Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

nieruchomości

Szukasz mieszkań w okolicach Warszawy? Zaciekaw się Wilanowem.

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
warszawa
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu osób nabycie nieruchomości jest decyzją, jaka pozwala im zacząć stateczne życie i założyć rodzinę. Coraz częściej myślą o tym ludzie młodzi, jacy chcą jak najprędzej rozpocząć żyć na swoim. Nie można ukryć, że łączy się to z wielkim kosztem, jaki zabiera większość naszego budżetu, o ile nie wymaga wzięcia kredytu. Należałoby wobec tego jak najwcześniej zacząć ciekawić się sektorem nieruchomości, który w Warszawie i okolicach bardzo dobrze się rozbudowuje.

Czym jest wspólnota mieszkaniowa i jak na przykład zarządza się nieruchomością wspólną?

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Osiedle
Author: Dennis Adams
Source: http://www.flickr.com
Wspólnota mieszkaniowa jest tworzona poprzez wszystkich właścicieli, jakich lokale znajdują się w składzie określonej posiadłości. Wspólnota mieszkaniowa wynika z mocy prawa, wskutek tego nie jest potrzebna żadna umowa lub uchwała między właścicielami. Obecnie wyróżniamy malutką i ogromną wspólnotę mieszkaniową. Jeśli liczba lokali w posiadłości jest mniejsza niż siedem, wówczas mamy do czynienia z malutką wspólnotą mieszkaniową. Jeśli jest większa aniżeli siedem, wówczas mówimy już o pokaźnej wspólnocie mieszkaniowej.

Zakup mieszkania - miejsce jako znacząca kwestia przy jego wyborze

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
mieszkania na sprzedaż wrocław
Author: http://pixabay.com/
Source: http://pixabay.com/
Dzięki programom rządowym, coraz więcej młodych ludzi decyduje się na kupno własnego lokum. Własny dom, do którego stale można wrócić, i w którym zawsze jest bezpiecznie to jedna z głównych pragnień człowieka

Zakup nowo wybudowane mieszkanie we Wrocławiu, tam na pewno można odnaleźć ciekawe obiekty

 • Posted on: 24 November 2022
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brak atrakcyjnych miejsc do zamieszkania, zatem osoby, które zamierzają zakupić tam dom, mają w czym wybierać. Cały czas rozpoczynane są tu nowe inwestycje deweloperskie, zatem obiektów mieszkaniowych przybywa w dosłownie każdej dzielnicy miasta.


Chcesz kupić nowe mieszkanie Wrocław bez wątpienia ci się spodoba

Usługi geodezyjne w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 16 November 2022
 • By: addmean
geodeta
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu nie brak biur geodetów, jakie swoje świadczenia oferują na wyjątkowo dużym poziomie. Propozycja handlowa takich firm skierowana pozostaje oczywiście do inwestorów budowlanych, projektantów, firm, jak i klientów indywidualnych. Bardzo znane przedsiębiorstwa geodezyjne to te, co do jakich wiadomo, że wszystkie zadania traktują priorytetowo i że zatrudnione są tam jedynie te osoby, które na własnej pracy znają się dobrze.

Lokale usługowe Warszawa – świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć działalność na najbardziej znaczącym polskim rynku

 • Posted on: 12 November 2022
 • By: addmean
lokal usługowy
Author: Corey Chambers
Source: http://www.flickr.com
Co do tego, że Polska niezmiennie jest godnym polecenia rynkiem dla inwestorów, nie powinniśmy mieć większych wątpliwości. Wynika to przede wszystkim z faktu, że swój kapitał w Polsce coraz chętniej lokują zagraniczni przedsiębiorcy. Czerpiąc korzyści z usług polskich specjalistów mogą oni bowiem niewątpliwie obniżyć ponoszone koszty nie tracąc jednocześnie na jakości. Z tego powodu niebywale dużym zainteresowaniem wyróżniają się przykładowo lokale usługowe Warszawa, które są kluczem pozwalającym na otwarcie bram jednego z najbardziej interesujących rynków w naszym państwie.

Firmy oferujące kompleksowe zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu

 • Posted on: 11 November 2022
 • By: addmean
budynki mieszkalne, nieruchomości
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadanie mieszkania jest niesłychanie dużym dobrem. Rynek mieszkaniowy jest nadzwyczaj dobrze rozwinięty i w znacznej części miejscowości permanentnie tworzą się nowe inwestycje, jakie stale są wykupywane.

