Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkanie

Na które drobiazgi w czasie urządzania mieszkania trzeba koniecznie dzisiaj zwrócić uwagę?

 • Posted on: 8 August 2020
 • By: addmean
Grzejnik dekoracyjny
Author: Jaga
Source: Jaga
Urządzanie mieszkania jest bardzo poważnym wyzwaniem, ponieważ to właśnie od tego, na jakie wyposażenie zdecydują się właściciele, zależy ich wygoda. Z tego powodu, warto każdy zakup dobrze przeanalizować. Na jakie szczegóły należy przede wszystkim zwrócić uwagę?

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 30 July 2020
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do której stale przybywają kolejne osoby chcący zostać na zawsze, tak, więc rynek nieruchomości jest ciągle niezmiernie chłonny. We Wrocławiu stale otwierane są kolejne biura nieruchomości mające wiele ofert mieszkań pod wynajem lub kupna czy to z drugiej ręki czy prosto od dewelopera. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Niezwykle istotna sprawa – administrowanie nieruchomościami. Zadania rzeczywiście odpowiedzialne i pochłaniające sporo czasu

 • Posted on: 23 July 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Jak bardzo ważna jest kontrola i administrowanie pewnymi obiektami, wiedzą ci, którzy zajmowali się tym. Chociaż niektórym może wydawać się, że jak zarządzanie to władza, to przywileje, taka osoba się myli. Żeby zarządzać nieruchomościami potrzebna jest duża wiedza, wiele pracy i szeregu innych rzeczy. Tak naprawdę to cała masa formalności, które trzeba umieć załatwiać i o których trzeba pamiętać. Najlepsi zarządcy zarządzają kilkunastoma budynkami, co świadczy o ich świetnej obrotności i niezawodnej organizacji.

Stawiamy na dom w Gdańsku - ważne wskazówki

 • Posted on: 21 July 2020
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób marzy o tym by zamieszkać nad morzem. Dlatego szuka się mieszkań, które są na sprzedać. A ludzie zajmujący się nieruchomościami szukają kolejnych terenów pod nowe osiedla. Z tego powodu mieszkania Gdańsk deweloper ma w ofercie naprawdę sporo. Musimy jedynie porządnie się rozejrzeć i pamiętać o tym ile pieniędzy możemy wydać na zakup idealnych czterech kątów. Rzeczywistość jest taka, że mieszkanie w w większym mieście nie są tanie.

Jak sprawić, aby kuchnia była piękniejsza?

 • Posted on: 20 July 2020
 • By: addmean
meble kuchenne
Source: www.studio-adamo.pl
To całkowicie normalne, że chcielibyśmy, aby zamieszkiwane przez nas mieszkanie cechowało się pięknym wyglądem. Weźmy chociażby pod uwagę kuchnie.W końcu kuchnia to magiczne miejsce, które chyba dla większości osób kojarzy się ze dobrymi posiłkami. To w kuchni są przygotowywane posiłki - śniadanie, obiady, itp. A do tego ciągle bardzo wielu Polaków najczęściej jada właśnie w kuchni. Dobrze, to co w takim razie możemy zrobić, jeżeli chcemy, aby użytkowana przez nas kuchnia wyglądała bardzo ładnie?

Jakie zalety przynosi korzystanie z usług pracowni projektowej?

 • Posted on: 18 July 2020
 • By: addmean
projektowanie
Source: www.morguefile.com
Każdemu, kto pragnie odnowić swój dom, pojawia się w głowie idea, o skorzystaniu z usług projektanta, który szybko i skutecznie wprowadzi oczekiwane zmiany. Mimo, że sporo osób ma swoje własne preferencje i wizję wymarzonego domu, to często jest dosyć trudno wykonywać takie projekty samemu. Proces ten wymaga sporo wysiłku w samo projektowanie a także w organizację pracy remontowej.

Architekt wnętrz – czym się para i dlaczego powinieneś zastanowić się nad jego wynajmem, gdy aranżujesz dom?

 • Posted on: 18 July 2020
 • By: addmean
architekt
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy z nas wie, jak powinno wyglądać nasze mieszkanie. Zamykając oczy widzimy stylowy salon, wygodną kuchnię z potrzebnymi urządzeniami lub piękny pokój dziecięcy, w którym już niebawem zamieszka nasz szkrab. Jednak nie każdy ma właściwe umiejętności i potrafi dobierać barwy, materiały lub zagospodarować przestrzeń, aby wyglądała tak, jak chcieliśmy.

