Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

oświetlenie

Gdzie można stosować wentylatory osiowe i czym się one cechują?

 • Posted on: 20 January 2022
 • By: addmean
wentylatory osiowe
Author: Alan Stanton
Source: http://www.flickr.com
Wiatrak osiowy w sposób niezawodny wymusza właściwą cyrkulację powietrza w jakimkolwiek pomieszczeniu zamkniętym. Znakomicie się sprawuje w toaletach albo w kuchniach czyli tam, gdzie przez wymuszanie ruchów powietrza usuwany jest nieprzyjemny zapach czy też odprowadzany jest naddatek pary wodnej.


Taki wentylator jest stworzony z materiału pod nazwą ABS, co powoduje, że może posłużyć przez dużo lat.

W jaki sposób odremontować dom -przydatne rady

 • Posted on: 20 December 2021
 • By: addmean
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Author: Bosch
Source: Bosch
Nawet najlepiej zaprojektowany dom trzeba od czasu do czasu odświeżyć. Czasem dlatego, że brudne ściany, niesprawne meble i odbarwione podłogi zaczynają być coraz bardziej przykrym widokiem. Bywa, że dlatego, że miejsce mieszkania zmienia się wraz z jego właścicielem, a ten, szczególnie jego gusta, ulegają przekształceniom. Przed przystąpieniem do pracy dobrze jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i sprzęt. Szlifierki i polerki przydadzą się majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym przygotowanymi rozwiązaniami prezentowanymi przez supermarkety.

Nowoczesne domy – czyli sterowane jednym przyciskiem w smartfonie

 • Posted on: 5 December 2021
 • By: addmean
salon w mieszkaniu
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Zdalnie sterowane mieszkania to nie daleka przyszłość. Już teraz możemy zdalnie włączyć światło i sprzęty AGD, zamknąć i otworzyć drzwi. I to jedynie za pośrednictwem jednego guzika w smartfonie!

Lampy i żyrandole do salonu

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Żarówki ledowe
Author: Stephan Ridgway
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesny salon często pełni kilka rozlicznych ról (funkcja relaksacyjna, strefa posiłków, z tej przyczyny tak istotne jest oświetlenie pokoju dziennego, jakie zrealizuje prawidłowo tak rolę użyteczną jak także zadania ozdobne. Za pomocą różnorodnego oświetlenia salonu bowiem można: uwypuklić niektóre części, zaznaczyć jego walory, ukryć defekty bądź przekształcić proporcje.

Dowiadujemy się na czym polega sterowanie roletami

 • Posted on: 31 December 2020
 • By: addmean
sterowanie oświetleniem
Author: IQ-Building
Source: http://iq-building.com.pl/
W dzisiejszych czasach nie musimy łazić po całym domu i posprawdzać czy wszystkie światła zostały wyłączone. W obecnych czasach musimy tylko wcisnąć przycisk. Otóż są systemy, które dają możliwość sterowania oświetleniem przy pomocy pilota.

Do czego niezbędne są płyty poliwęglanowe, w których miejscach znajdują zastosowanie? Jak można je podzielić?

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
budowa, remont
Dzisiejsze przemysłowe budownictwo coraz bardziej skupia się na stosowaniu światła dziennego, by rozświetlić budynki. Tak więc hale produkcyjne, które są lepiej oświetlone, pozwalają na zaoszczędzenie na energii elektrycznej, poprawiają warunki pracy i są bardziej bezpieczne w razie pożaru. Takie rezultaty możemy osiągnąć jak wykorzystamy płyty poliwęglanowe.

Jeśli poszukujesz ciekawego oświetlenia do swego lokalu, uwzlędnij popularne i energooszczędne oświetlenie led

 • Posted on: 3 November 2020
 • By: addmean
oświetlenie LED
Author: David Mellis
Source: http://www.flickr.com
Oświetlenie jest ważnym szczegółem przy aranżowaniu każdego wnętrza, tak i w mieszkaniu, jak i w obiekcie firmowym bądź handlowym. Przy pomocy dobrego światła można nie tylko zapewnić sobie dogodne warunki do życia, lecz również otrzymać ciekawy projekt dekoracyjny.

Fenomenalne ogrody zimowe oraz przydomowe oranżerie- co trzeba wiedzieć

 • Posted on: 28 September 2020
 • By: addmean
Przydomowa szklarnia
Author: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Source: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Nie da się zaprzeczyć, że ogrody zimowe są istotnie doskonałe oraz zachwycające. Coraz więcej osób decyduje się na uformowanie przydomowej oranżerii, w jakiej miło zdołamy spędzać czas, ciesząc się widokiem piękna przyrody.

Czym są inteligentne domy oraz jakie różne wartości niosą za sobą takie instalacje?

 • Posted on: 16 July 2020
 • By: addmean
domy na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach inteligentne domy nie są już żadną nowością, bo od wielu lat cieszą się ogromną sławą zarówno na polskim jak także zagranicznym rynku. Niemało osób decyduje się obecnie na inteligentne instalacje, ponieważ daje to naprawdę wiele wyśmienitych ewentualności, nie mówiąc już o dużej wygodzie i także komforcie i praktyczności.

Jaki rodzaj oświetlenia zamontować w środku domu, a jaki na zewnątrz

 • Posted on: 29 November 2018
 • By: addmean
Pastelowy chłód
Author: Dekoral
Source: Dekoral
Oświetlenie domu wcześniej lub później staje się tematem numer jeden, szczególnie wtedy, gdy wyposażamy nasze pomieszczenia. Każda pani domu pragnie, żeby sztuczne światło nie tylko zalewało blaskiem nocne ciemności, ale także, by dodawało wnętrzu oryginalnego uroku. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło artystyczne lampy, żeby przekonać się, jak wiele idei jest do użycia.