Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkania

Mieszkania dewelopreskie legnica cieszą się dużym zainteresowaniem

 • Posted on: 9 August 2022
 • By: addmean
Legnica
Author: János Korom Dr.
Source: http://www.flickr.com
Im dokładniej dom będzie dopasowany do tego, w jakim zawsze marzyliśmy mieszkać, tym znaczniejsza będzie szansa na to, że będziemy się czuli w tym miejscu szczęśliwi. Dlatego powinniśmy przyjrzeć się przeróżnym miejscom oraz ofertom na miejsce mieszkania, tak żeby mieć gwarancję, że wszędzie będziemy mieli blisko, że okolica będzie wprost miła oraz jednocześnie że same domy także będą przedstawiały założony przez nas standard.

Jeśli pragniesz kupić mieszkanie w mieście, które położone jest pośród malowniczych wzniesień i lasów – musisz przeczytać ten materiał!

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
Przedpokój
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Ludzie mają różne wymagania co do miejsca, w którym mieszkają.
Jedni preferują duże miasta, drudzy chcą mieszkać w niedużych
miasteczkach. Są pośród nas i tacy, którzy zmierzają do tego, by żyć na wsi, czyli z dala od jakichkolwiek ośrodków miejskich.

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Rok 2012 szykuje istotne zmiany w krajowej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S i ustawa deweloperska racze nie wpłyną korzystnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Jakie mieszkania czy domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?

Jak efektownie zaprojektować własne ogrody?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Dekoracja mieszkania na sprzedaż
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Jest okazja bez trudu spostrzec, iż obecnie bardzo ludzie kierują atencję na to, jaki mają styl bycia. A odnosi się to do wielu rzeczy. Objawia się to w tym, co poszczególne osoby jedzą, co zakładają na siebie, czy w aktywności fizycznej. W największym stopniu natomiast jest to dostrzegalne, gdy chodzi o urządzanie wnętrz w domu. W takim wypadku pomysłowość ludzi naprawdę pozostaje bogata. W przeszłości nie zwracano aż tak dużej uwagi na fakt tego, jak mieszkanie się prezentuje.

Na jakich warunkach mdm Warszawa ma możliwość nam zaoferować?

 • Posted on: 22 July 2022
 • By: addmean
kontrola
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Przychodzi taki czas, kiedy ludzie coraz częściej rozmyślą o tym, że warto się usamodzielnić oraz mieszkać osobno z opiekunami. Czasem jednak ma szansę się okazać, że dużą kłodą okazują się być pieniądze, przez to właśnie tak ważne jest to, żeby sprawdzić, na jaką pomoc możemy tu liczyć.


Mdm Warszawa to niesamowicie ciekawa oferta


Czasami konieczna będzie mała pomoc, aby ktoś miał szansę spełnić swoje sny o samodzielnym mieszkaniu, przez to pojawia się coraz więcej programów, które mają tego typu sprawy usprawniać.

Czy warto budować własny dom

 • Posted on: 2 July 2022
 • By: addmean
zaprawa
Author: iLoveButter
Source: http://www.flickr.com/photos/jdickert/965335119/
Budowa domu – podjęcie decyzji o jej rozpoczęciu z reguły nie jest niestety proste. Nierzadko zanim ostatecznie podejmiemy taką decyzję, przeżywamy sporo rozterek i mamy wiele dylematów. Przeanalizujmy się, czy na pewno jest ona stosownym pomysłem, czy nie lepiej jest zadowolić się po prostu, tak jak w przypadku większość ludzi, mieszkaniem w bloku. Czy warto podejmować takie ryzyko? Przecież dom budujemy zazwyczaj na kredyt. Mało kto z nas ma na tyle sporo oszczędności, żeby móc sobie pozwolić na taką krok od ręki. Dlatego jeśli naprawdę nam na tym zależy, to jedynym rozsądnym wyjściem jest kredyt z banku. Jednakże to wiąże się niestety właśnie z ryzykiem.

Poszukujesz lokalu w mieście? Oto najciekawsze oferty

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
wrocław, rynek, kamienice
Author: Wilhelm Rosenkranz
Source: http://www.flickr.com
W obecnych realiach, większość młodych osób, posiadających zdolność kredytową, porywa się na zakup swojego własnego mieszkania. Dzięki temu większe miejscowości, takie jak Wrocław, nieustannie się rozbudowują. Nic w tym dziwnego, gdyż każdego roku pełno studentów przyjeżdża tutaj na uniwersytety i przeważnie po ich skończeniu, zostaje już w mieście. Jesteś zainteresowany nabyciem swojego lokum? Przede wszystkim musisz zdecydować się, jakiego rodzaju nieruchomości cię interesują.

