Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ogród

Nasze środowisko nie musi być monotonne

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
akwarium
Source: flickr.com
Uwielbiamy mieszkać w wspaniałym otoczeniu, które odróżnia się od innych oraz które spowoduje, iż każdy zwraca swoją uwagę w naszą stronę. Przez to właśnie zwracamy znacznie więcej uwagi do tego, w jaki sposób prezentuje się nasz ogród, jakie kwiaty się w nim pojawiają, znacznie częściej pojawiają się tu różnorakiego typu skalniaki, figurki, a nawet oczka wodne. Wszystko to po to, żeby ożywić otaczający nas krajobraz oraz przemienić choć trochę jego pierwotny wystrój.

Na które elementy należy zwrócić uwagę przy stawianiu altanki?

 • Posted on: 11 June 2022
 • By: addmean
strzelanie z łuku
Dużymi krokami zbliżają się do nas ciepłe miesiące. Nadejście sporych temperatur będzie z pewnością połączone z dużym odczuciem naszego komfortu, na czym w największym stopniu nam zależy. Z uwagi na taki stan spraw będziemy i spędzać coraz to większą liczbę czasu na orzeźwiającym powietrzu. Praktyka ukazuje nam ewidentnie, że w ciągu gorących dni kochamy siedzieć w naszym lokalnym ogródku.

Wyszukane i wykwintne elementy szklane w dekoracji domu i ogrodu - drzwi i witryny ze szkła

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
drzwi
Author: Hörmann Polska
Source: Hörmann Polska
Dekoracje i akcesoria sporządzone ze szkła cieszą się obecnie znaczną popularnością w aranżacji domu, mieszkania czy też ogrodu. Elementy szklane pojawiają się nierzadko również w meblach, jakie są obecnie uzyskiwane z rozmaitych materiałów. Jeśli nowomodna i kreacyjna aranżacja jest czymś dla Ciebie, to naturalnie w Twoim domu czy też w ogrodzie nie może zabraknąć rozmaitych szklanych elementów.

Nowoczesne zaprojektowanie ogrodów zarówno dla firm jak i klientów prywatnych w Warszawie

 • Posted on: 6 May 2022
 • By: addmean
projekty ogrodów warszawa
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com/photos/uncle-leo/3179606968/
Własny kawałek zieleni to coś o czym się marzy niejednej osobie uwikłanej w codzienną zapracowaną rzeczywistość. Mieszkanie w wielkim mieście jak Warszawa, powoduje jednak, że wymarzony ogródek nierzadko pozostaje tylko niewyraźnym widokiem na horyzoncie.

O jakiego rodzaju zabiegach trzeba pamiętać przed wiosną w ogrodzie? W jaki sposób uporządkować ogród po zimie?

 • Posted on: 14 April 2022
 • By: addmean
meble ogrodowe
Przed zbliżającą się wiosną sporo osób zabiera się za porządkowanie w ogrodzie. Chcemy wszak by to miejsce wyglądało jak najlepiej w czasie kiedy będzie często przez nas użytkowane, czyli w sezonie. Czym trzeba się zająć by nasz ogród wyglądał pięknie?

Altany muszą pasować do danego miejsca

 • Posted on: 24 March 2022
 • By: addmean
meble w altance
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Architektura wnętrz może zaproponować sporo interesujących pomysłów. Kiedy pragniemy mieć w ogrodzie schronienie, w którym będziemy mieli możliwość siedzieć również wtedy, gdy na dworze lekko będzie siąpił deszcz, albo będzie świeciło mocne słońce, to powinniśmy się namyślić nad zbudowaniem altany.

Jakim sposobem znaleźć właściwą pilarkę spalinową oraz jakie jest jej praktyczne wykorzystanie?

 • Posted on: 15 December 2021
 • By: addmean
narzędzia
Source: pixabay.com
Wybór wybornej pilarki spalinowej przede wszystkim zależy od tego, w jakim celu potrzebujemy ją użyć. Na rynku odkryjemy niemało pilarek spalinowych, które zdołają posiadać różne zastosowanie. Jeżeli przewidujemy ostre obciążenie pilarki spalinowej, to na pewno powinniśmy zwrócić uwagę na to, żeby wybrana przez nas pilarka spalinowa posiadała ogromną moc. Wskazane jest wybrać też delikatną, łatwą w obsłudze pilarkę, w szczególności jeśli czeka nas długa praca.

