Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ogród

Wielu ludzi fascynuje czy producent basenów posiada także gotowe projekty basenów, jakie można zamontować w przydomowym ogrodzie

 • Posted on: 22 June 2020
 • By: addmean
basen
Author: Plastivan Polska
Source: Plastivan Polska
Obecnie elementy luksusu są wartościowe dla wszystkich ludzi i jeśli tylko pojawia się okazja, żeby wprowadzić do domu czy ogrodu coś nowobogackiego każdy, kto ma możliwości pieniężne to robi. Kiedyś posiadanie basenu wiązane było jedynie z stylowymi apartamentami i majętnymi willami.

Jeżeli w czasie tej wiosny planujesz przeprowadzić pewną małą, bądź większą inwestycję na swoim podwórku - warto zapoznać się z obszerną skalą możliwości ofert punktów handlowych.

 • Posted on: 14 June 2020
 • By: addmean
remont
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzi wiosna, zrobi się z pewnością cieplej i słoneczniej - wszelki dojrzały, pełnoprawny właściciel jednorodzinnego domu chce zaprowadzić chociażby minimalną metamorfozę w swojej posiadłości. Czas zimy sprawia, iż lokator zamyka się w środku, nie wyjdzie na zewnątrz, nie zwraca chwili na to, co zadzieje się na podwórku. W czasie wiosny - budynek mieszkalny, podwórko i ogródek zdecydowanie się odradzają.

Kostka brukowa – jako doskonały pomysł na zagospodarowanie wokół domu

 • Posted on: 9 May 2020
 • By: addmean
Kostka brukowa formy Libet
Author: Libet
Source: Libet
Własny ogród to marzenie znacznej większości osób. Niestety, jest to też naprawdę dosyć czasochłonny obowiązek, wobec tego oczywiście warto postarać się dobrze zaprojektować jego urządzenie. Przede wszystkim, należy pomyśleć o miejscu na postawienie samochodu. Trawa w takim przypadku się nie sprawdza, ponieważ koła auta mogą ją naprawdę szybko uszkodzić i pozostaną zauważalne wyrwy.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 25 April 2020
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu większości z nas nadchodzi taki czas, kiedy to marzymy o swoim miejscu na ziemi - mieszkaniu. Z początku jest to tylko krótkotrwała myśl, która po czasie przeistacza się w czyny. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a bywa, że dostosowujemy do tej pory prowadzone życie pod kątem nowego miejsca zamieszkania. Kuszą nas ładne ogrody, monitorowane osiedla i innowacyjne pomysły.

Urządzenia ogrodnicze w dużych miastach - kosiarki Tarnów, glebogryzarka Kraków.

 • Posted on: 1 April 2020
 • By: addmean
Kosiarka
Author: Skil
Source: Skil
Największa ilość pracy w ogrodzie jest w sezonie letnim. Każdy człowiek kto posiada ogród zdaje sobie sprawę z tego, iż bardzo potrzebnym urządzeniem w utrzymaniu czystości jest kosiarka bądź glebogryzarka. Na całe szczęście towary te są ogólnodostępne właściwie w każdym sklepie ze sprzętem maszynowym ewentualnie elektrycznym. Kosiarka to machina służąca do koszenia traw a także roślin zielonych.

Nasze środowisko nie musi być monotonne

 • Posted on: 1 April 2020
 • By: addmean
akwarium
Source: flickr.com
Uwielbiamy mieszkać w pięknym otoczeniu, które wyróżnia się od kolejnych oraz które powoduje, iż każdy zwraca swoją uwagę w naszą stronę. Dlatego właśnie zwracamy coraz więcej uwagi do tego, w jaki sposób przedstawia się nasz ogród, jakie rośliny się tutaj pojawiają, znacznie częściej pojawiają się tutaj różnorakiego typu skalniaki, figurki, a nawet oczka wodne. Wszystko to po to, żeby odmienić okalający nas krajobraz i przemienić choć trochę jego pierwotny wygląd.

