Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkanie

Przy tworzeniu treści umów i obliczaniu wysokości podatku za najem mieszkań warto poradzić się specjalistów

 • Posted on: 15 September 2021
 • By: addmean
Podpisywanie umowy
Author: shho
Source: http://www.sxc.hu
Posiadanie gmachu kamienicy w centrum ogromnego miasta, jakim jest przykładowo Poznań, może stać się źródłem dodatkowych dochodów, i to wcale niemałych. Wystarczy dać anons w lokalnej prasie lub na popularnym portalu i czekać aż zgłoszą się przyszli lokatorzy. Zazwyczaj takich lokali poszukują studenci, bo tak dogodna lokalizacja bywa im na rękę - nie będą musieli dojeżdżać na wykłady z odległego końca miasta.

Jak dać sobie radę z niezwykle trudnymi elementami aranżacji domu?

 • Posted on: 6 September 2021
 • By: addmean
gniazdo
Author: Jenny Ondioline
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek, z pewnością, choć raz stał przed niepodważalnie trudnym wyzwaniem jakim jest urządzanie wnętrz od samych podstaw. Jednakże część spraw takich jak przykładowo wybieranie farby, czy kupowanie mebli jest o wiele przyjemniejsze od innych. Niestety te bardziej wymagające sprawy również wymagają wypełnienia i przyjdzie czas, gdy będziemy zobowiązani do zmierzenia się z nimi.

Meble do kuchni - nabyć gotowy komplet czy zaprojektować?

 • Posted on: 5 September 2021
 • By: addmean
białe szafki w kuchni
Source: pixabay
Kuchnia jest niezwykle istotnym pomieszczeniu w mieszkaniu każdej szanującej się pani domu. Jest nie tylko terenem przygotowywania potraw, przecież to tam właśnie robi się przytulny klimat ogniska domowego. Aby czuć się wspaniale i komfortowo w tym miejscu, warto odpowiednio je zaaranżować. Jeśli przenosimy się do nowego mieszkania, mamy dwie alternatywy - możemy nabyć gotowy zestaw mebli, lub wykonać szafki na zamówienie. Która opcja lepiej przyda się u ciebie?

Dom od pierwszego właściciela czy od dewelopera? - co korzystniej jest kupić

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
Zamierzając zakupić nieruchomość często zastanawiamy się co jest lepszym rozwiązaniem – skorzystanie z oferty dewelopera, czy szukanie mieszkania na rynku wtórnym. Każde z nich ma swoje zalety. Mieszkanie z rynku pierwotnego ma oczywiście wiele zalet. Przede wszystkim mamy pewność, że zamontowane instalacje posłużą przez wiele lat bez konieczności ich wymiany. Jako pierwsi lokatorzy możemy swobodnie decydować o kolorach ścian, czy ewentualnych przeróbkach tak, aby optymalnie dostosować mieszkanie do naszych potrzeb.

Nowe mieszkania Wrocław Zakrzów nam proponuje

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
Hol z meblami
Author: Chris Waits
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy kupić mieszkanie, to powinniśmy sprawdzić jak najwięcej ofert. Jeśli zaznaczymy, w jakim mieście chcemy mieszkać, to musimy się zastanowić nad wyborem danej dzielnicy, a wtenczas może się okazać, że im więcej takich propozycji zobaczymy, tym łatwiej będzie nam poznać, która propozycja ostatecznie będzie w stanie spełnić nasze wymagania.

Rozliczanie kosztów ciepła - sprawdź, jak stosować ciepłomierzy

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
ciepłomierz
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy doskonale wiemy, że rachunki musimy płacić. Nie jest to jednak tak banalna sprawa. Jeśli zależy nam na tym, by wszystko było zgodne z prawem musimy zadbać o to, by każdy otrzymywał odpowiedni rachunek. Niestety w wielu przypadkach sytuacja się komplikuje. Na sto procent nie jest łatwo przy rozliczaniu kosztów ciepła. Kiedy ogrzewa się większy budynek z paroma a bywa, że i kilkudziesięcioma mieszkaniami, to rozliczanie ciepła jest czymś rzeczywiście trudnym.

Dbaj o idealne warunki w własnym mieszkaniu. Automatyka budynkowa to rzeczywiście dogodna alternatywa

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: TNS Sofres
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas zna sytuację, kiedy przed opuszczeniem mieszkania pospiesznie sprawdza się, czy uchylone okna są pozamykane, sprzęty elektryczne odłączone od gniazdek, a mieszkanie okazuje się bezpieczne. Nierzadko pociąga to za sobą ogromny stres, bo człowiek nie może się spóźnić, lecz równocześnie nie jest w stanie zaniedbać bezpieczeństwa mieszkania. System automatyki domowej będzie idealnym sposobem, żeby uniknąć wspomnianych sytuacji.

