Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkanie

Jak wybrać odpowiednią miejscowość, w której będziemy mieszkać przez resztę życia?

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
Nowe mieszkanie
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Myśląc nad kupnem mieszkania należy wybrać takie miejsce, w którym możemy czuć się swobodnie oraz komfortowo. Idealnym sposobem na wybór właściwej miejscowości, w której spędzimy przyszłe lata jest uwzględnienie miejsc, gdzie z największą chęcią spędzamy wakacje. Zakup lokalu mieszkaniowego w miejscu, gdzie możemy zagwarantować sobie efektywny wypoczynek jest idealnym pomysłem, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się wspaniałym samopoczuciem przez cały czas.

Kiedy powinno się skorzystać ze skupu domu i na czym to polega?

 • Posted on: 11 December 2019
 • By: addmean
nieruchomość
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Skup nieruchomości jest aktualnie bardzo atrakcyjną usługą, multum firm specjalizuje się właśnie w skupowaniu posiadłości. Mogą to być nieruchomości różnorodnego rodzaju, takie jak na przykład domy albo mieszkania, często nawet te zadłużone. Mnóstwo przedsiębiorstw działających w tym zakresie znajdziemy między innymi na obszarze Szczecina.

Niezwykle istotna sprawa – administrowanie nieruchomościami. Zadania rzeczywiście odpowiedzialne i pochłaniające sporo czasu

 • Posted on: 9 December 2019
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Jak ważna jest kontrola i zarządzanie pewnymi budynkami, wiedzą ci, którzy się tym zajmowali. Choć niektórym może się wydawać, że jak zarządzanie to władza, to przywileje, taka osoba się myli. Aby zarządzać nieruchomościami potrzeba dużej wiedzy, wiele pracy i szeregu innych cech. Tak naprawdę to dużo formalności, które potrzeba umieć załatwiać i o których trzeba pamiętać. Najlepiej zorganizowani zarządcy mają po kilkanaście budynków, co świadczy o ich niezwykłej obrotności i dobrej organizacji.

W którym miejscu kupić mieszkanie we Wrocławiu

 • Posted on: 7 December 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Source: http://www.marigoldgarden.pl/
Kiedy poszukujesz mieszkania, kategorycznie powinieneś przede wszystkim nieźle rozważyć kwestię, czy lepiej będzie Ci zdecydować się na mieszkanie nowiutkie czy też może z drugiej strony nabyć mieszkanie na rynku wtórnym. Jeśli tylko masz zgromadzoną na rachunku bankowym lub zapewnioną przez kredyt bankowy wystarczającą ilość pieniędzy, wtedy kategorycznie powinieneś zdecydować się na zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera – nowe mieszkanie opłaca się kupić o wiele bardziej. Jeżeli mieszkasz na przykład we Wrocławiu, wówczas bez wątpliwości powinieneś bardzo mocno zastanowić się także nad tym, w której dzielnicy musi znajdować się wymarzone mieszkanie.

Architekt wnętrz – czym się para i dlaczego powinieneś zastanowić się nad jego wynajmem, gdy aranżujesz dom?

 • Posted on: 1 December 2019
 • By: addmean
architekt
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy z nas wie, w jaki sposób powinno wyglądać nasze mieszkanie. Oczyma wyobraźni widzimy stylowy salon, wygodną kuchnię z potrzebnymi urządzeniami lub uroczy pokój dziecięcy, w którym już niebawem zamieszka nasz szkrab. Jednak nie każdy ma odpowiednie umiejętności i umie wybierać barwy, materiały lub wykorzystać przestrzeń, by wyglądała tak, jak chcieliśmy.

Dobre dopasowanie świateł

 • Posted on: 29 November 2019
 • By: addmean
lampa
Author: Anna-Stina Takala
Source: http://www.flickr.com
W chwili obecnej właściwie każdy posiada w swym domu prąd a co za tym idzie zestaw lamp w różnych punktach domu. Lecz jeżeli chcemy, aby nasze wnętrze posiadało niepowtarzalny klimat, należy stracić nieco energii w odpowiednie zaaranżowanie oświetlenia, bowiem nic tak nie buduje klimatu jak ciekawy światłocień. Lecz jak najlepiej dobrać lampy do konkretnych pokojów? I gdzie dostaniemy najlepszej jakości sprzęty w atrakcyjnych cenach?

Wybudowanie własnego domku czy zakup nowego mieszkania od dewelopera - o czym warto pomyśleć?

