Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

nieruchomości

W wypadku, gdy chcesz sprzedać dom, a zależy ci na szybkim działaniu, szukaj firmy, której domeną jest skup mieszkań

 • Posted on: 25 November 2020
 • By: addmean
ogród zimowy
Author: Wiga System
Source: Wiga System
Rynek nieruchomości okazuje się niesamowicie szeroki, a zarazem chłonny. Jeżeli zamierza się zbyć posiadany dom, z pewnością zrobi się to bez problemu.

W sytuacji oceny nieruchomości konieczna jest obecność rzeczoznawcy majątkowego

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
nowoczesne mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach znaczna większość osób dysponuje mieszkaniem prywatnym. Często jest ono dziedziczone, jednakowoż coraz korzystniejsze warunki kredytów czy subwencje państwowe umożliwiają zakup lokalu z rynku pierwszego. Nie sposób ukryć, że dla znacznej części ludzi jest to jedna z ważniejszych rzeczy w życiu, która umożliwia im prowadzenie solidnego funkcjonowania.

Lokale mieszkaniowe w stanie ‘surowym’, a rozwiązania ‘pod klucz’, czyli która opcja jest szczególnie godna uwagi?

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
Nowy blok mieszkalny
Author: JOHN LLOYD
Source: http://www.flickr.com
Istniejący rynek lokali mieszkalnych może wyróżnić się wieloma rozwiązaniami, poprzez co możemy wybrać mieszkania które są w stanie ‘surowym’, jak także ‘pod klucz’. Mnóstwo osób zadaje sobie pytanie która z tych opcji jest warta wyjątkowej uwagi oraz jest opłacalna pod względem ekonomicznym. Mimo tego że mieszkania w stanie surowym mogą cechować się niższą ceną, warto mieć na uwadze to, że dodatkowe remonty także mogą dociążyć nasze finanse, jak także zmusić do przeznaczenia dużej ilości czasu.

O czym pamiętać, kiedy kupujemy mieszkanie? Czy dobrze zakupić je na rynku wtórnym czy pierwotnym? Jak jest lepiej?

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
mieszkania, budynek z balkonami
Source: pixabay.com
Na pewno każdy z nas wie, jak istotną rzeczą jest zakup własnego mieszkania. Własne mieszkanie to jak najbardziej poczucie bezpieczeństwa, to najbardziej istotna potrzeba, od której zależne jest bardzo wiele.

Mieszkania na Bielanach cieszą się wielkim zainteresowaniem

 • Posted on: 23 November 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ken Lund
Source: http://www.flickr.com
Mieszkania na Bielanach są snem mnóstwa młodych

Jeżeli przyszliśmy już do tego momentu w życiu, że zaczynamy coraz częściej myśleć o swoim mieszkaniu, to z pewnością powinniśmy się rozejrzeć po aktualnej ofercie, jaką mamy szansę znaleźć na rynku nieruchomości. Trzeba przemyśleć w pierwszej kolejności czy pragniemy mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego, i jaką powierzchnię musi ono posiadać. Gdy już to będziemy posiadali określone, ma szansę się okazać, że wszystkie nasze marzenia są w stanie wypełnić mieszkania na Bielanach. To tu posiadamy najszerszy wybór mieszkań nowo wybudowanych, jak i takich, które zainkasujemy z drugiej ręki. Co więcej posiadamy tutaj szansę znaleźć również mieszkania, które nie tylko będą nam odpowiadały rozmiarem, ale i ceną, dzięki czemu szansa na to, że będziemy mogli być właścicielami jednego z nich bardzo urośnie.

Nowe apartamenty w Gdańsku czekają na swoich właścicieli

 • Posted on: 22 November 2020
 • By: addmean
apartamenty nad morzem
Author: Jonathan Oakley
Source: http://www.flickr.com
Zamieszkanie nad morzem może oferować wiele atrakcji

Czasem poszukując własnego miejsca na ziemi zdecydowani jesteśmy skierować się nawet na drugi kraniec kraju, gdy jedynie taka decyzja ma nam dać radość i spodziewane przemiany w życiu.

Jak przedstawia się sytuacja na rynku mieszkaniowym? Jakiego rodzaju mieszkania są najczęściej wybierane, w jakich miastach?

