Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

nieruchomości

Rynek mieszkaniowy w Warszawie coraz to bardziej się rozrasta - interesujące oferty

 • Posted on: 8 August 2020
 • By: addmean
blok w warszawie
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie posiadanie mieszkania jest bardzo dużym dobrem i wpływa na nasze życie. To, czy zdołamy założyć rodzinę i prowadzić stabilne funkcjonowanie w znaczącej mierze jest zależne od tego, gdzie mieszkamy. Mając bazę, którą jest nieruchomość początek jest o wiele prostszy. Poszukiwanie mieszkania może wydawać się trudnym zadaniem przede wszystkim, jeżeli nie mamy sprecyzowanych wymagań.

Szukasz mieszkań w okolicach Warszawy? Zaciekaw się Wilanowem.

 • Posted on: 31 July 2020
 • By: addmean
warszawa
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu osób nabycie nieruchomości jest decyzją, która pozwala im zacząć stabilne życie i założyć familię. Coraz to nagminniej rozmyślają o tym ludzie młodzi, którzy chcą jak najprędzej zacząć żyć na swoim. Nie sposób ukryć, że wiąże się to z dużym wydatkiem, jaki zabiera większość naszego budżetu, pod warunkiem, że nie wymaga wzięcia kredytu. Warto wobec tego jak najwcześniej zacząć ciekawić się rynkiem nieruchomości, który w Warszawie i okolicach bardzo dobrze się rozbudowuje.

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 30 July 2020
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do której stale przybywają kolejne osoby chcący zostać na zawsze, tak, więc rynek nieruchomości jest ciągle niezmiernie chłonny. We Wrocławiu stale otwierane są kolejne biura nieruchomości mające wiele ofert mieszkań pod wynajem lub kupna czy to z drugiej ręki czy prosto od dewelopera. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Apartamenty od dewelopera a teraźniejsza sytuacja gospodarcza

 • Posted on: 28 July 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Urban Explorer Hamburg
Source: http://www.flickr.com
Dla wszystkich klientów z Rzeszowa i okolic, co są zaciekawieni zakupem mieszkania w małopolskiej stolicy, niezwykle ważna jest cena. Współpraca z doświadczonymi fachowcami z branży to bezsprzecznie klucz do sukcesu. Dzięki pomocy ekspertów można łatwo znaleźć odpowiednie dla siebie opcje. Patrząc na mieszkania w Rzeszowie na rynku pierwotnym, dostrzega się już na pierwszy rzut oka wyjątkową różnorodność wśród aktualnych ofert. Deweloperzy dbają o swoich klientów, którym przedstawiają adekwatne propozycje.

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 25 July 2020
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Rok 2012 przyniesie poważne zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć pozytywnie na polepszenie stanu rynku nieruchomości. Które mieszkania czy domy na sprzedaż będą cieszyły się popularnością kupujących w nadchodzących miesiącach?

Niezwykle istotna sprawa – administrowanie nieruchomościami. Zadania rzeczywiście odpowiedzialne i pochłaniające sporo czasu

 • Posted on: 23 July 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Jak bardzo ważna jest kontrola i administrowanie pewnymi obiektami, wiedzą ci, którzy zajmowali się tym. Chociaż niektórym może wydawać się, że jak zarządzanie to władza, to przywileje, taka osoba się myli. Żeby zarządzać nieruchomościami potrzebna jest duża wiedza, wiele pracy i szeregu innych rzeczy. Tak naprawdę to cała masa formalności, które trzeba umieć załatwiać i o których trzeba pamiętać. Najlepsi zarządcy zarządzają kilkunastoma budynkami, co świadczy o ich świetnej obrotności i niezawodnej organizacji.

Jakiego typu akcesoria staną się niezbędne w odpowiedniej aranżacji mieszkania?

 • Posted on: 15 July 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Aranżacja domu jest powiązana z koniecznością kupna konkretnych urządzeń, jakie mogą mniej lub znacznie nadwerężyć nasz budżet. Jeżeli skusimy się na zakupy w marketach lub w sklepach internetowych, z pewnością uda nam się znacznie zaoszczędzić, przede wszystkim w przypadku kupna znacznej ilości materiałów budowlanych. Warto zastanowić się, które z nich okażą się niezbędne pod kątem aranżacji oraz przebudowy mieszkania.

Zamieszkać nad morzem

 • Posted on: 14 July 2020
 • By: addmean
Widoki w Gdańsku
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Czy zastanawialiście się kiedyś nad przeprowadzką na Pomorze? Trójmiasto może być świetną lokalizacją, jeśli chcemy zamieszkać niedaleko morza, przy tym rozwijając własną karierę w jednej z najszybciej rozbudowujących się okolic w naszym kraju to doskonały wybór. Owszem, ceny mieszkań są raczej duże, ale wybór jest tak wielki, że uda się znaleźć coś na naszą kieszeń. Kiedy chodzi o nowe mieszkania Gdańsk ma ich w ofercie ogromną liczbę, zarówno nowych jak również z drugiej ręki.

Jakiego rodzaju niezwykle pożyteczną usługę proponują pracownicy biura architektonicznego?