 • Posted on: 26 November 2019
 • By: addmean
centralny odkurzacz
Osiedla mieszkań w blokach czy domy jednorodzinne wyrastają na skrajach miast jak grzyby po deszczu. Kiedy podejmujemy decyzję o zakupie mieszkanka w nowym budownictwie lub domu jednorodzinnego według przygotowanego planu, wiele aspektów można uzgodnić z pośrednikiem trochę wcześniej. Co warto przedyskutować zanim podejmiemy decyzję?

Czym są inteligentne domy oraz jakie różne wartości niosą za sobą takie instalacje?

 • Posted on: 20 November 2019
 • By: addmean
domy na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj inteligentne domy nie są już żadną nowiną, ponieważ od wielu lat cieszą się dużą wziętością zarówno na polskim jak także zagranicznym rynku. Mnogość osób decyduje się dziś na inteligentne instalacje, albowiem daje to istotnie multum wspaniałych możliwości, nie mówiąc już o dużej wygodzie a także luksusie i praktyczności.

Stawiamy na dom w Gdańsku - ważne wskazówki

 • Posted on: 14 November 2019
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Sporo ludzi marzy o tym by mieszkać nad morzem. Dlatego poszukuje mieszkań, które można kupić. A osoby zajmujące się nieruchomościami szukają nowych terenów pod swoje osiedla. Z tego powodu mieszkania Gdańsk deweloper oferuje wiele. Musimy jedynie porządnie się rozejrzeć i mieć na uwadze to ile gotówki możemy przeznaczyć na kupno idealnych czterech kątów. Rzeczywistość jest taka, że mieszkanie w w większym mieście nie są tanie.

Kto nam ma możliwość wykonać remonty Łódź ma najlepszych ekspertów

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
remont
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Nie powinniśmy zawsze wszystko zrobić samodzielnie
Gdy chcemy pomalować nasze mieszkanie, położyć panele, albo wyburzyć którąś ścianę, to warto się zastanowić, co nam się lepiej opłaci. Czy to, że będziemy to wykonywali samodzielnie, czy może zatrudnienie fachowców? W tym drugim przypadku będziemy zmuszeni troszeczkę zapłacić, ale równocześnie będziemy mieli pewność, że wszystko odbędzie się szybko i perfekcyjnie.

Lokale usługowe Wrocław przedstawia w różnych wielkościach

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Jakie nowe mieszkanie Wrocław może nam zaoferować? Gdy szukamy mieszkania, to powinniśmy zwracać uwagę na sporo mniejszych i większych spraw. Lokalizacja, jego wielkość, liczba piętra na którym się pojawia, to czy okazuje się być słoneczne, czy wszelkie pokoje okażą się proste do aranżacji.

Nie nastawiajmy się od razu na wysokie ceny

 • Posted on: 23 October 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli podejmujemy decyzję o kupnie swojego mieszkania, to zazwyczaj patrzymy za czymś wtórnym, co posiada już parę lat, gdyż wychodzimy z założenia, iż to co właśnie jest postawione, bez wątpienia jest drogie i nie będzie nas na to stać. Jednak kiedy bliżej przyjrzymy się ofercie nowego budownictwa, to szybko ma szansę się okazać, że ceny są bardzo porównywalne do tych z rynku wtórnego, a więc jednak może się okazać, iż będziemy w stanie wypełnić swoje oczekiwania oraz nabyć coś nowego, w czym będziemy pierwszymi właścicielami.

Jak zdobyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 22 October 2019
 • By: addmean
fasada
Author: Schüco
Source: Schüco
Kupno własnego mieszkania to bez wątpienia marzenie nadzwyczaj obszernej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety wielokrotnie jest wyjątkowo uciążliwe, skutkiem tego tez pragniemy uczynić wszelkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę bezsprzecznie jest wybitnie niemało, niemniej tymczasem ostateczna decyzja po wielokroć zależy od naszych sposobności finansowych.

Niezbędne rzeczy, które będą użyteczne w czasie przeprowadzania generalnego remontu w domu.

 • Posted on: 22 October 2019
 • By: addmean
remont domu
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie niezbędne rzeczy, które będą użyteczne w trakcie wykonywania generalnego remontu w domu należy kupić tuż na jakiś czas przed planowanymi pracami remontowymi. Dzięki temu da się faktycznie wszystko wykonać sprawnie i w niedługim czasie cieszyć się rezultatami końcowymi.

Pages