Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkania

Jeśli pragniesz kupić mieszkanie w mieście, które położone jest pośród malowniczych wzniesień i lasów – musisz przeczytać ten materiał!

 • Posted on: 6 March 2021
 • By: addmean
Przedpokój
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Ludzie mają rozmaite oczekiwania względem miejsca, w którym żyją.
Jedni preferują duże miasta, drudzy chcą mieszkać w niedużych
miasteczkach. Są pośród nas i tacy, którzy dążą do tego, by żyć na wsi, a więc z daleka od jakichkolwiek ośrodków miejskich.

Co jest ukryte w wiekowych murach

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
kamienica
Author: enn-here
Source: http://www.flickr.com
Przedwojenne kamienice są szczególną okrasą miasteczek i są zazwyczaj w centralnej lokalizacji przyciągając coraz większą liczbę osób, które potrzebują domu.


Bytowanie w starej czynszówce ma swoje walory, ale też mankamenty.


Nie ulega wątpliwości, że kamienica, to zwykle bardzo przestrzenne pokoje, korytarze, i dodatkowe schowki.

Nowoczesne parterowe domy są niezwykle powszechne i tanie w użytkowaniu

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
domy parterowe nowoczesne
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com
Mały uroczy domek przeważnie jest znacznie milszym miejscem do zamieszkiwania niż wielka rezydencja. Naturalnie znacznie łatwiej będzie go postawić oraz jest o wiele tańszy w użytkowaniu.

Branża inwestycji budowlanych w naszym kraju

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
deweloper
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie w Polsce sprzedaje się coraz więcej mieszkań. Porą roku, w której zauważa się największą sprzedaż mieszkań jest lato. Znaczną większość tych inwestycji dokonuje się w obrębie dużych aglomeracji lub też na ich obrzeżach.

Okienka na obszarze Świdnicy - czyli, okienka na zamówienie, nie jedynie w kolorze bielutkim!

 • Posted on: 19 February 2021
 • By: addmean
fachowcy
Author: Optiflame
Chcesz wymienić okna wewnątrz sypialni, czy też innym pokoju - nie ważne czy domu, czy mieszkania? Mieszkasz, lub chodzi o dom na terenie napomkniętego wewnątrz temacie miasteczka o nazwie Świdnica? Jeśli tak, to doskonale się składa! W naszym pisanym dzisiaj artykule opowiemy o tym, jakie okienka można pozyskać na obszarze owego miasta, a także czym się one wyszczególniają!

Mieszkanie w mieście na szóstkę z plusem, czyli parę uwag o idealnym M2 albo M3

 • Posted on: 16 February 2021
 • By: addmean
mieszkania
Source: pixabay.com
Dom jest symbolem bezpieczeństwa, pozytywnych emocji, rodziny i wreszcie oazą spokoju. Jednak we współczesnych czasach, kiedy na myśli mamy dom, to zazwyczaj to pojęcie rozumiemy o wiele bardziej przyziemnie. Najwięcej trudności ze znalezieniem odpowiedniego lokalu mają bodajże młode małżeństwa. Nie zawsze mogą mieszkać z teściami, a i nie każda, wprawdzie niedoświadczona, lecz i samodzielna, pani domu zgodzi się na wskazane rozwiązanie. Dlatego trzydziestolatkowie pragnęliby mieć oddzielne mieszkanie, zatem sprawdźmy, które lokum zapewne spełniłoby ich całkiem spore wymagania.

Nowoczesne zaprojektowanie ogrodów zarówno dla firm jak i klientów prywatnych w Warszawie

 • Posted on: 16 February 2021
 • By: addmean
projekty ogrodów warszawa
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com/photos/uncle-leo/3179606968/
Własny skrawek zieleni to coś co marzy się niejednej osobie uwikłanej w codzienną zabieganą rzeczywistość. Życie w wielkim mieście typu Warszawa, powoduje jednak, że wyśniony ogród nierzadko pozostaje jedynie mało wyraźnym widokiem na horyzoncie.

Jeśli poszukujesz wygodnego i pięknego mieszkania nad morzem trafnym rozwiązaniem są mieszkania Gdańsk deweloper

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
mieszkanie w Gdańsku
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie chyba każda osoba na całym globie chciałby posiadać swoje osobiste mieszkanie lub swój własny dom. Nie ma się czemu dziwić, gdyż to właśnie swoje własne cztery kąty są takim miejscem, gdzie wolno odpocząć od pracy, nauki, po prostu szarej zwyczajności i rzeczywistości.

