Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

nieruchomości

Zamieszkać nad morzem

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
Widoki w Gdańsku
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Czy myśleliście kiedyś nad przeprowadzką na Pomorze? Trójmiasto może być dobrą lokalizacją, jeśli marzymy by mieszkać niedaleko morza, jednocześnie rozbudowując własną karierę w jednej z najszybciej rozwijających się miejsc w naszym kraju to doskonały wybór. Owszem, ceny lokali są raczej wysokie, ale wybór jest tak wielki, że możemy znaleźć coś na naszą kieszeń. Jeśli idzie o nowe mieszkania Gdańsk ma ich w ofercie ogromną liczbę, tak nowych jak i z rynku wtórnego.

Kupując mieszkanie we Wrocławiu wskazane jest aby przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie odważnie inwestują w nieruchomości, które używają jako źródło dochodu. Niezmiernie często jest tak, że decydują się na zakup nieruchomości, które od razu dzierżawią, za pomocą czego jest ono używane a kwota za odstępne przeznaczana jest na spłatę kredytu.

Mieszkanie we Wrocławiu mamy szansę wyszukać w niskiej cenie

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
Osiedle Zielone Śródmieście, Wrocław
Author: WPBM "Mój Dom" S.A.
Source: http://www.mojdom.com.pl
Są takie miasta, do których ludzie ochoczo się przenoszą, ponieważ posiadają gwarancję, że łatwiej odnajdą tam pracę, a niejednokrotnie samo miasto też bardzo im się podoba. Jeśli do tego dołączy jeszcze dosyć niski koszt nabycia mieszkania, to mamy szansę być przekonani, że dane miasto co chwilę będzie przyciągało kolejne jednostki.

Apartamenty od dewelopera a teraźniejsza sytuacja gospodarcza

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Urban Explorer Hamburg
Source: http://www.flickr.com
Dla wszystkich klientów z Rzeszowa i pobliskich miejscowości, jacy są zainteresowani zakupem mieszkania w małopolskiej stolicy, niezwykle istotna jest cena. Współpracowanie z doświadczonymi ekspertami z branży to absolutnie klucz do sukcesu. Dzięki pomocy fachowców można prosto znaleźć właściwe dla siebie opcje. Zwracając uwagę na mieszkania w Rzeszowie na rynku pierwotnym, dostrzega się już na pierwszy rzut oka niezwykłe zróżnicowanie wśród aktualnych ofert. Deweloperzy dbają o zamawiających, którym przedstawiają ciekawe propozycje.

Mieszkania w Gdańsku mają szansę się okazać ciekawą ofertą

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
Gdańsk
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Czasami jest tak, że decydujemy się diametralnie odmienić własne życie i rozpocząć wszystko od początku w nowym miejscu. Może się okazać, że idealnym rejonem dla nas na zaczęcie lepszego życia będą miejscowości nad morzem, ponieważ tam przecież co chwilę możemy zetknąć się z czymś nowym.

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Najbliższy rok szykuje duże zmiany w krajowej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska prawdopodobnie nie wpłyną pozytywnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?

Lokale usługowe Warszawa – świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć działalność na najbardziej znaczącym polskim rynku

 • Posted on: 15 October 2019
 • By: addmean
lokal usługowy
Author: Corey Chambers
Source: http://www.flickr.com
Co do tego, że Polska ciągle jest atrakcyjnym rynkiem dla inwestorów, nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości. Wynika to głównie z faktu, że swój kapitał w Polsce coraz bardziej regularnie lokują zagraniczni przedsiębiorcy. Czerpiąc korzyści z usług polskich pracowników mogą oni bowiem na pewno zredukować ponoszone wydatki nie tracąc jednocześnie na jakości. Z tego powodu niesłychanie dużym zainteresowaniem wyróżniają się między innymi lokale usługowe Warszawa, które są kluczem dającym sposobność na otwarcie bram jednego z najbardziej atrakcyjnych rynków w naszym państwie.

Niezwykle istotna sprawa – administrowanie nieruchomościami. Zadania rzeczywiście odpowiedzialne i pochłaniające sporo czasu

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Jak bardzo ważna jest kontrola i administrowanie pewnymi obiektami, wiedzą ci, którzy się tym zajmowali. Chociaż niektórym może wydawać się, że jak zarządzanie to władza, to przywileje, to jest w dużym błędzie. Aby zarządzać nieruchomościami potrzeba dużej wiedzy, wiele pracy i szeregu innych cech. Tak naprawdę to cała masa formalności, które należy umieć załatwiać i o których trzeba pamiętać. Najlepiej zorganizowani zarządcy mają po kilkanaście budynków, co świadczy o ich świetnej obrotności i dobrej organizacji.

