Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkanie

Jakim sposobem uszczelnić przestrzenie w naszym domu?

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
budowa
Author: lhourahane
Source: http://www.flickr.com/photos/allaction/2647200660/
Uniwersalnie wiadomo, że nieustannie zbliżająca się do nas zima jest okresem, w którym panują względnie małe temperatury. Jesteśmy w tym czasie narażeni na ich działanie, które stanowczo nie jest odpowiednie dla naszych organizmów. W wielu przypadkach bowiem dopadają nas różnorodne dolegliwości, które spowodowane są zbyt niską temperaturą. W dużym stopniu wpływają one także na redukcję ciepła w naszych domach, czego za każdą cenę chcielibyśmy uniknąć.

Przy tworzeniu treści umów i obliczaniu wysokości podatku za najem mieszkań warto poradzić się specjalistów

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
Podpisywanie umowy
Author: shho
Source: http://www.sxc.hu
Posiadanie gmachu kamienicy w sercu wielkiego miasta, jakim jest dla przykładu Poznań, może stać się źródłem dodatkowych dochodów, i to wcale niemałych. Wystarczy dać ogłoszenie w lokalnej prasie albo na często odwiedzanym portalu i czekać aż zgłoszą się przyszli lokatorzy. Najczęściej takich lokali poszukują studenci, ponieważ tak dogodna lokalizacja bywa im na rękę - nie będą musieli dojeżdżać na wykłady z drugiego końca miasta.

Rynek mieszkaniowy w Warszawie. Interesujące mieszkania i potrzebne informacje

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
warszawa
Source: pixabay.com
Wszyscy dobrze wiemy, że życie w Warszawie to bardzo duże możliwości. Wiadomo duże miasto i wszystko, co potrzebne zawsze jest niemalże pod nosem. Nawet, jeżeli musimy gdzieś jechać to i tak rzeczywiście wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Tak, więc rynek deweloperski w Warszawie stale szybko się rozwija. Warto sprawdzić mieszkania Warszawa Bemowo, bo to miejsce, w której akurat można za fajne pieniądze kupić faktycznie fajne cztery kąty. Bemowo to dzielnica, która cieszy się dobrą opinią.

Jak zorganizować wycenę naszej własności?

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
wycena działki warszawa
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Gdy jesteśmy właścicielem nieruchomości i zechcemy ją sprzedać lub też w sytuacji planowania zakupu konkretnej nieruchomości, będziemy często musieli wypełnić mnóstwo czynności, jakie z jednej strony będą od nas wymagane na przykład przez bank, a z drugiej strony zapewnią nam spokój, że przeprowadzamy opłacalną transakcję.

Nieruchomości Wrocław przedstawia w przystępnych kwotach

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
Nowe mieszkania
Author: Matt Buck
Source: http://www.flickr.com
Czy sprawdzaliśmy jakie nieruchomości Wrocław ma szansę nam zaproponować? Jeśli podejmiemy decyzję o zakupie nowego mieszkania, pragniemy posiadać gwarancję, że będzie nam oferowane wszystko co najlepsze. Dlatego właśnie tak uważnie oglądamy ofertę na nieruchomości Wrocław posiada ją całkiem dużą, zatem powinniśmy na to zarezerwować jak najwięcej czasu.

Nabyć mieszkanie czy wybudować dom?

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
wnętrze mieszkalne
Author: James Honeyball
Source: http://www.flickr.com
Dużo osób stojących przed podjęciem decyzji o zakupie mieszkania ma problem ze zdecydowaniem czy kupić nowe mieszanie od dewelopera czy też wybrać coś z mieszkań używanych? Jak jest więc rzeczywiście? Czy warto kupić nowe mieszkanie od dewelopera? Wszystko zależy od Twoich planów na dalsze lata i możliwości finansowych. Nabycie mieszkania w dużym mieście np. Warszawa, dzielnica Wilanów to duży koszt. Gdybyś wybrał kupno w trochę mniej atrakcyjnej okolicy za te same pieniądze mógłbyś mieć dom o wielkości kilkuset metrów a nie małe mieszkanie.

Montowanie klimatyzatora split, klimatyzacja domowa Warszawa

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
Klimatyzatory
Author: David Hall
Source: http://www.flickr.com
Gdy zaczyna się robić gorąco, zaczynamy myśleć o tym, czemu wcześniej nie pomyśleliśmy o tym, żeby kupić klimatyzator. Jednak to, że myślimy o tym, żeby kupić klimatyzator nie sprawi, że zrobi się chłodniej u nas w domu. Trzeba raczej pomyśleć o tym przed upałami, by później nie oczekiwać długo na firmę, która pomoże w instalowaniu klimatyzacji. Ale możemy wybrać taki klimatyzator, który sami możemy zainstalować.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego z nas pojawia się taki czas, kiedy to chcemy "zapuścić korzenie" w jednym miejscu. Początkowo pojawia się w głowie szybka myśl, która z czasem przekształca się w działanie. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a bywa, że dostosowujemy do tej pory prowadzone życie pod kątem nowego lokum. Kuszą nas zielone ogrody, nadzorowane osiedla i innowacyjne rozwiązania.

Zadbaj o stan swej wspólnoty mieszkaniowej, powierzając ją w opiekę kompetentnej jednostki

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Nie ma najmniejszych wątpliwości, że musi się zadbać o porządek w swym mieszkaniu, o zagwarantowanie sobie bezpieczeństwa, jak również o to, by wszystko funkcjonowało, jak potrzeba. W wypadku domków wolnostojących takimi kwestiami trudnią się gospodarze. A jak sytuacja przedstawia się z budynkami wielo-mieszkaniowymi?

Gdzie należałoby szukać miejsca na dom?

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
dom
Author: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Source: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Posiadanie własnego miejsca zamieszkania niewątpliwie jest marzeniem dużej części naszego społeczeństwa. Niemniej wprawdzie praktyka pokazuje nam przejrzyście, że na nieszczęście wielokrotnie nasze marzenia ograniczone są ze względu na możliwości pieniężne, które są ograniczone. Na szczęście istnieje do licha i trochę propozycji, tak jak oferowanych nam niejednokrotnie przez banki komercyjne jak i inne podmioty, dzięki którym możemy pozyskać uzupełniającą gotówkę.

Administrowanie obiektami określanymi mianem nieruchomości – na czym polega?

 • Posted on: 5 February 2021
 • By: addmean
nieruchomość
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
Administrowanie nieruchomościami to nic innego jak odpłatne wykonywanie nadzorowania i obsługi nieruchomości na zlecenie właściciela nieruchomości. Na administratorze nieruchomości ciąży więc obowiązek troszczenia się o finanse, prace remontowe i aktualne naprawy powierzonej mu nieruchomości.

Pages