Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

montaż

Jak zrobić dobrą klimatyzacje

 • Posted on: 8 March 2021
 • By: addmean
schemat
Author: Armacell,
Source: Armacell,
Liczne Instalacje HVAC to obecnie instalacje konieczne w każdym domu. Odpowiadają one ogólnie za obieg powietrza w domu, a także za wentylacje a także klimatyzacje, bez której naprawdę ciężko byłoby się obejść. W czasach szybko zmieniających się temperatur najlepiej posiadać świetną instalacje owego typu, by uniknąć niemiłych niespodzianek.

Elementy służące do sterowania różnymi obwodami stosowane we współczesnych układach elektrycznych i zabezpieczających

 • Posted on: 8 March 2021
 • By: addmean
Instalacja elektryczna
Source: sobol-tech.flog.pl
Nowoczesne elektryczne instalacje zawierają sporo elementów które służą do kontroli pracy innych fragmentów układu. Jeżeli w danym układzie ma się znajdować na przykład silnik, grzałka czy też źródło światła, to być może konieczne będzie zastosowanie styczników odpowiedniej mocy. Styczniki to elementy, jakie przeznaczone są do włączania fragmentów elektrycznego układu przy pomocy niezależnego układu sterującego.

Jakim sposobem uszczelnić przestrzenie w naszym domu?

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
budowa
Author: lhourahane
Source: http://www.flickr.com/photos/allaction/2647200660/
Uniwersalnie wiadomo, że nieustannie zbliżająca się do nas zima jest okresem, w którym panują względnie małe temperatury. Jesteśmy w tym czasie narażeni na ich działanie, które stanowczo nie jest odpowiednie dla naszych organizmów. W wielu przypadkach bowiem dopadają nas różnorodne dolegliwości, które spowodowane są zbyt niską temperaturą. W dużym stopniu wpływają one także na redukcję ciepła w naszych domach, czego za każdą cenę chcielibyśmy uniknąć.

Do najbardziej neutralnych estetycznie zagrodzeń przynależy ogrodzenie siatkowe

 • Posted on: 6 December 2020
 • By: addmean
siatka
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Jednym z finalnych kroków konstrukcji domu jest stworzenie ogrodzenia całej posesji. Jest to naturalnie potrzebne, aby móc się czuć całkiem bezpiecznie rozpoczynając życie w nowym domu. Jeśli chodzi o rodzaje płotów, wskazane jest aby dostrzec, że w marketach jest ich całe mnóstwo. Niemniej jednak aktualne jest odpowiednie dostosowanie go do fasady domu oraz naszych upodobań.

Precyzyjne wykonywanie montaży jako fundament optymalnego funkcjonowania konstrukcji.

 • Posted on: 3 December 2020
 • By: addmean
Przykład konstrukcji stalowej  pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Author: bgeissl
Source: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/
Osoby, jakie parają się zamontowaniem konkretnych konstrukcji wiedzą, że powinny rzeczywiście znać się na własnej pracy bardzo dobrze, gdyż od tego zależy nie wyłącznie sprawne działanie danej konstrukcji, lecz na dodatek poziom bezpieczeństwa osób z niej korzystających, jak i tych mieszkających w jej bliskim położeniu. Z tej przyczyny, doskonałe zrobienie montaży określane jest jako podstawa sprawnego funkcjonowania całościowej konstrukcji.

Trendy w oświetleniu. Ciekawe propozycje dla osób lubiących funkcjonalność.

 • Posted on: 27 November 2020
 • By: addmean
oświetlenie mieszkania
Source: pixabay.com
Każda osoba, która jest na bieżąco z nowoczesnymi sposobami oświetleń wie, iż są odzwierciedleniem najnowszych trendów przez zmierzanie do maksymalnego pomniejszenia, luksusowy wygląd i ekonomię pracy. Profesjonalne i nowoczesne oprawy odlane są ze świetnych jakościowo elementów - aluminiowy korpus i sprawdzona elektronika dają wysoką sprawność z bezawaryjnością.

