Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkanie

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, jak wielki jest nasz dom, na pewno jest on miejscem, spajającym ludzi chcących pracować, uczyć się i oddawać się swoim pasjom w poczuciu bezpieczeństwa i stabilności. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za losy naszej rodziny, to powinniśmy troszczyć się o to, aby każdego dnia niczego jej nie brakowało. Nasz dom to miejsce jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne, stąd też przy jego urządzaniu warto zastanowić się nad tym, co zagwarantuje mu optymalny poziom ochrony przed niebezpieczeństwami z zewnątrz.

Nowe mieszkania wrocław ma szansę nam zaoferować

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
mieszkania
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Miasta się rozbudowują

Wiadomo nie od dziś, że im więcej mieszkańców posiada konkretne miasto, tym większa będzie szansa na to, że będzie się właściwie kształtowało, a wartości pieniężne jakie z tego tytułu będzie odnotowywało, znacznie pomogą mu w tym rozwoju i przemianie wizerunku.

Przyjemny chłodek w upalne dnie

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
klimatyzator zewnętrzny
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
Klimatyzatory funkcjonują na takiej samej zasadzie jak chłodziarka. Można stwierdzić, iż jeślibyśmy zdołali zmieścić się do schładzarki, a pobyt w niej byłby przyjemnością, można by zrezygnować z kupienia klimatyzatora. Niemniej jednak w lodówce jest troszeczkę ciasno, temperatura też zanadto mała, w związku z tym komfortowy chłodek w parne dnie zagwarantuje nam jedynie montaż klimatyzatora przenośnego w domu lub w miejscu pracy.

Niezwykle istotna sprawa – administrowanie nieruchomościami. Zadania rzeczywiście odpowiedzialne i pochłaniające sporo czasu

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Jak bardzo ważna jest kontrola i administrowanie pewnymi obiektami, wiedzą ci, którzy się tym zajmowali. Chociaż niektórym może wydawać się, że jak zarządzanie to władza, to przywileje, to jest w dużym błędzie. Aby zarządzać nieruchomościami potrzeba dużej wiedzy, wiele pracy i szeregu innych cech. Tak naprawdę to cała masa formalności, które należy umieć załatwiać i o których trzeba pamiętać. Najlepiej zorganizowani zarządcy mają po kilkanaście budynków, co świadczy o ich świetnej obrotności i dobrej organizacji.

Jak sprawić, aby kuchnia była piękniejsza?

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
meble kuchenne
Source: www.studio-adamo.pl
To całkowicie normalne, iż chcielibyśmy, aby nasze mieszkanie cechowało się ładnym wyglądem. Weźmy chociażby pod uwagę kuchnie.Przecież kuchnia to magiczne miejsce, które zapewne dla większości ludzi kojarzy się ze smacznymi obiadami. To w kuchni przygotowujemy posiłki - śniadania, kolacje, itp. A na dodatek nadal wielu Polaków w większości przypadków jada posiłki właśnie w kuchni. Dobrze, to co zatem można zrobić, jeśli chcielibyśmy, aby nasza kuchnia prezentowała się niezwykle pięknie?

W jakiej cenie miasteczko Wilanów deweloperzy nam oferują?

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
mieszkania deweloperskie warszawa
Author: Brisbane City Council
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukamy właściwego miejsca do mieszkania, to należy zobaczyć, co interesującego stolica ma nam do zaoferowania. Tutaj teraz jest sporo ciekawych propozycji, zatem z pewnością warto się im wszystkim przyjrzeć.


Czy zaznaczymy, że miasteczko Wilanów deweloperzy oferują?


Musimy się dobrze zastanowić, w jakim regionie pragniemy, mieszkać, tak żeby posiadać pewność, że dobrze będziemy się tutaj czuć.

Jak zorganizować wycenę naszej własności?

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
wycena działki warszawa
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Jeśli będziemy właścicielem nieruchomości i chcemy ją odsprzedać lub też w przypadku organizowania zakupu danej nieruchomości, będziemy często musieli wypełnić wiele formalności, które po pierwsze są od nas wymagane między innymi przez bank, a z drugiej strony zapewnią nam spokój, że przeprowadzamy opłacalną transakcję.

Czym są inteligentne domy oraz jakie różne wartości niosą za sobą takie instalacje?

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
domy na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie inteligentne domy nie są już żadną nowiną, albowiem od wielu lat cieszą się sporą glorią zarówno na polskim jak także zagranicznym rynku. Niemało osób decyduje się dzisiaj na inteligentne instalacje, ponieważ daje to faktycznie multum wybornych ewentualności, nie mówiąc już o wielkiej wygodzie a także komforcie i praktyczności.

Jakie zalety przynosi korzystanie z usług pracowni projektowej?

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
projektowanie
Source: www.morguefile.com
Każdemu, kto pragnie odświeżyć swoje mieszkanie, pojawia się w głowie myśl, o skorzystaniu z usług architekta, który szybko i efektywnie naniesie spodziewane zmiany. Choć dużo ludzi ma swoje własne upodobania oraz wizję upragnionej przestrzeni mieszkalnej, to często jest dość ciężko urzeczywistniać takie projekty samodzielnie. Proces ten wymaga dużo trudu w samo projektowanie i w organizację prac remontowych.

Stawiamy na dom w Gdańsku - ważne wskazówki

 • Posted on: 3 October 2019
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób marzy o tym by mieszkać nad morzem. I tam właśnie szuka się mieszkań, które można kupić. A ludzie zajmujący się nieruchomościami szukają kolejnych terenów pod swoje inwestycje. Z tego powodu mieszkania Gdańsk deweloper ma w ofercie naprawdę sporo. Musimy jedynie porządnie się rozejrzeć i pamiętać o tym ile gotówki możemy wydać na kupno idealnych czterech kątów. Prawda jest taka, że mieszkanie w dużym mieście nie jest tanie.

Architekt wnętrz – czym się para i dlaczego powinieneś zastanowić się nad jego wynajmem, gdy aranżujesz dom?

 • Posted on: 1 October 2019
 • By: addmean
architekt
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy z nas zdaje sobie sprawę, w jaki sposób ma wyglądać nasze mieszkanie. Zamykając oczy widzimy gustowny salon, funkcjonalną kuchnię z potrzebnymi sprzętami lub piękny pokoik dziecięcy, w jakim już niedługo zamieszka nasz szkrab. Jednak nie wszyscy mają właściwe kwalifikacje i potrafi wybierać barwy, materiały czy wykorzystać przestrzeń, aby wyglądała tak, jak chcieliśmy.

Drzwi erkado należy zobaczyć - produkt godny polecenia

 • Posted on: 1 October 2019
 • By: addmean
remont mieszkania
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Na co powinniśmy zwracać uwagę w sklepach budowlanych?Istnieje sporo produktów, w które musimy się zaopatrzyć jeśli budujemy, czy wykańczamy dom, przez to warto nawiedzić sklepy budowlane. Tam będzie ukazane wszystko co niezbędne, a my będziemy mogli zadecydować, które z tych przedmiotów muszą się rzeczywiście znaleźć u nas.

Pages