Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

nieruchomości

Zakup nowo wybudowane mieszkanie we Wrocławiu, tam na pewno można odnaleźć ciekawe obiekty

 • Posted on: 6 March 2021
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brak fajnych miejsc do zamieszkania, więc osoby, które chcą kupić w tym mieście mieszkanie, mają w czym przebierać. Wciąż rozpoczynane są tu nowe inwestycje mieszkaniowe, zatem obiektów mieszkaniowych przybywa w niemal każdej części miasta.


Zamierzasz nabyć nowe mieszkanie Wrocław bez wątpienia ci się spodoba

Usługi geodezyjne w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
geodeta
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
W stolicy Dolnego Śląska nie brakuje firm geodezyjnych, jakie własne świadczenia proponują na nad wyraz dużym poziomie. Propozycja handlowa tych firm skierowana jest naturalnie do deweloperów budowlanych, projektantów, firm, jak i klientów prywatnych. Najbardziej znane firmy geodezyjne to takie, co do jakich wiadomo, że wszystkie zlecenia traktują priorytetowo oraz że pracują tam jedynie takie osoby, które na swojej pracy znają się doskonale.

Rynek mieszkaniowy w Warszawie. Interesujące mieszkania i potrzebne informacje

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
warszawa
Source: pixabay.com
Wszyscy dobrze wiemy, że życie w Warszawie to bardzo duże możliwości. Wiadomo duże miasto i wszystko, co potrzebne zawsze jest niemalże pod nosem. Nawet, jeżeli musimy gdzieś jechać to i tak rzeczywiście wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Tak, więc rynek deweloperski w Warszawie stale szybko się rozwija. Warto sprawdzić mieszkania Warszawa Bemowo, bo to miejsce, w której akurat można za fajne pieniądze kupić faktycznie fajne cztery kąty. Bemowo to dzielnica, która cieszy się dobrą opinią.

Jakiego rodzaju niezwykle pożyteczną usługę proponują pracownicy biura architektonicznego?

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeżeli chcesz posiadać w ciekawy sposób zaplanowane wnętrze swego mieszkania, chciałbyś, żeby dowolne pomieszczenie, zatem salon czy kuchnia posiadały własny niepowtarzalny charakter, to najskuteczniejszym wyjściem jest zgłoszenie się do profesjonalistów.

W jaki sposób zakupić nieruchomość do naszej firmy bez zaciągania pożyczki?

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Leasing nieruchomości to efektywne urządzenie sponsorowania inwestycji, jakie w wielu przypadkach jest kapitalną alternatywą dla kredytu bankowego. To wyśmienity sposób na funkcjonalne rozszerzanie swojej firmy.

Piękne i nowe mieszkania we Wrocławiu deweloperskie – Krzyki i nie tylko

 • Posted on: 27 February 2021
 • By: addmean
mieszkanie na sprzedaż
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi marzy o chwili, gdy będą mogli nareszcie przeprowadzić się „na swoje“. Wrocław oferuje pod takim względem dużo możliwości, mimo to każdy ma trochę różne wymogi dot. warunków i położenia mieszkania. Komfortowe osiedle na obrzeżach miasta, w pobliżu wsi i rześkiego powietrza, czy dobrze skomunikowane mieszkanie w pobliżu samego serca miasta?

Nowe mieszkania we Wrocławiu - atrakcyjne propozycje od dewelopera

 • Posted on: 21 February 2021
 • By: addmean
sieci
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Obecnie posiadanie mieszkania jest bardzo dobrą rzeczą. Coraz mniej osób, jakie żyją w miastach dzierżawi mieszkania, lecz chce zakupić swoje. Jest to swego typu stabilność, w efekcie czego specjalizacja ta cały czas się rozwija, a użytkowników nie brak.

W jaki sposób wybrać idealnego dewelopera?

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na zakup nieruchomości, np. obiektu mieszkalnego, należy w głównej mierze wybrać odpowiedniego dewelopera. Należy przekonać się, czy jest on sprawdzony i profesjonalny oraz czy gwarantuje klientom niezbędną obsługę m.in. obejmującą formalności i co jest w stanie zaproponować oprócz samej nieruchomości. Na szczęście jeśli chodzi o inwestycje deweloperskie, Kraków ma dla nas naprawdę wiele interesujących propozycji.

