meble w altance
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Altany zaoferują odpowiednie miejsce. Jeżeli pragniemy posiadać w ogródku schronienie, w którym będziemy mieli możliwość przesiadywać nawet wtenczas, kiedy na dworze delikatnie będzie siąpił deszcz, lub będzie świeciło mocne słońce, to musimy się zastanowić nad zbudowaniem altany.

Jakie atrakcje warto dostarczyć naszym najmłodszym w domowym ogrodzie?

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
Nie da się zataić faktu, że posiadanie przez nas potomstwa połączone jest z dużą liczą obowiązków, jakie jako obowiązkowi rodzice musimy spełniać. Mowa szczególnie o niezbędności zapewnienia im stosownych możliwości rozwoju oraz edukacji, jakie są podstawowymi elementami życia człowieka. W naszej gestii leży również zagwarantowanie naszym najmłodszym dobrej jakości rozrywki, dzięki jakiej będą mogli zanurzyć się w wirze zabawy.

Wszystko dookoła nas powinno być odpowiednio zaprojektowane

 • Posted on: 24 November 2022
 • By: addmean
płot
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zadecydowaliśmy się na to, by postawić dom, to bez wątpienia powinniśmy też pomyśleć o tym, w jaki sposób powinno się prezentować calutkie jego otoczenie. I nie idzie tu jedynie o ogród i podjazd, ale także i o ogrodzenie, które powinno okalać naszą posesję. Jest to tym bardziej ważne, że nawet najpiękniejszy dom będzie tracił bardzo sporo na własnym wyglądzie, kiedy płot, który będzie go okalał będzie się prezentował mało estetycznie. Przez to właśnie należy się zastanowić, co idealnie spisze się w takim przypadku.

Poczytaj portale online i przekonaj się co może przydać się Tobie!

 • Posted on: 11 September 2022
 • By: addmean
metalowe ogrodzenie
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Jesteś na finiszu budowania domu jednorodzinnego? Z pewnością bardzo się radujesz, że najgorsze już za Tobą. W tej chwili na Twojej głowie już jedynie zakup urządzeń elektrycznych , a także innego rodzaju gadżetów, jakie dodadzą temperamentu Twojej posiadłościpierwszą kwestią jaką musimy zrobić po zakończeniu budowy domu jest wybudowanie zagrodzenia. Jest to niezwykle ważne, albowiem teraz co krok słyszy się o złodziejach oraz osobach czyhających na banalny zysk.

Wielu ludzi fascynuje czy producent basenów posiada także gotowe projekty basenów, jakie można zamontować w przydomowym ogrodzie

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
basen
Author: Plastivan Polska
Source: Plastivan Polska
Dzisiaj elementy luksusu są cenne dla wszystkich ludzi i jeśli tylko pojawia się ewentualność, by wprowadzić do mieszkania czy ogródka coś nowobogackiego każdy, kto posiada możliwości pieniężne to wykonuje. Kiedyś posiadanie basenu wiązane było wyłącznie z eleganckimi apartamentami i bogatymi rezydencjami.

Jeżeli w czasie tej wiosny planujesz przeprowadzić pewną małą, bądź większą inwestycję na swoim podwórku - warto zapoznać się z obszerną skalą możliwości ofert punktów handlowych.

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
remont
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzi wiosna, robi się zdecydowanie cieplej i słoneczniej - wszelki dorosły, doświadczony gospodarz jednorodzinnego domu pragnie przeprowadzić choćby minimalną modyfikację w swojej posiadłości. Czas zimy sprawia, że człowiek zamyka się we wnętrzu, nie wyjdzie na zewnątrz, nie zwraca uwagi na to, co zadzieje się na podwórku. W czasie wiosennym - gmach mieszkaniowy, podwórze i ogródek zdecydowanie odżywiają.

Urządzenia ogrodnicze w dużych miastach - kosiarki Tarnów, glebogryzarka Kraków.

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Kosiarka
Author: Skil
Source: Skil
Największa ilość roboty w ogródku jest w sezonie letnim. Każdy z nas kto ma ogród zdaje sobie sprawę z tego, iż niezmiernie potrzebnym urządzeniem w utrzymaniu porządku jest kosiarka czy glebogryzarka. Na całe szczęście towary te są ogólnodostępne właściwie w każdym sklepie ze sprzętem maszynowym bądź elektrycznym. Kosiarka to maszyna służąca do koszenia traw jak również roślin zielonych.

