Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

oferta

jak stworzyć w mieszkaniu niepowtarzalną, ciepłą atmosferę?

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Opera Cadet
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, iż wszędzie dobrze, ale to właśnie w domu najlepiej. Podobnie jak w ogromie polskich przysłów i spopularyzowanych związkach frazeologicznych i to ma w sobie wiele prawdy. W dużej mierze za nasze komfortowe funkcjonowanie w przestrzeni domowej odpowiada bowiem wytworzona przez nas swoista atmosfera, którą charakteryzuje przede wszystkim niezmierzone ciepło i wiele innych szczególnie ważnych aspektów.

Jeżeli mieszkasz nieopodal Szczecina i jesteś w trakcie budowy domostwa bądź kupowania działki - warto zasięgnąć odrobinę informacji na temat potrzebnych formalności.

 • Posted on: 16 October 2021
 • By: addmean
elektryka
Author: Mebel Rust
Source: Mebel Rust
Spora liczba dojrzałych małżonków w Polsce na szczycie kariery zawodowej, decyduje się na lokację majątku, jaką będzie budowa gospodarstwa domowego rodzinnego. Związane jest to nie tylko z górą gotówki, ale nade wszystko z dużą ilością formalności, których należy dopełniać, żeby rozpocząć proces budowy. Stosowna powierzchnia działkowa budowlana nie bywa polem, na wolnej przestrzeni, a miejscem, w którym gospodarstwo domowe będzie posiadać dostęp do podstawowych wymogów podobnych, jak elektryczność, nawodnienie, ogrzanie itp.

Jak wygląda praca firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami ?

 • Posted on: 16 October 2021
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Internorm
Source: Internorm
Gospodarowanie budynkiem polega na podjęciu decyzji, oraz na dokonywaniu czynności, w celu zabezpieczenia posiadłości zgodnie z jej przeznaczeniem, w nie gorszym stanie, a także do odpowiedniego wnoszenia w tą posiadłość. Zarządzanie nieruchomością jest działalnością zawodową czynioną przez zarządców lokatami na regułach ustalonych w ustawie. Zarządca nieruchomością lub biznesmen działa na podstawie zlecenia o zarządzanie nieruchomością.

Co może nam zaproponować producent ogrodzenia panelowego?

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: Tegola Poland Ltd
Jeśli mamy swą posesję, to chcemy posiadać gwarancję, że w odpowiedni sposób jesteśmy odseparowani od tego, co dzieje się na zewnątrz. Dlatego właśnie tak dokładnie przyglądamy się ogrodzeniom, które będą nam tutaj oferowane, pragnąc uzyskać świadomość, że wybieramy te najlepsze dla siebie.


Systemy ogrodzeń panelowych to ciekawa oferta


Chcąc czuć się bezpiecznie, chcemy uzyskać świadomość, że własny płot jak najprędzej zostanie postawiony.

Ciekawe propozycje na wyciągnięcie ręki – usługi z Wrocławia

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
Parkiet drewniany
Author: Jakob Fix
Source: http://www.flickr.com
Wybór możliwości wśród dostępnych teraz usług jest bardzo rozbudowany. Wciąż poszerzają się szczególnie cenione przez klientów propozycje. Między innymi usługę taką jak cyklinowanie parkietu Wrocław jako dolnośląska stolica rekomenduje klientom. Duże doświadczenie naszych ekspertów, ich zaangażowanie w swą prace oraz świetne efekty, co są przez nich osiągane, niezaprzeczalnie przemawiają na korzyść tego typu rozwiązań. Warto zapoznać się z najnowszą propozycją naszych specjalistów, by wybierać to, co najlepsze.

Już dziś porozmawiaj z osobą zajmującą się codziennie sprzedażą domów i wybierzcie wspólnie atrakcyjną ofertę

 • Posted on: 24 September 2021
 • By: addmean
mieszkanie dla studenta
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Twoje dziecko wybiera się na studia w innym miejscu? Z całą pewnością zakup lokalu mieszkalnego będzie trafną inwestycją na lata. W związku z tym już teraz sprawdź jakie są najlepsze oferty w renomowanych serwisach online. Wiadomym jest, iż opłata za metr kwadratowy w centrum ogromnego miasta jest zdecydowanie większa, niż na peryferiach. Dlatego należy posprawdzać rzetelnie wszystkie oferty i w pierwszej kolejności wybrać właściwą lokalizację.Jeżeli uda nam się wynegocjować w której dzielnicy chcemy kupić mieszkanie to poszukiwania będą zdecydowanie prostsze.

