Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

nieruchomość

Jak wygląda praca firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami ?

 • Posted on: 16 October 2021
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Internorm
Source: Internorm
Gospodarowanie budynkiem polega na podjęciu decyzji, oraz na dokonywaniu czynności, w celu zabezpieczenia posiadłości zgodnie z jej przeznaczeniem, w nie gorszym stanie, a także do odpowiedniego wnoszenia w tą posiadłość. Zarządzanie nieruchomością jest działalnością zawodową czynioną przez zarządców lokatami na regułach ustalonych w ustawie. Zarządca nieruchomością lub biznesmen działa na podstawie zlecenia o zarządzanie nieruchomością.

Branża inwestycji budowlanych w naszym kraju

 • Posted on: 21 September 2021
 • By: addmean
deweloper
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie w Polsce sprzedawanych jest coraz więcej mieszkań. Porą, w której notuje się najwyższą sprzedaż mieszkań jest lato. Większość z tego typu inwestycji dokonuje się w obrębie dużych aglomeracji lub też na ich obrzeżach.

Wynajem lokali w Warszawie

 • Posted on: 5 September 2021
 • By: addmean
sprawdź źródło
Author: Tony Monblat
Source: http://www.flickr.com
Poszukiwania właściwego lokalu, jaki spełni wszystkie nasze wymagania, bywają skomplikowane. W zależności od celu, na jaki będzie przeznaczony wybierany apartament, należy sprawdzić go pod wszystkimi możliwymi kryteriami. W stolicy jest wiele lokali, jakie są przygotowane tak do tego, by służyły jako biuro, jak i są świetnym miejscem do zamieszkania wraz z rodziną. Nowoczesne lokale handlowe warszawa może zaoferować w różnych miejscach miasta. Atrakcyjne ceny wynajmu oraz zakupu są szczególnym wyróżnikiem. Można je sprawdzić w każdej chwili na stronach sieciowych, jak i u agenta opiekującego się określoną nieruchomością.

Jak kupić mieszkanie, czyli praca biura nieruchomości - czy opłaca się z rad agentów skorzystać?

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
Teraz coraz więcej osób decyduje się na kupno własnego mieszkania. Na ogół decydują się oni na rynek wtórny – mieszkania na nim są po prostu dużo tańsze. Aby jednak uniknąć naprawdę dużej wpadki, a jednocześnie istotnie przyspieszyć całą procedurę, dobrze jest zdecydować się na biuro nieruchomości.

Jak wybrać odpowiedniego, rzetelnego dewelopera z Wrocławia?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
bloki mieszkalne
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Wybierając dom, mieszkanie czy inną posiadłość we Wrocławiu od dewelopera, z pewnością zależy nam na tym, żeby wybrać dobrego, odpowiedzialnego oraz biegłego dewelopera. Odpowiedni deweloper zagwarantuje nam bezpieczeństwo zakupu, wysoką jakość lokalu oraz jego komfort oraz funkcjonalność. Pożądane byłoby sprawdzić dewelopera pod kątem bezpieczeństwa pieniężnego. Odpowiedni, wiarygodny deweloper bezspornie nie odmówi zaprezentowania aktualnych sprawozdań finansowych.

Szukanie mieszkania w stolicy- wynajem i zakup nowego mieszkania w popularnych osiedlach

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Source: flickr.com
W ostatnich latach mnóstwo młodych osób przeprowadza się do Warszawy. Większe perspektywy oraz wielkie firmy zachęcają młodych do przeprowadzki. Przybywając do stolicy muszą odnaleźć też nowe lokum.

Zadbaj o stan swej wspólnoty mieszkaniowej, powierzając ją w opiekę kompetentnej jednostki

 • Posted on: 21 August 2021
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Nie ma żadnych wątpliwości, że musi się dbać o ład w swoim domu, o zagwarantowanie sobie bezpiecznych warunków, jak też o to, by wszystko funkcjonowało, jak trzeba. W przypadku domków wolnostojących takimi sprawami trudnią się właściciele. A jak sprawa przedstawia się z obiektami wielo-mieszkaniowymi?

Szukanie mieszkania na rynku wtórnym, a więc jakie kwestie mieć na uwadze, rozglądając się za nowym domem

 • Posted on: 19 August 2021
 • By: addmean
wnętrza
Source: flickr.com
Nie każdego stać na kupienie nowego mieszkania od dewelopera, lecz nie wyłącznie z tej racji ludzie rozglądają się za mieszkaniami na rynku wtórnym. W mniejszych miastach rzadko realizowane są nowe inwestycje, toteż niejednokrotnie nie ma innego wyjścia, jak wertować ogłoszenia z mieszkaniami, z których ludzie właśnie się wyprowadzają oraz poszukują nowego właściciela. Jeśli ty także planujesz kupić mieszkanie Wrocław na rynku wtórnym, powinieneś orientować się, na co zwrócić szczególną uwagę, aby nie podjąć błędnej decyzji.

