Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

nieruchomości

Kupując mieszkanie we Wrocławiu wskazane jest aby przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

 • Posted on: 15 December 2019
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Obecnie ludzie śmiało inwestują w posiadłości, które stosują jako źródło przychodu. Bardzo często jest tak, iż stawiają na zakup nieruchomości, które od razu dzierżawią, za pośrednictwem czego jest ono wykorzystywane a kwota za odstępne poświęcana jest na spłatę kredytu.

Jak wybrać odpowiednią miejscowość, w której będziemy mieszkać przez resztę życia?

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
Nowe mieszkanie
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Myśląc nad kupnem mieszkania należy wybrać takie miejsce, w którym możemy czuć się swobodnie oraz komfortowo. Idealnym sposobem na wybór właściwej miejscowości, w której spędzimy przyszłe lata jest uwzględnienie miejsc, gdzie z największą chęcią spędzamy wakacje. Zakup lokalu mieszkaniowego w miejscu, gdzie możemy zagwarantować sobie efektywny wypoczynek jest idealnym pomysłem, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się wspaniałym samopoczuciem przez cały czas.

Mieszkania w Gdańsku mają szansę się okazać ciekawą ofertą

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
Gdańsk
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu okazuje się być tak, że postanawiamy diametralnie przemienić swoje życie oraz zacząć wszystko od początku w nowym miejscu. Może się okazać, że świetnym regionem dla nas na rozpoczęcie lepszego życia będą miejscowości nad morzem, bo tam przecież co jakiś czas możemy spotkać się z czymś nowym.

Niezwykle istotna sprawa – administrowanie nieruchomościami. Zadania rzeczywiście odpowiedzialne i pochłaniające sporo czasu

 • Posted on: 9 December 2019
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Jak ważna jest kontrola i zarządzanie pewnymi budynkami, wiedzą ci, którzy się tym zajmowali. Choć niektórym może się wydawać, że jak zarządzanie to władza, to przywileje, taka osoba się myli. Aby zarządzać nieruchomościami potrzeba dużej wiedzy, wiele pracy i szeregu innych cech. Tak naprawdę to dużo formalności, które potrzeba umieć załatwiać i o których trzeba pamiętać. Najlepiej zorganizowani zarządcy mają po kilkanaście budynków, co świadczy o ich niezwykłej obrotności i dobrej organizacji.

Jakiego typu akcesoria staną się niezbędne w odpowiedniej aranżacji mieszkania?

 • Posted on: 7 December 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Aranżacja mieszkania jest związana z koniecznością kupna konkretnych produktów, które mogą mniej lub bardziej nadwerężyć nasz budżet. W przypadku gdy postawimy na zakupy w marketach bądź w sklepach wirtualnych, z pewnością uda nam się nieco zaoszczędzić, zwłaszcza w przypadku zakupu znacznej ilości materiałów budowlanych. Należy pomyśleć o tym, które z nich okażą się niezastąpione pod kątem aranżacji i przebudowy domu.

Nowe lokale mieszkalne w stolicy województwa łódzkiego, które doskonale wpiszą się w aktualne kierunki inwestorskie

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
łódź
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
W przypadku najnowszych mieszkań na terenie Łodzi, jakie doskonale wpiszą się w bieżące kierunki inwestorskie klienci, którzy je nabywają są zadowoleni. Są świadomi albowiem, że dzięki zrobieniu takiej operacji handlowej otrzymają lokum funkcjonalne, w jakim spędzą długi czas i w ogóle nie będą musieli martwić się o jego poziom techniczny. Deweloperzy, którzy sprzedają nieruchomości na terenie Łodzi perfekcyjnie wiedzą, w jaki sposób muszą one się prezentować i czym się charakteryzować, by konsumenci byli zainteresowani nabyciem.

Przyjazne miasto dla młodych, czyli - mieszkanie wrocław.

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
mieszkanie wrocław
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
We stolicy województwa dolnośląskiego, czyli czwartego co do ilości obywateli miasto w naszym kraju, jednego z bardziej olśniewających miejsc dla studiujących. Wynika tak z licznej listy ofert kwater typowo przystosowanych dla osób studiujących.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ojczysta gospodarka ma szansę rosnąć w siłę, a sami obywatele są w stanie zarabiać większe sumy

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
Auto
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Zakup nowego samochodu jest ogromnym wydatkiem, szczególnie dla tych, którzy są zmuszeni nabyć następne modele ciężarówek, a przecież każda zmiana w ofercie przewozowej wiąże się z koniecznością posiadania ekstra sprzętu. Na szczęście istnieje grupa rozwiązań, dzięki którym właściciele rzeczonych przedsiębiorstw nie znajdują się na krawędzi bankructwa, ale błyskawicznie pozyskują nowych usługobiorców. Jednym z pomysłów na wyjście z takiej trudnej staje się wzięcie kredytu w złotówkach. Jednakże w powyższym rozwiązaniu nie wszyscy dostrzegają korzyści. I najprawdopodobniej dla takich biznesmenów wynaleziony został leasing.