Gdzie odnajdziemy kogoś kto robi roboty rozbiórkowe?

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
rozbiórka
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Nie wszystko przydaje się do użytku. Korzystamy z różnych budowli posiadając pewność, że będą one w tak dobrym stanie, że nic się nie przydarzy i wyjdziemy z nich bez żadnego szwanku. Okazują się być jednakże takie budowle, które zostały zaniedbane, nie zostały w nich wykonywane remonty, a to wszystko doprowadziło do tego, że są one w tak złym stanie, że wejście do nich jest surowo wzbronione.

Pasujące drzwi zakupione we Wrocławiu

 • Posted on: 5 February 2021
 • By: addmean
drzwi wrocław
Author: Henrik Mayor
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcielibyśmy coś kupić to powinniśmy na początek ogółem sprawdzić dostępny asortyment z konkretnego działu. Prawda jest taka, że w obecnych czasach posiadamy tak ogromny wybór wszytskiego, że można się w tym pogubić, przez, co trzeba też brać pod uwagę to, że pierwsza z rzeczy, która będzie nam się podobała wcale nie musi być dobrym wyborem.

Nowe lokale mieszkalne w stolicy województwa łódzkiego, które doskonale wpiszą się w aktualne kierunki inwestorskie

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
łódź
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
W przypadku nowych lokali mieszkalnych na terenie Łodzi, jakie wspaniale wpiszą się w bieżące tendencje deweloperskie ludzie, którzy je kupują są usatysfakcjonowani. Wiedzą albowiem, iż dzięki przeprowadzeniu tej operacji handlowej otrzymają mieszkanie funkcjonalne, w jakim przeżyją wiele lat a także w ogóle nie będą mieli powodów przejmować się o jego poziom techniczny. Deweloperzy, którzy będą sprzedawać mieszkania na terenie Łodzi świetnie orientują się, w jaki sposób muszą one się prezentować i czym się charakteryzować, aby ludzie byli zainteresowani kupieniem.

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
pracownicy z ukrainy
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską wstrząsnął światowy kryzys. Z drugiej, dzięki środkom z Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie rozpoczyna się dużo drogich budów, które dają zarobek tysiącom rodaków. Nasze członkostwo W Unii Europejskiej stało się kołem ratunkowym dla przeróżnych ośrodków publicznych, które do tej pory nie były w stanie zdobyć środków na niezbędne remonty. Dzięki różnorakim programom ratujemy od zniszczenia wspaniałe zabytki oraz centra kultury.

Firmy oferujące kompleksowe zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu

 • Posted on: 20 December 2020
 • By: addmean
budynki mieszkalne, nieruchomości
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadanie mieszkania jest bardzo dużym dobrem. Rynek nieruchomości jest bardzo dobrze rozwinięty i w większości miast przez cały czas budowane są nowe inwestycje, jakie stale są wykupywane.

Zarządzanie nieruchomościami

 • Posted on: 18 December 2020
 • By: addmean
zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Jeśli posiadasz stare mieszkanie do wynajęcia, zdecydowanie powinieneś co najmniej pomyśleć o skorzystaniu z usług firm trudniących się zarządzaniem nieruchomościami. Nie da się ukryć, że możliwość skorzystania z takiej opcji jest dla mnóstwa osób wielce interesująca. Między innymi powierzenie zarządzania lokalem w ręce osób, które się na tym znają, paradoksalnie pozwala zmaksymalizować dochody z wynajmu. Zatrudniona firma spowoduje, że Twoje mieszkanie będzie wyglądało jak nowe – częstokroć wystarczy jedynie gruntowne sprzątanie oraz zakupienie kilku interesujących akcesoriów aby uzyskać naprawdę interesujący efekt.

Deska na ogrzewanie podłogowe musi okazać się odpowiednio robiona

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
podłoga
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Co ma się odnaleźć na naszej podłodze? Kiedy trudnimy się wykańczaniem domu, to musimy się rzetelnie namyślić nie tylko nad tym, jak powinny się prezentować nasze ściany, lecz również nad tym, co ma się odnaleźć na posadzce. Tylko dobrze dopasowane produkty mogą nam dać gwarancję, że przez lata nie będzie się z tym robiło nic niedobrego, a podłoga okaże się być odporna na starcie się, przez co zawsze będzie się przedstawiała elegancko.

Pages