Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

naprawy

Gdzie możemy kupować sprzęty do naszego domu? Czy każdy może sobie na nie pozwolić? Czy są drogie?

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
puste mieszkanie
Source: flickr.com
Jakby zrobić zestawienie różnych rzeczy koniecznych w mieszkaniu, to powstałaby wielka lista, na jakiej znalazłyby się niekiedy zaskakujące pozycje. Tak to już jest, że jak mieszkamy w określonym miejscu to zapominamy o takich rzeczach, jakie bardzo pomagają nam w życiu. Niektórzy twierdzą, iż dopiero jak się wyprowadzamy zauważamy te wszystkie przedmioty, o jaki już nie pamiętamy. Kiedyś wielu z nas nie mogło sobie pozwolić, by często wymieniać różne przedmioty, ponieważ najzwyczajniej w świecie wiązało się to ze zbytnio wielkimi kosztami.

Maszyny budowlane - jak dokonać dobrego wyboru? Radzimy i opisujemy typowe problemy

 • Posted on: 1 December 2020
 • By: addmean
koparka
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Fakt zakupu urządzeń budowlanych jest ogromną inwestycją. Co jest istotne w czasie poszukiwania i podpisywania umowy? Jako priorytet trzeba wziąć pod uwagę fakt, że zależnie od marki, wersji urządzenia i paru pozostałych czynników, cena potrafi sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych. Jest to niebagatelna suma pieniędzy. Zwyczajną jest więc myśl, iż jej zamrożenie zobowiązuje do szczególnej analizy.

Sposób na nieduży remont

 • Posted on: 21 October 2020
 • By: addmean
ekipa remontująca
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Renowacje kojarzą nam się z domem jednorodzinnym z ogródkiem, w którym posiadacz musi wszelkie drobne jak też większe reperacje wykonać sam. W powszechnej świadomości inaczej jest kiedy zamieszkujemy w budynku gminnym lub jesteśmy członkami zamieszkujemy w mieszkaniu spółdzielczym.

Jakie przedmioty obowiązkowo muszą znaleźć się w wyekwipowaniu naszego domu?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Stłuczone szkło
Author: Sylvain Moreau
Source: http://www.flickr.com
Kiedy po nadzwyczaj długim okresie budowy domu w końcu możemy się wprowadzić wielu z nas odetchnie z ulgą. Niemniej jednak po pewnym czasie normalnego korzystania i zamieszkiwania w domu zaczynamy spostrzegać brak elementarnych przedmiotów, które z samoistnych przyczyn nie zostały przez nas zakupione.

Kleje do betonu to istotny budulec, jeżeli oczekuje nas naprawa balkonu

 • Posted on: 12 November 2019
 • By: addmean
kadr - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Obecnie coraz więcej ludzi indywidualnie postanawia poprawić przeróżnego typu awarie w domu. Należy przyznać, że to najprostsze wyjście, bowiem zamawianie fachowca wielokrotnie zajmuje sporzej czasu i również wymaga gro pieniędzy.