Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

nieruchomość

Nieruchomości Wrocław – inwestycja na lata, która da nam szansę zagwarantować sobie stabilność materialną

 • Posted on: 8 November 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Wrocław zdaniem wielu Polaków jest jednym z najpiękniejszych miast w naszym kraju. Ma to związek przede wszystkim z tym, że w tej miejscowości zachowało się bardzo dużo przykładów architektury sprzed wielu lat, takich jak między innymi Starówka, po których bardzo często z przyjemnością spacerują tysiące wrocławian.

W którym miejscu kupić mieszkanie we Wrocławiu

 • Posted on: 25 October 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Source: http://www.marigoldgarden.pl/
Kiedy szukasz mieszkania, bez wątpienia powinieneś przede wszystkim nieźle rozważyć kwestię, czy lepiej będzie Ci zdecydować się na mieszkanie nowiutkie czy też może z drugiej strony zakupić mieszkanie na rynku wtórnym. Kiedy tylko masz zgromadzoną na rachunku bankowym lub zapewnioną przez kredyt bankowy odpowiednią sumę pieniędzy, wtedy na pewno powinieneś zdecydować się na kupno mieszkania bezpośrednio od dewelopera – nowe mieszkanie opłaca się kupić o wiele bardziej. Jeśli mieszkasz na przykład we Wrocławiu, wówczas z pewnością powinieneś bardzo mocno zastanowić się również nad tym, w której dzielnicy musi znajdować się wymarzone mieszkanie.

Kupno domu to na pewno nie jest łatwy wybór. Powinniśmy jednakowoż pamiętać o wyborze najlepszego biura nieruchomości

 • Posted on: 24 October 2019
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Internorm
Source: Internorm
Spośród dużej ilości życiowych wartości własne lokum i zupełne prawo do bycia szczęśliwym, wydają się najważniejsze. W sumie to te dwie wartości są ze sobą spójne – jedynie we własnym domu jesteśmy w stanie odczuć bezpieczeństwo i komfort, jakie to mają wpływ na bardziej ciekawe życie w każdej dziedzinie. Czasem ciężko odnaleźć mieszkanie, które będzie nam się naprawdę podobało, będzie zupełnie takie, jak chcemy. Ma na to wpływ wiele czynników, takich jak przede wszystkim lokalizacja, okolica i sąsiedztwo. Jak sobie z tym wszystkim dać radę, kiedy dodatkowo nie mamy czasu na szukanie mieszkania?

Zadbaj o stan swej wspólnoty mieszkaniowej, powierzając ją w opiekę kompetentnej jednostki

 • Posted on: 29 September 2019
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Nie ma żadnych wątpliwości, że trzeba dbać o porządek w swym mieszkaniu, o zapewnienie sobie bezpiecznych warunków, jak również o to, by wszystko funkcjonowało, jak trzeba. W przypadku domków wolnostojących takimi sprawami zajmują się właściciele. A jak sprawa przedstawia się z obiektami wielo-mieszkaniowymi?

Jak kupić mieszkanie, czyli praca biura nieruchomości - czy opłaca się z rad agentów skorzystać?

 • Posted on: 6 September 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj coraz więcej osób stawia na kupno własnego mieszkania. Na ogół stawiają oni na rynek wtórny – mieszkania z niego są po prostu dużo tańsze. Aby jednak uniknąć wielkiej wpadki, a jednocześnie poważnie przyspieszyć całą procedurę, warto postawić na biuro nieruchomości.

Branża inwestycji budowlanych w naszym kraju

 • Posted on: 14 July 2019
 • By: addmean
deweloper
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie w Polsce sprzedawanych jest coraz więcej mieszkań. Porą, w której odnotowuje się największą sprzedaż mieszkań jest lato. Znaczną większość tych inwestycji dokonuje się na terenie dużych miast bądź też na ich obrzeżach.

Wyszukujesz nieruchomości w Trójmieście? Zaciekaw się propozycjami od deweloperów

 • Posted on: 15 June 2019
 • By: addmean
landszaft - wnętrze
Author: anita kluska
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie posiadanie własnego mieszkania jest niezmiernie wielkim dobrem. Sporo osób obiera to sobie za zamierzenie i przez parę lat sukcesywnie oszczędza, aby zdołać zakupić nieruchomość.

Jak wybrać odpowiedniego, rzetelnego dewelopera z Wrocławia?

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
bloki mieszkalne
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Kupując dom, mieszkanie albo inną nieruchomość we Wrocławiu od dewelopera, bezspornie zależy nam na tym, by wybrać dobrego, odpowiedzialnego oraz kompetentnego dewelopera. Właściwy deweloper zagwarantuje nam bezpieczeństwo zakupienia, wysoką jakość lokalu oraz jego komfort i funkcjonalność. Pożądane byłoby sprawdzić dewelopera pod kątem bezpieczeństwa skarbowego. Odpowiedni, wiarygodny deweloper bez wątpienia nie odmówi zaprezentowania aktualnych sprawozdań skarbowych.

Mieszkania z rynku pierwotnego, oddane do użytkowania w przyszłym roku, jakie dobrze będzie zakupić już w 2016 roku.

