Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkania

Przemysł budowy mieszkań w Rzeszowie- jak będzie funkcjonować w tym roku?

 • Posted on: 16 September 2021
 • By: addmean
Mieszkanie na sprzedaż
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Od stycznia tego roku zwiększyła się minimalna wartość udziału własnego dla ludzi korzystających z zobowiązań hipotecznych. Pomyślne stopy procentowe i stateczne koszty mieszkań sprawiają że zaciekawienie kupnem mieszkań (Rzeszów) zupełnie nie maleje. Wartości mieszkań w Polsce trzymają się na podobnym pułapie już od kilku miesięcy.

W stolicy znajdziemy wiele możliwości

 • Posted on: 11 September 2021
 • By: addmean
nowe mieszkania na pradze
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
W każdym mieście są takie dzielnice, które cieszą się sporym zainteresowaniem i zaciekawieniem, jak oraz też są takie, na które kupcy decydują się już w ostateczności. Na szczęście tych wspaniałych dzielnic jest rzeczywiście wiele oraz stolica nie jest tu żadnym wyjątkiem. Kiedy tylko dobrze się rozejrzymy, to może się okazać, że oraz my odnajdziemy tam odpowiednie miejsce dla siebie, takie które od razu sprawi, że poczujemy się tak jak w domu.

Firmy oferujące kompleksowe zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu

 • Posted on: 10 September 2021
 • By: addmean
budynki mieszkalne, nieruchomości
Author: John Benson
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie posiadanie nieruchomości jest nadzwyczaj dużym dobrem. Rynek mieszkaniowy jest bardzo dobrze rozwinięty i w większości miast permanentnie tworzą się nowe inwestycje, jakie na bieżąco są wykupywane.

Na co zwracać przede wszystkim uwagę przy wyborze swojego mieszkania? Zawsze musisz dokładnie wszystko sprawdzać przed kupnem

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
Osiedle
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
O własnym mieszkaniu niewątpliwie marzy niejeden z nas. Jeśli zebrałeś już odpowiednią sumę pieniędzy albo zdecydowałeś się na zaciągnięcie pożyczki w banku, wówczas powinieneś rozpocząć rozglądać się za jakimś ciekawym mieszkaniem, w które mógłbyś zainwestować swoje pieniądze, a później spędzić w nim następne lata swego życia.

Gdzie najlepiej nabyć mieszkanie dla całej rodziny?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Kraków, Wawel
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
W obecnych czasach bardzo wiele osób myśli nad tym, gdzie osiąść i zostać na stałe. Kwestia ta dotyczy w dużej mierze młodych ludzi, na przykład tych dopiero po studiach, którzy myślą nad tym, czy wyjechać z miasta, gdzie mieszkali na czas studiów.

Okienka na obszarze Świdnicy - czyli, okienka na zamówienie, nie jedynie w kolorze bielutkim!

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
fachowcy
Author: Optiflame
Chcesz wymienić okna w sypialni, czy innym pokoik - nie istotne czy też domku, czy mieszkanka? Pomieszkujesz, albo chodzi o domek na terenie napomkniętego w temacie miasteczka o nazwie Świdnica? Jeżeli tak, to idealnie się składa! Wewnątrz naszym dzisiejszym artykule po opowiadamy o tym, jakie okienka istnieje możliwość pozyskać na terenie wspomnianego miasta, a także czym się one charakteryzują!

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
wyburzenia - slider
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony naszą gospodarką potrząsnął globalny kryzys. Z drugiej, dzięki funduszom Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie rozpoczyna się wiele wysokobudżetowych inwestycji, które zapewniają zarobek tysiącom ludzi. Polskie członkostwo W Unii Europejskiej stało się ratunkiem dla różnych ośrodków publicznych, które jak dotąd nie mogły zdobyć funduszy na niezbędne remonty. Dzięki różnorakim projektom ratuje się od upadku wspaniałe zabytki oraz centra kultury.

Z jakiego względu decydujemy się na wybór danego piętra w blokach? Jakie mamy plusy i minusy różnego typu opcji?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
ciśnienie
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Kupując mieszkanie, zastanowić musimy się nad różnymi kwestiami. Między innymi nad tym, na którym piętrze będziemy mieszkać. Jakie są plusy i minusy takich wyborów?

Gdzie znajdziemy nowe mieszkania w Gdańsku

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
mieszkanie w Gdańsku
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
Zobaczmy jak prezentują się nowe mieszkania w Gdańsku

W większości przypadków jest tak, że jeżeli ktoś zdecyduje się na zakup swojego mieszkania, to chce, by okazało się ono nowe, aby wszystko co się tutaj znajdzie, musiał zrobić od początku. Dlatego jeśli dowiadujemy się, że w okolicy budują się kolejne domy, to nawet nie zastanawiamy się nad zakupem jakiegoś innego, z rynku wtórnego.

Poszukujesz lokalu w mieście? Oto najciekawsze oferty

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
wrocław, rynek, kamienice
Author: Wilhelm Rosenkranz
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, mnóstwo młodych osób, mających zdolność kredytową, porywa się na zakup swojego własnego mieszkania. Dzięki temu uniwersyteckie miejscowości, takie jak Wrocław, cały czas się rozbudowują. Nic w tym zaskakującego, gdyż każdego roku wieku studentów przyjeżdża tutaj na uniwersytety i zazwyczaj po ich skończeniu, pozostaje już w mieście. Jesteś zainteresowany nabyciem własnego lokum? Przede wszystkim musisz zdecydować się, jakiego rodzaju nieruchomości cię interesują.

Studia a życie w wielkim ośrodku miejskim. Studia a późniejsze zawodowe perspektywy

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Osiedle Cztery Pory Roku
Author: Grupa Archicom
Source: Grupa Archicom
Tak to już jest, że jak pragniemy mieć fajną pracę, to potrzeba jest wiele składowych do spełnienia tego pragnienia. Zaczynając od wyboru najlepszych studiów, po konkretną aktywność na studiach, kończąc na mieszkaniu w wielkim mieście, w którym odnajdziemy więcej interesujących ofert pracy. Choć przepis na dobrą pracę wydaje się łatwy to jednocześnie zastanawia fakt, dlaczego tak niewiele osób może przyznać otwarcie, iż są zadowoleni z pracy, którą wykonują. Wychodzi prawdopodobnie na to, że od deklaracji i pewnego planu jeszcze daleko droga do realizacji.

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 24 August 2021
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do którego ciągle przybywają kolejne ludzie chcący osiedlić się na stałe, dlatego też rynek związany z nieruchomościami jest ciągle niezmiernie chłonny. We stolicy województwa dolnoślaskiego stale otwierane są nowe biura nieruchomości mające wiele ofert domów, apartamentów, zwykłych mieszkań pod wynajem lub kupna czy to na rynku wtórnym czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Deska na ogrzewanie podłogowe musi okazać się odpowiednio robiona

 • Posted on: 23 August 2021
 • By: addmean
podłoga
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Co powinno się znaleźć na naszej posadzce? Jeśli trudnimy się aranżacją mieszkania, to musimy się dokładnie zastanowić nie tylko nad tym, jak powinny się zaprezentować nasze ściany, lecz też nad tym, co ma się znaleźć na posadzce. Jedynie odpowiednio dopasowane przedmioty mają możliwość nam podarować gwarancję, że przez lata nie będzie się z tym działo nic złego, a nawierzchnia okaże się być odporna na starcie się, przez co wciąż będzie się przedstawiała elegancko.

Pages