Dlaczego warto poznać podstawowe reguły aranżacji wnętrz, w jaki sposób zwiększyć optycznie małe pomieszczenie

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
aranżacja wnętrz
Author: JDH Rosewater
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto będzie się zabierał za wykończenie swojego mieszkania czy domu, w pewnym sensie zostaje architektem wnętrz. Co prawda jedynie swoich, lecz nie zmienia to faktu, że skomponowanie wszystkiego tak, aby przynajmniej właścicielowi mogło się podobać, wymaga sporego zaangażowania i pracy. Część osób stawia na praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, zupełnie nie zajmując się wyglądem, inne z kolei mają na uwadze na każdy, najmniejszy nawet szczegół.

Branża inwestycji budowlanych w naszym kraju

 • Posted on: 3 June 2022
 • By: addmean
deweloper
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Obecnie w Polsce sprzedawanych jest coraz więcej mieszkań. Porą roku, w której notuje się najwyższą sprzedaż mieszkań jest lato. Większość z tego typu inwestycji dokonuje się na obszarze dużych aglomeracji miejskich lub też na ich obrzeżach.

Motoryczne urządzenie, jakie dostarczy ulgę w czasie gorących dni

 • Posted on: 2 June 2022
 • By: addmean
klimatyzator
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
Za względnie niewielkie pieniądze jest możliwość kupować motoryczne urządzenie, które dostarczy ulgę w trakcie najbardziej gorących dni, ale także takie które ekspresowo nagrzeje pomieszczenie podczas zimnych poranków.
Klimatyzator przenośny powinien być sprzętem kompaktowym i niedużym, które w miarę łatwo można przemieszczać do różnych pomieszczeń. Nie każdy jednakże pasuje do każdego pomieszczenia. Znacząca jest wytrzymałość urządzenia, którą należy przystosować do pojemności pokoju.

Mieszkania z rynku pierwotnego, oddane do użytkowania w przyszłym roku, jakie dobrze będzie zakupić już w 2016 roku.

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
odbiór mieszkania
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Rozplanowane na następny rok projekty deweloperskie pokazują, że oddanych do użytku będzie dużo mieszkań nowoczesnych, jakim faktycznie dobrze jest się przyglądać bliżej, podczas gdy chce się odnaleźć coś pod swoje upodobania i przy tym w atrakcyjnej cenie.

Deweloperzy Wrocław mają dla nas wiele interesujących nieruchomości

 • Posted on: 20 May 2022
 • By: addmean
budynki
Author: Hans Kreul
Source: http://www.flickr.com
Deweloperzy powiedzą czego nam trzeba

Kiedy chodzi o lokale, to przeważnie szukamy mieszkań, lecz prawda jest taka, że wymagamy także odpowiednich miejsc, aby mieć szansę zakładać tam swoje firmy. Czasem pragniemy, by okazały się być to oddzielne budynki, czasami idzie tylko o pewną powierzchnię oddzieloną pod blokiem. Wszystko zależy od tego, jak duża jest nasza działalność i jak wiele przestrzeni okazuje się być nam niezbędne.

Malowanie domu wydaje się być stosunkowo proste, ale trzeba osłonić wszelkie domowe meble i urządzenia

 • Posted on: 19 May 2022
 • By: addmean
dekoracja
Author: Bruk-Bet®.
Source: Bruk-Bet®.
Remont mieszkania z reguły nigdy nie kojarzy się przyjemnie. Fakt, pragniemy odświeżyć wygląd swojego mieszkania, ale przerażają nas brud, bałagan oraz koszty.

Plusy mieszkania w dużym mieście

 • Posted on: 19 May 2022
 • By: addmean
warszawa
Source: flickr.com
Jeśli zdecydujemy się na kupno mieszkania w większej miejscowości możemy liczyć na wiele wygów, jakich nie zaznamy decydując się na mieszkanie w małej miejscowości. Większa miejscowość oferuje nam wiele atrakcji. Jeśli mieszkamy w mieście na pewno możemy liczyć na wiele rozrywek, z których możemy korzystać bez konieczności jechania kilkudziesięciu kilometrów w jedną stronę.

Pages