Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Mury

O niektórych różnicach pomiędzy stuletnim domem a tym wybudowanym w czasach nowoczesnych

  • Posted on: 24 February 2020
  • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
Technologie, w jakich murowano domy sto lat temu i wcześniej, być może budzą politowanie młodych osób, ale ten trochę ironiczny śmiech w ogóle powinien wybrzmieć. Takie budynki z dużą dozą prawdopodobieństwa będą stały o wiele dłużej niż te z przełomu XX i XXI wieku. Wystarczy przecież przywołać to smutne wydarzenie, gdy pod balastem rozmokłego śniegu zapadł się zupełnie płaski dach hali wystawienniczej.

Zdrowie oraz bezpieczeństwo bywają najistotniejsze - z tego powodu w naszych domach musimy zatroszczyć się o dobrą cyrkulację powietrza

  • Posted on: 14 April 2019
  • By: addmean
dom - fotografia
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Z reguły wszyscy chcemy troszczyć się o swe zdrowie. Raczej nigdy nie przypuszczamy, że czasami możemy sami wpływać na jego zły stan. Wynika to z, że robimy ze swych mieszkań puszki, w których paraliżujemy możliwość wymiany powietrza.

Balkony są dobrze umacniane od spodu

  • Posted on: 9 April 2019
  • By: addmean
izolacja
Author: Tytan Professional
Source: Tytan Professional
W budownictwie korzysta się z wielu produktów, które chociaż nie niedostrzegalne gołym okiem, sprawiają że mieszkanie w konkretnym budynku jest naprawdę przyjemne. Jednym z takich materiałów jest wełna mineralna, która służy jako niesamowity izolator. Z jednej strony zezwala nam ona utrzymywać ciepło w pomieszczeniach, dzięki czemu znacznie możemy pomniejszyć własne wydatki za ogrzewanie, a z drugiej strony położona przy ścianach wewnętrznych i zewnętrznych, okazuje się niezawodnym izolatorem akustycznym.