Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

nieruchomość

Branża inwestycji budowlanych w naszym kraju

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
deweloper
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie w naszym kraju sprzedawanych jest coraz więcej mieszkań. Porą roku, w której zauważa się najwyższą sprzedaż mieszkań jest lato. Znaczną większość tego typu inwestycji dokonuje się na obszarze dużych aglomeracji lub też na ich obrzeżach.

Jak kupić mieszkanie, czyli praca biura nieruchomości - czy opłaca się z rad agentów skorzystać?

 • Posted on: 12 September 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
Obecnie coraz więcej osób stawia na kupno własnego mieszkania. Na ogół stawiają oni na rynek wtórny – mieszkania z niego są po prostu dużo tańsze. Aby jednak uniknąć naprawdę dużej wpadki, a jednocześnie poważnie przyspieszyć cały proces, warto postawić na biuro nieruchomości.

W którym miejscy osiedlić się w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
osiedle
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Stolica Dolnego Śląska jak przystało na jedno z prężniej rozwijających się miast w naszym kraju ma wiele mieszkań na rynku pierwotnym. Deweloperzy starają się bardzo, by na mapie Wrocławia, ciągle pojawiały się nowe osiedla, a przez to i nowe mieszkania we Wrocławiu, które są łakomym kąskiem dla osób, którym marzy się mieszkanie w stolicy Dolnego Śląska. Do jednych z deweloperskich strzałów w dziesiątkę trzeba zaliczyć osiedle mieszkaniowe. To fajnie przemyślane osiedle, zostało zaplanowane w bardzo dobrym miejscu, jeśli spojrzymy na nie pod względem dostępności komunikacyjnej.

Mieszkania z rynku pierwotnego, oddane do użytkowania w przyszłym roku, jakie dobrze będzie zakupić już w 2016 roku.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
odbiór mieszkania
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Zaplanowane na 2017 rok inwestycje deweloperskie pokazują, że przekazanych do użytkowania będzie sporo mieszkań modernistycznych, jakim w rzeczy samej właściwie jest się przyjrzeć z bliska, podczas gdy chce się wyszukać coś pod własne upodobania i do tego w niskiej cenie.

Funkcjonowanie wspólnych mieszkań może upodabniać się w pewnym sensie z demokratycznymi rządami.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
nieruchomość na sprzedaż
Author: Mark Moz
Source: http://www.flickr.com
Rzeczywiście o stanie całej kamienicy lub zespołu mieszkań biorą odpowiedzialność jego mieszkańcy. Jednak tam gdzie jest maksymalna ilość osób, tam może być również sporo zamieszania. Tak więc opłaca się skorzystać z usług wybranej osoby, która stanie się namiestnikiem tej nieruchomości.

W którym miejscu kupić mieszkanie we Wrocławiu

 • Posted on: 10 June 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Source: http://www.marigoldgarden.pl/
Jeżeli poszukujesz mieszkania, kategorycznie powinieneś na początek dobrze rozważyć kwestię, czy lepiej będzie Ci zdecydować się na mieszkanie nowiutkie czy też może z drugiej strony zakupić mieszkanie na rynku wtórnym. Jeżeli tylko masz zgromadzoną na rachunku bankowym lub zapewnioną przez kredyt bankowy wystarczającą kwotę pieniędzy, wówczas kategorycznie powinieneś zdecydować się na kupno mieszkania bezpośrednio od dewelopera – nowe mieszkanie opłaca się kupić o wiele bardziej. Kiedy mieszkasz na przykład we Wrocławiu, wówczas na pewno powinieneś bardzo mocno zastanowić się także nad tym, w której dzielnicy musi mieścić się wymarzone mieszkanie.

Kupno domu to na pewno nie jest łatwy wybór. Powinniśmy jednakowoż pamiętać o wyborze najlepszego biura nieruchomości

 • Posted on: 1 May 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Internorm
Source: Internorm
Spośród wielu życiowych wartości swoje mieszkanie i całkowite prawo do bycia zadowolonym z życia, zdają się najbardziej istotne. W sumie to te dwie wartości są ze sobą połączone – jedynie we własnym domu możemy odczuć bezpieczeństwo i komfort, które to mają wpływ na bardziej udane życie w każdej dziedzinie. Czasem trudno odnaleźć mieszkanie, jakie będzie nam odpowiadało, będzie całkowicie takie, jak chcemy. Wpływa na to wiele czynników, najważniejsze z nich to lokalizacja, sąsiedztwo czy okolica. Jak sobie z tym wszystkim dać radę, gdy dodatkowo nie mamy czasu na poszukiwanie mieszkania?

Zadbaj o stan swej wspólnoty mieszkaniowej, powierzając ją w opiekę kompetentnej jednostki

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Nie ma najmniejszych wątpliwości, że należy zadbać o porządek w swoim domu, o zapewnienie sobie bezpiecznych warunków, jak również o to, by wszystko funkcjonowało, jak trzeba. W przypadku domków wolnostojących takimi kwestiami trudnią się gospodarze. A jak sprawa wygląda z budynkami wielo-mieszkaniowymi?