Nieruchomości Wrocław – inwestycja na lata, która da nam szansę zagwarantować sobie stabilność materialną

 • Posted on: 8 November 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Wrocław zdaniem wielu Polaków jest jednym z najpiękniejszych miast w naszym kraju. Ma to związek przede wszystkim z tym, że w tej miejscowości zachowało się bardzo dużo przykładów architektury sprzed wielu lat, takich jak między innymi Starówka, po których bardzo często z przyjemnością spacerują tysiące wrocławian.

Wynajem powierzchni magazynowej to dobra inwestycja

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
Magazyn, regały
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że budowa własnych obiektów nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Od czasu do czasu może się okazać, że bardziej korzystny będzie wynajem, szczególnie gdy nie posiadamy przekonania, jak długo będziemy potrzebować takiej dodatkowej przestrzeni. Dlatego ciągle należy rzetelnie przejrzeć wszelkie plusy i minusy konkretnego rozwiązania, tak żeby posiadać świadomość, że wybieramy to najlepsze dla nas.

Zakup nowo wybudowane mieszkanie we Wrocławiu, tam na pewno można odnaleźć ciekawe obiekty

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
W stolicy Dolnego Śląska nie brak atrakcyjnych miejsc do mieszkania, zatem osoby, które chcą kupić tam mieszkanie, mają w czym wybierać. Cały czas rozpoczynane są tutaj nowe inwestycje deweloperskie, więc mieszkań przybywa w dosłownie każdej dzielnicy miasta.


Chcesz kupić nowe mieszkanie Wrocław bez wątpienia ci się spodoba

Znaczące pytania przy technicznym odbiorze mieszkania

 • Posted on: 30 October 2019
 • By: addmean
gotowe domy w zabudowie szeregowej
Author: Bromford
Source: http://www.flickr.com
Odbiór techniczny mieszkania to wyjątkowo znacząca kwestia dla każdego przyszłego lokatora. Znaczące jest, by sprawdzić dokładnie stan techniczny wszystkich elementów. Jako nowi właściciele mamy bardzo szerokie możliwości do wyboru. Decydując się na pomoc otrzymywaną przez najlepszych fachowców w swojej branży, decydujemy się na poradę prosto od profesjonalistów. Szczegółowy przegląd naszego przyszłego mieszkania przez podpisaniem protokołu odbioru domu lub mieszkania może mieć spore znaczenie.

Wreszcie ludzie mają możliwości na własne mieszkanie!

 • Posted on: 22 October 2019
 • By: addmean
Budowa nowego osiedla
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Bardzo często bardzo skarżymy się na to, że znacząca część młodych ludzi w Polsce nie ma najmniejszych szans na zakup [nieruchomości. To prawda - ciężko zakupić mieszkanie, nawet nieduże. Pewnie w przypadku małych miasteczek jest sporo korzystniej, ale w szczególności Warszawa to takie miasto, w którym w zasadzie mieszkania są znacznym wydatkiem.

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do której stale przybywają nowi ludzie mające zamiar zostać na stałe, dlatego też rynek związany z nieruchomościami jest ciągle bardzo chłonny. We stolicy województwa dolnoślaskiego stale otwierane są kolejne biura nieruchomości mające wiele ofert mieszkań pod wynajem lub na sprzedaż czy to z drugiej ręki czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się ogromną popularnością.

Zamieszkać nad morzem

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
Widoki w Gdańsku
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Czy myśleliście kiedyś nad przeprowadzką na Pomorze? Trójmiasto może być dobrą lokalizacją, jeśli marzymy by mieszkać niedaleko morza, jednocześnie rozbudowując własną karierę w jednej z najszybciej rozwijających się miejsc w naszym kraju to doskonały wybór. Owszem, ceny lokali są raczej wysokie, ale wybór jest tak wielki, że możemy znaleźć coś na naszą kieszeń. Jeśli idzie o nowe mieszkania Gdańsk ma ich w ofercie ogromną liczbę, tak nowych jak i z rynku wtórnego.

Pages