Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkania

Propozycje dla osób zainteresowanych profesjonalnym wywiezieniem gruzu

 • Posted on: 28 December 2022
 • By: addmean
gruz w kontenerze na odpady
Source: pixabay
Osoby, jakie przebudowują własne mieszkanie lub zajmują się większym remontem nieruchomości często zmagają się z koniecznością usunięcia gruzu. W dzisiejszych czasach wiele profesjonalnych firm trudni się usługami z tego zakresu, dopasowując swoją działalność do najważniejszych preferencji konsumenta. Z ich wsparciem można naprawdę w szybkim czasie pozbyć się gruzu, zgodnie z obowiązującymi przepisami z tego zakresu.

Malowanie domu wydaje się być stosunkowo proste, ale trzeba osłonić wszelkie domowe meble i urządzenia

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
dekoracja
Author: Bruk-Bet®.
Source: Bruk-Bet®.
Remont mieszkania zazwyczaj nigdy nie kojarzy się przyjemnie. Prawda, chcemy odnowić wygląd własnego domu, ale przerażają nas kurz, bałagan oraz wydatki.

Plusy mieszkania w dużym mieście

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
warszawa
Source: flickr.com
Kupując mieszkanie w mieście mamy możliwość liczyć na wiele udogodnień, których nie zaznamy decydując się na mieszkanie w małej miejscowości. Większa miejscowość oferuje nam sporo atrakcji. Jeśli mieszkamy w mieście na pewno możemy liczyć na wiele rozrywek, z których możemy korzystać nie musząc za każdym razem przebywać długiej drogi w jednym kierunku.

Pasujące drzwi zakupione we Wrocławiu

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
drzwi wrocław
Author: Henrik Mayor
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy coś zakupić to musimy na początek ogólnie zapoznać się z dostępnym asortymentem z konkretnego działu. Prawda jest taka, że w tych czasach posiadamy tak ogromny wybór wszytskiego, że można się w tym pogubić, przez, co należy również wziąć pod uwagę to, że pierwsza rzecz, która nam się spodoba raczej nie musi być najlepsza.

Najlepsze mieszkania we Wrocławiu? Przekonaj się, gdzie je znajdziesz

 • Posted on: 18 December 2022
 • By: addmean
mieszkania
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Przeprowadzka może odnosić się do każdego z nas. Niektórzy są zobligowani do zmiany miejsca zamieszkania z racji problemów rodzinnych, inni jadą na studia setki kilometrów od domu i potrzebują dla siebie lokum, jeszcze inni zaś jeżdżą po Polsce w poszukiwaniu bardziej opłacalnej pracy. Bez względu na powód, każdorazowo niezbędne jest wyszukanie dla siebie kąta, zanim zaczniemy nowy etap. Jeżeli kierunkiem, w jaki się wybierasz jest Wrocław, zobacz, gdzie oczekują na ciebie rewelacyjne mieszkania, a łatwiej będzie ci podjąć stosowną decyzję.

Nadchodzi chłodniejszy okres, już niedługo będzie działać ogrzewanie, zatem to odpowiednia pora, by pomyśleć o podzielnikach ciepła

 • Posted on: 15 December 2022
 • By: addmean
kabina prysznicowa
Author: Cesana
Source: Cesana
Kiedy na zewnątrz robi się chłodniej, w mieszkaniach uruchamia się ogrzewanie, żeby cieszyć ciepłem oraz miłą atmosferą. W przypadku domków wolno stojących każdy gospodarz samodzielnie musi myśleć nad sposobem ogrzania lokalu i o wydatkach z tym powiązanych.

Na co zwracać przede wszystkim uwagę przy wyborze swojego mieszkania? Zawsze musisz dokładnie wszystko sprawdzać przed kupnem

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
Osiedle
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
O swoim mieszkaniu niewątpliwie marzy niejeden człowiek. Jeśli zebrałeś już odpowiednią kwotę pieniędzy albo zdecydowałeś się na zaciągnięcie kredytu w banku, wtedy powinieneś rozpocząć rozglądać się za jakimś fajnym mieszkaniem, w które mógłbyś włożyć swoje pieniądze, a później spędzić w nim następne lata swego życia.

