muzyka

Studio muzyczne
Author: Chris Marchant
Source: http://www.flickr.com
Muzyka towarzyszy nam na każdym kroku, tak naprawdę obecna jest ona praktycznie wszędzie. Wystarczy zresztą przyglądnąć się przechodzącym obok ludziom, spora ich część ma na głowach słuchawki i czegoś słucha. Muzyka używana jest także komercyjnie, przykładowo w spotach promocyjnych oraz reklamowych.
the doors
Author: Nicki Spunar
Source: http://www.flickr.com
Jakimi właściwościami odznacza się autentyczny zwolennik muzyki? Tak, muzyki, nie żadnego określonego jej gatunku, taki, który stara się być stale otwarty na nowe tendencje i brać ze świata muzyki maksimum. Czy powinien kupować wiele płyt, jeździć na koncerty, zapisywać się na koncerty? Tak, to wszystko, ale co dodatkowo.Jasne, że autentyczny meloman nie zadowoli się piracką wersją płyty. Co prawda, nie musi w tych czasach już nabywać płyt CD, ponieważ rządzą pliki mp3, wszelako za taki plik należy wieść opłatę.
Author: RossinaBossioB
Dla wielu ludzi niepojęte, dla innych zupełnie normalne. Co to jest miłość do gwiazdy fascynacja i pociąg do gwiazdy: aktora czy muzyka, gdzie sięga granica tego zafascynowania, i czy można traktować to normalnie? Oczywiście, że tak, ale w pewnym wieku może to przybrać niebotyczne rozmiary, wręcz histerii, nieskończonego, bezkrytycznego uwielbienia. Do takiej osoby nie dochodzą głosy rozsądku, uda się za swoim bogiem wszędzie, będzie go bronić zawsze, tak jakby ta osoba była bez wad.
gitara od Yamaha
Author: Angela Quitoriano
Source: http://www.flickr.com
Obywatele nie umieją działać bez muzyki, wysłuchują jej w mieszkaniu, w pracy, w momencie jazdy, pozwala ona wypełnić ciszę i pustkę, lecz także oraz sprawia, iż człowiek nierzadko zamyśli się nad swoim działaniem. Nic więc zaskakującego, że ludzie wciąż pragną się uczyć gry na instrumentach, a jeśli w dodatku mają szanse je jeszcze zabierać wszędzie ze sobą, to poświęcają się do tej nauki jeszcze radośniej.
Author: RossinaBossioB
Muzyka należy do najstarszych dziedzin sztuki na świecie, przez co nie można raczej dziwić się temu, że na chwilę obecną jest ona już tak rozwinięta – można w niej spotkać sporo interesujących gatunków, które powstały dopiero w ciągu ostatnich dekad. Fakt, muzyka taka jak na przykład rap nie cieszy się raczej dużym szacunkiem wśród osób należących do starych pokoleń, ale jednocześnie zdecydowanie warto zainteresować się nimi odrobinę bliżej, i to z szeregu różnych powodów
.