Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ogród

Ogród to miejsce, w którym przyjemnie możemy spędzać czas? Warto o tym wiedzieć i z takich możliwości korzystać

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
Karma dal psa
Source: www.zwierzakowo.pl
Dobrze jest mieć jakieś hobby, chociaż by było one dosyć proste. Takie zajęcie też nie musi być jakieś specjalnie oryginalne, ponieważ świetne hobby to takie, przez które czujemy się bardzo dobrze i komfortowo. Za jego sprawą możemy odżyć po trudnym dniu pracy i poczuć, że życie ma sens. Sporo ludzi ma właśnie tego typu hobby, a zdarza się, że jest nim ogród. Może to się wydawać zbyt banalne, niektórym z pewnością nie zmieści się to w definicji hobby, ale prawdą jest, iż pielęgnowanie ogrodu to wiele zadań do wykonania, ale także przyjemności.

Nowoczesne zaprojektowanie ogrodów zarówno dla firm jak i klientów prywatnych w Warszawie

 • Posted on: 16 February 2021
 • By: addmean
projekty ogrodów warszawa
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com/photos/uncle-leo/3179606968/
Własny skrawek zieleni to coś co marzy się niejednej osobie uwikłanej w codzienną zabieganą rzeczywistość. Życie w wielkim mieście typu Warszawa, powoduje jednak, że wyśniony ogród nierzadko pozostaje jedynie mało wyraźnym widokiem na horyzoncie.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego z nas pojawia się taki czas, kiedy to chcemy "zapuścić korzenie" w jednym miejscu. Początkowo pojawia się w głowie szybka myśl, która z czasem przekształca się w działanie. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a bywa, że dostosowujemy do tej pory prowadzone życie pod kątem nowego lokum. Kuszą nas zielone ogrody, nadzorowane osiedla i innowacyjne rozwiązania.

Ogród miejscem do relaksu – co warto w nim postawić?

 • Posted on: 8 February 2021
 • By: addmean
ogródek
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com
Każdy właściciel własnego domu prędzej czy później podejmuje decyzję również o urządzeniu swojego ogrodu. Ogród jest bez wątpienia miejscem, w którym w letnie miesiące można rewelacyjnie odpoczywać. Do tego cieszy oko – wystarczy tylko zatroszczyć się o jego odpowiedni wygląd. Aby ogród był miejscem nie tylko estetycznym, ale także funkcjonalnym, muszą znaleźć się w nim określone meble ogrodowe.

Najlepsze technologie przeznaczone dla każdego domu

 • Posted on: 5 February 2021
 • By: addmean
Lampy OUTDOOR firmy Technolux
Author: GutPR
Source: GutPR
Na pewno każdy z nas chce żyć w takim domu, który pod każdym możliwym względem byłby w stanie zaoferować mu faktycznie wysoki poziom wygody. W chwili obecnej na rynku spotkamy się z bardzo wieloma ciekawymi rozwiązaniami pozwalającymi na coś takiego, ale równocześnie wielu ludzi nawet się nimi nie interesuje myśląc, że zawsze musi się to wiązać z ogromnymi wydatkami. Warto w takim razie mieć świadomość tego, że najczęściej ceny tych rzeczy nie są już tak wysokie jak jeszcze stosunkowo niedawno, więc w chwili obecnej z łatwością będzie sobie na to mógł pozwolić właściwie każdy z nas.

Akcesoria przeznaczone do kuchni

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
oświetlenie kuchni
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy, by nasze mieszkanie rzeczywiście świetnie się prezentowało nie możemy zapominać o niesamowicie istotnej sprawie, a chodzi o oświetlenie. Niestety nie w każdej sytuacji jest ono dobrze wybrane. O ile np. w pokoju, w którym śpimy czy w gabinecie staramy się, że oświetlenie stworzyło odpowiedni klimat, to już w kuchni totalnie o tym zapominamy.

