Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

miasto

Każdy mieszkaniec Bielska-Białej zapewne kocha to miasto oraz okalające je góry

 • Posted on: 13 December 2022
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
Ludzie, którzy chociaż raz byli w Bielsku-Białej jednakowo deklarują, że jest to fantastyczne miasto, w którym można się żyć.


Region Beskidu Śląskiego oraz Małego są bardzo atrakcyjne.

Najnowsze technologie sprawiają, że branża budowlana oferuje wiele unikatowych oraz praktycznych rozwiązań

 • Posted on: 8 December 2022
 • By: addmean
prace
Budownictwo wciąż się rozwija oraz korzysta z najnowszych technologii, żeby stworzyć jak najlepsze budynki przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Dużo rozwiązań powoduje, iż koszty znacznie spadają, a obiekt jest o wiele bardziej użyteczny.


Niezmiernie ważnym elementem każdego budynku jest dach.

Co w ostatnich czasach jest coraz bardziej popularne w odniesieniu do lokowania oszczędności?

 • Posted on: 12 October 2022
 • By: addmean
dom - powiększenie
Author: Agência Brasília
Source: http://www.flickr.com
ludzie jeszcze chętniej nabywają mieszkania nie po to, aby w nich żyć, lecz po to, żeby korzystnie ulokować swoje oszczędności. Można w ten sposób otrzymać wiele więcej niż na trzymaniu swych pieniędzy na depozytach bankowych albo inwestowaniu w różne fundusze.


Żeby dobrze zarabiać na wynajmowanym mieszkaniu warto je kupić w jak najlepszym miejscu.

Wynająć czy kupi?

 • Posted on: 15 September 2022
 • By: addmean
dom
Author: Wolf System
Source: Wolf System
Z pewnością każdy zauważa jak szeroko rozwinięty jest rynek developerski i jak w dalszym ciągu się rozrasta. W miastach zaczyna w szybkim tempie brakować miejsca na kolejne, nowe projekty. Wszędzie osiedla domków bliźniaczych, blokowiska, odgrodzone wille w dokładnie pilnowanej strefie.

Obsługa ogrodnicza terenów zielonych – jakie usługi mają w ofercie firmy ogrodnicze, by zadbać o twój ogród?

 • Posted on: 24 August 2022
 • By: addmean
Ogród
Author: Ulbrecht Hopper
Source: http://www.flickr.com
Zieleń naokoło zakładu czy domu to znakomity pomysł, jeśli chcemy codziennie mieć pozytywny nastrój. Przebywanie w plenerze w środku miasto nie jest możliwe, więc dobrze jest choć zagospodarować teren oraz zatroszczyć się o ładny trawnik, a także posadzenie roślin, by cieszyć się chociaż taką zielenią. Jednakże samo zagospodarowanie terenu nie starczy, należy jeszcze odpowiednio zadbać o roślinność, by ogród ładnie prezentował się przez cały rok.

Jeśli pragniesz kupić mieszkanie w mieście, które położone jest pośród malowniczych wzniesień i lasów – musisz przeczytać ten materiał!

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
Przedpokój
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Ludzie mają różne wymagania co do miejsca, w którym mieszkają.
Jedni preferują duże miasta, drudzy chcą mieszkać w niedużych
miasteczkach. Są pośród nas i tacy, którzy zmierzają do tego, by żyć na wsi, czyli z dala od jakichkolwiek ośrodków miejskich.

Pieniążki, pieniążki, żeby tak ciągle chciały obok nas kręcić się

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
domy wielorodzinne
Author: Rafin Developer.
Source: Rafin Developer.
Bardzo wielu zapewne niejednokrotnie tak sobie marzył. Niestety rzeczywistość jest w stanie być okrutna i bardzo często okazuje się tak, iż tych tak bardzo lubianych środków pieniężnych po prostu nie ma i to w najmniej spodziewanym momencie.

Obszerny wybór oświetlenia do mieszkania

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
Oświetlenie
Author: LZF
Source: 9design
Nikomu nie trzeba raczej nawet tłumaczyć tego, że istnieje całe mnóstwo różnych kwestii które mogą mieć ogromny wręcz wpływ na to, czy w swoim własnym domu możemy cieszyć się rzeczywiście satysfakcjonującym nas poziomem komfortu. Bez wątpienia dobrze jest zatroszczyć się o wszystkie z nich z maksymalną uwagą, ponieważ przygotowanie dla siebie takiego wymarzonego miejsca do mieszkania nie musi wbrew pozorom być nawet szczególnie kosztowne, a z drugiej strony w każdym przypadku może to dla nas być fantastyczna inwestycja.

Jeśli kupić nieruchomość w Warszawie, to tylko w dzielnicy Bemowo!