 • Posted on: 13 May 2019
 • By: addmean
odbiór mieszkania
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Zaplanowane na przyszły rok inwestycje deweloperskie wskazują, że przekazanych do użytku będzie sporo mieszkań nowoczesnych, jakim w rzeczy samej dobrze jest się przyglądać bliżej, kiedy będzie chciało się odnaleźć coś pod swoje upodobania i na dodatek w niskiej cenie.

Wynajem lokali w Warszawie

 • Posted on: 29 April 2019
 • By: addmean
sprawdź źródło
Author: Tony Monblat
Source: http://www.flickr.com
Poszukiwania odpowiedniego lokalu, który spełni wszystkie nasze wymogi, bywają złożone. Zależnie od celu, na jaki będzie przeznaczony wybierany apartament, należy sprawdzić go pod wszystkimi możliwymi kryteriami. W Warszawie jest mnóstwo lokali, co są przygotowane zarówno do tego, by służyły jako biuro, jak i są perfekcyjnym miejscem do zamieszkania razem z rodziną. Nowoczesne lokale handlowe warszawa może zaoferować w różnych lokalizacjach miasta. Niskie ceny wynajmu i zakupu są szczególnym wyróżnikiem. Można je sprawdzić w każdym momencie na stronach sieciowych, ale i u agenta opiekującego się wskazaną nieruchomością.

Najlepsze mieszkania we Wrocławiu? Przekonaj się, gdzie je znajdziesz

 • Posted on: 11 April 2019
 • By: addmean
mieszkania
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Przeprowadzka może dotyczyć każdego z nas. Niektórzy są zobligowani do zmiany miejsca zamieszkania z powodu problemów rodzinnych, inni wyjeżdżają na studia setki mil od domu i potrzebują dla siebie lokum, jeszcze inni z kolei podróżują po Polsce w poszukiwaniu korzystniejszej pracy. Bez względu na powód, każdorazowo niezbędne jest znalezienie dla siebie kąta, zanim rozpoczniemy nowy etap. Jeśli kierunkiem, w który się wybierasz jest Wrocław, dowiedz się, gdzie oczekują na ciebie dogodne mieszkania, a łatwiej będzie ci podjąć stosowną decyzję.

Zamierzasz wziąć kredyt na budowę domu? W tym miejscu dowiesz się, jak się o niego ubiegać

 • Posted on: 10 April 2019
 • By: addmean
Dom
Author: Biuro Projektów ARCHON+
Source: Biuro Projektów ARCHON+
Marzenia o swoim domu towarzyszą wielu osobom, jakie nie mogą sobie wyobrazić życia bez pięknego ogrodu, przestronnej kuchni, w której będą mogły zjeść posiłek w gronie rodziny oraz werandy, na której w słoneczne popołudnie będzie można czytać ulubioną książkę. Niestety większość ludzi nie może postawić domu bez brania kredytu, zatem warto jest zorientować się, jak mamy się o niego starać, jeżeli w niedługim czasie planujemy zacząć działania powiązane z podpisaniem umowy.

Szukanie mieszkania na rynku wtórnym, a więc jakie kwestie mieć na uwadze, rozglądając się za nowym domem

 • Posted on: 4 April 2019
 • By: addmean
wnętrza
Source: flickr.com
Nie każdy może sobie pozwolić na zakup nowego mieszkania od dewelopera, ale nie jedynie z tego powodu ludzie szukają mieszkań na rynku wtórnym. W mniejszych miastach z rzadka realizowane są nowe inwestycje, dlatego niejednokrotnie nie ma innego wyjścia, jak przeglądać ogłoszenia z mieszkaniami, z jakich ludzie właśnie się wyprowadzają i szukają kolejnego właściciela. Jeżeli ty również zamierzasz kupić mieszkanie Wrocław na rynku wtórnym, musisz orientować się, co wyjątkowo mieć na względzie, aby nie podjąć błędnej decyzji.

Funkcjonowanie wspólnych mieszkań może upodabniać się w pewnym sensie z demokratycznymi rządami.

 • Posted on: 30 March 2019
 • By: addmean
nieruchomość na sprzedaż
Author: Mark Moz
Source: http://www.flickr.com
Faktycznie o jakości całej kamienicy lub bloku decydują jego lokatorzy. Mimo wszystko tam gdzie jest najwięcej głosów, tam może być także sporo zamieszania. Dlatego opłaca się skorzystać z usług jednej osoby, która stanie się namiestnikiem tej nieruchomości.

Jak wygląda praca firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami ?

 • Posted on: 26 March 2019
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Internorm
Source: Internorm
Dysponowanie budynkiem polega na podjęciu decyzji, i na dokonywaniu czynności, w celu zabezpieczenia posiadłości zgodnie z jej użyciem, w nie pogorszonym stanie, a również do odpowiedniego inwestowania w tą nieruchomość. Zarządzanie nieruchomością jest pracą zarobkową czynioną przez zarządców mieszkaniami na regułach określonych w przepisach. Zarządca nieruchomością albo biznesmen działa na podstawie umowy o zarządzanie nieruchomością.

Pages