Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

nawierzchnie

Kostka brukowa - a więc, czy chodnik uliczny lub ten przy naszym domu jest zmuszony być nudnawy?

 • Posted on: 28 March 2020
 • By: addmean
Domek ogrodowy dla dzieci Bolek
Author: Praktiker
Source: Praktiker
Patrząc na chodniki, a na deptaki, każdy z nas widzi różnice - chodniki zwykle bywają monotonne lub po prostu poniszczone, w tym samym czasie kiedy deptaki bardzo często mają w posiadaniu interesujące wzornictwa oraz pięknie ułożoną kostkę.

Nawierzchnie na place zabaw

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
place zabaw
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com

Podejmowanie wielu mniej bądź bardziej ważkich wyborów, choćby co do wyposażenia placu zabaw, zajmuje w dzisiejszych czasach cenny czas, który wielu ludziom ucieka bardzo szybko przez palce. Nawierzchnie na place zabaw to temat, który pozornie może wydawać się mało ważki. O bezpieczne nawierzchnie dla dzieci trzeba jednak przecież również zadbać. Czy lepiej wybrać nawierzchnie przesiąkalne czy antypoślizgowe? Aby trafnie wybrać, najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki produkujące tego rodzaju nawierzchnie ,jak również kierować się opiniami wyłącznie cenionych i doświadczonych specjalistów znających się na bezpieczeństwie na placach zabaw.

Frezowanie - co to jest oraz jakie konkretnie występują jego rodzaje?

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
działka
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Bardzo wielu z nas - w szczególności oglądając meble - zwraca naszą uwagę na powierzchnie konkretnej rzeczy. W szczególności spoglądamy na kolory oraz kształty, lecz w rzeczywistości zachwycamy się szczególnie czymś całkiem innym - ozdobnym żłobieniom, które czynią mebel mocniej wyjątkowym.

Doskonałe nawierzchnie przeznaczone dla placów zabaw

 • Posted on: 14 March 2019
 • By: addmean
osiedle
Author: Mermaid Properties
Source: Mermaid Properties
Podejmowanie dużej liczby mniej bądź bardziej ważkich decyzji, choćby co do wyposażenia placu zabaw, zajmuje w dzisiejszych czasach cenny czas, który wielu ludziom ucieka bardzo prędko przez palce. Nawierzchnie na place zabaw to temat, jaki z pozoru może wydać się mało znaczący. O bezpieczne nawierzchnie dla dzieci trzeba jednak przecież także zadbać. Czy lepiej wybrać nawierzchnie przesiąkalne czy antypoślizgowe? Aby dobrze wybrać, najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki produkujące takie nawierzchnie a także kierować się osądami wyłącznie cenionych i sprawdzonych fachowców znających się na bezpieczeństwie na placach zabaw.

Którego typu nawierzchnię wokół domu powinno się wybrać?

 • Posted on: 9 March 2019
 • By: addmean
Polbruk Napoli
Author: Polbruk S.A.
Source: Polbruk S.A.
Każdemu z nas zależy na tym, aby otoczenie naszego domu było bardzo odpowiednio zaaranżowane. W praktyce jednakże jest to zadanie, które nie tak łatwo zrealizować. Na finalny rezultat ma bowiem wpływ bardzo wiele elementów, stąd też w szeregu przypadków możemy narazić się na mnogie kłopoty. Jednym z takim detalów, który ma stosunkowo spore znaczenie dla całego naszego gospodarstwa ma zastosowana powierzchnia wokół domu.

Nawierzchnie, które warto dobierać, gdyż są ekologiczne i funkcjonalne.

 • Posted on: 28 February 2019
 • By: addmean
Alejka
Author: Libet
Source: Libet
Teraz głównie zakłada się nawierzchnie, które opłaca się dobierać, bo są ekologiczne i funkcjonalne. Coraz bardziej w ten sposób odchodzi się od klasycznych asfaltów. Dzięki temu również da oczekiwać, że dany teren będzie się lepiej prezentował i wszystkim będzie się pozytywnie przebywać na takim terenie.