Planujesz zakupić nieruchomość dla siebie albo swego zakładu? Zgłoś się do agencji obrotu nieruchomościami

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
apartamentowiec
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Uznaje się, że w dzisiejszych czasach zakup nieruchomości może być świetną inwestycją zgromadzonych funduszy. Sporo osób decyduje się na sprawunek mieszkań albo terenów, które po pewnym czasie można odsprzedać z poważnym zyskiem lub wynajmować kolejnym osobom. Niemniej aby nieruchomość przyniosła zysk i wzbudziła zainteresowanie w potencjalnych kupcach lub najemcach, należy poświęcić więcej czasu przy jej wyborze.

Wynajem powierzchni magazynowej to dobra inwestycja

 • Posted on: 6 October 2019
 • By: addmean
Magazyn, regały
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że budowa własnych budynków nie za każdym razem będzie dobrym rozwiązaniem. Od czasu do czasu ma szansę się okazać, że lepiej korzystny będzie wynajem, szczególnie kiedy nie mamy pewności, jak długo będziemy potrzebować takiej większej przestrzeni. Przez to ciągle powinno się dokładnie przejrzeć wszelkie plusy i wady konkretnego pomysłu, tak by mieć gwarancję, że wybierzemy to najlepsze dla nas.

Znaczące pytania przy technicznym odbiorze mieszkania

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
gotowe domy w zabudowie szeregowej
Author: Bromford
Source: http://www.flickr.com
Odbiór techniczny mieszkania to mająca duże znaczenie kwestia dla każdego przyszłego lokatora. Istotne jest, by sprawdzić szczegółowo stan techniczny wszystkich elementów. Jako nowi właściciele mamy wyjątkowo szerokie możliwości do wyboru. Decydując się na pomoc otrzymywaną przez wiodących fachowców w swojej branży, decydujemy się na poradę wprost od profesjonalistów. Szczegółowy przegląd naszego przyszłego mieszkania przez podpisaniem protokołu odbioru domu czy mieszkania może mieć spore znaczenie.

Wynajem całego mieszkania - korzyści i wady

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
mieszkania do wynajęcia
Source: flickr.com
Kiedy posiadasz swoje mieszkanie, które możesz rozpocząć wynajmować, możesz mówić o naprawdę gigantycznym farcie. Obecnie rynek nieruchomości jest tak nietani, że osoby, które mają puste mieszkania, mogą zarobić na wynajmie naprawdę wiele pieniędzy. Z drugiej jednak strony wynajmowanie mieszkania wiąże się z licznymi kłopotami – na początek warto powiedzieć, że spotkania z potencjalnymi najemcami nie zawsze należą do bardzo radosnych. Poza tym konieczne jest bycie praktycznie na każde wezwanie najemców oraz regularne doglądanie wynajmowanego mieszkania oraz jego stanu.

Przyjazne miasto dla młodych, czyli - mieszkanie wrocław.

 • Posted on: 30 September 2019
 • By: addmean
mieszkanie wrocław
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
We stolicy województwa dolnośląskiego, czyli czwartego co do ilości ludzi miasto w naszym państwie, jednego z niesamowicie fascynujących miast dla studiujących. Wynika tak z licznej listy ofert lokalów specjalnie przygotowanych dla osób samotnych.

Nieruchomości Wrocław – inwestycja na lata, która da nam szansę zagwarantować sobie stabilność materialną

 • Posted on: 29 September 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Wrocław zdaniem wielu rodaków jest jednym z najatrakcyjniejszych miast w naszym kraju. Ma to związek po pierwsze z tym, że w tej miejscowości zachowało się bardzo dużo przykładów zabudowy sprzed wielu lat, takich jak między innymi Starówka, po których codziennie chętnie przechadzają się tysiące wrocławian.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ojczysta gospodarka ma szansę rosnąć w siłę, a sami obywatele są w stanie zarabiać większe sumy

 • Posted on: 29 September 2019
 • By: addmean
Auto
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Zakup nowego auta pozostaje dużym wydatkiem, szczególnie dla tych, którzy są zmuszeni nabyć kolejne modele ciężarówek, a przecież każda zmiana w ofercie transportowej wiąże się z koniecznością posiadania ekstra sprzętu. Na szczęście istnieje szereg rozwiązań, dzięki którym właściciele rzeczonych firm nie znajdują się na krawędzi bankructwa, ale błyskawicznie pozyskują nowych usługobiorców. Jednym z pomysłów na wyjście z tej problemowej bywa wzięcie kredytu w obcej walucie. Jednak w nadmienionym rozwiązaniu nie wszyscy widzą korzyści. I najprawdopodobniej dla takich przedsiębiorców wymyślony został leasing.

Pages