Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

ogród

Kostka brukowa – jako doskonały pomysł na zagospodarowanie wokół domu

 • Posted on: 11 January 2020
 • By: addmean
Kostka brukowa formy Libet
Author: Libet
Source: Libet
Własny ogród to marzenie znacznej większości osób. Niestety, jest to także rzeczywiście bardzo duży obowiązek, z tego powodu oczywiście należy postarać się dobrze zaplanować jego urządzenie. Przede wszystkim, trzeba pomyśleć o miejscu na ustawienie samochodu. Trawa w takiej sytuacji się nie sprawdza, ponieważ koła auta mogą ją naprawdę szybko uszkodzić i pozostaną zauważalne wyrwy.

Kruszywa w przemyśle ogrodniczym i budownictwie

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
budowa
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Spora część osób nie wyobraża sobie życia bez własnego domu. Nie są im obce nieustanne prace na posesji, dają z siebie wszystko by ich dom wyglądał jak najpiękniej. Wiedzą, że uroczy ogród, zadbany teren wokół domu to wizytówka każdego właściciela, a przemyślane rozwiązania łączą funkcjonalność i interesujący design.

Jeżeli w czasie tej wiosny planujesz przeprowadzić pewną małą, bądź większą inwestycję na swoim podwórku - warto zapoznać się z obszerną skalą możliwości ofert punktów handlowych.

 • Posted on: 29 October 2019
 • By: addmean
remont
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi okres wiosenny, robi się z pewnością cieplej i słonecznie - wszelki dorosły, doświadczony właściciel domostwa pragnie przeprowadzić chociażby minimalną metamorfozę w swojej posiadłości. Czas zimy sprawia, iż człowiek zamknie się w środku, nie wychodzi na zewnątrz, nie poświęca uwagi na to, co zadzieje się na podwórku. W okresie wiosennym - gmach mieszkalny, podwórko i ogródek zdecydowanie się odradzają.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 20 October 2019
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego z nas pojawia się taki czas, gdy zaczynamy marzyć o własnym M. W pierwszych chwilach pojawia się w głowie krótkotrwała myśl, która z czasem przeistacza się w czyny. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a czasem i dostosowujemy wiedzione dotychczas życie pod kątem nowego miejsca zamieszkania. Kuszą nas zielone ogrody, strzeżone osiedla i innowacyjne pomysły.

Jakie atrakcje warto dostarczyć naszym najmłodszym w domowym ogrodzie?

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
Nie da się zataić faktu, że posiadanie przez nas potomstwa połączone jest z dużą liczą obowiązków, jakie jako odpowiedzialni rodzice powinniśmy spełniać. Mowa nade wszystko o nieodzowności zapewnienia im stosownych możliwości rozwoju oraz kształcenia, które są podstawowymi elementami życia człowieka. W naszej gestii leży także zagwarantowanie naszym najmłodszym dobrej jakości rozrywki, dzięki której będą mogli zagłębić się w wirze zabawy.

Na które elementy należy zwrócić uwagę przy stawianiu altanki?

 • Posted on: 13 September 2019
 • By: addmean
strzelanie z łuku
Dużymi krokami przybliżają się do nas ciepłe miesiące. Nadejście znaczących temperatur będzie niewątpliwie powiązane z dużym odczuciem naszego komfortu, na czym najbardziej nam zależy. W związku z takim stanem spraw będziemy i spędzać coraz to większą liczbę czasu na orzeźwiającym powietrzu. Praktyka ukazuje nam wyraźnie, że w trakcie gorących dni uwielbiamy siedzieć w naszym domowym ogródku.

Jakim sposobem podnieść atrakcyjność ogrodu?

 • Posted on: 4 September 2019
 • By: addmean
ogród
Author: Wiga System
Source: Wiga System
Każdy z nas pragnie osadzać się w dobrze urządzonym domu. Jak się okazuje, na jego ostateczny kształt ma wpływ ogromnie wiele szczegółów. W praktyce w wielu przypadkach nie zdajemy sobie z nich sprawy, jednakże ich brak jest stosunkowo nagminnie zauważalny. W tym miejscu mowa bezsprzecznie o całym otoczeniu naszego domu, które jest widoczne na pierwszy rzut oka, nie wchodząc jeszcze na teren posesji.

