Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

oferty

Planujesz zakupić nieruchomość dla siebie albo swego zakładu? Zgłoś się do agencji obrotu nieruchomościami

 • Posted on: 21 February 2020
 • By: addmean
apartamentowiec
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Uważa się, że w obecnych czasach zakup nieruchomości może być dobrą inwestycją zgromadzonych funduszy. Wiele osób waży się na zakup mieszkań albo terenów, które po pewnym czasie można sprzedać z dużym zyskiem albo wynajmować kolejnym osobom. Niemniej aby nieruchomość przyniosła zysk oraz wzbudziła zainteresowanie w ewentualnych kupcach lub najemcach, trzeba poświęcić sporo czasu przy jej wyborze.

Gabiony to świetne rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie stylowy wygląd

 • Posted on: 11 February 2020
 • By: addmean
firma - tableau
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Ogrodzenie swojej działki to niezmiernie istotna sprawa. Przede wszystkim pełni ono funkcję praktyczną – chroni naszą posesję przed niepożądanymi ludźmi i zapewnia nieco ciszy.

Przedsięwzięcie sporej wagi – budowa domu

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
Kiedy decydujemy się na rozpoczęcie procesu, takiego jak budowa domu Kraków oferuje pomoc wyjątkowo doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie. Decydując się na dobór właściwych materiałów i wyselekcjonowanie szczególnie właściwego sposobu podejścia do całej sprawy, możemy mieć całkowitą pewność podejmowania odpowiedniej decyzji. Rozplanowanie finansów w odpowiedni sposób, odpowiednia logistyka oraz rozłożenie w czasie, te wszystkie warunki muszą być spełnione, aby budowa domu okazała się rozsądna.

Rolety - nowoczesne i wykwintne dekoracje okien.

 • Posted on: 27 November 2019
 • By: addmean
Prześwit kontrolowany – rolety Dzień i noc
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
„ Kiedyś znajdę dla nas dom. Z wielkim oknem na świat....” tekst refrenu piosenki bandu Varius Manx, potrafią rozweselić niejednego, kto pragnie o swoim własnym domku. Wizja własnego kąta jak i możliwość zagospodarowania niejednego wnętrza daje bardzo uciechy i satysfakcji. Rozmaite katalogi, oferty supermarketów z produktami do domu, mają na celu pomóc przy wyborze mebli, dywanów. Aż ciężko się zdecydować, bo wybór jest duży. Oczy napełniają się uciechą, widząc nasz piękny dom „ z wielkim oknem na świat...”

Piękne i wygodne mieszkania od developerów we Wrocławiu

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
przygotowanie mieszkania od dewelopera
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku w Polsce – a szczególnie we Wrocławiu – rynek mieszkaniowy jest wysoce dynamiczny. Dlatego teraz mieszkania są znacznie poszukiwane – wiele ludzi chce również przeprowadzić się „na swoje”. W sytuacji gdy zwłaszcza poszukiwane są wysokojakościowe, nowe mieszkania, świetnym pomysłem jest zakupienie bądź wynajem mieszkania od developera. W ten sposób da się uzyskać mieszkanie najnowsze, często w bardzo przystępnych cenach i w wysoce korzystnej lokalizacji.

Jak wygląda poszukiwanie apartamentu u nas?

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
kompleks apartamentów
Author: Artem Svetlov
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle dopracowana oferta deweloperska, co jest obecnie dawana do dyspozycji przez naszą firmę, spełnia najważniejsze potrzeby oraz wymogi nawet szczególnie potrzebujących klientów. To właśnie idealne dopasowanie propozycji powoduje prędkie odnalezienie niezbędnych ofert, natomiast cena apartamentów jest wyjątkowo zrównoważona. Najlepszym wyborem okazuje się zwrócenie się ze swoimi kryteriami do naszego specjalisty, który w niedługim czasie dopasuje odpowiednią opcję, z której bezsprzecznie będziemy zadowoleni.

Czy należałoby targować się o cenę, kupując mieszkania deweloperskie?

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
nowe własne mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Na rynku posiadłości powstaje mnogość atrakcyjnych inwestycji mieszkalnych, wobec tego oferta nowiuteńkich mieszkań gotowych do nabycia jest naprawdę obszerna. Decydując się na zakup nowego mieszkania deweloperskiego, możemy wręcz przebierać w rozlicznych ofertach. Szukasz mieszkania 2 czy też 3 pokojowego? A może interesuje Cię obszerne i duże mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską?

Produkty, które dostarczamy klientom, muszą być porządnie zapakowane

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
meble kuchenne
Author: KAM
Source: KAM
Jeżeli mamy spółkę, która trudni się produkcją jakichkolwiek produktów, które należy zapakować do pudeł, to absolutnie powinniśmy zadbać o to, aby zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia.


Idealnym wyjściem w tym wypadku będą zaklejarki kartonów.

Profesjonalny i staranny montaż rurociągów gazowych - atrakcyjna oferta rozmaitych firm

 • Posted on: 9 July 2019
 • By: addmean
Gazociąg
Author: U.S. Geological Survey
Source: http://www.flickr.com
Rurociągi gazowe jest to szczegółowo zaplanowana sieć rur, która wysyła gaz (najczęściej jest to gaz ziemny) na różnorodne odległości. Rurociągi są współcześnie szufladkowane ze względu na obszary występowania, używane materiały a także maksymalne ciśnienie robocze.

Jeżeli budujemy dom, to opłaca się posprawdzać w sieci koszt materiałów budowlanych

 • Posted on: 8 July 2019
 • By: addmean
ceny dachówek
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Stawianie własnego domu zawsze jest zadaniem niesłychanie skomplikowanym i czasochłonnym. Jeżeli szukamy materiałów, z których nasz budynek będzie zbudowany, to najlepiej sprawdzić kilku sprzedawców i porównać ceny, możliwe, że trochę zaoszczędzimy.

W jaki sposób wybrać idealnego dewelopera?

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Zamierzając nabyć nieruchomość, np. w postaci mieszkania, należy w głównej mierze znaleźć odpowiedniego dewelopera. Powinniśmy dowiedzieć się, czy jest on zaufany i wiarygodny oraz czy gwarantuje klientom niezbędną obsługę m.in. związaną z formalnościami i co jest w stanie zaproponować oprócz samej nieruchomości. Na szczęście jeżeli chodzi o inwestycje deweloperskie, Kraków ma dla nas naprawdę sporo ciekawych propozycji.

Altany muszą pasować do danego miejsca

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
meble w altance
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Architektura wnętrz może zaoferować wiele interesujących rozwiązań. Kiedy chcemy mieć w ogródku schronienie, w którym będziemy mieli szansę siedzieć również wówczas, gdy na dworze lekko będzie siąpił deszcz, lub będzie świecić mocne słońce, to musimy się zastanowić nad postawieniem altany.

Pages