Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkanie

Jakie zalety przynosi korzystanie z usług pracowni projektowej?

 • Posted on: 14 January 2022
 • By: addmean
projektowanie
Source: www.morguefile.com
Każdemu, kto chce odświeżyć swoje mieszkanie, pojawia się w głowie idea, o skorzystaniu z usług architekta, który szybko i skutecznie naniesie pożądane zmiany. Choć wiele osób ma swoje własne upodobania oraz wizję wymarzonego domu, to często jest dosyć trudno urzeczywistniać takie projekty na własną rękę. Proces ten wymaga dużo trudu w samo tworzenie projektu a także w organizację pracy remontowej.

Na co zwracać własną uwagę biorąc lokal od dewelopera?

 • Posted on: 29 December 2021
 • By: addmean
budynek
Author: Röben
Source: Röben
Wielu kupujących mieszkanko preferuje te nowiutkie. Tej tendencji służy także plan Mieszkanie dla Młodych, który pomaga otrzymać dopłatę tylko do nieruchomości z pierwotnego rynku.


Stawiając na zakup apartamentu na pierwotnym rynku nierzadko dajemy się skusić ciekawym cenom, pięknym wizualizacjom i przyrzeczeniom deweloperów.

Dbaj o idealne warunki w własnym mieszkaniu. Automatyka budynkowa to rzeczywiście dogodna alternatywa

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: TNS Sofres
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas zna sytuację, gdy przed wyjściem z mieszkania w pośpiechu kontroluje się, czy wszystkie okna są zamknięte, sprzęty elektryczne odłączone od prądu, a mieszkanie jest bezpieczne. Nierzadko pociąga to za sobą znaczny stres, ponieważ człowiek nie chce się spóźnić, lecz jednocześnie nie jest w stanie zaniedbać bezpieczeństwa mieszkania. System automatyki domowej będzie optymalnym sposobem, żeby uniknąć takich sytuacji.

Nowe mieszkania Wrocław Zakrzów nam proponuje

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
Hol z meblami
Author: Chris Waits
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy zakupić dom, to musimy sprawdzić jak najwięcej ofert. Kiedy zaznaczymy, w jakim mieście pragniemy zamieszkać, to powinniśmy się zastanowić nad wyborem danej dzielnicy, a wtedy może się okazać, że im więcej takich propozycji zobaczymy, tym prościej będzie nam poznać, która propozycja w końcu będzie w stanie wypełnić nasze wymagania.

Co warto mieć na uwadze, kupując drzwi?

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
drzwi
Author: OKNOPLAST-Kraków
Source: OKNOPLAST-Kraków
Aranżowanie wnętrz to wymagające zadanie. Zazwyczaj, właścicielom domu czy mieszkania przyświecają trzy cele – pomieszczenia muszą być interesujące, wygodne, a ich urządzenie powinno pochłonąć możliwie jak najmniej środków. Rzecz jasna, jedną z priorytetowych kwestii jest kupno odpowiednich drzwi. Propozycja rynku jest naprawdę bardzo zróżnicowana, z tego powodu każda osoba na pewno odnajdzie coś, co będzie odpowiadało jej oczekiwaniom. Co w takim przypadku koniecznie trzeba mieć na uwadze kupując drzwi wewnętrzne do swojego mieszkania?

Odporne i mocne drzwi antywłamaniowe - znakomite do Twojego domu

 • Posted on: 24 December 2021
 • By: addmean
drzwi
Author: WIŚNIOWSKI
Source: WIŚNIOWSKI
Jeżeli dbasz o bezpieczeństwo swoich domowników, to bez wątpienia pragniesz, żeby Twój dom albo mieszkanie, było miejscem definitywnie bezpiecznym. W tym celu możemy wykorzystywać rozliczne zabezpieczenia, na przykład alarmy, okna antywłamaniowe, domofon, i w przypadku domów jednorodzinnych zagrodzenie i sporo innych. To wszystko istotnie poprawia i powiększa bezpieczeństwo, a Ty w swoim mieszkaniu zdołasz czuć się całkowicie swobodnie oraz pewnie.

Jak zdobyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 20 December 2021
 • By: addmean
fasada
Author: Schüco
Source: Schüco
Kupno własnego mieszkania to bezsprzecznie marzenie niezmiernie obszernej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety w szeregu przypadków jest wyjątkowo uciążliwe, w następstwie tego tez pragniemy uczynić wszelkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę jak najbardziej jest niezmiernie niemało, niemniej wprawdzie ostateczna decyzja wielokrotnie zależy od naszych możliwości finansowych.