Mieszkania z rynku pierwotnego, oddane do użytkowania w przyszłym roku, jakie dobrze będzie zakupić już w 2016 roku.

 • Posted on: 3 July 2021
 • By: addmean
odbiór mieszkania
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Zaplanowane na następny rok projekty deweloperskie wskazują, iż oddanych do użytku będzie wiele mieszkań modernistycznych, jakim w rzeczy samej dobrze jest się przyglądać bliżej, podczas gdy będzie chciało się odnaleźć coś pod swoje gusta i do tego w niskiej cenie.

Zamierzasz wziąć kredyt na budowę domu? W tym miejscu dowiesz się, jak się o niego ubiegać

 • Posted on: 21 December 2020
 • By: addmean
Dom
Author: Biuro Projektów ARCHON+
Source: Biuro Projektów ARCHON+
Marzenia o własnym domu towarzyszą wielu osobom, jakie nie mogą sobie wyobrazić życia bez pięknego ogrodu, dużej kuchni, w jakiej będą mogły jeść posiłek z całą rodziną i werandy, na której w słoneczne popołudnie będzie można czytać ulubioną książkę. Niestety większość z nas nie może postawić domu bez brania kredytu, dlatego dobrze jest dowiedzieć się, w jaki sposób mamy się o niego starać, jeżeli w niedługim czasie zamierzamy zacząć działania powiązane z podpisaniem umowy.

Najlepsze mieszkania we Wrocławiu? Przekonaj się, gdzie je znajdziesz

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Przeprowadzka może tyczyć się do każdego z nas. Niektórzy są zobligowani do zmiany miejsca zamieszkania z racji problemów rodzinnych, inni jadą na studia setki mil od domu i potrzebują właściwego lokum, jeszcze inni z kolei wędrują po Polsce poszukując korzystniejszej pracy. Bez względu na powód, każdorazowo niezbędne jest wyszukanie dla siebie kąta, zanim rozpoczniemy nowy etap. Jeśli kierunkiem, w który się wybierasz jest Wrocław, zobacz, gdzie czekają na ciebie fantastyczne mieszkania, a łatwiej będzie ci podjąć stosowną decyzję.

Uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Internorm
Source: Internorm
Rzeczoznawca nieruchomości to jednostka, która posiada uprawnienia w aspekcie szacowania wartości rozlicznego typu nieruchomości. By pracować jako rzeczoznawca majątkowy należy posiadać nie tylko odpowiednie wykształcenie, lecz także wyśmienite kwalifikacje. W zawodzie tym znacząca jest uczciwość, solidność oraz sumienność. Rzeczoznawca musi być także osobą godną zaufania. Jest to zawód niesłychanie odpowiedzialny, należałoby o tym pamiętać, gdyż rzeczoznawca posiada wiele ważnych obowiązków zawodowych.

Na co zwracać uwagę gdy wyceniamy mieszkanie? Co jest bardzo istotne, o jakich sprawach na pewno musimy pamiętać?

 • Posted on: 16 November 2020
 • By: addmean
nieruchomość
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
Fachową wyceną mieszkania trudnią się przede wszystkim rzeczoznawcy majątkowi, bo jako jednymi mają uprawienia, dzięki jakim są w stanie sporządzić operaty szacunkowe. Ich opinia jest konieczna w obszarze niektórych transakcji handlowych z udziałem nieruchomości, szczególnie jak jej wartość musi być opracowana z największym prawdopodobieństwem. Jest też ważny, jak zakup finansowany jest przy udziale kredytu bankowego.

Wyszukujesz nieruchomości w Trójmieście? Zaciekaw się propozycjami od deweloperów

 • Posted on: 11 November 2020
 • By: addmean
landszaft - wnętrze
Author: anita kluska
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadanie własnego mieszkania jest niezmiernie dużym dobrem. Wielu ludzi obiera to sobie za zamierzenie i przez parę lat z pomyślnością oszczędza, żeby być w stanie zakupić nieruchomość.

W którym miejscy osiedlić się w stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
osiedle
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Wrocław jak przystało na jedno z prężniej rozwijających się miast w Polsce ma wiele mieszkań na rynku pierwotnym. Ludzie od tworzenie nieruchomości dbają o to, by na mapie Wrocławia, ciągle pojawiały się nowe osiedla, a dzięki temu i nowe mieszkania we Wrocławiu, które są bardzo szybko rozchwytywane przez ludzi chcących zamieszkać we Wrocławiu. Jednym z takich miejsc jest osiedle mieszkaniowe. To wspaniałe osiedle, jest położone w miejscu, gdzie mamy idealną dostępność komunikacyjną.

Pages