Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

narzędzia

W jaki sposób zakupić nieruchomość do naszej firmy bez zaciągania pożyczki?

 • Posted on: 11 September 2021
 • By: addmean
zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Leasing nieruchomości to skuteczne narzędzie sponsorowania inwestycji, które w wielu przypadkach jest doskonałą alternatywą dla kredytu bankowego. To wyśmienity sposób na dynamiczne rozwijanie swojej firmy.

W sytuacji, jeżeli obmyślasz remont, wybierz przedmioty świetnej jakości

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
pracownicy robiący remont
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Remont to poważna inwestycja, która zobowiązuje do zastosowania materiałów wysokiej klasy. Prace remontowe wykonane przy użyciu dobrej jakości towarów to nie tylko gwarancja wysokiej estetyki, lecz także trwałości na dłużej. Kupując materiały znanych marek, pochodzące od wiodących producentów, na pewno osiągniemy rezultat, o jakim marzymy.

Bardzo ważne oraz użyteczne narzędzia warsztatowe wybitnych firm Jonnesway oraz Hazet

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
jonnesway, narzędzia
Source: http://www.martex.com.pl/
Narzędzia warsztatowe to przydatne oprzyrządowanie każdego mieszkania. Czasem takie artykuły użyteczne są w sytuacjach, gdy coś niestety się popsuje. Jednak nie tylko ich praktyczność sprawia, że powinno się je posiadać.

Jak funkcjonuje urządzenie do pomiaru zanieczyszczenia powietrza?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Parkometr
Author: thisisbossi
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób dostrzega kłopot zanieczyszczenia powietrza, które przecież w takiej postaci negatywnie wpływa na całe środowisko naturalne, jak też na zdrowie człowieka - pogarsza je, a często i wywołuje rozliczne choroby.


Możemy się mierzyć z owym problemem na przeróżne sposoby, jednak należy na bieżąco monitorować sytuację, chociaż po to, by sprawdzić, czy dają one efekty, czy też normy zostały znowu przewyższone.

Maszyny, które będą niezbędne w każdym warsztacie.

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
narzędzia
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli ktokolwiek ma własny zakład przemysłowy to nade wszystko musi mieć na uwadze to, aby uposażyć go w przyrządy, które będą potrzebne w każdym bez wyjątku miejscu o takim charakterze. Dzięki temu sprawnie da się przeprowadzać wszystkie zadania, a konsumenci będą zadowoleni z wartości użytkowej usług.

Przyrządy, które dobrze mieć w miejscu zamieszkania

 • Posted on: 3 August 2021
 • By: addmean
narzędzia
Author: mtneer man
Source: http://www.flickr.com/
Niejednokrotnie występują takie przypadki, że jakiś przyrząd wymaga naprawy albo konserwacji. Przede wszystkim dom jest takim miejscem, w którym konieczny jest określony zestaw narzędzi i akcesoriów, które raz na jakiś czas są niezwykle przydatne. Uprawa przydomowego ogródka, mycie i naprawa auta czy ponowne malowanie pomieszczeń to czynności, które wymagają właściwego sprzętu. W większej części mieszkań są pomieszczenia dobre do składowania tego typu przedmiotów. Mogą to być różnorodne schowki, komórki, jak również piwnica i strych. Poza tym o ile ogrzewanie w danym wnętrzu odbywa się za pomocą opału, węgiel czy drewno również muszą być gdzieś składowane, a i potrzebne są inne akcesoria, do których należą siekiery do rąbania drewna, łopata do węgla czy wiadra do noszenia opału.

Spawarki w Nowym Sączu, kompresory Kraków

 • Posted on: 3 August 2021
 • By: addmean
narzędzia
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
Kompresory to machiny, których funkcją jest podniesienie ciśnienia gazu wprowadzanego do przyrządu. Należy mieć na uwadze, że podczas pracy kompresora wydzielana jest duża dawka ciepła, które musi być gdzieś odprowadzane. W wypadku sprzętów stosowanych w pojazdach chłodzenie to jest bezpośrednie, czyli nie wymaga instalowania kolejnych chłodnic. Kompresory Kraków mają najbardziej popularne zastosowanie jako pompki do kół.