Wyszukujesz nieruchomości w Trójmieście? Zaciekaw się propozycjami od deweloperów

 • Posted on: 31 December 2019
 • By: addmean
landszaft - wnętrze
Author: anita kluska
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie posiadanie prywatnego mieszkania jest bardzo wielkim dobrem. Mnóstwo ludzi obiera to sobie za zamierzenie i przez parę lat z pomyślnością oszczędza, aby mieć warunki kupić nieruchomość.

Nieruchomości Wrocław – inwestycja na lata, która da nam szansę zagwarantować sobie stabilność materialną

 • Posted on: 8 November 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Wrocław zdaniem wielu Polaków jest jednym z najpiękniejszych miast w naszym kraju. Ma to związek przede wszystkim z tym, że w tej miejscowości zachowało się bardzo dużo przykładów architektury sprzed wielu lat, takich jak między innymi Starówka, po których bardzo często z przyjemnością spacerują tysiące wrocławian.

Jak wybrać odpowiedniego, rzetelnego dewelopera z Wrocławia?

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
bloki mieszkalne
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Kupując dom, mieszkanie albo inną nieruchomość we Wrocławiu od dewelopera, bezspornie zależy nam na tym, by wybrać dobrego, odpowiedzialnego oraz kompetentnego dewelopera. Właściwy deweloper zagwarantuje nam bezpieczeństwo zakupienia, wysoką jakość lokalu oraz jego komfort i funkcjonalność. Pożądane byłoby sprawdzić dewelopera pod kątem bezpieczeństwa skarbowego. Odpowiedni, wiarygodny deweloper bez wątpienia nie odmówi zaprezentowania aktualnych sprawozdań skarbowych.

Wynajem lokali w Warszawie

 • Posted on: 29 April 2019
 • By: addmean
sprawdź źródło
Author: Tony Monblat
Source: http://www.flickr.com
Poszukiwania odpowiedniego lokalu, który spełni wszystkie nasze wymogi, bywają złożone. Zależnie od celu, na jaki będzie przeznaczony wybierany apartament, należy sprawdzić go pod wszystkimi możliwymi kryteriami. W Warszawie jest mnóstwo lokali, co są przygotowane zarówno do tego, by służyły jako biuro, jak i są perfekcyjnym miejscem do zamieszkania razem z rodziną. Nowoczesne lokale handlowe warszawa może zaoferować w różnych lokalizacjach miasta. Niskie ceny wynajmu i zakupu są szczególnym wyróżnikiem. Można je sprawdzić w każdym momencie na stronach sieciowych, ale i u agenta opiekującego się wskazaną nieruchomością.

Najlepsze mieszkania we Wrocławiu? Przekonaj się, gdzie je znajdziesz

 • Posted on: 11 April 2019
 • By: addmean
mieszkania
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Przeprowadzka może dotyczyć każdego z nas. Niektórzy są zobligowani do zmiany miejsca zamieszkania z powodu problemów rodzinnych, inni wyjeżdżają na studia setki mil od domu i potrzebują dla siebie lokum, jeszcze inni z kolei podróżują po Polsce w poszukiwaniu korzystniejszej pracy. Bez względu na powód, każdorazowo niezbędne jest znalezienie dla siebie kąta, zanim rozpoczniemy nowy etap. Jeśli kierunkiem, w który się wybierasz jest Wrocław, dowiedz się, gdzie oczekują na ciebie dogodne mieszkania, a łatwiej będzie ci podjąć stosowną decyzję.

Zamierzasz wziąć kredyt na budowę domu? W tym miejscu dowiesz się, jak się o niego ubiegać

 • Posted on: 10 April 2019
 • By: addmean
Dom
Author: Biuro Projektów ARCHON+
Source: Biuro Projektów ARCHON+
Marzenia o swoim domu towarzyszą wielu osobom, jakie nie mogą sobie wyobrazić życia bez pięknego ogrodu, przestronnej kuchni, w której będą mogły zjeść posiłek w gronie rodziny oraz werandy, na której w słoneczne popołudnie będzie można czytać ulubioną książkę. Niestety większość ludzi nie może postawić domu bez brania kredytu, zatem warto jest zorientować się, jak mamy się o niego starać, jeżeli w niedługim czasie planujemy zacząć działania powiązane z podpisaniem umowy.

Szukanie mieszkania na rynku wtórnym, a więc jakie kwestie mieć na uwadze, rozglądając się za nowym domem

 • Posted on: 4 April 2019
 • By: addmean
wnętrza
Source: flickr.com
Nie każdy może sobie pozwolić na zakup nowego mieszkania od dewelopera, ale nie jedynie z tego powodu ludzie szukają mieszkań na rynku wtórnym. W mniejszych miastach z rzadka realizowane są nowe inwestycje, dlatego niejednokrotnie nie ma innego wyjścia, jak przeglądać ogłoszenia z mieszkaniami, z jakich ludzie właśnie się wyprowadzają i szukają kolejnego właściciela. Jeżeli ty również zamierzasz kupić mieszkanie Wrocław na rynku wtórnym, musisz orientować się, co wyjątkowo mieć na względzie, aby nie podjąć błędnej decyzji.

Pages