Szklane schody - stabilna konstrukcja

 • Posted on: 15 September 2021
 • By: addmean
luksfery
Author: LaMenta3
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniesz cieszyć się oryginalnym domem, możesz postawić na elementy szklane. W domu jest balkon? W miejsce banalnych balustrad murowanych, zastosuj balustrady szklane. W internecie namierzysz oferty wielu producentów szklanych elementów i na pewno zamówisz coś idealnie dla ciebie.

7 wyróżników dobrego parkietu

 • Posted on: 10 September 2021
 • By: addmean
Chone de lest  postarzany parkiet
Author: www.podlogi-kopp.pl
Source: www.podlogi-kopp.pl
Obecnie naprawdę zadowalająca podłoga to czasem kwestia naprawdę ważna dla mnóstwa osób. Potrafi ona poświadczyć o bogactwie konkretnej osoby, lecz także jest ona niewątpliwie czymś ważnym, dla osób troszczących się o zdrowie. Czysta podłoga to sprawa istotna więc dla ogromnej ilości pań domu, jakie mają na przykład dzieci. W jaki sposób jednak najlepiej i odpowiednio postarać się o daną podłogę? Takiego rodzaju kwestia może sprawić dodatkowe trudności, z tej przyczyny pomocna może być tu choćby ciekawa a, także sprawdzona na Dolnym Śląsku oferta, taka jak cykliniarz Wrocław.

Jeśli potrzebny jest nam kamień granitowy, to dobrym pomysłem może być przejrzenie ofert firm ze Strzegomia

 • Posted on: 5 September 2021
 • By: addmean
kredyt
Source: www.morguefile.com
Jeśli na ten przykład interesuje nas kamień granitowy Strzegom jest miastem, w którym bez problemu znajdziemy firmę wykonującą najróżniejsze usługi powiązane z tym artykułem.

Gdzie znaleźć ciekawe lokum nad morzem?

 • Posted on: 12 August 2021
 • By: addmean
gdańsk
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Poszukując wymarzonego mieszkania, bierzemy zwykle pod uwagę nie tylko poziom infrastruktury danej miejscowości i okolicy, dostęp do szpitali i uczelni, możliwości znalezienia pracy, ale też najbliższe otoczenie i środowisko. Chcemy, by po trudnym dniu pracy móc w ciszy odpocząć nie tylko w czterech ścianach, ale także móc przykładowo przejść się po parku, lesie a nawet pójść… nad morze.Nie musimy mieszkać nad Bałtykiem na stałe, by zakupić tam dom.

Kupowanie frontów do własnych szaf - gdzie znaleźć najlepsze?

 • Posted on: 1 August 2021
 • By: addmean
białe fronty szuflad
Author: Thomas Kohler
Source: http://www.flickr.com
Kiedy kupujemy meble na wymiar wiemy tego, że wszystko od A do Zet samodzielnie będziemy mogli zaprojektować. Ale rzeczywistość wygląda tak, że nie jedynie przy meblach na zamówienie na mnóstwo kwestii można mieć wpływ. Również kupując w niektórych sklepach meblowych jest interesująca opcja. Jeżeli sklep meblowy czy to internetowy czy też stacjonarny ma kreatora do mebli, to będzie można na spokojnie powybierać kolor obudowy mebla jak również fronty szuflad.

Sklepy internetowe i ich obszerna, słynna oferta

 • Posted on: 24 February 2021
 • By: addmean
toaleta
Author: P. i A. Bykowscy
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Oferta sklepów internetowych jest aktualnie niezmiernie duża, ponieważ zakupy online cieszą się wielką renomą. Ludzie coraz chętniej korzystają z Netu w celach zakupowych. Znane marki, takie jak marka Puma, oferują jakościową sportową odzież i obuwie naturalnie w sklepach internetowych. Jeżeli więc chcemy nabyć obuwie czy ubrania to wcale nie musimy wychodzić z domu - zdołamy to zrobić właśnie za sprawą Internetu.

Pages