Od początkowego rysunku do budowy- projektowanie upragnionego domu

 • Posted on: 14 December 2021
 • By: addmean
Decydując się na budowę i urządzanie własnego domu, warto udać się do profesjonalistów. Dzięki własnym umiejętnościom i kilkuletniemu doświadczeniu na pewno spróbują spełnić marzenia niejednego klienta, który pragnąłby mieszkać w idealnym domu.

Wszystko dookoła nas powinno być odpowiednio zaprojektowane

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
płot
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zdecydowaliśmy się na to, aby postawić dom, to z pewnością musimy także pomyśleć o tym, w jaki sposób ma się przedstawiać całe jego otoczenie. I nie idzie tu tylko o ogród oraz podjazd, lecz także oraz o ogrodzenie, które powinno otaczać naszą posesję. Jest to tym bardziej istotne, że nawet najpiękniejszy dom będzie tracił niesamowicie wiele na własnym wyglądzie, kiedy płot, który będzie go okalał będzie się przedstawiał niezbyt elegancko. Przez to właśnie warto się zastanowić, co najlepiej spisze się w takim przypadku.

Wielu ludzi fascynuje czy producent basenów posiada także gotowe projekty basenów, jakie można zamontować w przydomowym ogrodzie

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
basen
Author: Plastivan Polska
Source: Plastivan Polska
Obecnie fragmenty przepychu są cenne dla wszystkich ludzi i jeżeli tylko pokazuje się ewentualność, by wprowadzić do mieszkania czy ogrodu coś nowobogackiego każdy, kto znajduje możliwości finansowe to czyni. Dawniej posiadanie basenu łączone było tylko z stylowymi apartamentami i majętnymi rezydencjami.

Jeżeli w czasie tej wiosny planujesz przeprowadzić pewną małą, bądź większą inwestycję na swoim podwórku - warto zapoznać się z obszerną skalą możliwości ofert punktów handlowych.

 • Posted on: 12 July 2021
 • By: addmean
remont
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi wiosna, zrobi się z pewnością ciepło i słonecznie - wszelki dorosły, pełnoprawny właściciel jednorodzinnego domu pragnie zaprowadzić choćby najmniejszą metamorfozę we własnej posesji. Zima powoduje, że człowiek zamyka się we wnętrzu, nie wychodzi na dwór, nie poświęca uwagi na to, co zadzieje się na podwórku. W czasie wiosennym - gmach mieszkaniowy, podwórze i ogródek zdecydowanie odżywiają.

O czym trzeba obecnie przede wszystkim pamiętać organizując własny ogród?

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
park
Author: Stewart Chambers
Source: http://www.flickr.com
Swój ogród to marzenie wielu osób. Czemu? Zazwyczaj ze względu na fakt, że niezależnie od zajmowanej powierzchni, pozwala odpocząć na łonie natury. Poza tym, nie bez znaczenia jest również opcja uprawiania roślin, co dla niektórych jest najlepszym sposobem na relaks. Trzeba jednak pamiętać o prawidłowym urządzeniu ogrodu.

Najlepsze technologie przeznaczone dla każdego domu

 • Posted on: 3 June 2021
 • By: addmean
Lampy OUTDOOR firmy Technolux
Author: GutPR
Source: GutPR
Na pewno każdy z nas chce mieszkać w takim domu, który pod każdym możliwym względem byłby w stanie zaoferować mu faktycznie wysoki poziom komfortu. W chwili obecnej na rynku możemy się spotkać z bardzo wieloma ciekawymi rozwiązaniami umożliwiającymi coś takiego, choć jednocześnie całe mnóstwo ludzi nawet nie zwraca na nie uwagi uważając, że w każdym przypadku musi się to wiązać z ogromnymi wydatkami. Warto zatem wiedzieć o tym, że w większości wypadków ceny owych rzeczy nie są już tak wysokie jak jeszcze całkiem niedawno, przez co obecnie bez większych problemów będzie sobie na to mógł pozwolić praktycznie każdy z nas.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego z nas nadchodzi moment, gdy marzymy o swoim miejscu na ziemi - mieszkaniu. W pierwszych chwilach jest to tylko krótkotrwała myśl, która po czasie zamienia się w działanie. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a bywa, że dostosowujemy dotychczasowe życie pod kątem nowego lokum. Kuszą nas zielone ogrody, nadzorowane osiedla i nowoczesne pomysły.

Pages