 • Posted on: 22 November 2020
 • By: addmean
mieszkania, budynki
Author: michael.melewski
Source: http://www.flickr.com
Jak obecnie wyglądają ceny mieszkań w największych polskich miastach? Ile wynosi cena metra kwadratowego w różnorodnych lokalizacjach? Trzeba przyznać, że największa zmiana ceny została odnotowana w Katowicach oraz Łodzi, w tamtych miejscach mieszkania potaniały o kilkanaście procent. W skali kraju występuje jednakowoż stabilizacja cen.

Nieruchomości w tym roku

 • Posted on: 18 November 2020
 • By: addmean
Inwestycje, nieruchomości
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Dobiegający końca rok był miły dla wszystkich, którzy nabywali nieruchomości. Według opinii analityków, nowy 2013 rok będzie nawet bardziej opłacalny. Ceny mieszkań mają ciągle maleć jeszcze przez dłuższy czas. Jedyną przeszkodą w zdobyciu lokum może być fakt, że nad Wisłę zbliża się niestety dekoniunktura. A to wydarzenie zaś spowoduje, że banki zaczną mniej chętnie udzielać pożyczek.

Apartamenty od dewelopera a teraźniejsza sytuacja gospodarcza

 • Posted on: 18 November 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Urban Explorer Hamburg
Source: http://www.flickr.com
Dla wszystkich osób z Rzeszowa i okolic, jacy są zaciekawieni zakupem mieszkania w małopolskiej stolicy, niesamowicie istotna jest cena. Współpracowanie z doświadczonymi specjalistami z branży to bezsprzecznie klucz do sukcesu. Dzięki pomocy profesjonalistów można prosto znaleźć dobre dla siebie opcje. Zwracając uwagę na mieszkania w Rzeszowie na rynku pierwotnym, dostrzega się już na pierwszy rzut oka niezwykłe zróżnicowanie wśród aktualnych ofert. Deweloperzy dbają o swoich klientów, którym przedstawiają interesujące propozycje.

Szukasz mieszkania we Wrocławiu lub okolicy? Przeglądnij oferty deweloperów!

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Atrakcyjność osiedla i każdego mieszkania musi być na wysokim poziomie, gdy zależy nam na ich sprzedaży. Ludzie kierują wielką uwagę na to, gdzie ulokowane jest osiedle, jak wyglądają obszary zielone lub na jakie atrakcje w okolicy można liczyć. Z tego powodu sektor mieszkaniowy w znacznej części miast nieustannie się rozszerza i budowane są nowoczesne osiedla spełniające wyczekiwania większości ludzi.

Na co zwracać przede wszystkim uwagę przy wyborze swojego mieszkania? Zawsze musisz dokładnie wszystko sprawdzać przed kupnem

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
Osiedle
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
O własnym mieszkaniu niewątpliwie marzy niejeden z nas. Jeżeli zebrałeś już właściwą kwotę pieniędzy albo zdecydowałeś się na wzięcie pożyczki w banku, wtedy powinieneś rozpocząć rozglądać się za jakimś fajnym mieszkaniem, w które mógłbyś włożyć swoje pieniądze, a później spędzić w nim najbliższe lata swego życia.

Dom od pierwszego właściciela czy od dewelopera? - co korzystniej jest kupić

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
Planując zakup mieszkania najczęściej zastanawiamy się co jest lepszym rozwiązaniem – skorzystanie z oferty dewelopera, czy poszukanie mieszkania na rynku wtórnym. Każde z nich ma swoje zalety. Mieszkanie z rynku pierwotnego ma bez wątpienia wiele zalet. Przede wszystkim mamy pewność, że wszystkie instalacje posłużą przez wiele lat bez konieczności ich wymiany. Jako pierwsi lokatorzy możemy swobodnie decydować o kolorze ścian, czy możliwych przeróbkach tak, aby optymalnie dopasować mieszkanie do naszych potrzeb.

Wyszukujesz nieruchomości w Trójmieście? Zaciekaw się propozycjami od deweloperów

 • Posted on: 11 November 2020
 • By: addmean
landszaft - wnętrze
Author: anita kluska
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadanie własnego mieszkania jest niezmiernie dużym dobrem. Wielu ludzi obiera to sobie za zamierzenie i przez parę lat z pomyślnością oszczędza, żeby być w stanie zakupić nieruchomość.

W jaki sposób zakupić nieruchomość do naszej firmy bez zaciągania pożyczki?

 • Posted on: 10 November 2020
 • By: addmean
zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Leasing nieruchomości to skuteczne narzędzie fundowania inwestycji, jakie nieraz jest doskonałą alternatywą dla kredytu bankowego. To wyśmienity sposób na sprawne rozszerzanie swojej firmy.

Pages