Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Mury

Dlaczego warto jest czasem wykonać remont swego siedliska?

  • Posted on: 10 October 2019
  • By: addmean
remontowanie
Author: christopher_brown
Source: http://www.flickr.com
W życiu wszelakiego człowieka przychodzi czasami moment, kiedy uznaje, iż konieczny jest już remont mieszkania. Wyblakłe ściany, staromodne meble czy też płytki rodem z czasów słusznie minionych aż krzyczą o podjęcie tego typu decyzji.

O niektórych różnicach pomiędzy stuletnim domem a tym wybudowanym w czasach nowoczesnych

  • Posted on: 30 May 2019
  • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
Technologie, w jakich wznoszono domy sto pięćdziesiąt lat temu i wcześniej, być może wzbudzają politowanie nastolatków, ale ten nieco ironiczny śmiech w ogóle powinien zabrzmieć. Takie budynki z dużą dozą prawdopodobieństwa będą stały o parę stuleci dłużej niż te nowoczesne. Wystarczy przecież przypomnieć to smutne wydarzenie, kiedy pod ciężarem mokrego śniegu zapadł się całkiem płaski dach hali targowej.

Zdrowie oraz bezpieczeństwo bywają najistotniejsze - z tego powodu w naszych domach musimy zatroszczyć się o dobrą cyrkulację powietrza

  • Posted on: 14 April 2019
  • By: addmean
dom - fotografia
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Z reguły wszyscy chcemy troszczyć się o swe zdrowie. Raczej nigdy nie przypuszczamy, że czasami możemy sami wpływać na jego zły stan. Wynika to z, że robimy ze swych mieszkań puszki, w których paraliżujemy możliwość wymiany powietrza.

Balkony są dobrze umacniane od spodu

  • Posted on: 9 April 2019
  • By: addmean
izolacja
Author: Tytan Professional
Source: Tytan Professional
W budownictwie korzysta się z wielu produktów, które chociaż nie niedostrzegalne gołym okiem, sprawiają że mieszkanie w konkretnym budynku jest naprawdę przyjemne. Jednym z takich materiałów jest wełna mineralna, która służy jako niesamowity izolator. Z jednej strony zezwala nam ona utrzymywać ciepło w pomieszczeniach, dzięki czemu znacznie możemy pomniejszyć własne wydatki za ogrzewanie, a z drugiej strony położona przy ścianach wewnętrznych i zewnętrznych, okazuje się niezawodnym izolatorem akustycznym.