Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

mieszkania

Mieszkania we Wrocławiu – co przede wszystkim trzeba mieć współcześnie na uwadze decydując się na ich zakup lub wynajem?

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
Dekoracja wnętrz
Author: Pat Strosahl
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to duże miasto, które się cały czas rozrasta, ponieważ tendencja do przenoszenia się ze wsi do miast jest obecnie naprawdę widoczna. Większe metropolie gwarantują bowiem interesujące stanowiska pracy, szansę edukacyjne lub dużo rozrywek, których z reguły są spragnieni młodzi ludzie. Nie można się z tego względu dziwić, że zainteresowanie kupieniem bądź wynajęciem mieszkania Wrocław jest bardzo duże. Co w pierwszej kolejności należy mieć na uwadze poszukując najbardziej satysfakcjonującego lokalu? Jakie zagadnienia mają znaczenie priorytetowe?

Mieszkanie we Wrocławiu mamy szansę wyszukać w niskiej cenie

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
Osiedle Zielone Śródmieście, Wrocław
Author: WPBM "Mój Dom" S.A.
Source: http://www.mojdom.com.pl
Są takie miasta, do których ludzie ochoczo się przenoszą, ponieważ posiadają gwarancję, że łatwiej odnajdą tam pracę, a niejednokrotnie samo miasto też bardzo im się podoba. Jeśli do tego dołączy jeszcze dosyć niski koszt nabycia mieszkania, to mamy szansę być przekonani, że dane miasto co chwilę będzie przyciągało kolejne jednostki.

Jak wygląda poszukiwanie apartamentu u nas?

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
kompleks apartamentów
Author: Artem Svetlov
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle dopracowana oferta deweloperska, co jest obecnie dawana do dyspozycji przez naszą firmę, spełnia najważniejsze potrzeby oraz wymogi nawet szczególnie potrzebujących klientów. To właśnie idealne dopasowanie propozycji powoduje prędkie odnalezienie niezbędnych ofert, natomiast cena apartamentów jest wyjątkowo zrównoważona. Najlepszym wyborem okazuje się zwrócenie się ze swoimi kryteriami do naszego specjalisty, który w niedługim czasie dopasuje odpowiednią opcję, z której bezsprzecznie będziemy zadowoleni.

Jak stworzyć dom ze snów?

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
pustaki i pianka
Author: Porotherm
Source: Porotherm
Aby zbudować mieszkanie marzeń, potrzeba najpierw te pragnienia wizualizować w projekcie. Najważniejsze aspekty sztywno umieścić na planie domu, takie jak na przykład umieszczenie pomieszczeń, metraż całego domu i poszczególnych pomieszczeń, a także usytuowanie najbardziej istotnych elementów domu, czyli ścian działowych, kominów wentylacyjnych, sieci przyłączy.

Mieszkania w Gdańsku mają szansę się okazać ciekawą ofertą

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
Gdańsk
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Czasami jest tak, że decydujemy się diametralnie odmienić własne życie i rozpocząć wszystko od początku w nowym miejscu. Może się okazać, że idealnym rejonem dla nas na zaczęcie lepszego życia będą miejscowości nad morzem, ponieważ tam przecież co chwilę możemy zetknąć się z czymś nowym.

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
pracownicy z ukrainy
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony naszą gospodarką wstrząsnął globalny kryzys. Z drugiej, dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie powstaje wiele wysokobudżetowych inwestycji, które gwarantują zarobek tysiącom rodaków. Polskie członkostwo we Wspólnocie Europejskiej stało się kołem ratunkowym dla wielu instytucji publicznych, które do tej pory nie były w stanie zdobyć funduszy na konieczne remonty. Dzięki różnorakim projektom ratujemy od upadku zabytkowe budowle i centra kulturalne.

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Najbliższy rok szykuje duże zmiany w krajowej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska prawdopodobnie nie wpłyną pozytywnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?

Jak znaleźć odpowiednią farbę do kamienia dekoracyjnego? Kilka wskazówek.

 • Posted on: 13 October 2019
 • By: addmean
portal budowlany
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/kabina_akcent_plus_1_duze.jpg
Obecnie sporo ludzi, gdy mówi o odnawianiu kamienia dekoracyjnego , wymierza sobie pytanie w jakim celu to robić. Jest to co chwila częściej spotykana forma dekoracyjna w nowoczesnym budownictwie , natomiast jego pielęgnacja jak i modernizowanie jest wyjątkowo znaczące.

Najciekawsze oferty nieruchomości do wynajęcia na terenie miasta Legnica

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
Mieszkanie
Author: zenjazzygeek
Source: http://www.flickr.com
Zakup lub najęcie mieszkania to aktualnie niesamowite wyzwanie zarazem dla rodzin, jak oraz dla studentów. Nie jest bowiem łatwo wyszukać coś dla siebie na tak sporym rynku. Developerzy jak mogą starają się jednak zachęcać do inwestycji w różne mieszkania – jedne cudowne, inne mniej. W jaki sposób jednak nie zgubić się w ich nadmiarze ofert i jakie mieszkania wybierać?

Jeśli poszukujesz wygodnego i pięknego mieszkania nad morzem trafnym rozwiązaniem są mieszkania Gdańsk deweloper

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
mieszkanie w Gdańsku
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie chyba każda osoba na całym globie chce mieć swoje osobiste mieszkanie lub swój osobisty dom. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ to właśnie swoje prywatne cztery ściany są takim miejscem, w którym można odpocząć od pracy, nauki, po prostu szarej zwyczajności i rzeczywistości.

Może czas na remont?

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
Remont budynku
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Czas remontów wiosną, rozkwita niczym liście na drzewach. Wiele osób odkłada naprawy, zmianę wystroju wnętrza w domu oraz pełne remonty mieszkania lub domu właśnie na czas, kiedy będzie ciepło. Wtedy wszystko robi się wygodniej i łatwiej, ponieważ można mieć nadzieję, że ewentualne malowane rzeczy będą szybciej wysychały i tym samym remont nie zajmie kilku tygodni.

Przeprowadzka do Warszawy

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
Warszawa
Source: www.morguefile.com
Mimo wygórowanych cen Warszawa nadal jest celem wyjazdów Polaków po studiach. Stolica wciąż mocno wyróżnia się na tle pozostałych miast naszego kraju (oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu!) pod kątem pracy i możliwości rozwoju zawodowego. Umiejscowienie tam światowych korporacji daje bardzo wiele miejsc stałej pracy, dla pracowników nie tylko z branży IT, a także i dla tych z wykształceniem mniej technicznym - np. Księgowych czy ekonomistów.

Wynajem całego mieszkania - korzyści i wady

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
mieszkania do wynajęcia
Source: flickr.com
Kiedy posiadasz swoje mieszkanie, które możesz rozpocząć wynajmować, możesz mówić o naprawdę gigantycznym farcie. Obecnie rynek nieruchomości jest tak nietani, że osoby, które mają puste mieszkania, mogą zarobić na wynajmie naprawdę wiele pieniędzy. Z drugiej jednak strony wynajmowanie mieszkania wiąże się z licznymi kłopotami – na początek warto powiedzieć, że spotkania z potencjalnymi najemcami nie zawsze należą do bardzo radosnych. Poza tym konieczne jest bycie praktycznie na każde wezwanie najemców oraz regularne doglądanie wynajmowanego mieszkania oraz jego stanu.

Pages