Jak przedstawia się sytuacja na rynku mieszkaniowym? Jakiego rodzaju mieszkania są najczęściej wybierane, w jakich miastach?

 • Posted on: 3 November 2022
 • By: addmean
mieszkania, budynki
Author: michael.melewski
Source: http://www.flickr.com
Jak dzisiaj przedstawiają się ceny mieszkań w największych polskich miastach? Ile wynosi cena metra kwadratowego w różnorakich lokalizacjach? Warto przyznać, że największa zmiana ceny jest odnotowana w Katowicach i Łodzi, w tamtych miejscach mieszkania stały się tańsze o kilkanaście procent. W skali całego kraju występuje jednakże stabilizacja cen.

Ostatnio rynek nieruchomości wykazuje tendencje zwyżkową

 • Posted on: 2 November 2022
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Każdy sprzedający myśli, że jego mieszkanie lub dom jest wart o wiele więcej niż w aktualnych okolicznościach można za niego dostać na rynku nieruchomości. Z drugiej strony, wszyscy zainteresowani kupnem nowego lokum są przekonani, że poprzedni nabywcy tudzież deweloperzy zawyżają ceny w porównaniu do wartości, wynikającej z rozsądnych obliczeń. Ostateczna kwota, która zadowoliłaby każdą ze stron i skutecznie zakończyłaby transakcję nie powinna być oderwana od swoistej wartości rynkowej nieruchomości. O jakich więc kwotach mówimy? Definicja sukcesu jest prosta.

Poszukiwanie nowego, obszernego mieszkania nad morzem

 • Posted on: 2 November 2022
 • By: addmean
apartamenty
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
Nowe i obszerne mieszkania pojawiają się na rynku niby grzyby po deszczu, wskutek tego osoby, jakie poszukują mieszkania bezsprzecznie odkryją sporo intrygujących i bardzo interesujących ofert. Ogromną sławą cieszą się mieszkania Gdańsk, bo Gdańsk to miasto znajdujące się nad morzem, jakie przyciąga naprawdę multum osób.

Niezwykle ważna decyzja - bo przecież dom kupujemy na lata

 • Posted on: 28 September 2022
 • By: addmean
mieszkania
Author: Romex Deweloper
Mimo że koszty zakupu mieszkań są bardzo wysokie, a uzyskanie zdolności kredytowej od pewnego czasu przysparza problemów, to cały czas są zainteresowani zakupem swojego lokum. Wybierać oni mogą wśród mieszkań nowych, sprzedawanych przez firmy deweloperskie, i mieszkań na rynku wtórnym, sprzedawanych przez sprzedawców indywidualnych. Każdy rodzaj mieszkania ma swoje wady i zalety.

Każdy ma od czasu do czasu tarapaty z pieniędzmi – trudność pojawia się, gdy przestajemy kontrolować swoje wydatki

 • Posted on: 9 September 2022
 • By: addmean
budowa domu
Author: FRESH PR
Source: FRESH PR
To co dla jednych jest nieszczęściem i oznacza niejednokrotnie utratę całego dobra – dla innych jest okazją, aby nabyć nowe rzeczy po bardzo korzystnych kwotach.

Mieszkania nad polskim morzem cieszą się dużym zainteresowaniem, tak wśród Polaków, jak i wśród cudzoziemców

 • Posted on: 6 September 2022
 • By: addmean
gdańsk
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Bardzo często, czy to w internecie, czy mediach poświęconych sprzedaży nieruchomości pojawia się temat: sprzedajemy/szukamy mieszkania nad morzem. Tematyka nie jest trudna, niemniej wymaga od nas konkretnej orientacji jeśli chodzi o sprzedaż i kupno nieruchomości w okolicach gdańskiego wybrzeża i okolic. Mieszkania od dewelopera Gdańsk cieszą się obecnie dużym wzięciem, mimo nawet z reguły wysokich stawek, które proponuje się za metr kwadratowy przy tego typu nieruchomościach. Rzecz jasna cena jest wyznacznikiem atrakcyjnych warunków zamieszkania.

Pages