W przypadku, jeśli zamierzasz zakupić wyposażenie militarne, trzeba odnaleźć właściwy punkt

 • Posted on: 29 July 2021
 • By: addmean
nóż
Author: SOG
Source: http://www.flickr.com
Towary militarne szczycą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, co skutkuje otwieraniem coraz to nowszych obiektów handlowych z takim wyposażeniem. W podobnych sklepach kupują zarówno miłośnicy militariów, którzy kolekcjonują różne wyposażenie oraz elementy garderoby, jak również osoby, które przygotowują się do wyjazdu na urlop czy obóz i pragną nabyć dobrej jakości ciuchy i wyposażenie. Asortyment sklepów z militariami bywa bardzo szeroki oraz proponuje wiele interesujących przedmiotów.

Narzędzia do pracowni sprawdzają się wyjątkowo dobrze

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
Narzędzia
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
Doskonale wyposażony warsztat znacząco wpływa na komfort pracy tam każdego dnia. Wielofunkcyjne narzędzia, które są ciągle wprowadzane do asortymentu przez cenionego producenta, wybierane są chętnie przez fachowców. Amatorzy też nie gardzą specjalistycznym sprzętem.

Czy warto zamontować klimatyzację?

 • Posted on: 16 June 2021
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: David Brossard
Source: http://www.flickr.com
Nasz klimat jest jak najbardziej umiarkowany, co oczywiście nie znaczy, że nie występują w naszych szerokościach geograficznych niesamowite upały. Co najmniej w ciągu kilkunastu dni, w trakcie roku, temperatura nawet w cieniu może wynosić powyżej 30 st. Celsjusza, co jest niemałą katorgą dla przeciętnego człowieka. Zarówno nazbyt niska temperatura, jak i ekstremalnie wysoka, doprowadza do zmęczenia ludzkiego organizmu, a wtedy utrudnione staje się codzienne funkcjonowanie na wysokich obrotach.

O jakiego rodzaju zabiegach trzeba pamiętać przed wiosną w ogrodzie? W jaki sposób uporządkować ogród po zimie?

 • Posted on: 13 June 2021
 • By: addmean
meble ogrodowe
Przed nadchodzącą wiosną dużo osób bierze się za porządki w ogrodzie. Chcielibyśmy wszak aby to miejsce wyglądało doskonale w czasie gdy będzie często przez nas użytkowane, czyli w sezonie. Czym trzeba się zająć by nasz ogród wyglądał pięknie?

Z jakiego powodu warto zamontować układ klimatyzacji w swojej firmie, jak najlepiej zająć się jego instalacją

 • Posted on: 19 May 2021
 • By: addmean
VAT
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzące lato zapowiada najczęściej przyjście dużych upałów. Z tym wprawdzie różnie będzie w naszym klimacie, bo niekiedy upały mogą się utrzymywać przez kilka tygodni, a czasami przez połowę wakacji pada deszcz, lecz przynajmniej dwadzieścia cieplutkich dni w roku się przydarza. I wtedy okazuje się, że w mieszkaniach i biurach ciężko jest wysiedzieć, bo po prostu jest za gorąco.

Twoje mieszkanie zasługuje na wszystko, co doskonałe! Wykonuj satysfakcjonujące sprawunki oraz ciesz się dobrymi elementami w swoim wnętrzu!

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Paul Flint & Company
Source: http://www.flickr.com
W czasie dokonywania zakupów dla domu, warto decydować się na artykuły odznaczające się wspaniałą jakością. Ma to ogromne znaczenie dla wytrzymałości danych materiałów, jak też dla ich estetyki oraz użyteczności.

Jak użytkować energię ze słońca przez cały rok

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
pompy ciepła
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
Energia ze słońca nagromadza się w ziemi, w wodach gruntowych a również w powietrzu. Obecnie można ją eksploatować przy pomocy tzw. pompy ciepła i używać ją do nagrzewania i podgrzewania wody. Zastosowanie pompy ciepła wcale nie wymaga użycia komina!

Pages