 • Posted on: 4 June 2022
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Jeśli już planować kupić lokum na terenie naszej stolicy, a więc oczywiście w Warszawie, zwłaszcza warto wziąć pod uwagę dzielnicę Bemowo. Być może nie kojarzy się ona Polakom tak fajnie jak na przykład nowe osiedla mieszkaniowe budowane na Mokotowie, ale fakty są takie, iż ciężko na akurat dzisiaj o fajniejsze miejsce w Warszawie, aniżeli właśnie Bemowo. Oczywiście rozchodzi się o tych Polaków, którzy w zasadzie nie chcą zbytnio przepłacać za swoje gniazdko - a wiadomo, że mieszkania w naszej stolicy są w sumie droższe, niż nierzadko mieszkanka w Monachium albo jakimś angielskim mieście. Chociaż tak czy siak dla przeciętnego Europejczyka ceny stołecznych nieruchomości nie są takie wielkie...

Jaka osoba szuka na rynku łebskich deweloperów, aby od nich odkupić ładne i całkiem tanie mieszkanie

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
mieszkania deweloperskie
Rzeszów jest nietuzinkowym miastem, które zwabia turystów z całej Polski i z zagranicy, a także młode osoby zainteresowane ofertą edukacyjną licznych rzeszowskich akademii. Po skończeniu nauki absolwenci często nie chcą już opuszczać tego miasta i postanawiają właśnie w tym miejscu zapuścić korzenie. Kiedy podejmują decyzję o założeniu rodziny, to ciasna kawalerka okazuje się już być niewystarczająca i trzeba szybko poszukać nowego lokalu.

Marzysz o nowym miejscu zamieszkania? Postaw na jego zakup już dziś!

 • Posted on: 24 May 2022
 • By: addmean
budowa nowych mieszkań
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeśli masz dość życia w miniaturowej kawalerce to najwyższy czas poszukiwać nowiutkiego mieszkanka dla całej swojej rodzinki. Większa powierzchnia może okazać się konieczna, jeżeli razem z małżonką czekacie na przybycie na świat waszego smyka. Wiele ludzi chwali sobie mieszkanie w garsonierze, jednakże jest to praktyczne tylko przez kilka lat, kiedy nie posiadamy kompletnej rodziny. Jeżeli zdajemy sobie sprawę z tego, iż najwyższy czas, żeby powiększyć swoją rodzinę, to musimy zacząć się rozglądać za czymś nowym.

W którym miejscu kupić mieszkanie we Wrocławiu

 • Posted on: 9 May 2022
 • By: addmean
mieszkanie
Source: http://www.marigoldgarden.pl/
Kiedy poszukujesz mieszkania, z pewnością powinieneś przede wszystkim dobrze rozważyć kwestię, czy lepiej będzie Ci zdecydować się na mieszkanie nowiutkie czy też może z drugiej strony zakupić mieszkanie na rynku wtórnym. Jeśli tylko masz zgromadzoną na rachunku bankowym lub zapewnioną przez kredyt bankowy wystarczającą kwotę pieniędzy, wówczas bez wątpliwości powinieneś zdecydować się na nabycie mieszkania bezpośrednio od dewelopera – nowe mieszkanie opłaca się kupić o wiele bardziej. Kiedy mieszkasz na przykład we Wrocławiu, wówczas bez wątpienia powinieneś bardzo mocno zastanowić się również nad tym, w której dzielnicy musi mieścić się Twoje mieszkanie.

Nabycie nowego mieszkania - na co wypada zwrócić uwagę?

 • Posted on: 24 March 2022
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: University of Exeter
Source: http://www.flickr.com
Chcąc kupić nowe mieszkanie, niewątpliwie musimy rozeznać się w kilkunastu, i nawet kilkudziesięciu ofertach sprzedażowych. Rynek posiadłości rozwija się niezwykle energicznie, ofert nowiuteńkich mieszkań na sprzedaż jest ogromnie wiele. Co sekundę słyszy się o budowie nowiusieńkich inwestycji mieszkaniowych. Zakup nowego mieszkania pod żadnym pozorem nie winien być decyzją pochopną, bowiem jest to inwestycja na bardzo długie lata, czasami nawet na całe życie.

Czym musi odznaczać się pełna ładu przestrzeń w mieście? Co może pomóc ów porządek zachować?

 • Posted on: 8 March 2022
 • By: addmean
apartamenty
Author: Comrade Foot
Source: http://www.flickr.com
Uporządkowane miasto, to dobra przestrzeń do życia dla wszystkich mieszkających i odwiedzających. Coraz częściej wymyślane się coraz lepsze rozwiązania, jeżeli chodzi o takową kwestię.


Trzeba umożliwiać ludziom dbanie o czystość w mieście.

Pages