 • Posted on: 2 July 2020
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeśli chciałbyś posiadać w ciekawy sposób zaplanowane wnętrze swego domu, chciałbyś, aby każde pomieszczenie, zatem salon czy kuchnia posiadały swój wyjątkowy charakter, to najlepszym wyjściem jest zgłoszenie się do fachowców.

Wynajem swojego mieszkania - można wybrać się na profesjonalną firmę zarządzającą nieruchomościami

 • Posted on: 25 June 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Kiedy posiadasz puste mieszkanie, bezwzględnie warto przeznaczyć je na wynajem. Jest to genialny sposób na dorobienie sobie do zwykłej pensji. Aby nie musieć widywać się z najemcami, trzeba skorzystać z oferty firmy, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami.

Lokale usługowe Warszawa – świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć działalność na najbardziej znaczącym polskim rynku

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
lokal usługowy
Author: Corey Chambers
Source: http://www.flickr.com
Co do tego, że Polska nadal jest godnym polecenia rynkiem dla inwestorów, nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości. Wynika to przede wszystkim z faktu, że swój kapitał w naszym kraju coraz bardziej regularnie lokują zagraniczni przedsiębiorcy. Czerpiąc korzyści z usług polskich specjalistów mogą oni bowiem niewątpliwie zmniejszyć ponoszone koszty nie tracąc jednocześnie na jakości. To przyczynia się do tego, że niezmiernie dużym zainteresowaniem cieszą się chociażby lokale usługowe Warszawa, które są kluczem dającym okazję na otwarcie bram jednego z najbardziej interesujących rynków w naszym państwie.

Wynajem całego mieszkania - korzyści i wady

 • Posted on: 29 May 2020
 • By: addmean
mieszkania do wynajęcia
Source: flickr.com
Kiedy masz własne mieszkanie, które możesz zacząć wynajmować, możesz mówić o naprawdę ogromnym szczęściu. Teraz rynek nieruchomości jest tak drogi, że osoby, które mają wolne mieszkania, mogą zarobić na tym naprawdę mnóstwo kasy. Z drugiej jednakże strony wynajem mieszkania wiąże się z wieloma problemami – na początek warto podkreślić, że kontakty z potencjalnymi lokatorami nie zawsze należą do wielce ciekawych. Poza tym konieczne jest bycie praktycznie na każde wezwanie wynajmujących oraz regularne sprawdzanie swojego mieszkania oraz jego stanu.

Znaczące pytania przy technicznym odbiorze mieszkania

 • Posted on: 7 May 2020
 • By: addmean
gotowe domy w zabudowie szeregowej
Author: Bromford
Source: http://www.flickr.com
Odbiór techniczny mieszkania to mająca duże znaczenie kwestia dla każdego przyszłego lokatora. Ważne jest, by sprawdzić szczegółowo stan techniczny wszystkich elementów. Jako nowi właściciele mamy wyjątkowo szerokie możliwości do wyboru. Decydując się na pomoc otrzymywaną przez wiodących fachowców w swojej branży, decydujemy się na poradę wprost od profesjonalistów. Szczegółowy przegląd naszego przyszłego mieszkania przez podpisaniem protokołu odbioru domu lub mieszkania może mieć kolosalne znaczenie.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ojczysta gospodarka ma szansę rosnąć w siłę, a sami obywatele są w stanie zarabiać większe sumy

 • Posted on: 29 April 2020
 • By: addmean
Auto
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Kupno nowego auta jest dużym wydatkiem, szczególnie dla tych, którzy są zmuszeni nabyć kolejne modele ciężarówek, a przecież każdorazowa zmiana w ofercie transportowej wiąże się z koniecznością posiadania dodatkowego sprzętu. Na szczęście istnieje szereg rozwiązań, dzięki którym posiadacze rzeczonych instytucji nie znajdują się na krawędzi bankructwa, lecz błyskawicznie pozyskują nowych usługobiorców. Jednym z pomysłów na wyjście z tej niełatwej jest wzięcie kredytu w obcej walucie. Jednakże w napomkniętym rozwiązaniu nie wszyscy dostrzegają korzyści. I chyba dla takich osób wymyślony został leasing.

Nowe lokale mieszkalne w stolicy województwa łódzkiego, które doskonale wpiszą się w aktualne kierunki inwestorskie

 • Posted on: 8 April 2020
 • By: addmean
łódź
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
W przypadku najnowszych mieszkań na terenie Łodzi, które wspaniale wpiszą się w aktualne tendencje inwestorskie ludzie, którzy je nabywają są usatysfakcjonowani. Mają pojęcie albowiem, iż dzięki przeprowadzeniu tej operacji handlowej dostaną lokum praktyczne, w którym przeżyją wiele lat oraz absolutnie nie będą musieli przejmować się o jego poziom techniczny. Deweloperzy, jacy sprzedają mieszkania na terenie Łodzi perfekcyjnie orientują się, jak powinny one się prezentować i czym się wyróżniać, żeby konsumenci byli zainteresowani nabyciem.

Pages