Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

nieruchomości

Najlepsze okna drewniane zapewniające dodatkowe właściwości

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
okna
Author: Stolmar
Source: Stolmar
Nie da się ukryć, że okna są wyjątkowo znamiennym elementem wykończeniowym w budynkach mieszkalnych. Warto zatem precyzyjnie pomyśleć nad ich wyborem, mając pewność, że decydujemy się na produkty o zadowalającej jakości. Z tego powodu bardzo istotne jest, aby naszym celem była oferta wiarygodnego producenta.

Jakiego rodzaju niezwykle pożyteczną usługę proponują pracownicy biura architektonicznego?

 • Posted on: 11 December 2022
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeśli chcesz mieć w ciekawy sposób zaplanowane wnętrze swego mieszkania, chcesz, aby każde miejsce, czyli salon czy łazienka miały swój niepowtarzalny styl, to najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do profesjonalistów.

W jaki sposób zakupić nieruchomość do naszej firmy bez zaciągania pożyczki?

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Leasing nieruchomości to wydajne narzędzie fundowania inwestycji, jakie częstokroć jest kapitalną alternatywą dla kredytu bankowego. To znakomity sposób na dynamiczne rozszerzanie swojej firmy.

Na co zwracać przede wszystkim uwagę przy wyborze swojego mieszkania? Zawsze musisz dokładnie wszystko sprawdzać przed kupnem

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
Osiedle
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
O swoim mieszkaniu niewątpliwie marzy niejeden człowiek. Jeśli zebrałeś już odpowiednią kwotę pieniędzy albo zdecydowałeś się na zaciągnięcie kredytu w banku, wtedy powinieneś rozpocząć rozglądać się za jakimś fajnym mieszkaniem, w które mógłbyś włożyć swoje pieniądze, a później spędzić w nim następne lata swego życia.

Szukasz mieszkań w okolicach Warszawy? Zaciekaw się Wilanowem.

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
warszawa
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu osób nabycie nieruchomości jest decyzją, jaka pozwala im zacząć stateczne życie i założyć rodzinę. Coraz częściej myślą o tym ludzie młodzi, jacy chcą jak najprędzej rozpocząć żyć na swoim. Nie można ukryć, że łączy się to z wielkim kosztem, jaki zabiera większość naszego budżetu, o ile nie wymaga wzięcia kredytu. Należałoby wobec tego jak najwcześniej zacząć ciekawić się sektorem nieruchomości, który w Warszawie i okolicach bardzo dobrze się rozbudowuje.

Czym jest wspólnota mieszkaniowa i jak na przykład zarządza się nieruchomością wspólną?

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Osiedle
Author: Dennis Adams
Source: http://www.flickr.com
Wspólnota mieszkaniowa jest tworzona poprzez wszystkich właścicieli, jakich lokale znajdują się w składzie określonej posiadłości. Wspólnota mieszkaniowa wynika z mocy prawa, wskutek tego nie jest potrzebna żadna umowa lub uchwała między właścicielami. Obecnie wyróżniamy malutką i ogromną wspólnotę mieszkaniową. Jeśli liczba lokali w posiadłości jest mniejsza niż siedem, wówczas mamy do czynienia z malutką wspólnotą mieszkaniową. Jeśli jest większa aniżeli siedem, wówczas mówimy już o pokaźnej wspólnocie mieszkaniowej.

Zakup mieszkania - miejsce jako znacząca kwestia przy jego wyborze

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
mieszkania na sprzedaż wrocław
Author: http://pixabay.com/
Source: http://pixabay.com/
Dzięki programom rządowym, coraz więcej młodych ludzi decyduje się na kupno własnego lokum. Własny dom, do którego stale można wrócić, i w którym zawsze jest bezpiecznie to jedna z głównych pragnień człowieka

Zakup nowo wybudowane mieszkanie we Wrocławiu, tam na pewno można odnaleźć ciekawe obiekty

 • Posted on: 24 November 2022
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brak atrakcyjnych miejsc do zamieszkania, zatem osoby, które zamierzają zakupić tam dom, mają w czym wybierać. Cały czas rozpoczynane są tu nowe inwestycje deweloperskie, zatem obiektów mieszkaniowych przybywa w dosłownie każdej dzielnicy miasta.


Chcesz kupić nowe mieszkanie Wrocław bez wątpienia ci się spodoba

Usługi geodezyjne w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 16 November 2022
 • By: addmean
geodeta
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brak biur geodetów, jakie swoje świadczenia oferują na wyjątkowo dużym poziomie. Propozycja handlowa takich firm skierowana pozostaje oczywiście do inwestorów budowlanych, projektantów, firm, jak i klientów indywidualnych. Bardzo znane przedsiębiorstwa geodezyjne to te, co do jakich wiadomo, że wszystkie zadania traktują priorytetowo i że zatrudnione są tam jedynie te osoby, które na własnej pracy znają się dobrze.

Lokale usługowe Warszawa – świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć działalność na najbardziej znaczącym polskim rynku

 • Posted on: 12 November 2022
 • By: addmean
lokal usługowy
Author: Corey Chambers
Source: http://www.flickr.com
Co do tego, że Polska niezmiennie jest godnym polecenia rynkiem dla inwestorów, nie powinniśmy mieć większych wątpliwości. Wynika to przede wszystkim z faktu, że swój kapitał w Polsce coraz chętniej lokują zagraniczni przedsiębiorcy. Czerpiąc korzyści z usług polskich specjalistów mogą oni bowiem niewątpliwie obniżyć ponoszone koszty nie tracąc jednocześnie na jakości. Z tego powodu niebywale dużym zainteresowaniem wyróżniają się przykładowo lokale usługowe Warszawa, które są kluczem pozwalającym na otwarcie bram jednego z najbardziej interesujących rynków w naszym państwie.

Firmy oferujące kompleksowe zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu

 • Posted on: 11 November 2022
 • By: addmean
budynki mieszkalne, nieruchomości
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadanie mieszkania jest niesłychanie dużym dobrem. Rynek mieszkaniowy jest nadzwyczaj dobrze rozwinięty i w znacznej części miejscowości permanentnie tworzą się nowe inwestycje, jakie stale są wykupywane.

Jak przedstawia się sytuacja na rynku mieszkaniowym? Jakiego rodzaju mieszkania są najczęściej wybierane, w jakich miastach?

 • Posted on: 3 November 2022
 • By: addmean
mieszkania, budynki
Author: michael.melewski
Source: http://www.flickr.com
Jak dzisiaj przedstawiają się ceny mieszkań w największych polskich miastach? Ile wynosi cena metra kwadratowego w różnorakich lokalizacjach? Warto przyznać, że największa zmiana ceny jest odnotowana w Katowicach i Łodzi, w tamtych miejscach mieszkania stały się tańsze o kilkanaście procent. W skali całego kraju występuje jednakże stabilizacja cen.

Ostatnio rynek nieruchomości wykazuje tendencje zwyżkową

 • Posted on: 2 November 2022
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Każdy sprzedający myśli, że jego mieszkanie lub dom jest wart o wiele więcej niż w aktualnych okolicznościach można za niego dostać na rynku nieruchomości. Z drugiej strony, wszyscy zainteresowani kupnem nowego lokum są przekonani, że poprzedni nabywcy tudzież deweloperzy zawyżają ceny w porównaniu do wartości, wynikającej z rozsądnych obliczeń. Ostateczna kwota, która zadowoliłaby każdą ze stron i skutecznie zakończyłaby transakcję nie powinna być oderwana od swoistej wartości rynkowej nieruchomości. O jakich więc kwotach mówimy? Definicja sukcesu jest prosta.

Pages