Nabyć mieszkanie czy wybudować dom?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
wnętrze mieszkalne
Author: James Honeyball
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób stojących przed zdecydowaniem o kupnie apartamentu ma problem ze zdecydowaniem czy nabyć nowe mieszanie od dewelopera czy też wybrać coś z mieszkań używanych? Jak jest więc rzeczywiście? Czy warto zdecydować się na nowe mieszkanie od dewelopera? Wszystko jest zależne od Twoich pomysłów na przyszłość i możliwości finansowych. Zakup mieszkania w dużym mieście np. Warszawa, dzielnica Wilanów to spory koszt. Gdybyś rozważał kupno w trochę mniej atrakcyjnej okolicy za te same pieniądze mógłbyś mieć dom o wielkości kilkuset metrów a nie małe mieszkanie.

Szukasz wymarzonego mieszkania dla siebie oraz rodziny? To trudne, ale możliwe! Posłuchaj wskazówek!

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
gdańsk
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Wyszukanie odpowiedniego mieszkania i podjęcie finalnej decyzji to niełatwa kwestia. Z reguły wiąże się to niestety ze sporym stresem. Rozważamy długo, czy na pewno lokal, który wyszukaliśmy, jest idealny, czy bez wątpliwości będziemy się w nim fajnie czuli, czy to nie błąd. Jesteśmy już bliscy kupna, ale ciągle mamy wahania, myślimy, czy nie byłoby lepiej jeszcze się porozglądać, poszukać czegoś innego. Może przeznaczyliśmy na to zbyt mało czasu? A może jutro trafimy na jeszcze bardziej idealne mieszkanie? Może decyzja jest za pochopna? Pytań oraz wątpliwości pojawia się niestety całe mnóstwo.

Lokale usługowe Wrocław przedstawia w różnych wielkościach

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Jakie nowe mieszkanie Wrocław może nam zaoferować? Jeżeli poszukujemy mieszkania, to musimy zwracać wagę na sporo pomniejszych oraz większych kwestii. Umiejscowienie, jego wielkość, wysokość piętra na którym się pojawia, to czy będzie nasłonecznione, czy wszystkie pomieszczenia okażą się łatwe do wykończenia.

Urządzanie wnętrza swojego mieszkania - kilka niezbędnych rad

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
aranżacja salonu
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi, o to, jak wyglądają współczesne mieszkania, to rzeczywiście można być w zupełnym szoku. Dawniej wszyscy mieszkali tak samo. Ciężko było powiedzieć do czyjego domu wchodzimy, a w dzisiejszych czasach, każdy jest w stanie zaaranżować wszystko w takim stylu, jaki mu pasuje. Wielu ludzi wybiera jednak pewien asekuracyjny styl, który widać w różnych mieszkaniach.

Jeżeli szukamy pięknego mieszkania w stolicy, to z łatwością odnajdziemy mnóstwo ciekawych ofert

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Schody
Author: niko_stra
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli mieszkamy w Warszawie oraz pragniemy zamienić miejsce zamieszkania, to z łatwością odnajdziemy mnóstwo atrakcyjnych propozycji. Buduje się tu naprawdę dużo nowych lokali mieszkalnych, a zatem starczy jedynie zastanowić się, w jakiej dzielnicy chcemy zamieszkać.


Jeżeli chcemy kupić lokal mieszkalny, to świetnym rozwiązaniem może być przejrzenie propozycji umieszczonych w Internecie.

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 24 August 2021
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do którego ciągle przybywają kolejne ludzie chcący osiedlić się na stałe, dlatego też rynek związany z nieruchomościami jest ciągle niezmiernie chłonny. We stolicy województwa dolnoślaskiego stale otwierane są nowe biura nieruchomości mające wiele ofert domów, apartamentów, zwykłych mieszkań pod wynajem lub kupna czy to na rynku wtórnym czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Zadbaj o stan swej wspólnoty mieszkaniowej, powierzając ją w opiekę kompetentnej jednostki

 • Posted on: 21 August 2021
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Nie ma żadnych wątpliwości, że musi się dbać o ład w swoim domu, o zagwarantowanie sobie bezpiecznych warunków, jak też o to, by wszystko funkcjonowało, jak trzeba. W przypadku domków wolnostojących takimi sprawami trudnią się właściciele. A jak sprawa przedstawia się z obiektami wielo-mieszkaniowymi?

Przyjemny chłodek w upalne dnie

 • Posted on: 21 August 2021
 • By: addmean
klimatyzator zewnętrzny
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
Klimatyzatory działają na podobnej zasadzie jak schładzarka. Można by stwierdzić, iż gdybyśmy zdołali zmieścić się do lodówki, a pobyt w niej byłby rozkoszą, można by zrezygnować z kupienia klimatyzatora. Jednakże w lodówce jest troszeczkę ciasno, temperatura też nazbyt mała, w związku z tym komfortowy chłodek w parne dnie zagwarantuje nam jedynie montaż klimatyzatora przenośnego w domu albo w miejscu pracy.

Pages