Kruszywa w przemyśle ogrodniczym i budownictwie

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
budowa
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Spora część osób nie wyobraża sobie życia bez własnego domu. Nie są im obce nieustanne prace na posesji, dają z siebie wszystko by ich dom wyglądał jak najpiękniej. Wiedzą, że uroczy ogród, zadbany teren wokół domu to wizytówka każdego właściciela, a przemyślane rozwiązania łączą funkcjonalność i interesujący design.

Jakie atrakcje warto dostarczyć naszym najmłodszym w domowym ogrodzie?

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
Nie da się zataić faktu, że posiadanie przez nas potomstwa połączone jest z dużą liczą obowiązków, jakie jako odpowiedzialni rodzice powinniśmy spełniać. Mowa nade wszystko o nieodzowności zapewnienia im stosownych możliwości rozwoju oraz kształcenia, które są podstawowymi elementami życia człowieka. W naszej gestii leży także zagwarantowanie naszym najmłodszym dobrej jakości rozrywki, dzięki której będą mogli zagłębić się w wirze zabawy.

Na które elementy należy zwrócić uwagę przy stawianiu altanki?

 • Posted on: 13 September 2019
 • By: addmean
strzelanie z łuku
Dużymi krokami przybliżają się do nas ciepłe miesiące. Nadejście znaczących temperatur będzie niewątpliwie powiązane z dużym odczuciem naszego komfortu, na czym najbardziej nam zależy. W związku z takim stanem spraw będziemy i spędzać coraz to większą liczbę czasu na orzeźwiającym powietrzu. Praktyka ukazuje nam wyraźnie, że w trakcie gorących dni uwielbiamy siedzieć w naszym domowym ogródku.

Jakim sposobem podnieść atrakcyjność ogrodu?

 • Posted on: 4 September 2019
 • By: addmean
ogród
Author: Wiga System
Source: Wiga System
Każdy z nas pragnie osadzać się w dobrze urządzonym domu. Jak się okazuje, na jego ostateczny kształt ma wpływ ogromnie wiele szczegółów. W praktyce w wielu przypadkach nie zdajemy sobie z nich sprawy, jednakże ich brak jest stosunkowo nagminnie zauważalny. W tym miejscu mowa bezsprzecznie o całym otoczeniu naszego domu, które jest widoczne na pierwszy rzut oka, nie wchodząc jeszcze na teren posesji.

Zamów altankę do swojego ogródka, to sposób na wspaniały wypoczynek w przyjemnym otoczeniu, bez względu na warunki atmosferyczne.

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
portret - mieszkanie
Author: Grzesiek
Source: http://www.flickr.com
Szczęśliwcy, którzy przy swoich domach posiadają również ogródki, chętnie spędzają w nich czas, odpoczywając, wykonując prace ogrodnicze, jak również radując się otaczającą zielenią.

Altany muszą pasować do danego miejsca

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
meble w altance
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Architektura wnętrz może zaoferować wiele interesujących rozwiązań. Kiedy chcemy mieć w ogródku schronienie, w którym będziemy mieli szansę siedzieć również wówczas, gdy na dworze lekko będzie siąpił deszcz, lub będzie świecić mocne słońce, to musimy się zastanowić nad postawieniem altany.

Wszystko dookoła nas powinno być odpowiednio zaprojektowane

 • Posted on: 18 June 2019
 • By: addmean
płot
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zdecydowaliśmy się na to, żeby postawić dom, to z pewnością musimy też pomyśleć o tym, w jaki sposób ma się prezentować całe jego otoczenie. I nie chodzi tutaj jedynie o ogród oraz podjazd, lecz też oraz o ogrodzenie, które ma okalać naszą posesję. Jest to tym bardziej istotne, że nawet najwspanialszy dom będzie tracił bardzo wiele na swoim wyglądzie, jeżeli płot, który będzie go otaczał będzie się przedstawiał mało estetycznie. Przez to właśnie trzeba się zastanowić, co najlepiej spisze się w takim przypadku.

Pages