Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkania

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
pracownicy z ukrainy
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską wstrząsnął globalny kryzys. Z innej, dzięki środkom z Unii Europejskiej, w naszym kraju powstaje mnóstwo wysokobudżetowych budów, które dają pracę tysiącom ludzi. Nasze członkostwo W Unii Europejskiej stało się ratunkiem dla różnych instytucji publicznych, które do tej pory nie mogły pozyskać środków na konieczne remonty. Dzięki różnorodnym projektom ratujemy od zniszczenia wspaniałe zabytki oraz centra kulturalne.

Jeśli poszukujesz wygodnego i pięknego mieszkania nad morzem trafnym rozwiązaniem są mieszkania Gdańsk deweloper

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
mieszkanie w Gdańsku
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach chyba każda osoba na całym globie pragnie posiadać swoje osobiste lokum czy też swój prywatny dom. Nie ma się czemu zdumiewać, ponieważ to naturalnie swoje osobiste cztery kąty są takim miejscem, w którym wolno wypocząć od pracy, nauki, po prostu monotonnej normalek i rzeczywistości.

Kiedy powinno się skorzystać ze skupu domu i na czym to polega?

 • Posted on: 11 December 2019
 • By: addmean
nieruchomość
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Skup nieruchomości jest aktualnie bardzo atrakcyjną usługą, multum firm specjalizuje się właśnie w skupowaniu posiadłości. Mogą to być nieruchomości różnorodnego rodzaju, takie jak na przykład domy albo mieszkania, często nawet te zadłużone. Mnóstwo przedsiębiorstw działających w tym zakresie znajdziemy między innymi na obszarze Szczecina.

Mieszkania w Gdańsku mają szansę się okazać ciekawą ofertą

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
Gdańsk
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu okazuje się być tak, że postanawiamy diametralnie przemienić swoje życie oraz zacząć wszystko od początku w nowym miejscu. Może się okazać, że świetnym regionem dla nas na rozpoczęcie lepszego życia będą miejscowości nad morzem, bo tam przecież co jakiś czas możemy spotkać się z czymś nowym.

Nowe lokale mieszkalne w stolicy województwa łódzkiego, które doskonale wpiszą się w aktualne kierunki inwestorskie

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
łódź
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
W przypadku najnowszych mieszkań na terenie Łodzi, jakie doskonale wpiszą się w bieżące kierunki inwestorskie klienci, którzy je nabywają są zadowoleni. Są świadomi albowiem, że dzięki zrobieniu takiej operacji handlowej otrzymają lokum funkcjonalne, w jakim spędzą długi czas i w ogóle nie będą musieli martwić się o jego poziom techniczny. Deweloperzy, którzy sprzedają nieruchomości na terenie Łodzi perfekcyjnie wiedzą, w jaki sposób muszą one się prezentować i czym się charakteryzować, by konsumenci byli zainteresowani nabyciem.

Na jakich warunkach mdm Warszawa ma możliwość nam zaoferować?

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
kontrola
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzi taki moment, kiedy ludzie coraz częściej rozmyślą o tym, że warto się usamodzielnić oraz zamieszkać oddzielnie z rodzicami. Czasami jednakże może się okazać, że wielką kłodą okazują się być fundusze, przez to właśnie tak istotne jest to, aby sprawdzić, na jaką pomoc można tu liczyć.


Czy wiemy, co chce nam zaproponować mdm Warszawa?


Czasem potrzebna okazuje się być mała pomoc, żeby ktoś mógł spełnić swoje marzenia o własnym zamieszkaniu, przez to pojawia się znacznie więcej programów, które mają tego rodzaju rzeczy ułatwiać.

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do której stale przybywają nowi ludzie mające zamiar zostać na stałe, dlatego też rynek związany z nieruchomościami jest ciągle bardzo chłonny. We stolicy województwa dolnoślaskiego stale otwierane są kolejne biura nieruchomości mające wiele ofert mieszkań pod wynajem lub na sprzedaż czy to z drugiej ręki czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się ogromną popularnością.

Może czas na remont?

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
Remont budynku
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Czas remontów wiosną, rozkwita niczym liście na drzewach. Wiele osób odkłada naprawy, zmianę wystroju wnętrza w domu oraz pełne remonty mieszkania lub domu właśnie na czas, kiedy będzie ciepło. Wtedy wszystko robi się wygodniej i łatwiej, ponieważ można mieć nadzieję, że ewentualne malowane rzeczy będą szybciej wysychały i tym samym remont nie zajmie kilku tygodni.

Mieszkania we Wrocławiu – co przede wszystkim trzeba mieć współcześnie na uwadze decydując się na ich zakup lub wynajem?

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
Dekoracja wnętrz
Author: Pat Strosahl
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to duże miasto, które się cały czas rozrasta, ponieważ tendencja do przenoszenia się ze wsi do miast jest obecnie naprawdę widoczna. Większe metropolie gwarantują bowiem interesujące stanowiska pracy, szansę edukacyjne lub dużo rozrywek, których z reguły są spragnieni młodzi ludzie. Nie można się z tego względu dziwić, że zainteresowanie kupieniem bądź wynajęciem mieszkania Wrocław jest bardzo duże. Co w pierwszej kolejności należy mieć na uwadze poszukując najbardziej satysfakcjonującego lokalu? Jakie zagadnienia mają znaczenie priorytetowe?

Mieszkanie we Wrocławiu mamy szansę wyszukać w niskiej cenie

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
Osiedle Zielone Śródmieście, Wrocław
Author: WPBM "Mój Dom" S.A.
Source: http://www.mojdom.com.pl
Są takie miasta, do których ludzie ochoczo się przenoszą, ponieważ posiadają gwarancję, że łatwiej odnajdą tam pracę, a niejednokrotnie samo miasto też bardzo im się podoba. Jeśli do tego dołączy jeszcze dosyć niski koszt nabycia mieszkania, to mamy szansę być przekonani, że dane miasto co chwilę będzie przyciągało kolejne jednostki.

Jak wygląda poszukiwanie apartamentu u nas?

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
kompleks apartamentów
Author: Artem Svetlov
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle dopracowana oferta deweloperska, co jest obecnie dawana do dyspozycji przez naszą firmę, spełnia najważniejsze potrzeby oraz wymogi nawet szczególnie potrzebujących klientów. To właśnie idealne dopasowanie propozycji powoduje prędkie odnalezienie niezbędnych ofert, natomiast cena apartamentów jest wyjątkowo zrównoważona. Najlepszym wyborem okazuje się zwrócenie się ze swoimi kryteriami do naszego specjalisty, który w niedługim czasie dopasuje odpowiednią opcję, z której bezsprzecznie będziemy zadowoleni.

Jak stworzyć dom ze snów?

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
pustaki i pianka
Author: Porotherm
Source: Porotherm
Aby zbudować mieszkanie marzeń, potrzeba najpierw te pragnienia wizualizować w projekcie. Najważniejsze aspekty sztywno umieścić na planie domu, takie jak na przykład umieszczenie pomieszczeń, metraż całego domu i poszczególnych pomieszczeń, a także usytuowanie najbardziej istotnych elementów domu, czyli ścian działowych, kominów wentylacyjnych, sieci przyłączy.

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Najbliższy rok szykuje duże zmiany w krajowej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska prawdopodobnie nie wpłyną pozytywnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?

Pages