Zamów altankę do swojego ogródka, to sposób na wspaniały wypoczynek w przyjemnym otoczeniu, bez względu na warunki atmosferyczne.

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
portret - mieszkanie
Author: Grzesiek
Source: http://www.flickr.com
Szczęśliwcy, którzy przy swoich domach posiadają również ogródki, chętnie spędzają w nich czas, odpoczywając, wykonując prace ogrodnicze, jak również radując się otaczającą zielenią.

Altany muszą pasować do danego miejsca

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
meble w altance
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Architektura wnętrz może zaoferować wiele interesujących rozwiązań. Kiedy chcemy mieć w ogródku schronienie, w którym będziemy mieli szansę siedzieć również wówczas, gdy na dworze lekko będzie siąpił deszcz, lub będzie świecić mocne słońce, to musimy się zastanowić nad postawieniem altany.

Wszystko dookoła nas powinno być odpowiednio zaprojektowane

 • Posted on: 18 June 2019
 • By: addmean
płot
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zdecydowaliśmy się na to, żeby postawić dom, to z pewnością musimy też pomyśleć o tym, w jaki sposób ma się prezentować całe jego otoczenie. I nie chodzi tutaj jedynie o ogród oraz podjazd, lecz też oraz o ogrodzenie, które ma okalać naszą posesję. Jest to tym bardziej istotne, że nawet najwspanialszy dom będzie tracił bardzo wiele na swoim wyglądzie, jeżeli płot, który będzie go otaczał będzie się przedstawiał mało estetycznie. Przez to właśnie trzeba się zastanowić, co najlepiej spisze się w takim przypadku.

Ogród miejscem do relaksu – co warto w nim postawić?

 • Posted on: 4 June 2019
 • By: addmean
ogródek
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz własnego domu prędzej czy później podejmuje decyzję również o urządzeniu swojego ogrodu. Ogród jest bez wątpienia miejscem, w którym podczas lata można doskonale odpoczywać. Do tego cieszy oczy – trzeba tylko zatroszczyć się o jego odpowiedni wygląd. Aby ogród był miejscem nie tylko pięknym, ale również funkcjonalnym, muszą znaleźć się w nim konkretne meble ogrodowe.

O czym trzeba obecnie przede wszystkim pamiętać organizując własny ogród?

 • Posted on: 25 May 2019
 • By: addmean
park
Author: Stewart Chambers
Source: http://www.flickr.com
Własny ogród to marzenie wielu ludzi. Dlaczego? Najczęściej ze względu na fakt, że niezależnie od zajmowanej powierzchni, daje szansę odpocząć na łonie natury. Dodatkowo, nie bez znaczenia jest również szansa uprawiania roślin, co dla niektórych jest najlepszym sposobem na relaks. Trzeba jednak pamiętać o prawidłowym zaplanowaniu ogrodu.

Najlepsze technologie przeznaczone dla każdego domu

 • Posted on: 24 May 2019
 • By: addmean
Lampy OUTDOOR firmy Technolux
Author: GutPR
Source: GutPR
Niewątpliwie każdy z nas chce mieszkać w takim domu, który w każdej możliwej kwestii byłby w stanie zaoferować mu maksymalny poziom wygody. W chwili obecnej na rynku spotkamy się z bardzo wieloma ciekawymi rozwiązaniami umożliwiającymi coś takiego, choć z drugiej strony wielu ludzi nawet nie zwraca na nie uwagi myśląc, że w każdym przypadku musi być to związane z ogromnymi wydatkami. Warto więc zdawać sobie sprawę z tego, że zazwyczaj ceny tych rzeczy nie są już tak duże jak jeszcze stosunkowo niedawno, dzięki czemu obecnie bez większych problemów może sobie na to pozwolić dosłownie każdy z nas.

Nowoczesne zaprojektowanie ogrodów zarówno dla firm jak i klientów prywatnych w Warszawie

 • Posted on: 18 May 2019
 • By: addmean
projekty ogrodów warszawa
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com/photos/uncle-leo/3179606968/
Własny kawałek zieleni to coś co marzy się niejednej osobie wplątanej w codzienną zabieganą rzeczywistość. Życie w dużym mieście jak Warszawa, powoduje jednak, że wymarzony ogródek często pozostanie jedynie niewyraźnym widokiem na horyzoncie.

Pages