Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkanie

Każdy dom winien kojarzyć się z ostoją, gdzie wszyscy domownicy czują się dobrze, a zwłaszcza bezpiecznie.

 • Posted on: 16 February 2020
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, jak wielki jest nasz dom, bez wątpienia jest on miejscem, łączącym ludzi chcących pracować, uczyć się i realizować swoje pasje w poczuciu bezpieczeństwa i stabilności. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za losy naszej rodziny, to winniśmy troszczyć się o to, aby każdego dnia niczego jej nie zabrakło. Nasz dom to miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego też przy jego wykończeniu warto przemyśleć, co zagwarantuje mu optymalny poziom zabezpieczenia przed niebezpieczeństwami z zewnątrz.

Drzwi erkado należy zobaczyć - produkt godny polecenia

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
remont mieszkania
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Na co powinniśmy zwracać uwagę w marketach budowlanych?Istnieje dużo produktów, w które musimy się zaopatrywać kiedy budujemy, albo urządzamy dom, dlatego warto odwiedzić sklepy budowlane. Tam będzie pokazane wszystko co niezbędne, a my będziemy mogli zadecydować, które z tych przedmiotów muszą się naprawdę znaleźć u nas.

Lokale mieszkalne na Podkarpaciu – nowe czy używane?

 • Posted on: 9 February 2020
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Bethesda Apts
Source: http://www.flickr.com
Kupując mieszkanie na Podkarpaciu można zdecydować się na rynek pierwotny lub wtórny. Jednakże często należy zapłacić trochę więcej, by uzyskać mieszkanie w dobrym standardzie. Należy również zauważyć, że współczesne osiedla są planowane w taki sposób, aby zapewnić jak największy komfort mieszkańcom.

Niezwykle istotna sprawa – administrowanie nieruchomościami. Zadania rzeczywiście odpowiedzialne i pochłaniające sporo czasu

 • Posted on: 31 January 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Jak ważna jest kontrola i zarządzanie pewnymi obiektami, wiedzą ci, którzy zajmowali się tym. Choć niektórym może się wydawać, że jak zarządzanie to władza, to przywileje, taki ktoś myli się. By zarządzać nieruchomościami niezbędna jest odpowiednia wiedza, wiele pracy i szeregu innych rzeczy. Tak naprawdę to dużo formalności, które trzeba umieć załatwiać i o których powinno się pamiętać. Najlepiej zorganizowani zarządcy mają po kilkanaście budynków, co świadczy o ich świetnej obrotności i dobrej organizacji.

Jakie zalety przynosi korzystanie z usług pracowni projektowej?

 • Posted on: 28 January 2020
 • By: addmean
projektowanie
Source: www.morguefile.com
Każdemu, kto pragnie odnowić swoje mieszkanie, pojawia się w głowie idea, o skorzystaniu z usług architekta, który szybko i efektywnie naniesie pożądane zmiany. Mimo, że sporo ludzi ma swoje własne upodobania oraz wizję wymarzonego mieszkania, to często jest dosyć trudno wykonywać takie projekty samemu. Proces ten wymaga sporo wysiłku w samo tworzenie projektu oraz w organizację prac remontowych.

Przyjemny chłodek w upalne dnie

 • Posted on: 22 January 2020
 • By: addmean
klimatyzator zewnętrzny
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
Klimatyzatory działają na podobnej zasadzie jak lodówka. Można stwierdzić, iż gdybyśmy zdołali zmieścić się do schładzarki, a pobyt w niej byłby przyjemnością, można by zrezygnować z kupowania klimatyzatora. Tymczasem w lodówce jest trochę mało miejsca, temperatura też nazbyt mała, w związku z tym przyjemny chłód w parne dnie zagwarantuje nam jedynie montaż klimatyzatora przenośnego w mieszkaniu czy w miejscu zatrudnienia.