Deweloper Siechnice ma dla nas niesamowitą ofertę

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
Dom czy mieszkanie za milion
Author: Prestige PR
Source: Prestige PR
Na rynku zjawia się znacznie więcej domów i okazują się być one oferowane przez różnorakie firmy budowlane, więc ich wizerunek dosyć mocno może się odróżniać. Dlatego musimy poszukać takiej propozycji, które idealnie będzie do nas dobrane oraz będą nam dawały najwięcej satysfakcji.

Administrowanie obiektami określanymi mianem nieruchomości – na czym polega?

 • Posted on: 5 February 2021
 • By: addmean
nieruchomość
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
Administrowanie nieruchomościami to nic innego jak odpłatne wykonywanie nadzorowania i obsługi nieruchomości na zlecenie właściciela nieruchomości. Na administratorze nieruchomości ciąży więc obowiązek troszczenia się o finanse, prace remontowe i aktualne naprawy powierzonej mu nieruchomości.

Jak poradzić sobie z zakupem wymarzonego lokum?

 • Posted on: 2 February 2021
 • By: addmean
Przestronne mieszkanie
Author: University of Exeter
Source: http://www.flickr.com
Kupno mieszkania to istotna decyzja. Związana jest z koniecznością wydania istotnych środków, zatem warto ją wnikliwie przemyśleć i nigdy nie wybierać pod wpływem impulsu. Mieszkanie kupujemy przeważnie po to, ażeby zamieszkać w nim na wiele kolejnych lat. Także z tego względu trzeba wybór ten właściwie przemyśleć, uwzględniając zarówno aktualne jak i przyszłe wymagania naszych bliskich. Gdzie szukać najlepszych propozycji?

Nowe lokale mieszkalne w stolicy województwa łódzkiego, które doskonale wpiszą się w aktualne kierunki inwestorskie

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
łódź
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
W przypadku nowych lokali mieszkalnych na terenie Łodzi, jakie wspaniale wpiszą się w bieżące tendencje deweloperskie ludzie, którzy je kupują są usatysfakcjonowani. Wiedzą albowiem, iż dzięki przeprowadzeniu tej operacji handlowej otrzymają mieszkanie funkcjonalne, w jakim przeżyją wiele lat a także w ogóle nie będą mieli powodów przejmować się o jego poziom techniczny. Deweloperzy, którzy będą sprzedawać mieszkania na terenie Łodzi świetnie orientują się, w jaki sposób muszą one się prezentować i czym się charakteryzować, aby ludzie byli zainteresowani kupieniem.

Oferta deweloperska z Wrocławia wciąż się poszerza

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
apartamenty
Source: http://villamare.com.pl/
Wielu Polaków jest zdania, że najatrakcyjniejszą nieruchomością są apartamenty, które gwarantują optymalną przestrzeń także dla większej rodziny. Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że w takich mieszkaniach można liczyć na naprawdę bardzo wysoki komfort, który zadowoli najbardziej wybrednych konsumentów. Warto znacznie bliżej zainteresować się aktualnymi propozycjami sprzedaży, z pomocą których zagwarantujemy sobie idealną nieruchomość o najwyższej klasie.

Planujesz zakupić nieruchomość dla siebie albo swego zakładu? Zgłoś się do agencji obrotu nieruchomościami

 • Posted on: 31 December 2020
 • By: addmean
apartamentowiec
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Uznaje się, że w obecnych czasach zakupienie nieruchomości może okazać się świetną inwestycją zgromadzonych środków finansowych. Dużo osób decyduje się na sprawunek mieszkań albo działek, jakie po pewnym czasie można odsprzedać z dużym zyskiem lub wynajmować kolejnym osobom. Jednakże by nieruchomość przyniosła zyski oraz wzbudziła zaciekawienie w potencjalnych kupcach lub najemcach, warto poświęcić sporo czasu przy jej wyborze.

Firmy oferujące kompleksowe zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu

 • Posted on: 20 December 2020
 • By: addmean
budynki mieszkalne, nieruchomości
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadanie mieszkania jest bardzo dużym dobrem. Rynek nieruchomości jest bardzo dobrze rozwinięty i w większości miast przez cały czas budowane są nowe inwestycje, jakie stale są wykupywane.

Pages