Nasze środowisko nie musi być monotonne

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
akwarium
Source: flickr.com
Uwielbiamy mieszkać w wspaniałym otoczeniu, które odróżnia się od innych oraz które spowoduje, iż każdy zwraca swoją uwagę w naszą stronę. Przez to właśnie zwracamy znacznie więcej uwagi do tego, w jaki sposób prezentuje się nasz ogród, jakie kwiaty się w nim pojawiają, znacznie częściej pojawiają się tu różnorakiego typu skalniaki, figurki, a nawet oczka wodne. Wszystko to po to, żeby ożywić otaczający nas krajobraz oraz przemienić choć trochę jego pierwotny wystrój.

Na które elementy należy zwrócić uwagę przy stawianiu altanki?

 • Posted on: 11 June 2022
 • By: addmean
strzelanie z łuku
Dużymi krokami zbliżają się do nas ciepłe miesiące. Nadejście sporych temperatur będzie z pewnością połączone z dużym odczuciem naszego komfortu, na czym w największym stopniu nam zależy. Z uwagi na taki stan spraw będziemy i spędzać coraz to większą liczbę czasu na orzeźwiającym powietrzu. Praktyka ukazuje nam ewidentnie, że w ciągu gorących dni kochamy siedzieć w naszym lokalnym ogródku.

Wyszukane i wykwintne elementy szklane w dekoracji domu i ogrodu - drzwi i witryny ze szkła

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
drzwi
Author: Hörmann Polska
Source: Hörmann Polska
Dekoracje i akcesoria sporządzone ze szkła cieszą się obecnie znaczną popularnością w aranżacji domu, mieszkania czy też ogrodu. Elementy szklane pojawiają się nierzadko również w meblach, jakie są obecnie uzyskiwane z rozmaitych materiałów. Jeśli nowomodna i kreacyjna aranżacja jest czymś dla Ciebie, to naturalnie w Twoim domu czy też w ogrodzie nie może zabraknąć rozmaitych szklanych elementów.

Nowoczesne zaprojektowanie ogrodów zarówno dla firm jak i klientów prywatnych w Warszawie

 • Posted on: 6 May 2022
 • By: addmean
projekty ogrodów warszawa
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com/photos/uncle-leo/3179606968/
Własny kawałek zieleni to coś o czym się marzy niejednej osobie uwikłanej w codzienną zapracowaną rzeczywistość. Mieszkanie w wielkim mieście jak Warszawa, powoduje jednak, że wymarzony ogródek nierzadko pozostaje tylko niewyraźnym widokiem na horyzoncie.

O jakiego rodzaju zabiegach trzeba pamiętać przed wiosną w ogrodzie? W jaki sposób uporządkować ogród po zimie?

 • Posted on: 14 April 2022
 • By: addmean
meble ogrodowe
Przed zbliżającą się wiosną sporo osób zabiera się za porządkowanie w ogrodzie. Chcemy wszak by to miejsce wyglądało jak najlepiej w czasie kiedy będzie często przez nas użytkowane, czyli w sezonie. Czym trzeba się zająć by nasz ogród wyglądał pięknie?

Jakim sposobem znaleźć właściwą pilarkę spalinową oraz jakie jest jej praktyczne wykorzystanie?

 • Posted on: 15 December 2021
 • By: addmean
narzędzia
Source: pixabay.com
Wybór wybornej pilarki spalinowej przede wszystkim zależy od tego, w jakim celu potrzebujemy ją użyć. Na rynku odkryjemy niemało pilarek spalinowych, które zdołają posiadać różne zastosowanie. Jeżeli przewidujemy ostre obciążenie pilarki spalinowej, to na pewno powinniśmy zwrócić uwagę na to, żeby wybrana przez nas pilarka spalinowa posiadała ogromną moc. Wskazane jest wybrać też delikatną, łatwą w obsłudze pilarkę, w szczególności jeśli czeka nas długa praca.

Od początkowego rysunku do budowy- projektowanie upragnionego domu

 • Posted on: 14 December 2021
 • By: addmean
Decydując się na budowę i urządzanie własnego domu, warto udać się do profesjonalistów. Dzięki własnym umiejętnościom i kilkuletniemu doświadczeniu na pewno spróbują spełnić marzenia niejednego klienta, który pragnąłby mieszkać w idealnym domu.

Pages