Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

narzędzia

Jakie użycie posiada szlifierka kątowa? Zobacz w poniższym tekście!

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
szlifierka kątowa
Author: Bosch
Source: www.bosch.pl
Szlifierka kątowa przede wszystkim służy do cięcia oraz także szlifowania metalu. Oczywiście wolno ją wykorzystać też do innych twardych, mocnych materiałów. Na ogół szlifierki kątowe używa się do cięcia blachy, prętów zbrojeniowych, ceramicznych elementów bądź również szlifowania twardych nawierzchni.

Domki ogrodowe - praktyczne miejsce na składowanie narzędzi ogrodowych

 • Posted on: 2 February 2020
 • By: addmean
Ceramika budowlana w ogrodzie
Author: Röben Polska Sp. z o.o.
Source: Röben Polska Sp. z o.o.
Domki ogrodowe są niezwykle dobrym miejscem na przechowywanie narzędzi i innych rzeczy, z których korzystamy w czasie pielęgnacji ogrodu, pewnie więc nie można odmówić im dużej praktyczności. Narzędzia składowane w takim domku są prawidłowo zabezpieczone, albowiem profesjonalnie sporządzone domki ogrodowe umożliwiają ich efektywną konserwację.

Mieszkanie w małym domu wiąże się z licznymi pozytywami

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
kształt
Author: Schüco
Source: Schüco
Istnieją ludzie, którzy lubią małe domy. Nie chcą posiadać wielkiej kilkupiętrowej willi, gdyż o wiele przyjemniej poczują się w niewielkiemu uroczym domku. Poza tym mniejszy dom to dużo więcej przestrzeni na działce.


Jeżeli interesuje nas projekt domu parterowego, to znakomitym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do sieci.

Jak funkcjonuje urządzenie do pomiaru zanieczyszczenia powietrza?

 • Posted on: 4 November 2019
 • By: addmean
Parkometr
Author: thisisbossi
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej ludzi zauważa problem zanieczyszczenia powietrza, które przecież w takiej postaci ujemnie wpływa na całe środowisko naturalne, jak też na zdrowie człeka - pogarsza je bowiem, a nierzadko i wywołuje rozmaite schorzenia.


Można się mierzyć z owym problemem na przeróżne sposoby, jednakże należy na bieżąco kontrolować sytuację, chociaż po to, by sprawdzić, czy dają one efekty, czy też normy zostały znów przekroczone.

Dzięki sprzętom AGD, RTV, jak również narzędziom bądź elektronarzędziom do prac ogrodowych nasze zwyczajne życie jest o dużo przyjemniejsze

 • Posted on: 15 October 2019
 • By: addmean
wyposażenie mieszkania
Source: flickr.com
Prowadzenie domu, pielęgnacja własnego ogródka, a niekiedy także i ogrodu to zajęcia, które dziś naprawdę trudno pogodzić z pracą zarobkową. Kiedy do tego doliczyć jeszcze opiekę nad dwójką albo trójką dzieci, to czasu na standardowe domowe obowiązki zostaje bardzo mało. Gdyby nie nowoczesne urządzenia AGD, to zapewne byłoby jeszcze trudniej. Sezonowe prace w ogrodzie bez narzędzi albo elektronarzędzi stałyby się też o wiele bardziej pracochłonne. I w końcu któż dzisiaj może obejść się bez telewizora, zwłaszcza kiedy potrzebna jest chwila relaksu po parogodzinnej pracy w domu czy jego sąsiedztwie.

Jak użytkować energię ze słońca przez cały rok

 • Posted on: 1 August 2019
 • By: addmean
pompy ciepła
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
Energia ze słońca nagromadza się w ziemi, w wodach gruntowych a również w powietrzu. Aktualnie można ją eksploatować z pomocą tak zwanej pompy ciepła i wykorzystywać ją do nagrzewania a także podgrzewania wody. Wykorzystanie pompy ciepła w ogóle nie wymaga użycia komina.

