Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

obiekty

Kilka istotnych informacji dla osób, które będą chciały ogrodzić swój dom ogrodzeniem wykonanym ze stalowych paneli.

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
ogrodzenie
Author: Chad K
Source: http://www.flickr.com
Ogrodzenia oferowane są w naprawdę dużej liczbie wzorów i odmian. W przypadku domów jednorodzinnych w dalszym ciągu popularne są ogrodzenia zrobione z elementów drewnianych, kamienia, cegieł czy też tradycyjnej siatki. Jednak coraz częściej ludzie zaczynają się przekonywać także do ogrodzeń wykonanych z paneli, ze względu na ich liczne zalety.

Czym winien charakteryzować się oraz w jaki sposób wyselekcjonować sprawdzony zakład szklarski?

 • Posted on: 15 February 2022
 • By: addmean
szklarskie
Author: Matthias Buchmeier
Source: http://www.flickr.com
W godziwym zakładzie szklarskim nie wyłącznie zreperujesz stłuczone szkło, lecz także zadysponujesz ładną zabudowę szklaną czy też panele ścienne.


Szklarz jest artystą – pracuje własnymi rękoma jak też fantazją.

Z jakich przyczyn nasze hobby są takie istotne?

 • Posted on: 17 December 2021
 • By: addmean
Butelka i kieliszki oblepione wzorem - technika Decoupage
Author: John Bonham
Source: http://www.flickr.com
Zainteresowania i hobby można realizować na różne sposoby, jeśli ktoś nie będzie za bardzo wybiegać ponad ogólnie przyjęte normy i obyczaje i nie łamie przepisów prawa, to w zasadzie może zająć się wszystkim. Wiele osób idzie z zainteresowaniami w kierunku muzyki i zaczynają naukę grania na jakimś instrumencie. Niektórym szło to będzie gorzej, innym lepiej, lecz i tak najważniejsza jest pasja, którą można w to włożyć. Gra na instrumentach najczęściej wymaga sporej nauki i wielu godzin spędzonych na ćwiczeniach, a aby zostać zawodowym muzykiem, to trzeba sporą część życia poświęcić na nią. Można uczyć się jednak, czy samodzielnie, czy z pomocą nauczyciela, i czerpać z tego dużo radości i zabawy. Gitara, skrzypce czy też pianino - nie będzie ważne, na jakim instrumencie ktoś się uczy grać, a to, czy mu to sprawia przyjemność i dobrze się przy tym bawi.

Wyszukujesz eleganckiego mieszkania? Już dzisiaj sprawdź propozycje na rynku nieruchomości we Wrocławiu!

 • Posted on: 10 September 2021
 • By: addmean
migawka - dom
Author: Björn S...
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę multum osób stawia głównie na jakość nabywanych towarów. Do niedawna można było wyraźnie dostrzec skłonność, iż kontrahenci chętniej nabywali więcej ilościowo produktów, aniżeli towary, jakie charakteryzowały się przede wszystkim jakością. W tej chwili w czasie sprawunków sprawdzamy fabrykanta, materiał oraz ewentualną datę użyteczności do spożycia. Jest to w rzeczy samej dużo lepszy tryb rozumowania, bo kupujemy raz, a dobrze.

Najnowsze technologie sprawiają, że branża budowlana oferuje wiele unikatowych oraz praktycznych rozwiązań

 • Posted on: 17 October 2020
 • By: addmean
prace
Budownictwo ciągle się rozwija oraz korzysta z nowatorskich technologii, żeby tworzyć jak najlepsze obiekty używając wysokiej jakości materiałów. Wiele rozwiązań sprawia, że koszty znacznie spadają, a obiekt jest znacznie bardziej funkcjonalny.


Niesłychanie istotnym elementem każdego obiektu jest dach.