Czym są inteligentne domy oraz jakie różne wartości niosą za sobą takie instalacje?

 • Posted on: 16 July 2020
 • By: addmean
domy na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach inteligentne domy nie są już żadną nowością, bo od wielu lat cieszą się ogromną sławą zarówno na polskim jak także zagranicznym rynku. Niemało osób decyduje się obecnie na inteligentne instalacje, ponieważ daje to naprawdę wiele wyśmienitych ewentualności, nie mówiąc już o dużej wygodzie i także komforcie i praktyczności.

Drzwi erkado należy zobaczyć - produkt godny polecenia

 • Posted on: 11 July 2020
 • By: addmean
remont mieszkania
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Co oferują nam markety budowlane?Jest dużo przedmiotów, w które powinniśmy się zaopatrzyć gdy budujemy, albo wykańczamy dom, dlatego warto nawiedzić sklepy budowlane. Tam będzie ukazane wszystko co niezbędne, a my będziemy mieli szansę zadecydować, które z tych rzeczy powinny się naprawdę znaleźć u nas.

Niezbędne rzeczy, które będą użyteczne w czasie przeprowadzania generalnego remontu w domu.

 • Posted on: 8 July 2020
 • By: addmean
remont domu
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie najważniejsze rzeczy, które okażą się użyteczne podczas przeprowadzania większego remontu w mieszkaniu należałoby zakupić tuż na jakiś czas przed zaplanowanymi pracami remontowymi. Dzięki temu można będzie naprawdę wszystko zrobić sprawnie i w krótkim czasie cieszyć się rezultatami końcowymi.

Dlaczego w ostatnim czasie tak nadzwyczaj popularne stają się schody z drewna egzotycznego?

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
schody
Author: Yann Caradec
Source: http://www.flickr.com
Kiedy frapujemy się nad kupnem własnego lokum to na pewno już gdzieś z tyłu głowy mamy pomysły jak odpowiednio go umeblować, aby egzystowało nam się nie tylko nadzwyczaj użytecznie, ale również aby wszystko było poukładane i zaplanowane zgodnie z naszym upodobaniem i zgodnie z tym, co nam w największym stopniu Nie ma się czemu dziwić, ponieważ każdy chce posiadać wszelkie elementy tak dopasowane, aby jak w najwyższym stopniu odpowiadały jego wizji piękna i żeby zwyczajnie prawidłowo się czuł w pomieszczeniach, które każdego dnia będą wykorzystywane do przeróżnego rodzaju zadań.

Jak zdobyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 19 June 2020
 • By: addmean
fasada
Author: Schüco
Source: Schüco
Kupno własnego mieszkania to na pewno marzenie ogromnie wysokiej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety po wielokroć jest wyjątkowo uciążliwe, w następstwie tego tez pragniemy uczynić wszelkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę oczywiście jest bardzo wiele, niemniej jednakże ostateczna decyzja w szeregu przypadków zależy od naszych możliwości finansowych.

Zatroszcz się o ładne ogrodzenie swej posesji, by okazać się pewnym bezpieczeństwa oraz równocześnie ozdobić swoją własność

 • Posted on: 19 June 2020
 • By: addmean
ogrodzenia
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W sytuacji, gdy mieszka się w domu jednorodzinnym, trzeba pomyśleć o odgrodzeniu posesji oraz zbudowaniu ładnego płotu lub parkanu. To naprawdę ważna kwestia, bowiem za pomocą ogrodzenia możemy zagwarantować sobie większą intymność, jak także zabezpieczyć się przed wtargnięciem na teren ogrodu niepożądanych osób. Należy dbać o to, żeby ogrodzenie okazało się również estetyczne oraz udanie komponowało się z projektem budynku.

Czemu produkty dla naszych milusińskich powinniśmy kupować w sieci

 • Posted on: 11 June 2020
 • By: addmean
Pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
Kiedy decydujemy się na zwierzę w mieszkaniu powinniśmy pamiętać, że niezbędna nie będzie tylko karma dla zwierzęcia, ale również akcesoria dla zwierząt i to akcesoria przeróżne. Począwszy od zabawek a skończywszy na rzeczach do pielęgnacji sierści. Jeżeli będziemy mieli psa, to niezbędne będą m.in. szczotki dla psów.

Pages