O nowinkach z wrocławskiego rynku mieszkaniowego, czyli kilka słów o tym, jak wygoda, jak również funkcjonalność nowych mieszkań przyciągają konsumentów

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
mieszkania pod klucz wrocław
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Szeroko zakrojone inwestycje w budownictwie, na przykład budowa nowoczesnych bloków albo nawet ogromnych osiedli, świadczą o dynamicznym wzroście gospodarczym. Istotne jest również to, że inwestorzy w żadnym razie nie stawiają jedynie na ilość, bowiem wznoszone obiekty spełniają oczekiwania konsumentów, a mieszkania z łatwością znajdują nowych właścicieli.

Niezbędne przy wykańczaniu mieszkania

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
wykończone mieszkanie
Source: flickr.com
Kiedy urządzamy dopiero, co wybudowany domlub zrobiliśmy duży remont naszego mieszkania dobrze wiemy, że będziemy musieli bardzo dużo rzeczy pokupować. Na szczęście w każdym mieście jest wiele sklepów, gdzie da się kupić wszystko, co niezbędne. Będzie trzeba wybrać się na spacer po sklepach żeby poznajdować to, co jest nam naprawdę potrzebne i oczywiście to, co nam się naprawdę podoba. Często bardzo dobrym wyborem są umywalki roca. Dlaczego? Otóż firma Roca to doświadczenie, które perfekcyjnie scala wysoką jakość z nowoczesnymi trendami, a przy okazji nie gubi się w zbytkach formy.

Deska na ogrzewanie podłogowe musi okazać się odpowiednio robiona

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
podłoga
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Właściwy wybór deski będzie bardzo ważny Gdy zajmujemy się aranżacją domu, to musimy się rzetelnie namyślić nie tylko nad tym, jak mają się prezentować nasze ściany, lecz również nad tym, co musi się pojawić na podłodze. Jedynie dobrze dopasowane przedmioty mogą nam zaoferować gwarancję, że przez lata nie będzie się z tym robiło nic złego, a nawierzchnia okaże się być wytrzymała na starcie się, dzięki czemu zawsze będzie się przedstawiała gustownie.

Zakup mieszkania - miejsce jako znacząca kwestia przy jego wyborze

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
mieszkania na sprzedaż wrocław
Author: http://pixabay.com/
Source: http://pixabay.com/
Dzięki programom rządowym, coraz więcej młodych ludzi decyduje się na kupno własnego lokum. Własny dom, do którego stale można wrócić, i w którym zawsze jest bezpiecznie to jedna z głównych pragnień człowieka

Klimatyzacja – czy wskazane jest się dzisiaj decydować na jej zamontowanie oraz jaki klimatyzator należy kupić?

 • Posted on: 23 November 2022
 • By: addmean
Author: LARS
Polskie lato bywa coraz bardziej gorące. Jest to skorelowane przede wszystkim z postępującym efektem cieplarnianym. Przeważnie remedium na uciążliwe temperatury jest unikanie słońca i picie dużej ilości wody. W sklepach, biurach czy lokalach usługowych z kolei standardem jest już klimatyzacja.

Potrzebne przy remontowaniu i przy budowaniu domu

 • Posted on: 19 November 2022
 • By: addmean
gładź
Author: ALPOL GIPS Sp. z o.o.
Source: ALPOL GIPS Sp. z o.o.
Kiedy mowa o budowaniu domów czy mowa o remontowaniu mieszkań, to każdy dobrze wie, że jest to wymagające czasu zajęcie. Nic nie można robić na skróty. Oczywiście są rozwiązania, które możemy wykorzystać i dają one szybsze rezultaty, ale jedynie w określonych warunkach. W wielu wypadkach trzeba wybierać cementowe opcje, których położenie i oczekiwanie na wyschnięcie jest niesamowicie długi. Ale istnieją również gładzie gipsowe, które okazują się świetną opcją w mieszkaniach.

Firmy oferujące kompleksowe zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu

 • Posted on: 11 November 2022
 • By: addmean
budynki mieszkalne, nieruchomości
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadanie mieszkania jest niesłychanie dużym dobrem. Rynek mieszkaniowy jest nadzwyczaj dobrze rozwinięty i w znacznej części miejscowości permanentnie tworzą się nowe inwestycje, jakie stale są wykupywane.

Pages