Wyszukane i wykwintne elementy szklane w dekoracji domu i ogrodu - drzwi i witryny ze szkła

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: Hörmann Polska
Source: Hörmann Polska
Dekoracje i akcesoria stworzone ze szkła cieszą się dziś ogromną popularnością w aranżacji domu, mieszkania czy też ogrodu. Elementy szklane pojawiają się często również w meblach, jakie są obecnie uzyskiwane z rozmaitych materiałów. Jeżeli nowoczesna i oryginalna aranżacja jest czymś dla Ciebie, to z pewnością w Twoim domu lub też w ogrodzie nie może zabraknąć różnorodnych szklanych elementów.

Wielu ludzi fascynuje czy producent basenów posiada także gotowe projekty basenów, jakie można zamontować w przydomowym ogrodzie

 • Posted on: 9 December 2020
 • By: addmean
basen
Author: Plastivan Polska
Source: Plastivan Polska
Aktualnie elementy luksusu są wartościowe dla wszystkich ludzi i gdy tylko pokazuje się ewentualność, by wprowadzić do domu czy ogródka coś nowobogackiego każdy, kto ma możliwości finansowe to wykonuje. Kiedyś posiadanie basenu łączone było jedynie z eleganckimi apartamentami i zamożnymi rezydencjami.

Jakie atrakcje warto dostarczyć naszym najmłodszym w domowym ogrodzie?

 • Posted on: 28 November 2020
 • By: addmean
Nie da się ukryć faktu, że posiadanie przez nas potomstwa połączone jest z kolosalną liczą obowiązków, które jako obowiązkowi rodzice musimy spełniać. Mowa szczególnie o nieodzowności zapewnienia im odpowiednich możliwości rozwoju oraz kształcenia, które są zasadniczymi elementami życia człowieka. W naszej gestii leży również zagwarantowanie naszym najmłodszym dobrej jakości rozrywki, dzięki jakiej będą mogli zagłębić się w wirze zabawy.

Wszystko dookoła nas powinno być odpowiednio zaprojektowane

 • Posted on: 27 November 2020
 • By: addmean
płot
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zadecydowaliśmy się na to, by wybudować dom, to z pewnością powinniśmy również pomyśleć o tym, w jaki sposób powinno się prezentować całe jego otoczenie. I nie chodzi tutaj jedynie o ogród oraz podjazd, ale też i o ogrodzenie, które ma okalać naszą posesję. Jest to tym mocniej istotne, że nawet najpiękniejszy dom będzie tracił niesamowicie sporo na swoim wyglądzie, kiedy płot, który będzie go otaczał będzie się prezentował niezbyt estetycznie. Przez to właśnie trzeba się namyślić, co idealnie spisze się w takim przypadku.

Altany muszą pasować do danego miejsca

 • Posted on: 22 November 2020
 • By: addmean
meble w altance
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Altany dają właściwe schronienie. Jeżeli pragniemy mieć w ogrodzie miejsce, w którym będziemy mieli szansę siedzieć nawet wtedy, kiedy na dworze delikatnie będzie siąpił deszcz, lub będzie świecić silne słońce, to musimy się zastanowić nad postawieniem altany.

Jakim sposobem podnieść atrakcyjność ogrodu?

 • Posted on: 10 November 2020
 • By: addmean
ogród
Author: Wiga System
Source: Wiga System
Każdy z nas pragnie zamieszkiwać w dobrze zaaranżowanym domu. Jak się okazuje, na jego decydujący kształt ma wpływ niezwykle wiele szczegółów. W praktyce po wielokroć nie zdajemy sobie z nich sprawy, tymczasem ich brak jest stosunkowo nagminnie zauważalny. W tym miejscu mowa oczywiście o całym otoczeniu naszego domu, które jest dostrzegalne na pierwszy rzut oka, nie wchodząc jeszcze na teren posesji.

O jakiego rodzaju zabiegach trzeba pamiętać przed wiosną w ogrodzie? W jaki sposób uporządkować ogród po zimie?

 • Posted on: 6 November 2020
 • By: addmean
meble ogrodowe
Przed zbliżającą się wiosną sporo osób zabiera się za porządkowanie w ogrodzie. Chcielibyśmy wszak by to miejsce wyglądało jak najlepiej w czasie gdy będzie intensywne przez nas użytkowane, to znaczy w sezonie. Czym trzeba się zająć aby nasz ogród prezentował się pięknie?

Pages