Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

oświetlenie

Czym są inteligentne domy oraz jakie różne wartości niosą za sobą takie instalacje?

 • Posted on: 22 June 2020
 • By: addmean
domy na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Dziś inteligentne domy nie są już żadną nowością, albowiem od wielu lat cieszą się obfitą sławą zarówno na polskim jak także zagranicznym rynku. Mnóstwo osób decyduje się współcześnie na inteligentne instalacje, gdyż daje to naprawdę niemało bajecznych możliwości, nie mówiąc już o szerokiej wygodzie i także komforcie i praktyczności.

Jeśli poszukujesz ciekawego oświetlenia do swego lokalu, uwzlędnij popularne i energooszczędne oświetlenie led

 • Posted on: 22 April 2020
 • By: addmean
oświetlenie LED
Author: David Mellis
Source: http://www.flickr.com
Oświetlenie jest ważnym szczegółem przy aranżowaniu każdego wnętrza, tak i w domu, jak i w obiekcie firmowym czy handlowym. Przy użyciu odpowiedniego światła można nie tylko zapewnić sobie doskonałe warunki do pracy, ale też otrzymać interesujący efekt dekoracyjny.

Dowiadujemy się na czym polega sterowanie roletami

 • Posted on: 3 December 2019
 • By: addmean
sterowanie oświetleniem
Author: IQ-Building
Source: http://iq-building.com.pl/
W dzisiejszych czasach nie będzie trzeba łazić po całym domu i sprawdzać czy wszystkie światła są wyłączone. W dzisiejszych czasach wystarczy nacisnąć przycisk. Otóż powstały systemy, które dają możliwość sterować oświetleniem przy pomocy pilota.

Do czego niezbędne są płyty poliwęglanowe, w których miejscach znajdują zastosowanie? Jak można je podzielić?

 • Posted on: 1 August 2019
 • By: addmean
budowa, remont
Obecnie przemysłowe budownictwo coraz bardziej koncentruje się na wykorzystywaniu światła dziennego, aby rozświetlić budynki. Tak więc hale produkcyjne, które są lepiej oświetlone, pozwalają na oszczędność na energii elektrycznej, poprawiają warunki pracy i są bardziej pewne w razie pożaru. Takie efekty możemy uzyskać jak wykorzystamy płyty poliwęglanowe.

Fenomenalne ogrody zimowe oraz przydomowe oranżerie- co trzeba wiedzieć

 • Posted on: 28 May 2019
 • By: addmean
Przydomowa szklarnia
Author: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Source: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Nie da się zaprzeczyć, iż ogrody zimowe są istotnie imponujące i zachwycające. Coraz więcej ludzi decyduje się na stworzenie przydomowej oranżerii, w jakiej miło możemy spędzać czas, radując się widokiem cudownej przyrody.

W jaki sposób odremontować dom -przydatne rady

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Author: Bosch
Source: Bosch
Choćby najsprawniej zaprojektowany dom trzeba od czasu do czasu wyremontować. Niekiedy dlatego, że zabrudzone ściany, zepsute meble i porysowane parkietyi zaczynają być coraz bardziej nieznośnym widokiem. Nierzadko też z tej przyczyny, że miejsce zamieszkania zmienia się wraz z jego właścicielem, a ten, w szczególności jego gusta, poddają się przekształceniom. Przed zaczęciem pracy dobrze jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i wyposażenie. Szlifierki i polerki przydadzą się majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym gotowymi pomysłami prezentowanymi przez supermarkety.

Lampy i żyrandole do salonu

 • Posted on: 23 February 2019
 • By: addmean
Żarówki ledowe
Author: Stephan Ridgway
Source: http://www.flickr.com
Współczesny salon często pełni wiele przeróżnych zadań (funkcja relaksacyjna, strefa posiłków, z tej przyczyny tak ważne jest oświetlenie pokoju dziennego, jakie spełni prawidłowo tak rolę użyteczną jak również zadania ozdobne. Za pomocą różnorodnego oświetlenia salonu bowiem zdołamy: uwypuklić niektóre strefy, zaznaczyć jego atuty, ukryć wady albo odmienić proporcje.

Jaki rodzaj oświetlenia zamontować w środku domu, a jaki na zewnątrz

 • Posted on: 29 November 2018
 • By: addmean
Pastelowy chłód
Author: Dekoral
Source: Dekoral
Oświetlenie domu wcześniej lub później staje się tematem numer jeden, szczególnie wtedy, gdy wyposażamy nasze pomieszczenia. Każda pani domu pragnie, żeby sztuczne światło nie tylko zalewało blaskiem nocne ciemności, ale także, by dodawało wnętrzu oryginalnego uroku. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło artystyczne lampy, żeby przekonać się, jak wiele idei jest do użycia.