Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

nieruchomości

Jakiego rodzaju niezwykle pożyteczną usługę proponują pracownicy biura architektonicznego?

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeżeli chciałbyś mieć w ciekawy sposób zaplanowane wnętrze swego mieszkania, chcesz, żeby każde pomieszczenie, zatem salon czy łazienka miały swój niepowtarzalny charakter, to najlepszym wyjściem jest zgłosić się do profesjonalistów.

Funkcjonowanie wspólnych mieszkań może upodabniać się w pewnym sensie z demokratycznymi rządami.

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
nieruchomość na sprzedaż
Author: Mark Moz
Source: http://www.flickr.com
Faktycznie o stanie całej kamienicy bądź bloku biorą odpowiedzialność jego mieszkańcy. Mimo wszystko tam gdzie jest najwięcej głosów, tam może być także najwięcej zamieszania. Tak więc warto użytkować z świadczeń wybranej osoby, która będzie namiestnikiem tej nieruchomości.

Poszukiwanie nowego, obszernego mieszkania nad morzem

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
apartamenty
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
Nowe i rozległe mieszkania pojawiają się na rynku niby grzyby po deszczu, dlatego osoby, które szukają mieszkania na pewno odkryją sporo ciekawych i ogromnie interesujących ofert. Wielką sławą cieszą się mieszkania Gdańsk, gdyż Gdańsk to miasto znajdujące się nad morzem, jakie przyciąga faktycznie dużo ludzi.

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Rok 2012 szykuje istotne zmiany w krajowej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S i ustawa deweloperska racze nie wpłyną korzystnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Jakie mieszkania czy domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?

Nieruchomości Wrocław – inwestycja na lata, która da nam szansę zagwarantować sobie stabilność materialną

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Wrocław według wielu Polaków jest jednym z najatrakcyjniejszych miast w naszym kraju. Jest to powiązane w pierwszej kolejności z tym, że w tej miejscowości zachowało się sporo przykładów zabudowy sprzed wielu lat, takich jak między innymi Starówka, po których codziennie z przyjemnością chodzą dziesiątki wrocławian.

W wypadku, gdy chcesz sprzedać dom, a zależy ci na szybkim działaniu, szukaj firmy, której domeną jest skup mieszkań

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
ogród zimowy
Author: Wiga System
Source: Wiga System
Rynek nieruchomości okazuje się niesamowicie bogaty, a zarazem chłonny. Jeśli zamierza się sprzedać posiadaną nieruchomość, bez wątpienia zrealizuje się to bez kłopotu.

Warto zobaczyć jak przedstawiają się apartamenty Kołobrzeg ma takie w ofercie

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Villa Mare
Source: villamare.com.pl
Jeśli rozmyślamy o przeniesieniu się w inne miejsce, to trzeba myśleć o bardziej znanych rejonach naszego kraju, takich jak góry czy morze. Wówczas będziemy mieli szansę używać z powietrza, które będzie posiadało świetny wpływ na nasze zdrowie, a na dodatek będziemy mieli szansę cieszyć się bliskością nieprawdopodobnej natury.

Biegła wycena dowolnej posiadłości - domu, mieszkania lub firmy

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
wycena mieszkania
Author: Future PR
Source: Future PR
Jeżeli jesteśmy zainteresowani zakupem jakiejś posiadłości, na przykład domu, mieszkania czy też lokalu biurowego, to na pewno ciekawi nas jego wartość rynkowa. Wycena nieruchomości może zostać zrobiona przez profesjonalistę i fachowca, jaki posiada w tej dziedzinie doświadczenie oraz wyborne uprawnienia. Decydując się na skorzystanie z usług takiego fachowca, bezsprzecznie będziemy mogli liczyć na profesjonalną oraz gruntowną wycenę nieruchomości.

Usługi geodezyjne w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 2 July 2022
 • By: addmean
geodeta
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brak firm geodetów, jakie swoje świadczenia proponują na nad wyraz wysokim poziomie. Oferta takich przedsiębiorstw skierowana jest naturalnie do deweloperów budowlanych, projektantów, firm, ale i klientów indywidualnych. Najbardziej znane przedsiębiorstwa geodezyjne to te, co do jakich wiadomo, że wszystkie prace traktują jako priorytet a także że pracują tam jedynie te osoby, które na swojej pracy znają się doskonale.

Wsparcie prawników podczas różnych spraw powiązanych z prowadzeniem działalności lub sprzedażą nieruchomości

 • Posted on: 2 July 2022
 • By: addmean
szafki
Author: Röben Polska Sp. z o.o.
Source: Röben Polska Sp. z o.o.
W dzisiejszych czasach obeznanie w wielu dziedzinach wiedzy jest niezwykle znaczące i korzystne w szczególności, gdy w naszym codziennym życiu jest to ważny element.

Jak wybrać odpowiednią miejscowość, w której będziemy mieszkać przez resztę życia?

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
Nowe mieszkanie
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Zastanawiając się nad wyborem mieszkania należy wybrać tego typu miejsce, w którym możemy czuć się przyjemnie i komfortowo. Wspaniałym sposobem na wybranie odpowiedniej miejscowości, w której będziemy spędzać przyszłość jest uwzględnienie miejsc, w których z największą chęcią spędzamy wakacje. Zakup lokalu mieszkaniowego w miejscu, gdzie możemy zapewnić sobie efektywny wypoczynek jest idealnym pomysłem, dzięki któremu będziemy w stanie cieszyć się świetnym samopoczuciem przez cały rok.

Szukasz mieszkania we Wrocławiu lub okolicy? Przeglądnij oferty deweloperów!

 • Posted on: 18 June 2022
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Urozmaicenie osiedla i każdego mieszkania musi być na najwyższym pułapie, jeśli zależy nam na ich sprzedaży. Ludzie zwracają ogromną uwagę na to, gdzie usytuowane jest osiedle, jak prezentują się tereny zielone lub na jakie atrakcje w okolicy można liczyć. Z tego względu sektor nieruchomości w znacznej części miast bez ustanku się rozwija i powstają nowomodne osiedla spełniające oczekiwania większości ludzi.

Jeśli kupić nieruchomość w Warszawie, to tylko w dzielnicy Bemowo!

 • Posted on: 4 June 2022
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Jeśli już planować kupić lokum na terenie naszej stolicy, a więc oczywiście w Warszawie, zwłaszcza warto wziąć pod uwagę dzielnicę Bemowo. Być może nie kojarzy się ona Polakom tak fajnie jak na przykład nowe osiedla mieszkaniowe budowane na Mokotowie, ale fakty są takie, iż ciężko na akurat dzisiaj o fajniejsze miejsce w Warszawie, aniżeli właśnie Bemowo. Oczywiście rozchodzi się o tych Polaków, którzy w zasadzie nie chcą zbytnio przepłacać za swoje gniazdko - a wiadomo, że mieszkania w naszej stolicy są w sumie droższe, niż nierzadko mieszkanka w Monachium albo jakimś angielskim mieście. Chociaż tak czy siak dla przeciętnego Europejczyka ceny stołecznych nieruchomości nie są takie wielkie...

Deweloper Siechnice ma dla nas niesamowitą ofertę

 • Posted on: 4 June 2022
 • By: addmean
Dom czy mieszkanie za milion
Author: Prestige PR
Source: Prestige PR
Na rynku zjawia się znacznie więcej domów oraz są one proponowane przez przeróżne zakłady budowlane, więc ich wizerunek dość mocno może się odróżniać. Przez to musimy poszukać takiej propozycji, które najlepiej będzie do nas dobrane i będą nam sprawiały sporo satysfakcji.

Pages