Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkanie

Szukasz wymarzonego mieszkania dla siebie oraz rodziny? To trudne, ale możliwe! Posłuchaj wskazówek!

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
gdańsk
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Znalezienie odpowiedniego mieszkania oraz podjęcie finalnej decyzji to niełatwa kwestia. Zwykle jest to powiązane niestety z dużymi nerwami. Rozważamy długo, czy z pewnością lokal, który znaleźliśmy, jest idealny, czy bez wątpienia będziemy się w nim fajnie czuli, czy to nie błąd. Jesteśmy już bliscy zakupu, ale ciągle mamy wahania, zastanawiamy, czy nie byłoby lepiej jeszcze się porozglądać, poszukać czegoś innego. Może przeznaczyliśmy na to zbyt mało czasu? A może na drugi dzień trafimy na jeszcze bardziej idealne mieszkanie? Może decyzja jest zbyt pochopna? Pytań i wątpliwości powstaje niestety sporo.

Jak sprawić, aby kuchnia była piękniejsza?

 • Posted on: 15 December 2022
 • By: addmean
meble kuchenne
Source: www.studio-adamo.pl
To zupełnie normalne, iż pragniemy, aby zamieszkiwane przez nas mieszkanie cechowało się eleganckim wyglądem. Weźmy chociażby pod uwagę kuchnię.W końcu kuchnia to niezwykłe pomieszczenie, które zapewne dla większości osób może kojarzyć się ze smacznymi posiłkami. To w kuchni przygotowujemy posiłki - śniadania, kolacje, etc. A na dodatek ciągle bardzo wielu Polaków w większości przypadków jada posiłki właśnie w kuchni. No dobra, to co zatem można robić, jeśli chcemy, aby nasza kuchnia wyglądała niezwykle atrakcyjnie?

Czemu produkty dla naszych milusińskich powinniśmy kupować w sieci

 • Posted on: 15 December 2022
 • By: addmean
Pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
Kiedy decydujemy się na zwierzę w domu powinniśmy mieć na uwadze, że niezbędna okaże się nie tylko karma dla zwierzęcia, ale również akcesoria dla zwierząt i to akcesoria różnego rodzaju. Rozpoczynając od zabawek a skończywszy na rzeczach do pielęgnacji sierści. Jeżeli będziemy właścicielami psa, to konieczne okażą się między innymi szczotki dla psów.

Szklarz wszystko nam zrobi rzetelnie

 • Posted on: 12 December 2022
 • By: addmean
lustro
Author: Rosa Preiß
Source: http://www.flickr.com
Czy spodobają nam się elementy zrobione ze szkła?

Warto wiedzieć, że proponowanych nam okazuje się być wiele różnych części, które robione będą przy użyciu szkła, skradło nasze serce, to obowiązkowo powinniśmy się zastanowić, czy pragniemy je widzieć u siebie w mieszkaniu. Ma szansę się okazać, że przez nie nasze wnętrza uzyskają na lekkości.

Nowe lokalizacje deweloperskie we Wrocławiu – czy w dalszym ciągu powstają?

 • Posted on: 12 December 2022
 • By: addmean
remont - odbitka
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od zawsze stanowił specyficzne miejsce na krajowej mapie, które zwyczajnie trzeba było zobaczyć. Każdego roku przez miasto to przejeżdża tysiące turystów, z którym wiele pozostaje na o wiele dłużej.

Kupno nowo wybudowanego mieszkania

 • Posted on: 10 December 2022
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Living Rooms London
Source: http://www.flickr.com
Każdy pragnąłby mieć swój prywatny, wyśniony dom, lub mieszkanie. Mało kto posiada na samym starcie sumę, jaka byłaby wystarczająca do nabycia mieszkania (Pruszków). Oprocentowanie kredytów hipotecznych jest w tej chwili korzystne. Oprocentowanie zadłużenia jest znaczącym czynnikiem w spłacaniu comiesięcznych rat.

Przy tworzeniu treści umów i obliczaniu wysokości podatku za najem mieszkań warto poradzić się specjalistów

 • Posted on: 7 December 2022
 • By: addmean
Podpisywanie umowy
Author: shho
Source: http://www.sxc.hu
Posiadanie gmachu kamienicy w sercu dużego miasta, jakim jest na przykład Warszawa, może stać się źródłem ekstra dochodów, i to wcale niemałych. Wystarczy dać anons w lokalnej prasie lub na często odwiedzanym portalu i czekać aż zgłoszą się potencjalni lokatorzy. Zazwyczaj takich lokali szukają studenci, ponieważ tak dogodna lokalizacja bywa im na rękę - nie będą musieli dojeżdżać na wykłady z drugiego końca miasta.