Narzędzia do pracowni sprawdzają się wyjątkowo dobrze

 • Posted on: 26 July 2019
 • By: addmean
Narzędzia
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
Doskonale wyposażony warsztat znacząco wpływa na wygodę pracy tam na co dzień. Funkcjonalne narzędzia, jakie są wciąż wprowadzane do asortymentu przez cenionego producenta, wybierane są chętnie przez ekspertów. Amatorzy także nie gardzą specjalistycznym sprzętem.

Rezerwy na świadczenia pracownicze oraz rozliczne metody ich wyceniania

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
wycena
Author: dhub limited
Source: http://www.flickr.com
Rezerwy na świadczenia pracownicze to rezerwy powiązane z przyszłymi zobowiązaniami podmiotów ekonomicznych w związku z aktualnie zatrudnionymi pracownikami. Są one zamieszczane w księgach rachunkowych danej firmy, spółki czy też przedsiębiorstwa. Rezerwy na świadczenia pracownicze wynikają z kodeksów prawa pracy, a także z układów zbiorowych pracy i wielu innych ważkich zobowiązań pomiędzy pracodawcami a pracownikami.

Narzędzia skrawające mają różnorakie wielkości

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
narzędzia
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Czy wiemy co jest używane przy obróbce? Jeżeli jakieś przedmioty są wytwarzane przez urządzenia, to powinniśmy się liczyć z tym, że nie będą one posiadały właściwie gładkich brzegów, że będą zjawiały się elementy, które trzeba będzie obciąć, zeszlifować oraz dobrze przygotować, tak by całość miała szansę się przedstawiać w właściwy sposób. Przez to właśnie tak istotne będzie to, żeby zaznaczyć jakie narzędzia będą stosowane przy całkowitej obróbce oraz żeby właściwie w nie inwestować.

Dopełnienie możliwości firmy produkcyjne o nowoczesne wydajne sprzęty

 • Posted on: 11 July 2019
 • By: addmean
przedsiębiorstwo
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Obecnie Polski rynek przechodzi duża zmiany, w rezultacie których wiele firm rozważa ekspansję na kolejne rynki. Coraz powszechniej usprawniają się przedsiębiorstwa produkcyjne – jest to logiczne gdyż bez inwestowania w nowoczesne opcje, ciężej jest przebić się na tle konkurentów i efektywnie prosperować na rynku.

Bardzo ważne oraz użyteczne narzędzia warsztatowe wybitnych firm Jonnesway oraz Hazet

 • Posted on: 14 June 2019
 • By: addmean
jonnesway, narzędzia
Source: http://www.martex.com.pl/
Narzędzia warsztatowe to konieczne akcesoria każdego mieszkania. Czasem takie artykuły użyteczne są w sytuacjach, gdy coś niestety się zepsuje. Jednakże nie tylko ich praktyczność sprawia, że warto je posiadać.

Twoje mieszkanie zasługuje na wszystko, co doskonałe! Wykonuj satysfakcjonujące sprawunki oraz ciesz się dobrymi elementami w swoim wnętrzu!

 • Posted on: 11 June 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Paul Flint & Company
Source: http://www.flickr.com
W czasie robienia zakupów na rzecz domu, warto wybierać elementy wyróżniające się wspaniałą jakością. Ma to wielkie znaczenie dla trwałości danych materiałów, jak także dla ich piękna oraz użyteczności.

Czy warto zamontować klimatyzację?

 • Posted on: 11 June 2019
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: David Brossard
Source: http://www.flickr.com
Nasz klimat jest rzecz jasna umiarkowany, co niestety nie oznacza, że nie występują w naszych szerokościach geograficznych duże upały. Co najmniej w ciągu kilkunastu dni, w trakcie roku, temperatura nawet w cieniu może wynosić powyżej 30 st. Celsjusza, co jest nierzadko katorgą dla przeciętnego Kowalskiego. Zarówno zbyt niska temperatura, jak i bardzo wysoka, może doprowadzić do zmęczenia ludzkiego organizmu, a wtedy utrudnione jest codzienne funkcjonowanie na wysokich obrotach.

Pages