Najnowsze inwestycje deweloperskie w mieście Tarnów

 • Posted on: 21 January 2020
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
W 2016 roku rodzimy rynek pierwotny rokuje atrakcyjnie, ponieważ powstało rzeczywiście sporo zmodernizowanych nieruchomości. W zasadzie, kwestia ta odwołuje się do każdego regionu w kraju. W związku z tym chociażby aktualne inwestycje deweloperów w Tarnowie są tak pozytywnie postrzegane.

Czym są inteligentne domy oraz jakie różne wartości niosą za sobą takie instalacje?

 • Posted on: 17 January 2020
 • By: addmean
domy na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie inteligentne domy nie są już żadną nowiną, albowiem od wielu lat cieszą się dużą renomą zarówno na polskim jak również zagranicznym rynku. Dużo osób decyduje się dzisiaj na inteligentne instalacje, ponieważ daje to naprawdę mnóstwo wybornych możliwości, nie mówiąc już o dużej wygodzie i także komforcie i praktyczności.

W jakiej cenie miasteczko Wilanów deweloperzy nam oferują?

 • Posted on: 7 January 2020
 • By: addmean
mieszkania deweloperskie warszawa
Author: Brisbane City Council
Source: http://www.flickr.com
Kiedy poszukujemy odpowiedniego miejsca do zamieszkania, to potrzeba zobaczyć, co ciekawego stolica posiada nam do zaoferowania. Tutaj teraz jest wiele interesujących propozycji, więc bez wątpienia potrzeba się im wszelkim przypatrzeć.


Czy zaznaczymy, że miasteczko Wilanów deweloperzy proponują?


Powinniśmy się odpowiednio namyślić, w jakim regionie pragniemy, mieszkać, tak by posiadać gwarancję, że dobrze będziemy się tam czuć.

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 6 January 2020
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do którego ciągle przybywają nowi ludzie chcący zostać na zawsze, tak, więc rynek nieruchomości jest ciągle niezmiernie chłonny. We Wrocławiu stale otwierane są kolejne biura nieruchomości pełne ofert domów, apartamentów, zwykłych mieszkań do wynajęcia lub na sprzedaż czy to z drugiej ręki czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Zadbaj o stan swej wspólnoty mieszkaniowej, powierzając ją w opiekę kompetentnej jednostki

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Nie ma najmniejszych wątpliwości, że należy zadbać o porządek w swoim domu, o zapewnienie sobie bezpiecznych warunków, jak również o to, by wszystko funkcjonowało, jak trzeba. W przypadku domków wolnostojących takimi kwestiami trudnią się gospodarze. A jak sprawa wygląda z budynkami wielo-mieszkaniowymi?

Kilkaset tysięcy nowych mieszkań - gdzie je znaleźć?

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Ocenia się, że w naszym kraju brakuje do najmniej kilkaset tysięcy mieszkań. Szczególnie na brak swojego lokum narzekają młodzi ludzie, jacy założyli już rodziny, a nadal mieszkają z ojcem i matką. Podstawową przyczyną takiej sytuacji stały się bardzo wysokie koszty zakupu, które niestety w Polsce nie będą miały odbicia w zarobkach.

Jak nabyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 31 December 2019
 • By: addmean
balkony
Author: Schöck
Source: Schöck
Kupno własnego mieszkania to bezsprzecznie marzenie niezmiernie obszernej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety w szeregu przypadków jest wyjątkowo uciążliwe, w następstwie tego tez pragniemy uczynić wszelakie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę jak najbardziej jest wybitnie wiele, niemniej wprawdzie ostateczna decyzja w szeregu przypadków zależy od naszych sposobności finansowych.

Kto nam ma możliwość wykonać remonty Łódź ma najlepszych ekspertów

 • Posted on: 23 December 2019
 • By: addmean
remont
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu należy wynająć specjalistów
Jeśli pragniemy przemalować nasz dom, położyć podłogi, albo zburzyć którąś ścianę, to warto się zastanowić, co nam się lepiej opłaci. Czy to, że będziemy to wykonywali sami, czy może najęcie ekspertów? W tym drugim przypadku będziemy musieli trochę wydać, lecz równocześnie będziemy mieli pewność, że wszystko będzie się działo szybko oraz idealnie.

Pages