Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkania

Rynek mieszkaniowy w Warszawie coraz to bardziej się rozrasta - interesujące oferty

 • Posted on: 8 August 2020
 • By: addmean
blok w warszawie
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie posiadanie mieszkania jest bardzo dużym dobrem i wpływa na nasze życie. To, czy zdołamy założyć rodzinę i prowadzić stabilne funkcjonowanie w znaczącej mierze jest zależne od tego, gdzie mieszkamy. Mając bazę, którą jest nieruchomość początek jest o wiele prostszy. Poszukiwanie mieszkania może wydawać się trudnym zadaniem przede wszystkim, jeżeli nie mamy sprecyzowanych wymagań.

Jak wygląda poszukiwanie apartamentu u nas?

 • Posted on: 8 August 2020
 • By: addmean
kompleks apartamentów
Author: Artem Svetlov
Source: http://www.flickr.com
Szczególnie dostosowana oferta deweloperska, co jest obecnie oferowana przez naszą firmę, spełnia najistotniejsze potrzeby oraz oczekiwania nawet szczególnie potrzebujących klientów. To właśnie perfekcyjne dopasowanie propozycji powoduje niezwłoczne odnalezienie niezbędnych ofert, a cena apartamentów jest wyjątkowo zrównoważona. Odpowiednim wyborem okazuje się zwrócenie się ze swoimi kryteriami do naszego profesjonalisty, który w niedługim czasie dopasuje odpowiednią opcję, z której bezsprzecznie będziemy zadowoleni.

Klimatyzacja – czy wskazane jest się dzisiaj decydować na jej zamontowanie oraz jaki klimatyzator należy kupić?

 • Posted on: 4 August 2020
 • By: addmean
Author: LARS
Polskie lato bywa coraz bardziej gorące. Jest to związane przede wszystkim z postępującym efektem cieplarnianym. Najczęściej lekiem na kłopotliwe temperatury jest unikanie słońca i picie odpowiedniej ilości wody. W sklepach, biurach czy lokalach usługowych z kolei standardem jest już klimatyzacja.

Przeprowadzka do Warszawy

 • Posted on: 31 July 2020
 • By: addmean
Warszawa
Source: www.morguefile.com
Pomimo wysokich cen stolica polski nadal jest miejscem docelowym wyjazdów młodych Polaków. Stolica nadal mocno odstaje na tle innych miast naszego kraju (ma się rozumieć, w pozytywnym tego słowa znaczeniu!) pod względem zarobków i możliwości rozwoju osobistego. Siedziby światowych korporacji daje bardzo wiele miejsc stałej pracy, dla ludzi nie tylko z branży informatycznej, jak również i dla tych z wykształceniem mniej technicznym - np. Księgowych czy ekonomistów.

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 30 July 2020
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do której stale przybywają kolejne osoby chcący zostać na zawsze, tak, więc rynek nieruchomości jest ciągle niezmiernie chłonny. We Wrocławiu stale otwierane są kolejne biura nieruchomości mające wiele ofert mieszkań pod wynajem lub kupna czy to z drugiej ręki czy prosto od dewelopera. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Jak znaleźć odpowiednią farbę do kamienia dekoracyjnego? Kilka wskazówek.

 • Posted on: 26 July 2020
 • By: addmean
portal budowlany
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/kabina_akcent_plus_1_duze.jpg
Aktualnie mnóstwo ludzi, kiedy słyszy o malowaniu kamienia dekoracyjnego , wymierza sobie pytanie w jakim celu to robić. Jest to coraz chętniej napotykana forma dekoracyjna w nowoczesnym budownictwie , zaś jego pielęgnacja oraz odnawianie jest wyjątkowo ważkie.

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 25 July 2020
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Rok 2012 przyniesie poważne zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć pozytywnie na polepszenie stanu rynku nieruchomości. Które mieszkania czy domy na sprzedaż będą cieszyły się popularnością kupujących w nadchodzących miesiącach?

Jak stworzyć dom ze snów?

 • Posted on: 18 July 2020
 • By: addmean
pustaki i pianka
Author: Porotherm
Source: Porotherm
Aby stworzyć mieszkanie ze swoim marzeń, trzeba na początek te marzenia wizualizować w projekcie. Najistotniejsze aspekty sztywno przedstawić na rysunku domu, takie jak przykładowo umieszczenie pomieszczeń, wielkość domu w ogóle oraz konkretnych pomieszczeń, a także umiejscowienie newralgicznych części budynku, czyli ścian działowych, kominów wentylacyjnych, okien we wszystkich pokojach.

Najciekawsze oferty nieruchomości do wynajęcia na terenie miasta Legnica

 • Posted on: 18 July 2020
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: zenjazzygeek
Source: http://www.flickr.com
Zakup czy najmowanie mieszkania to dziś oryginalne wyzwanie zarazem dla rodzin, jak a, także dla studentów. Nie jest bowiem prosto znaleźć coś dla siebie na tak wielkim rynku. Developerzy jak mogą starają się jednak zachęcać do inwestycji w przeróżne mieszkania – jedne wspaniałe, najrozmaitsze mniej. Jak jednak nie pogubić się w ich nawale ofert jak również które mieszkania wybierać?

Wynajem swojego mieszkania - można wybrać się na profesjonalną firmę zarządzającą nieruchomościami

 • Posted on: 25 June 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Kiedy posiadasz puste mieszkanie, bezwzględnie warto przeznaczyć je na wynajem. Jest to genialny sposób na dorobienie sobie do zwykłej pensji. Aby nie musieć widywać się z najemcami, trzeba skorzystać z oferty firmy, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami.

Jak projektować rustykalny dom?

 • Posted on: 22 June 2020
 • By: addmean
sprzęt budowlany
Author: E-lotari.pl
Source: E-lotari.pl
Obecnie niezmiernie wiele biur i pracowni projektowych ma w własnej ofercie projekty mieszkań drewnianych, mieszkań z bali czy pozostałych nawiązujących własnym wygląd do budownictwa ludowego. Często projekty gotowe uwzględniają w swych ramach pomysły konstrukcyjne spójne ze stylem rustykalnym.

Malowanie domu wydaje się być stosunkowo proste, ale trzeba osłonić wszelkie domowe meble i urządzenia

 • Posted on: 3 June 2020
 • By: addmean
dekoracja
Author: Bruk-Bet®.
Source: Bruk-Bet®.
Remont mieszkania z reguły nigdy nie kojarzy się miło. Fakt, pragniemy odświeżyć wystrój swego mieszkania, ale przerażają nas brud, harmider i koszty.

Wynajem całego mieszkania - korzyści i wady

 • Posted on: 29 May 2020
 • By: addmean
mieszkania do wynajęcia
Source: flickr.com
Kiedy masz własne mieszkanie, które możesz zacząć wynajmować, możesz mówić o naprawdę ogromnym szczęściu. Teraz rynek nieruchomości jest tak drogi, że osoby, które mają wolne mieszkania, mogą zarobić na tym naprawdę mnóstwo kasy. Z drugiej jednakże strony wynajem mieszkania wiąże się z wieloma problemami – na początek warto podkreślić, że kontakty z potencjalnymi lokatorami nie zawsze należą do wielce ciekawych. Poza tym konieczne jest bycie praktycznie na każde wezwanie wynajmujących oraz regularne sprawdzanie swojego mieszkania oraz jego stanu.

Pages