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, jak duży jest nasz dom, na pewno jest on miejscem, które gromadzi ludzi chcących pracować, uczyć się i oddawać się swoim pasjom mając poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za losy naszej rodziny, to winniśmy zabiegać o to, aby każdego dnia niczego jej nie brakowało. Nasz dom to miejsce jedyne i niepowtarzalne, dlatego też przy jego urządzaniu warto przeanalizować, co zapewni mu najlepszy poziom ochrony przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Jak zdobyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
fasada
Author: Schüco
Source: Schüco
Kupno własnego mieszkania to na pewno marzenie ogromnie dużej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety w wielu przypadkach jest wyjątkowo uciążliwe, w związku z tym tez pragniemy uczynić wszelkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę w rzeczy samej jest niezmiernie dużo, niemniej natomiast ostateczna decyzja po wielokroć zależy od naszych sposobności finansowych.

Nabyć mieszkanie czy wybudować dom?

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
wnętrze mieszkalne
Author: James Honeyball
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób stojących przed podjęciem decyzji o zakupieniu apartamentu ma problem z podjęciem decyzji czy kupić nowe mieszanie od dewelopera a może wybrać coś z rynku wtórnego? Jak jest więc rzeczywiście? Czy lepiej zakupić nowe mieszkanie od dewelopera? Wszystko zależy od Twoich zamierzeń na przyszłość i możliwości finansowych. Zakup mieszkania w znanym mieście np. Warszawa, dzielnica Wilanów to duży wydatek. Gdybyś wybrał kupno w trochę mniej znanej okolicy za te same pieniądze mógłbyś nabyć dom o wielkości kilkuset metrów a nie małe mieszkanie.

Wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
drzwi wejsciowe
Author: INVADO
Source: INVADO
Drzwi zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów budynku zaliczających się do jego zabezpieczeń. Nie każdego przykładowo stać na zastosowanie środków bezpieczeństwa w formie kamer czy systemu alarmowego. W takim przypadku wystarczyć muszą wysokiej jakości drzwi i okna. Dlatego przykładowo wynaleziono drzwi typowo antywłamaniowe. Wszystkie rodzaje zabezpieczeń, jakie zawierają, służą zapobieganiu dostania się do środka ludzi niepożądanych. W ostatnich latach dynamiczny rozwój technologii można obserwować także na przykładzie drzwi. Uzywane są nowoczesne rozwiązania dotyczące zamków, jak i nowoczesne materiały do wytwarzania skrzydeł drzwi. Zainteresowanie zabezpieczeniami jest w obecnych czasach niezwykle duże. Można to zauważyć chociażby na przykładzie częstotliwości wyszukiwania w Internecie haseł w rodzaju „tanie drzwi zewnętrzne”.

Z jakiego powodu odbiorcy prywatni, jak i właściciele przedsiębiorstw wolą zainwestować w zakup nowego lokalu niż w remontowanie starego

 • Posted on: 24 November 2022
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: www.morguefile.com
Dwudziestopięcioletnie osoby, które właśnie ukończyły naukę na studiach we Wrocławiu nie zawsze będą planowały rozstawać się z tym bajecznym miastem - potężna aglomeracja daje lepsze możliwości rozwoju w wyuczonym zawodzie niż małe miasteczko usytuowane na obszarze województwa dolnośląskiego. Największym problemem bywa oczywiście mieszkanie, a ściślej pieniądze na jego zakup.

Gdy poszukujemy lokum nad morzem na pewno naszą atencję przyciągną miasta takie jak Gdańsk czy Łeba

 • Posted on: 14 November 2022
 • By: addmean
deweloper
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie ludzie z o wiele większą pewnością zmieniają miejsca zamieszkania i odważnie podejmują decyzje o przeprowadzce w dalekie rejony. Przeprowadzanie się ludzi z miast do wsi i na odwrót jest obecne stale, jednak warto skierować również uwagę na przeprowadzki nawet z jednego końca Polski na drugi. Mało kto aktualnie ma pracę, której nie zdoła zmienić bądź jest ona aż tak zobowiązująca, dlatego decyzja o przeprowadzce już nie jest taka skomplikowana. Wielu ludzi szukazwłaszcza dobrego miejsca do życia i zakładania rodziny.

Zadbaj o stan swej wspólnoty mieszkaniowej, powierzając ją w opiekę kompetentnej jednostki

 • Posted on: 11 November 2022
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Nie ma żadnych wątpliwości, że należy zadbać o ład w swym domu, o zapewnienie sobie bezpiecznych warunków, jak również o to, aby wszystko działało, jak trzeba. W przypadku domków jednorodzinnych takimi kwestiami trudnią się właściciele. A jak sprawa wygląda z budynkami wielo-mieszkaniowymi?

Pages