ściany oddzielające, deski na podłogę - sprawdź artykuł

 • Posted on: 23 November 2020
 • By: addmean
panele
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com
Ścianka działowa to rodzaj ściany wewnętrznej obiektu. Rozdziela ona pokoje, nie stanowi jednakże składnika konstrukcyjnego i nie posiada własności nośnych. Ściana taka powinna spełniać przepisowe wymagania dotyczące dźwiękoszczelności i trwałości ogniowej. Likwidacja ściany działowej nie narusza konstrukcji obiektu.

Błędy, jakich wypada wystrzegać się w czasie klejenia płytek elewacyjnych

 • Posted on: 20 November 2020
 • By: addmean
Elewacja
Author: Röben
Source: Röben
Płytki klinkierowe to wspaniały półprodukt na elewacje. Ściany udekorowane klinkierem są stylowe, a utrzymanie ich w kongruentnym stanie jest bardzo banalne. Powinny być jednak gorliwie i prawidłowo zestawione. Zlecając fachowcom rozmieszczanie płytek elewacyjnych, winniśmy dojrzeć, by nie popełniali błędów montażowych.

Jakie zyski wynikają z zastosowania technologii piankowania dachu?

 • Posted on: 14 November 2020
 • By: addmean
jadalnia
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Panujący w naszym kraju klimat zalicza się do bardzo zróżnicowanych, w zimie mamy okazję oddychać nawet powietrzem arktycznym. Niestety mimo tego niefachowo stworzona izolacja termiczna może podnieść wysokość faktur za ogrzewanie aż o ok.

Jaki zakupić? Poznaj różnorodnego typu klimatyzatory

 • Posted on: 14 November 2020
 • By: addmean
zobacz to
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Klimatyzacja coraz to częściej jest stosowana nie tylko w samochodach, lecz we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach. Są przeróżnego gatunku klimatyzatory, zagwarantowane do różnorodnego użycia. Klimatyzatory ścienne są najpopularniejszymi jednostkami montowanymi w urzędach, domach i mieszkaniach.
Tags: 

Żyjemy w klimacie niebywale zmiennym, kiedy to raz jest niebywale gorąco, a w kolejnym czasie przychodzą wielkie mrozy. W takich sytuacjach konieczne jest albo wychłodzenie pomieszczenia, albo jego dogrzanie.

 • Posted on: 5 November 2020
 • By: addmean
landszaft - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Pogoda potrafi płatać figle i do słuszności tego stwierdzenia nie trzeba nikogo przekonywać. Wielu z nas z nas pamięta ostatnie okresy letnie z zjawiskami do tego czasu nieznanymi w naszej strefie klimatycznej jak trąby powietrzne .

Dobre drzwi to podstawa

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
drzwi do garażu 2
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Od stuleci każdy stara się jak najlepiej uchronić swoje posiadania przed bandytami. Potwierdzeniem tego są wielkie mury obronne, fosy oraz potężne bramy. Współcześnie nie ma już wielkich fortec. Majątku strzegą metalowe drzwi oraz zaawansowane zamki. W tym wpisie opiszemy kwestię drzwi do miejsca, w którym przechowujemy nasze pojazdy.

Dlaczego w ostatnim czasie tak nadzwyczaj popularne stają się schody z drewna egzotycznego?

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
schody
Author: Yann Caradec
Source: http://www.flickr.com
Kiedy frapujemy się nad kupnem prywatnego lokum to bez wątpienia już gdzieś z tyłu głowy posiadamy pomysły jak przyzwoicie go umeblować, żeby żyło nam się nie tylko niezmiernie użytecznie, ale również aby wszystko było poukładane i opracowane precyzyjnie z naszym upodobaniem i zgodnie z tym, co nam najbardziej Nie ma się po co dziwić, ponieważ każdy chciałby posiadać wszystkie elementy tak dopasowane, żeby jak w największym stopniu odpowiadały jego wizji piękna i żeby po prostu przyzwoicie się czuł w pomieszczeniach, jakie każdego dnia będą wykorzystywane do rozmaitego typu zadań.

Pages