Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkanie

Na które drobiazgi w czasie urządzania mieszkania trzeba koniecznie dzisiaj zwrócić uwagę?

 • Posted on: 5 June 2020
 • By: addmean
Grzejnik dekoracyjny
Author: Jaga
Source: Jaga
Urządzanie mieszkania jest bardzo poważnym zadaniem, ponieważ to właśnie od tego, na jakie wyposażenie zdecydują się właściciele, zależy ich zadowolenie. Przez wzgląd na to, warto każdy zakup dokładnie przemyśleć. Jakie szczegóły należy głównie mieć na uwadze?

O jakiego typu produktach warto pamiętać w przypadku aranżacji nieruchomości?

 • Posted on: 1 June 2020
 • By: addmean
prysznic
Author: Aquaform
Source: Aquaform
Aranżacja wnętrz to naprawdę znamienna kwestia dla tego, kto dopiero wprowadził się do nowego mieszkania. Zazwyczaj jest to związane z konkretnymi kosztami, które dotyczą nabycia określonych akcesoriów. Przy pomocy odpowiednio dostosowanych produktów można zatroszczyć się o interesującą prezencję całego mieszkania.

Niezbędne rzeczy, które będą użyteczne w czasie przeprowadzania generalnego remontu w domu.

 • Posted on: 15 May 2020
 • By: addmean
remont domu
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie najważniejsze przedmioty, jakie będą użyteczne podczas przeprowadzania generalnego remontu w mieszkaniu należałoby kupić już na jakiś czas przed planowanymi pracami porządkowymi. Dzięki temu da się naprawdę wszystko wykonać sprawniej i w krótkim czasie pochwalić się rezultatami końcowymi.

Jak zorganizować wycenę naszej własności?

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
wycena działki warszawa
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Gdy jesteśmy właścicielem nieruchomości i zechcemy ją sprzedać lub też w sytuacji organizowania zakupu konkretnej nieruchomości, musimy bardzo często wypełnić wiele czynności, które po pierwsze będą od nas wymagane na przykład przez bank, a z drugiej strony zapewnią nam komfort, że przeprowadzamy opłacalną transakcję.

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 2 May 2020
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, jak duży jest nasz dom, bez wątpienia jest on miejscem, łączącym ludzi chcących pracować, uczyć się i realizować swoje pasje w poczuciu bezpieczeństwa i stabilności. Jeśli jesteśmy odpowiedzialni za to co dzieje się w naszej rodzinie, to winniśmy zabiegać o to, aby nigdy niczego jej nie brakowało. Nasz dom to miejsce jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne, dlatego też przy jego urządzaniu warto przeanalizować, co zapewni mu optymalny poziom zabezpieczenia przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Nowe lokalizacje deweloperskie we Wrocławiu – czy w dalszym ciągu powstają?

 • Posted on: 1 May 2020
 • By: addmean
remont - odbitka
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od zawsze funkcjonował jako specyficzne miejsce na polskiej mapie, które zwyczajnie wypadało odwiedzić. Każdego roku przez miasto to przejeżdża tysiące wczasowiczów, z którym wiele pozostaje na o wiele dłużej.

Nabycie lokalu użytkowego, co robić?

 • Posted on: 25 April 2020
 • By: addmean
deweloper
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
W życiu większości z nas nadchodzi taki czas, kiedy to marzymy o swoim miejscu na ziemi - mieszkaniu. Z początku jest to tylko krótkotrwała myśl, która po czasie przeistacza się w czyny. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a bywa, że dostosowujemy do tej pory prowadzone życie pod kątem nowego miejsca zamieszkania. Kuszą nas ładne ogrody, monitorowane osiedla i innowacyjne pomysły.

Pewny deweloper gwarancją znakomitej inwestycji - firma Archicom

 • Posted on: 5 April 2020
 • By: addmean
AtomDeweloper.pl
Jeśli planujesz kupować jakąś nieruchomość, dom lub mieszkanie i zamierzasz skorzystać z usług dewelopera to na pewno wybierzesz firmę, jaka ma szerokie doświadczenie i cieszy się dobrymi opiniami. Fachowy deweloper jest bowiem gwarancją pewnej i udanej inwestycji. A w jaki sposób odnaleźć dobrego i pierwszorzędnego dewelopera?

Jak zdobyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 28 March 2020
 • By: addmean
fasada
Author: Schüco
Source: Schüco
Kupno własnego mieszkania to na pewno marzenie niesłychanie dużej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety w wielu przypadkach jest wyjątkowo uciążliwe, wobec tego tez pragniemy uczynić wszystkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę rzecz jasna jest niesłychanie sporo, niemniej wprawdzie ostateczna decyzja często zależy od naszych sposobności finansowych.

Jak wybrać odpowiednią miejscowość, w której będziemy mieszkać przez resztę życia?

 • Posted on: 28 March 2020
 • By: addmean
Nowe mieszkanie
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Zastanawiając się nad wyborem mieszkania trzeba wybrać takie miejsce, w którym możemy czuć się przyjemnie i komfortowo. Wspaniałym sposobem na wybór właściwej miejscowości, w której spędzimy przyszłość jest uwzględnienie miejsc, gdzie najchętniej spędzamy wakacje. Zakup mieszkania w miejscu, gdzie mamy możliwość zagwarantować sobie skuteczny odpoczynek jest perfekcyjnym rozwiązaniem, za sprawą którego będziemy w stanie cieszyć się wspaniałym samopoczuciem przez cały rok.

Wybudowanie własnego domku czy zakup nowego mieszkania od dewelopera - o czym warto pomyśleć?

 • Posted on: 20 March 2020
 • By: addmean
centralny odkurzacz
Bloki czy domki jednorodzinne powstają na skrajach miast w ekspresowym tempie. Kiedy podejmujemy decyzję o zakupie mieszkanka w nowym budownictwie lub domku wolnostojącego wg opracowanego planu, bardzo dużo rzeczy możemy ustalić z developerem trochę wcześniej. Co dobrze jest przedyskutować zanim podejmiemy decyzję?

Kiedy powinno się skorzystać ze skupu domu i na czym to polega?

 • Posted on: 18 March 2020
 • By: addmean
nieruchomość
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Skup nieruchomości jest dziś bardzo popularną usługą, wiele przedsiębiorstw specjalizuje się właśnie w skupowaniu posiadłości. Mogą to być posiadłości rozmaitego rodzaju, takie jak domy czy też mieszkania, nieraz nawet te zadłużone. Mnogość firm działających w tym zakresie odkryjemy między innymi na terenie Szczecina.

Drzwi erkado należy zobaczyć - produkt godny polecenia

 • Posted on: 17 March 2020
 • By: addmean
remont mieszkania
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Na co powinniśmy zwracać uwagę w sklepach budowlanych?Jest sporo materiałów, w które powinniśmy się zaopatrzyć kiedy budujemy, czy urządzamy dom, przez to warto nawiedzić markety budowlane. Tam będzie ukazane wszystko co konieczne, a my będziemy mieli szansę zdecydować, które z tych przedmiotów powinny się naprawdę odnaleźć u nas.

Pages