Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Ogłoszenia

Planujesz zakupić nieruchomość dla siebie albo swego zakładu? Zgłoś się do agencji obrotu nieruchomościami

 • Posted on: 21 February 2020
 • By: addmean
apartamentowiec
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Uważa się, że w obecnych czasach zakup nieruchomości może być dobrą inwestycją zgromadzonych funduszy. Wiele osób waży się na zakup mieszkań albo terenów, które po pewnym czasie można sprzedać z dużym zyskiem albo wynajmować kolejnym osobom. Niemniej aby nieruchomość przyniosła zysk oraz wzbudziła zainteresowanie w ewentualnych kupcach lub najemcach, trzeba poświęcić sporo czasu przy jej wyborze.

Jak szybko sprzedać własne mieszkanie? Działamy – sami albo przez agenta.

 • Posted on: 9 June 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Kiedy decydujemy się na sprzedaż mieszkania należy podjąć kluczową decyzję – czy będziemy je sprzedawać samodzielnie, czy skorzystamy z usług pośrednika w sprzedaży nieruchomości. Tak się niestety składa, że sporadycznie się zdarza, że spotyka się naprawdę rozsądnych pośredników. Krąży takie przekonanie, że to w większości studenci, którzy sobie dorabiają i, iż pośrednik przestaje się nami interesować, w momencie gdy wychodzi, że ich prowizja ze sprzedaży będzie niska albo iż potencjalny kupiec jednak nie uzyska kredytu na jego zakup.

Jakie zalety i wady mają lokale mieszkalne z rynku pierwotnego i wtórnego, w jaki sposób ich najlepiej szukać.

 • Posted on: 16 May 2019
 • By: addmean
Wrocław nocą
Author: M. Wierzbowy
Source: ZnaneNieznane.pl
Zakup nowego lokum to dla wielu ludzi niezwykle poważna decyzja. Będzie się to przecież wiązać z tym, że w zakupionym mieszkaniu będzie się mieszkać przez kolejne kilkanaście lat. Nie można też zapomnieć o finansach, niewiele osób nabywa mieszkanie płacąc gotówką, tylko posiłkuje się raczej kredytem, a te również brane są na kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Z tego też powodu planując kupno nowego domu albo mieszkania trzeba dobrze wszystko przeanalizować, zastanowić się dokładnie, czego się chce i jakie będzie się miało możliwości finansowe i dopiero wtedy wyszukanie odpowiedniego lokum.

Mieszkanie – jak je wybrać? Co mieć na uwadze? Co powinno być dla nas najistotniejsze? Miejsce? Cena? A może wielkość?

 • Posted on: 8 May 2019
 • By: addmean
bloki mieszkalne w mieście
Author: Hans Kreul
Source: http://www.flickr.com
Zakupienie mieszkania stanowczo nie zalicza się do prostych wyborów. W końcu na ogół jest to decyzja na parę lat, przynajmniej kilka. Dlatego też zazwyczaj jej podejmowanie trwa dosyć długo. Namyślamy się, przeglądamy przeróżne ogłoszenia, jeździmy, aby sprawdzić poszczególne możliwości. Debatujemy, naradzamy się. Stajemy przed pytaniem, czy korzystniejsze będą mieszkania na pradze czy też zupełnie na odwrót – mieszkania warszawa bielany. Jednakże nie ma tu uniwersalnej odpowiedzi.

Gdzie znaleźć ciekawe lokum nad morzem?

 • Posted on: 7 April 2019
 • By: addmean
gdańsk
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Szukając wymarzonego lokum, bierzemy zwykle pod uwagę nie tylko poziom infrastruktury danej miejscowości oraz okolicy, dostęp do szpitali i uczelni, możliwości znalezienia pracy, ale też najbliższe otoczenie i środowisko. Chcielibyśmy, aby po wyczerpującym dniu pracy móc w spokoju wypocząć nie tylko w czterech ścianach, ale i móc przykładowo przejść się po parku, lesie a nawet pójść… nad morze.Nie musimy mieszkać nad Bałtykiem na stałe, aby kupić tam dom.