Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

nawierzchnie

Którego typu nawierzchnię wokół domu powinno się wybrać?

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
Polbruk Napoli
Author: Polbruk S.A.
Source: Polbruk S.A.
Każdemu z nas zależy na tym, aby sąsiedztwo naszego domu było niezmiernie dobrze wykończone. W praktyce tymczasem jest to zadanie, które nie tak łatwo doprowadzić do końca. Na finalny efekt ma bowiem wpływ niesłychanie wiele szczegółów, w następstwie tego też w szeregu przypadków możemy narazić się na mnogie kłopoty. Jednym z takim elementów, który ma stosunkowo spore znaczenie dla całego naszego domostwa ma wykorzystana nawierzchnia wokół domu.

Kostka brukowa - a więc, czy chodnik uliczny lub ten przy naszym domu jest zmuszony być nudnawy?

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Domek ogrodowy dla dzieci Bolek
Author: Praktiker
Source: Praktiker
Spoglądając na chodniki, a na deptaki, każdy spośród nas dobrze widzi różnice - chodniki zwykle są monotonne lub po prostu wyniszczone, w czasie gdy deptaki bardzo często mają w posiadaniu interesujące wzornictwa i przepięknie ułożoną kostkę.

Doskonałe nawierzchnie przeznaczone dla placów zabaw

 • Posted on: 11 November 2020
 • By: addmean
osiedle
Author: Mermaid Properties
Source: Mermaid Properties
Podejmowanie wielu mniej lub bardziej kluczowych wyborów, choćby co do wyposażenia placu zabaw, zajmuje w dzisiejszych czasach cenny czas, który wielu osobom ucieka ogromnie szybko przez palce. Nawierzchnie na place zabaw to temat, jaki z pozoru może wydać się mało ważny. O dobre nawierzchnie dla dzieci trzeba jednak przecież także zadbać. Czy lepiej wybrać nawierzchnie przesiąkalne czy antypoślizgowe? Aby dobrze dokonać wyboru, najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki robiące takiego typu nawierzchnie oraz kierować się opiniami jedynie cenionych i sprawdzonych fachowców znających się na bezpieczeństwie na placach zabaw.

Frezowanie - co to jest oraz jakie konkretnie występują jego rodzaje?

 • Posted on: 1 October 2020
 • By: addmean
działka
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Bardzo wielu z nas - szczególnie oglądając meble - zwraca naszą uwagę na nawierzchnie konkretnej rzeczy. W szczególności patrzymy na kolory oraz kształty, jednak tak naprawdę zachwycamy się szczególnie czymś innym - ozdobnym żłobieniom, które czynią mebel bardziej wyjątkowym.

Nawierzchnie na place zabaw

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
place zabaw
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com

Podejmowanie wielu mniej bądź bardziej ważkich wyborów, choćby co do wyposażenia placu zabaw, zajmuje w dzisiejszych czasach cenny czas, który wielu ludziom ucieka bardzo szybko przez palce. Nawierzchnie na place zabaw to temat, który pozornie może wydawać się mało ważki. O bezpieczne nawierzchnie dla dzieci trzeba jednak przecież również zadbać. Czy lepiej wybrać nawierzchnie przesiąkalne czy antypoślizgowe? Aby trafnie wybrać, najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki produkujące tego rodzaju nawierzchnie ,jak również kierować się opiniami wyłącznie cenionych i doświadczonych specjalistów znających się na bezpieczeństwie na placach zabaw.

Nawierzchnie, które warto dobierać, gdyż są ekologiczne i funkcjonalne.

 • Posted on: 28 February 2019
 • By: addmean
Alejka
Author: Libet
Source: Libet
Teraz głównie zakłada się nawierzchnie, które opłaca się dobierać, bo są ekologiczne i funkcjonalne. Coraz bardziej w ten sposób odchodzi się od klasycznych asfaltów. Dzięki temu również da oczekiwać, że dany teren będzie się lepiej prezentował i wszystkim będzie się pozytywnie przebywać na takim terenie.