Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkania

Mieszkania we Wrocławiu – co przede wszystkim trzeba mieć współcześnie na uwadze decydując się na ich zakup lub wynajem?

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
Dekoracja wnętrz
Author: Pat Strosahl
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to wielkie miasto, które się szybko rozrasta, jako że tendencja do przenoszenia się ze wsi do miast jest dzisiaj bardzo widoczna. Większe aglomeracje zapewniają bowiem ciekawe stanowiska pracy, szansę edukacyjne bądź wiele rozrywek, których przeważnie są spragnieni młodzi ludzie. Nie można się więc dziwić, że zainteresowanie kupieniem czy wynajęciem mieszkania Wrocław jest bardzo duże. Co w pierwszej kolejności należy mieć na uwadze szukając najbardziej satysfakcjonującego lokalu? Jakie zagadnienia mają znaczenie podstawowe?

Mieszkanie we Wrocławiu mamy szansę wyszukać w niskiej cenie

 • Posted on: 14 February 2020
 • By: addmean
Osiedle Zielone Śródmieście, Wrocław
Author: WPBM "Mój Dom" S.A.
Source: http://www.mojdom.com.pl
Są takie miasta, do których ludzie ochoczo się przenoszą, ponieważ mają świadomość, że łatwiej odnajdą tam pracę, a niejednokrotnie także miasto także bardzo im się podoba. Kiedy do tego dołączy jeszcze dosyć niewielki koszt zakupienia domu, to możemy być pewni, że konkretne miasto co chwilę będzie przyciągało kolejne osoby.

Klimatyzacja – czy wskazane jest się dzisiaj decydować na jej zamontowanie oraz jaki klimatyzator należy kupić?

 • Posted on: 9 February 2020
 • By: addmean
Author: LARS
Polskie lato bywa coraz bardziej upalne. Jest to powiązane głównie z postępującym efektem cieplarnianym. Przeważnie lekiem na uciążliwe temperatury jest unikanie słońca i picie odpowiedniej ilości wody. W sklepach, biurach czy lokalach usługowych natomiast standardem jest już klimatyzacja.

Malowanie domu wydaje się być stosunkowo proste, ale trzeba osłonić wszelkie domowe meble i urządzenia

 • Posted on: 11 January 2020
 • By: addmean
dekoracja
Author: Bruk-Bet®.
Source: Bruk-Bet®.
Remont domu zazwyczaj nigdy nie kojarzy się przyjemnie. Owszem, pragniemy odnowić wystrój swojego mieszkania, ale odstraszają nas kurz, harmider i wydatki.

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
pracownicy z ukrainy
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską potrząsnął światowy kryzys. Z drugiej, dzięki funduszom Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie powstaje mnóstwo wysokobudżetowych inwestycji, które zapewniają pracę tysiącom robotników. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej stało się ratunkiem dla różnych ośrodków publicznych, które do tej pory nie mogły się doprosić funduszy na niezbędne remonty. Dzięki różnorodnym programom ratujemy od upadku zabytkowe budowle oraz centra kultury.

W jaki sposób przygotować się do zakupu pierwszego mieszkania?

 • Posted on: 7 January 2020
 • By: addmean
sypialnia
Author: Pracownia Anny Koszeli
Source: Pracownia Anny Koszeli
Posiadanie własnego mieszkania jest naszą oczywistą potrzebą, jaka musi zostać koniecznie spełniona. Dzięki temu możemy przyzwolić sobie na pewnego typu stabilizację w życiu, która jest naszą niezbędnością. Niemniej jednak jego pozyskanie jest wyzwaniem niezmiernie ciężkim.
Tags: 

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 6 January 2020
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do którego ciągle przybywają nowi ludzie chcący zostać na zawsze, tak, więc rynek nieruchomości jest ciągle niezmiernie chłonny. We Wrocławiu stale otwierane są kolejne biura nieruchomości pełne ofert domów, apartamentów, zwykłych mieszkań do wynajęcia lub na sprzedaż czy to z drugiej ręki czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Jak zamożni ludzie poszukują mieszkań dla siebie i swojej rodziny

 • Posted on: 31 December 2019
 • By: addmean
Wnętrze kuchni
Author: vicki moore
Source: http://www.flickr.com
Ludzie bogaci, należący do elit, mogą prowadzić życie opływające w luksusy. A samo bogactwo wyraża się w przedmiotach, a nawet w drobiazgach (srebrny zegarek, perłowa biżuteria), które posiada dana pani. Wyznacznikiem ponadprzeciętnych dochodów bywają także dobrej marki pojazdy i najwyższej jakości sprzęt komunikacyjny, np. telefon komórkowy najnowszej generacji.

Jeśli poszukujesz wygodnego i pięknego mieszkania nad morzem trafnym rozwiązaniem są mieszkania Gdańsk deweloper

 • Posted on: 27 December 2019
 • By: addmean
mieszkanie w Gdańsku
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę chyba każda osoba na całym świecie chciałby mieć swoje własne lokum lub swój osobisty dom. Nie ma się czemu dziwić, gdyż to właśnie swoje osobiste cztery ściany są takim miejscem, w którym wolno wypocząć od pracy, nauki, po prostu nudnej codzienności i rzeczywistości.

W stolicy znajdziemy wiele możliwości

 • Posted on: 23 December 2019
 • By: addmean
nowe mieszkania na pradze
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
W każdym mieście są takie rejony, które cieszą się wielkim powodzeniem i zaciekawieniem, jak i także są takie, na które ludzie zdecydują się już w ostateczności. Na szczęście tych świetnych dzielnic jest na pewno dużo i stolica nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Kiedy tylko właściwie się porozglądamy, to może się okazać, iż i my wyszukamy tam właściwe miejsce dla siebie, takie które od razu sprawi, że poczujemy się tak jak w domu.

Jest w Polsce kilka metropolii, które w ostatnim czasie niezwykle szybko się rozwijają i przyciągają rzesze zdolnych

 • Posted on: 20 December 2019
 • By: addmean
schody do salonu
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
Młodzi ludzie po ukończeniu uniwersytetów często szukają zatrudnienia, które zagwarantowałoby im spokojny byt. Zazwyczaj chcą wtedy też nabyć mieszkanie i planują powiększenie rodziny.


Gdy mamy przykładowo dwadzieścia sześć lat i dyplom w kieszeni zaczynamy myśleć co dalej.

Kiedy powinno się skorzystać ze skupu domu i na czym to polega?

 • Posted on: 11 December 2019
 • By: addmean
nieruchomość
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Skup nieruchomości jest aktualnie bardzo atrakcyjną usługą, multum firm specjalizuje się właśnie w skupowaniu posiadłości. Mogą to być nieruchomości różnorodnego rodzaju, takie jak na przykład domy albo mieszkania, często nawet te zadłużone. Mnóstwo przedsiębiorstw działających w tym zakresie znajdziemy między innymi na obszarze Szczecina.

Pages