Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

muzyka

Rock,Metal,Hip-hop,Rap to różne gatunki muzyczne, które mają wielu wielbicieli

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
Author: RossinaBossioB
Muzyka zalicza się do najstarszych form sztuki na świecie, więc trudno byłoby dziwić się temu, że w chwili obecnej jest ona już niezwykle wręcz rozwinięta – możemy w niej znaleźć całe mnóstwo interesujących stylów, które powstały dopiero w ciągu ostatnich dekad. Fakt, muzyka taka jak przykładowo rap nie cieszy się raczej szczególnym uznaniem wśród osób należących do starych pokoleń, ale mimo wszystko jak najbardziej warto zainteresować się nimi trochę bliżej, i to z szeregu najróżniejszych powodów
.

Czy obserwowaliśmy ostatnio pokazy artystyczne?

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
trampolina
Author: David Carroll
Source: http://www.flickr.com
Codziennie pracujemy, uczymy się, zajmujemy się domem oraz nierzadko zapominamy o różnych przyjemnościach, które na nas oczekują. Przez to w wolnej porze trzeba się zastanawiać nad tym, z jakimi artystami pragnęlibyśmy się spotkać oraz czy nie ma w pobliżu naszej miejscowości jakichś fajnych ofert kulturalnych, które pozwoliłyby nam się właściwie zrelaksować.

Niebywała sprawa dla wszystkich fanów różnej muzyki - plakaty i obrazy własnych idoli

 • Posted on: 5 June 2019
 • By: addmean
Author: RossinaBossioB
Dla wielu niezrozumiałe, dla innych ludzi zupełnie normalne. Czym jest miłość do gwiazdy fascynacja i pociąg do gwiazdy: aktora czy muzyka, dokąd sięga granica tego zafascynowania, i czy można to traktować jako coś normalnego? Oczywiście, że tak, ale w pewnym wieku może przybrać to rozmiary niebotyczne, wręcz histerii, bezgranicznego, bezkrytycznego uwielbienia. Do takiego kogoś nie dochodzą racjonalne sygnały, pojedzie za swoim idolem wszędzie, będzie go zawsze bronić, tak jakby ta osoba była idealna.

Jakim sposobem współcześnie wybrać zadowalający zespół muzyczny na wesele?

 • Posted on: 30 April 2019
 • By: addmean
zespół muzyczny
Author: H. Michael Miley
Source: http://www.flickr.com
Wesele to z reguły jedna z najpiękniejszych imprez w życiu Pary Młodej, wobec tego dobrze jest postarać się o zaplanowanie przyjęcia, które jeszcze na długie lata zapadnie wszystkim gościom w pamięć.

Jakie czynności musi poczynić debiutujący muzyk pragnący zaistnieć na estradzie?

 • Posted on: 18 April 2019
 • By: addmean
studio
Author: madassy
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas doskonale wie, ze muzyka stanowi niezwykle znaczący element naszej zwyczajności. Można śmiało zaryzykować określeniem, że wielka część naszego społeczeństwa całkowicie nie wyobraża sobie funkcjonowania w otaczających realiach bez jej częstego słuchania. Niemniej jednak nasza aktywność w strefie muzykalnej nie ogranicza się jedynie do bezczynnego słuchania. Okazuje się bowiem, że niektórzy z nas posiadają zdolności jej tworzenia.

Jak dokładnie są nagrywane utwory muzyczne, najważniejsze wyposażenie dobrego studia nagraniowego.

 • Posted on: 21 March 2019
 • By: addmean
Studio muzyczne
Author: Chris Marchant
Source: http://www.flickr.com
Muzyka towarzyszy nam na każdym kroku, w praktyce jest ona obecna praktycznie wszędzie. Można zresztą przyglądnąć się przechodzącym obok ludziom, duża ich grupa będzie miała na głowie słuchawki i słucha jakiś piosenek. Muzyka też wykorzystywana jest komercyjnie, przykładowo w spotach promocyjnych oraz reklamowych.

Granie na instrumencie ciągle jest na czasie

 • Posted on: 19 March 2019
 • By: addmean
gitara od Yamaha
Author: Angela Quitoriano
Source: http://www.flickr.com
Ludzie nie umieją działać bez muzyki, słuchają jej w domu, w pracy, w momencie jazdy, pozwala ona wypełnić ciszę i pustkę, ale również oraz spowoduje, że człowiek niejednokrotnie zamyśli się nad własnym życiem. Nic więc dziwnego, że obywatele ciągle chcą się uczyć gry na instrumentach, a kiedy w dodatku mogą je jeszcze brać wszędzie ze sobą, to przykładają się do tej nauki jeszcze radośniej.

Czy w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze prawdziwi zwolennicy metalu?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
the doors
Author: Nicki Spunar
Source: http://www.flickr.com
Jakimi właściwościami odznacza się autentyczny zwolennik muzyki? Tak, muzyki, nie żadnego określonego jej rodzaju, taki, który stara się być ciągle otwarty na nowe trendy i zabierać ze świata muzyki jak najwięcej. Czy powinien zakupować dużo płyt, jeździć na występy, zapisywać się na koncerty? Tak, to całość, lecz co dodatkowo.Jasne, że prawdziwy meloman nie ucieszy się podrobioną wersją płyty. Co prawda, nie musi dzisiaj już kupować płyt CD, ponieważ rządzą pliki mp3, wszelako za taki plik warto zapłacić.