Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

miasto

Białystok - miejsce przyjazne lokatorom oraz inwestorom

 • Posted on: 20 November 2021
 • By: addmean
poduszki
Author: Wolfgang Lonien
Source: http://www.flickr.com
Mało jest takich miast, w jakich można tak komfortowo mieszkać i prowadzić biznes jak Białystok. To miasto jest bardzo cenione przez przedsiębiorców i osoby szukające mieszkania z uwagi na specjalną politykę uprawianą przez tamten urząd miasta.


Sporo osób szukając odpowiedniego miasta do prowadzenia działalności biznesowej na pewno zauważy, jak korzystne warunki panują we wspomnianym mieście.

Wreszcie ludzie mają możliwości na własne mieszkanie!

 • Posted on: 4 November 2021
 • By: addmean
Budowa nowego osiedla
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Często bardzo skarżymy się na to, że znacząca ilość młodych Polaków nie ma większych szans na zakup mieszkania. To fakt - trudno kupić mieszkanie, nawet nieduże. Zapewne akurat w przypadku niedużych miejscowości jest sporo lepiej, ale w szczególności Warszawa jest tym miastem, w którym tak naprawdę nieruchomości są znacznym kosztem.

Obsługa ogrodnicza terenów zielonych – jakie usługi mają w ofercie firmy ogrodnicze, by zadbać o twój ogród?

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
Ogród
Author: Ulbrecht Hopper
Source: http://www.flickr.com
Zieleń naokoło zakładu lub domu to znakomity pomysł, jeżeli chcemy każdego dnia mieć dobry nastrój. Przebywanie na łonie przyrody w środku miasto jest niemożliwe, toteż dobrze jest chociaż zagospodarować teren i zadbać o ładny trawnik, jak również posadzenie roślin, by cieszyć się choć taką zielenią. Jednak samo zagospodarowanie terenu nie wystarczy, trzeba jeszcze właściwie zatroszczyć się o roślinność, aby ogród przyjemnie prezentował się przez cały rok.

Jeśli kupić nieruchomość w Warszawie, to tylko w dzielnicy Bemowo!

 • Posted on: 15 October 2021
 • By: addmean
Osiedle bloków
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com
Jeśli już planować kupić mieszkanie na obszarze stolicy naszego kraju, a więc naturalnie w Warszawie, w szczególności warto brać w rachubę dzielnicę o nazwie Bemowo. Być może nie kojarzy się ona ludziom tak elegancko jak np. nowe osiedla stawiane na Mokotowie, lecz fakty są takie, iż trudno na dzisiaj o sympatyczniejsze miejsce w Warszawie, niż właśnie Bemowo. Naturalnie rozchodzi się o tych Polaków, którzy zasadniczo nie chcieliby zbytnio przepłacać za swoje gniazdko - a wiadomo, że mieszkania w Warszawie są tak naprawdę droższe, niż nierzadko mieszkanka w Berlinie czy jakimś holenderskim mieście. Choć i tak akurat dla przeciętnego Europejczyka ceny stołecznych nieruchomości nie są aż takie wielkie...

Obszerny wybór oświetlenia do mieszkania

 • Posted on: 13 October 2021
 • By: addmean
Oświetlenie
Author: LZF
Source: 9design
Nikomu nie trzeba raczej nawet tłumaczyć tego, że istnieje sporo rozmaitych rzeczy które mogą mieć ogromny wręcz wpływ na to, czy w swoim własnym domu możemy cieszyć się naprawdę satysfakcjonującym nas poziomem wygody. Na pewno warto zatroszczyć się o nie wszystkie z jak najwyższą uwagą, bo stworzenie dla siebie takiego idealnego miejsca do mieszkania nie musi wbrew pozorom kosztować nawet szczególnie wiele, a równocześnie w każdym przypadku będzie to dla nas świetna inwestycja.

Nabycie nowego mieszkania - na co wypada zwrócić uwagę?

 • Posted on: 6 October 2021
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: University of Exeter
Source: http://www.flickr.com
Chcąc zakupić nowiusieńkie mieszkanie, z pewnością musimy rozeznać się w kilkunastu, oraz nawet kilkudziesięciu propozycjach sprzedażowych. Rynek posiadłości rozwija się bardzo prężnie, propozycji nowych mieszkań na sprzedaż jest bardzo dużo. Co chwilę słyszy się o budowie nowiutkich inwestycji mieszkaniowych. Kupno nowego mieszkania przenigdy nie winien być decyzją pochopną, gdyż jest to inwestycja na niezwykle długie lata, niekiedy nawet na całe życie.

