Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

modele

Oferty szafek, na które warto już teraz zwrócić uwagę

 • Posted on: 30 May 2020
 • By: addmean
Pokój
Author: ricciofix
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesny design tworzonych dzisiaj mebli zwraca uwagę wszystkich zamawiających, którzy w każdym miejscu poszukują dla siebie inspiracji. Takich propozycji nie brak, wręcz przeciwnie. Atrakcyjne koncepcje połączeń meblowych, również tych do korytarza, pojawiają się bardzo często. Powodem jest popyt.

Akcesoria do kómórki, czyli co w obecnych czasach jest dostępne w sklepach branżowych.

 • Posted on: 7 September 2019
 • By: addmean
komórka
Author: tripleigrek
Source: http://www.flickr.com
W teraźniejszych czasach komórki dominują w naszym życiu. Bardzo rzadko można poznać kogoś, kto nie używa z tego urządzenia. Komórki mają zarówno dorośli jak i najmłodsi. Współcześnie dostęp do telefonów jest bardzo szeroki. W metropolii można znaleźć wiele punktów, w których można kupić urządzenie. Nie koniecznie wiąże się to z zawieraniem umowy, co dla niektórych jest sporym udoskonaleniem.

Oferty drzwi szyte na miarę

 • Posted on: 12 July 2019
 • By: addmean
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Author: art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
We Wrocławiu bezproblemowo znaleźć można rewelacyjnie przygotowane propozycje, obejmujące najnowsze trendy wśród drzwi. Różne marki są w stu procentach gotowe na mierzenie się wysokimi wymogami klientów, dlatego ze wszystkich sił oraz nadzwyczaj skutecznie pracują nad ciągłym wprowadzaniem nowości do oferty. Gdy pod lupę wziąć drzwi Porta Wrocław spisuje się naprawdę dobrze. Jest to szczególnie opinia samych klientów z miasta i okolic.

Kupując indywidualne elementy zaopatrzenia domu największa uwagę trzeba zwracać na ich jakość

 • Posted on: 6 April 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na wybudowanie własnego domu na peryferiach miasta. Jesteśmy wyczerpani wielkomiejskim życiem wśród gwaru pędzących samochodów i wolny czas po pracy wolimy spędzić w dużo przyjemniejszy sposób. Dlatego tworzy się coraz więcej blokowisk domków jednorodzinnych rzecz jasna w miasteczkach sąsiadujących z jakimś miastem centralnym. Sam proces budowy domu jest czasochłonny a także trudny, jednakowoż jeżeli się dobrze do niego przygotujemy wszystkie roboty pójdą nadzwyczaj sprawnie. Naszym zadaniem będzie w szczególności zakupienie koniecznych w wyposażeniu elementów, a niekiedy urządzeń.

Kilka istotnych informacji dla osób, które będą chciały ogrodzić swój dom ogrodzeniem wykonanym ze stalowych paneli.

 • Posted on: 11 December 2018
 • By: addmean
ogrodzenie
Author: Chad K
Source: http://www.flickr.com
Ogrodzenia oferowane są w naprawdę dużej liczbie odmian i wzorów. W przypadku domów jednorodzinnych w dalszym ciągu popularnością się cieszą ogrodzenia wykonane z elementów drewnianych, kamienia, cegieł lub zwykłej siatki. Lecz powoli ludzie przekonują się również do ogrodzeń wykonanych z paneli, z powodu ich licznych zalet.