Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

miejsca

Czym jest palnik? Gdzie wykorzystuje się takie urządzenie w sposób powszechny?

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
palniki
Author: Thomas Kohler
Source: http://www.flickr.com
Niektóre urządzenia pomimo takiej samej nazwy mogą mieć zastosowanie w bardzo odmiennych sytuacjach. Przykład to palnik. Występują najróżniejsze rodzaje tych urządzeń pomocnych w sporej ilości miejsc.

Mieszkanie w małym domu wiąże się z licznymi pozytywami

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
kształt
Author: Schüco
Source: Schüco
Istnieją ludzie, którzy lubią małe domy. Nie chcą posiadać wielkiej kilkupiętrowej willi, gdyż o wiele przyjemniej poczują się w niewielkiemu uroczym domku. Poza tym mniejszy dom to dużo więcej przestrzeni na działce.


Jeżeli interesuje nas projekt domu parterowego, to znakomitym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do sieci.

Jakiego rodzaju kwestie należy brać pod uwagę, kiedy chodzi o odpowiedni projekt toalety publicznej? O czym trzeba pamiętać?

 • Posted on: 14 November 2019
 • By: addmean
Pokój
Author: Carissa Rogers
Source: http://www.flickr.com
Sporo miejsc w przestrzeni publicznej powinno zostać zaprojektowanych nie jedynie z myślą o wygodnym użyciu, funkcjonalności, ale również z myślą o przestrzeganiu zasad higieny. Przecież w tego typu miejscach, jak toalety w miastach korzysta sporo ludzi.

Parapety kamienne wspaniałym elementem w naszym mieszkaniu.

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
szkło ornamentowe
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Górnictwo to stary zawód, jaki wiąże się z wieloma obrzędami, niemniej od wieków jedna rzecz pozostaje w przypadku kopalń i pracy w nich niezmienna. Wydobywanie surowców w odwiertach głębokich na kilkaset metrów to ogromne ryzyko i również niebezpieczeństwo.

Jeżeli interesuje nas kawalerka Poznań może nam taką zaoferować

 • Posted on: 23 October 2019
 • By: addmean
budynek gospodarczy
Author: ripkas
Source: http://www.flickr.com
Gdy nie poszukujemy dużego lokum, z dużą ilością pokoi, to należy się namyślić, czy będzie nam odpowiadała kawalerka. Ma szansę się wówczas okazać, że będziemy płacić za nią znacznie mniej, a będzie się ona świetnie przedstawiała

Dlaczego najlepiej zamieszkać w stolicy Dolnego Śląska? Jakie plusy ma to miasto? Co warto wiedzieć w tym temacie?

 • Posted on: 8 August 2019
 • By: addmean
kleje
Author: Kitmondo Marketplace
Source: http://www.flickr.com
Są w Polsce miejsca, w których faktycznie dobrze się żyje, dla mieszkańców jest dobry klimat, a o emigrowaniu nikt nawet nie myśli, ponieważ wszystko co jest wymagane jest w zasięgu ręki. Takim miastem jest z pewnością Wrocław.

We Wrocławiu można żyć wygodnie i dogodnie, więc nie wahaj się szukać lokum właśnie tu

 • Posted on: 26 July 2019
 • By: addmean
mieszkania krzyki wrocław
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Każdy potrzebuje dobrego miejsca do życia, wybiera się je niesamowicie starannie, analizując przeróżne czynniki. W momencie nabywania mieszkania kluczowe bywa to, żeby wybrane miejsce charakteryzowało się wartościowym rynkiem pracy, okazywało się przyjazne i proponowało wszystkie udogodnienia oraz najważniejsze obiekty. Takim miastem bez wątpienia jest Wrocław. Stolica województwa dolnośląskiego cieszy się wśród kupujących mieszkania wielkim powodzeniem.

Naturalna oczyszczania ścieków pomału zadomawia się w rodzimych gospodarstwach i przedsiębiorstwach – dowiedz się jak działa

 • Posted on: 22 July 2019
 • By: addmean
osadnik gnilny
Author: Toshiyuki IMAI
Source: http://www.flickr.com
Ścieki są naprawdę znaczącym zagrożeniem dla środowiska naturalnego, szczególnie że wraz z nimi z mieszkań i firm niejednokrotnie wypływają pozostałości po detergentach albo pozostałych środkach chemicznych. W wypadku kanalizacji nie stanowi to problemów, lecz w przypadku gospodarstw i budynków zlokalizowanych na terenach wiejskich, gdzie rzeczonej kanalizacji nierzadko brakuje, jest to sporym utrapieniem.

Zamów altankę do swojego ogródka, to sposób na wspaniały wypoczynek w przyjemnym otoczeniu, bez względu na warunki atmosferyczne.

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
portret - mieszkanie
Author: Grzesiek
Source: http://www.flickr.com
Szczęśliwcy, którzy przy swoich domach posiadają również ogródki, chętnie spędzają w nich czas, odpoczywając, wykonując prace ogrodnicze, jak również radując się otaczającą zielenią.

Interesuje Cię kominek w domu? Postaw na obudowę z cegły, a będzie on prezentował się fantastycznie!

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
ogrodzenia
Source: pixabay.com
W czasie aranżowania swojego domu na bank będziesz miał multum spraw do przemyślenia. Jedną z takich rzeczy będzie na przykład kominek, który do niedawna był prawdziwym szlagierem, tak że każdy człowiek chciał mieć go w swoim budynku.


Obecnie zdecydowanie więcej ludzi rozważa tą sprawę, ponieważ nie są pewni tego czy będzie im się chciało rozpalać w kominku, bo nie jest to tak łatwe jak na początku mogłoby się wydawać.

Aranżujemy mieszkanie

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
bliskapraga
Mieszkanie na własność to pragnienie wielu młodych par w naszym kraju. Niestety, wysokie ceny i problemy z dostaniem pożyczki powodują, że jest to bardzo często nieosiągalne. Dlatego, gdy już uśmiechnie się do nas szczęście i staniemy się gospodarzami swoich mieszkań, chcemy, by nasz dom był modnie urządzony. Inwestujemy w jego wystrój wiele czasu i sił. Przeglądamy setki magazynów wnętrzarskich w poszukiwaniu natchnienia. A gdy nam już nie starcza rozwiązań, korzystamy z usług profesjonalisty. Wszystko po to, abyśmy się czuli w naszym domu najlepiej.
Tags: 

Klimatyzator przenośny to ciekawa propozycja

 • Posted on: 11 May 2019
 • By: addmean
komfortowa sypialnia
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Nie będzie miało znaczenia, czy na dworze jest upał czy mróz, my ciągle w pomieszczeniach mamy szansę posiadać stałą temperaturę, która nie będzie się zmieniała, jeśli jedynie taki program wybierzemy. To wszystko mają szansę nam zaoferować klimatyzatory, na których mamy możliwość ustawić po prostu określoną temperaturę, przez to właśnie należy w nie zainwestować.


Świetnie spisują się klimatyzatory montaż ich nie jest trudny


Jeżeli rozpoczyna nas denerwować to, że w naszych pomieszczeniach co jakiś czas zmienia się panująca temperatura, to koniecznie musimy znaleźć na to odpowiednie rozwiązanie.

Pages