Wyszukujesz eleganckiego mieszkania? Już dzisiaj sprawdź propozycje na rynku nieruchomości we Wrocławiu!

 • Posted on: 10 September 2021
 • By: addmean
migawka - dom
Author: Björn S...
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę multum osób stawia głównie na jakość nabywanych towarów. Do niedawna można było wyraźnie dostrzec skłonność, iż kontrahenci chętniej nabywali więcej ilościowo produktów, aniżeli towary, jakie charakteryzowały się przede wszystkim jakością. W tej chwili w czasie sprawunków sprawdzamy fabrykanta, materiał oraz ewentualną datę użyteczności do spożycia. Jest to w rzeczy samej dużo lepszy tryb rozumowania, bo kupujemy raz, a dobrze.

Marzysz o nowym miejscu zamieszkania? Postaw na jego zakup już dziś!

 • Posted on: 7 September 2021
 • By: addmean
budowa nowych mieszkań
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli masz dość życia w malutkiej garsonierze to najwyższy czas poszukiwać nowego mieszkanka dla całej swojej rodzinki. Większa powierzchnia może okazać się niezbędna, jeżeli wraz z małżonką oczekujecie na przyjście na świat waszego malucha. Wiele osób chwali sobie życie w garsonierze, jednakże jest to praktyczne tylko przez parę lat, kiedy nie mamy kompletnej rodziny. Jeśli zdajemy sobie sprawę z tego, iż najwyższy czas, by powiększyć swoją rodzinę, to winniśmy zacząć się rozglądać za czymś nowym.

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 24 August 2021
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do którego ciągle przybywają kolejne ludzie chcący osiedlić się na stałe, dlatego też rynek związany z nieruchomościami jest ciągle niezmiernie chłonny. We stolicy województwa dolnoślaskiego stale otwierane są nowe biura nieruchomości mające wiele ofert domów, apartamentów, zwykłych mieszkań pod wynajem lub kupna czy to na rynku wtórnym czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Jeśli pragniesz kupić mieszkanie w mieście, które położone jest pośród malowniczych wzniesień i lasów – musisz przeczytać ten materiał!

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
Przedpokój
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Ludzie mają różne oczekiwania względem miejsca, w którym mieszkają.
Jedni preferują duże miasta, drudzy chcą mieszkać w niewielkich
miasteczkach. Są wśród nas i tacy, którzy dążą do tego, aby żyć na wsi, czyli z dala od jakichkolwiek ośrodków miejskich.

Rynek pomieszczeń użytkowych w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

 • Posted on: 18 May 2021
 • By: addmean
lokale usługowe
Author: Nguyen Hung Vu
Source: http://www.flickr.com
W obecnej chwili, lokale gastronomiczne okazują się jednymi z najcenniejszych, zarówno na rynku najmu jak i przy zbywaniu. Wrocławianie coraz chętniej żywią się poza domem, co zwiększa popyt na nieruchomości pod restaurację. Liczy się głównie usytuowanie. Poza miejscem istotne jest wyposażenie, stan urządzeń, poświadczona zyskowność, możliwość projektowania przestrzeni, odpowiednia wystawa.

Jeżeli poszukujemy pracy w środowisku IT, to opłaca się poszukać ogłoszeń we Wrocławiu

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
tester oprogramowania wrocław
Author: Universität Salzburg (PR)
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy zatrudnić się w branży IT, to dobrym rozwiązaniem może być sprawdzenie, jakie firmy obecnie poszukują kandydatów. Można też pójść do firmy, w której chcemy być zatrudnieni, nawet jeśli nie szuka ona nikogo na teraz, być może nasza kandydatura kogoś zainteresuje.


Jeżeli np. chcemy być zatrudnionym jako tester oprogramowania Wrocław jest miastem, gdzie można spróbować coś znaleźć.

Wynajem oraz kupno nieruchomości w Białymstoku

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Skuteczne znalezienie nieruchomości do kupienia czy wynajęcia w podlaskiej stolicy wcale nie musi być zadaniem ponad nasze siły. Na sto procent proces ten wyjątkowo uprości nam rozpoczęcie wspólnej pracy ze specjalistą, którym jest białostocki agent nieruchomości.

Pieniążki, pieniążki, żeby tak ciągle chciały obok nas kręcić się

 • Posted on: 31 December 2020
 • By: addmean
domy wielorodzinne
Author: Rafin Developer.
Source: Rafin Developer.
Wielu zapewne niejednokrotnie w taki sposób sobie marzył. Niestety rzeczywistość jest w stanie być okrutna i niebywale często jest tak, iż tych tak bardzo lubianych pieniążków po prostu nie ma i to w najmniej oczekiwanym momencie.

Pages