Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

muzyka

Rock,Metal,Hip-hop,Rap to różne gatunki muzyczne, które mają wielu wielbicieli

 • Posted on: 12 November 2020
 • By: addmean
Author: RossinaBossioB
Muzyka może być zaliczona do najstarszych form sztuki na świecie, przez co nie można raczej dziwić się temu, że na chwilę obecną jest ona już tak rozwinięta – możemy w niej znaleźć wiele ciekawych stylów, które powstały dopiero w ciągu ostatnich dekad. Fakt, muzyka taka jak przykładowo rap nie cieszy się raczej szczególnym uznaniem wśród osób należących do starych pokoleń, ale jednocześnie zdecydowanie warto zainteresować się nimi nieco bliżej, i to z szeregu najróżniejszych powodów
.

Jak dokładnie są nagrywane utwory muzyczne, najważniejsze wyposażenie dobrego studia nagraniowego.

 • Posted on: 9 October 2020
 • By: addmean
Studio muzyczne
Author: Chris Marchant
Source: http://www.flickr.com
Muzyka jest z nami na każdym kroku, tak naprawdę obecna jest ona w zasadzie wszędzie. Można zresztą przyjrzeć się przechodzącym obok ludziom, duża ich część będzie miała na głowie słuchawki i czegoś słucha. Muzyka używana jest także komercyjnie, przykładowo w spotach promocyjnych oraz reklamowych.

Czy obserwowaliśmy ostatnio pokazy artystyczne?

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
trampolina
Author: David Carroll
Source: http://www.flickr.com
Codziennie pracujemy, uczymy się, zajmujemy się mieszkaniem oraz nierzadko nie myślimy o różnych radościach, które na nas wyczekują. Dlatego w wolnej chwili warto się namyślić nad tym, z jakimi artystami chcielibyśmy się spotkać oraz czy nie ma w pobliżu nas jakichś ciekawych propozycji kulturalnych, które pozwalałyby nam się właściwie odprężyć.

Niebywała sprawa dla wszystkich fanów różnej muzyki - plakaty i obrazy własnych idoli

 • Posted on: 5 September 2020
 • By: addmean
Author: RossinaBossioB
Dla wielu niezrozumiałe, dla innych zupełnie normalne. Co to jest uwielbienie dla ulubionej gwiazdy: aktora czy muzyka, dokąd sięga granica tej fascynacji, i czy można to traktować normalnie? Oczywiście, że tak, ale w pewnym wieku może to przybrać rozmiary niebotyczne, wręcz histerii, bezgranicznego, bezkrytycznego uwielbienia. Do takiej osoby nie docierają sygnały racjonalne, pojedzie za swoim idolem wszędzie, będzie go bronić zawsze, tak jakby ta osoba była nieskazitelna.

Jakim sposobem współcześnie wybrać zadowalający zespół muzyczny na wesele?

 • Posted on: 30 April 2019
 • By: addmean
zespół muzyczny
Author: H. Michael Miley
Source: http://www.flickr.com
Wesele to z reguły jedna z najpiękniejszych imprez w życiu Pary Młodej, wobec tego dobrze jest postarać się o zaplanowanie przyjęcia, które jeszcze na długie lata zapadnie wszystkim gościom w pamięć.

Jakie czynności musi poczynić debiutujący muzyk pragnący zaistnieć na estradzie?

 • Posted on: 18 April 2019
 • By: addmean
studio
Author: madassy
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas doskonale wie, ze muzyka stanowi niezwykle znaczący element naszej zwyczajności. Można śmiało zaryzykować określeniem, że wielka część naszego społeczeństwa całkowicie nie wyobraża sobie funkcjonowania w otaczających realiach bez jej częstego słuchania. Niemniej jednak nasza aktywność w strefie muzykalnej nie ogranicza się jedynie do bezczynnego słuchania. Okazuje się bowiem, że niektórzy z nas posiadają zdolności jej tworzenia.

Granie na instrumencie ciągle jest na czasie

 • Posted on: 19 March 2019
 • By: addmean
gitara od Yamaha
Author: Angela Quitoriano
Source: http://www.flickr.com
Ludzie nie umieją działać bez muzyki, słuchają jej w domu, w pracy, w momencie jazdy, pozwala ona wypełnić ciszę i pustkę, ale również oraz spowoduje, że człowiek niejednokrotnie zamyśli się nad własnym życiem. Nic więc dziwnego, że obywatele ciągle chcą się uczyć gry na instrumentach, a kiedy w dodatku mogą je jeszcze brać wszędzie ze sobą, to przykładają się do tej nauki jeszcze radośniej.

Czy w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze prawdziwi zwolennicy metalu?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
the doors
Author: Nicki Spunar
Source: http://www.flickr.com
Jakimi właściwościami odznacza się autentyczny zwolennik muzyki? Tak, muzyki, nie żadnego określonego jej rodzaju, taki, który stara się być ciągle otwarty na nowe trendy i zabierać ze świata muzyki jak najwięcej. Czy powinien zakupować dużo płyt, jeździć na występy, zapisywać się na koncerty? Tak, to całość, lecz co dodatkowo.Jasne, że prawdziwy meloman nie ucieszy się podrobioną wersją płyty. Co prawda, nie musi dzisiaj już kupować płyt CD, ponieważ rządzą pliki mp3, wszelako za taki plik warto zapłacić.