Kupno nowego oraz wtórnego lokum w Wrocławiu łatwiejsze niż by się mogło wydawać

 • Posted on: 20 December 2021
 • By: addmean
mieszkanie - tableau
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od lat stanowi miejsce specyficzne w polskiej przestrzeni. Jako nowocześnie zagospodarowane miasto oferujące dostęp do wszystkich najważniejszych benefitów wynikających ze statusem dużego miasta oraz wybitnym zapleczem artystyczno-kulturowy Wrocław jest miejscem, do którego ciągną nie tylko turyści, ale również ludzie chcący rozpocząć tu nowy rozdział życia.

Budowa domu – na co należy przede wszystkim zwrócić uwagę i czemu szczegóły mają największe znaczenie?

 • Posted on: 18 December 2021
 • By: addmean
rynny wrocław
Każdy kto decyduje się na budowę swojego domu, musi pamiętać, że nie jest to proste zadanie. Niestety, tego rodzaju inwestycja pociąga za sobą naprawdę duże koszty i wymaga czasu. Mimo tych przeszkód, nie brakuje osób, które jednak pragną wybudować własny dom, by zyskać pewność, że będzie on dokładnie taki jak sobie go zaplanowali. Na co należy w takim razie zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Jakie elementy są najważniejsze? Sporo osób przesadnie skupia się tylko na wyborze stosownych materiałów, zapominając o szczegółach, takich jak rynny wrocław.

Jeśli chcemy nabyć mieszkanie z tarasem Wrocław wtenczas przysporzy nam się wiarygodny deweloper

 • Posted on: 17 December 2021
 • By: addmean
taras
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Osobiste lokum przynależy do jednego z największych marzeń coraz liczniejszej liczby ludzi. Nie ma się z jakiej przyczyny zdumiewać, gdyż jeżeli wynajmujemy pomieszczenie od kogoś, wówczas te wszelkie sumpty, które musimy za to płacić, są rzeczywiście bardzo wysokie i na nieszczęście nigdy do nas nie wrócą.

Porady łazienkowe, jakie płytki do łazienki – wiadomości niezbędne do właściwej aranżacji łazienki, w której każdy lokator będzie czuł się wygodnie

 • Posted on: 15 December 2021
 • By: addmean
Łazienka
Author: Lazienkaplus.pl
Source: Lazienkaplus.pl
Praktycznie każdy obywatel posiada jakieś marzenie. Dotyczą one wielu różnorakich rzeczy zależnie od człowieka, jego potrzeb, możliwości czy zainteresowań. Dla jednych jednostek marzeniem są dalekie wyjazdy dla innych zakup nowego pojazdu a dla kolejnych jednostek marzeniem będzie nabycie własnego domu albo mieszkania.

Dlaczego w ostatnim czasie tak nadzwyczaj popularne stają się schody z drewna egzotycznego?

 • Posted on: 14 December 2021
 • By: addmean
schody
Author: Yann Caradec
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zastanawiamy się nad kupnem własnego domu to bez wątpienia już gdzieś z tyłu głowy mamy projekty jak przyzwoicie go umeblować, by egzystowało nam się nie tylko niezmiernie komfortowo, ale także aby wszystko było poukładane i zaplanowane dokładnie z naszym upodobaniem i dokładnie z tym, co nam w największym stopniu Nie ma się z jakiego powodu zdumiewać, gdyż każdy pragnie mieć wszystkie elementy tak dopasowane, żeby jak w najwyższym stopniu odpowiadały jego wizji piękna i by po prostu przyzwoicie się czuł w pomieszczeniach, które każdego dnia będą użytkowane do rozmaitego typu zadań.

Drzwi przesuwne – piękno i funkcjonalność

 • Posted on: 11 December 2021
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: TNS Sofres
Source: http://www.flickr.com
W nowym tysiącleciu jest mnóstwo interesujących pomysłów na powiększenie komfortu i polepszenie wyglądu wnętrz. Dlatego także pojawia się coraz więcej rozwiązań na nietuzinkowe dekoracje – od różnorodnych mebli designerskich poprzez niebanalne lampy aż po rozmaite fototapety jak również panele. Tego rodzaju wynalazki naprawdę umieją zaciekawić gości jak również cieszyć oko właścicieli, ale najkorzystniejszym rozwiązaniem jest pomysłowe połączenie oryginalności z praktycznością.

Pages