Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

miasto

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 4 June 2021
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miejscowością, do którego ciągle przyjeżdżają kolejne osoby mające zamiar zostać na stałe, tak, więc rynek nieruchomości jest ciągle niezmiernie chłonny. We stolicy województwa dolnoślaskiego stale otwierane są nowe biura nieruchomości mające wiele ofert domów, apartamentów, zwykłych mieszkań pod wynajem lub kupna czy to na rynku wtórnym czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się ogromną popularnością.

Marzysz o nowym miejscu zamieszkania? Postaw na jego zakup już dziś!

 • Posted on: 2 June 2021
 • By: addmean
budowa nowych mieszkań
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli masz dość przebywania w małej garsonierze to najwyższy czas poszukiwać nowiutkiego mieszkanka dla całej swojej rodzinki. Większa powierzchnia może okazać się potrzebna, jeśli razem z żoną wyczekujecie na przyjście na świat waszego smyka. Multum ludzi chwali sobie życie w garsonierze, jednak jest to praktyczne tylko przez parę lat, gdy nie posiadamy kompletnej rodzinki. Jeśli zdajemy sobie sprawę z tego, że najwyższy czas, żeby zwiększyć swoją rodzinę, to powinniśmy rozpocząć się rozglądać za czymś nowym.

Rynek pomieszczeń użytkowych w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

 • Posted on: 18 May 2021
 • By: addmean
lokale usługowe
Author: Nguyen Hung Vu
Source: http://www.flickr.com
W obecnej chwili, lokale gastronomiczne okazują się jednymi z najcenniejszych, zarówno na rynku najmu jak i przy zbywaniu. Wrocławianie coraz chętniej żywią się poza domem, co zwiększa popyt na nieruchomości pod restaurację. Liczy się głównie usytuowanie. Poza miejscem istotne jest wyposażenie, stan urządzeń, poświadczona zyskowność, możliwość projektowania przestrzeni, odpowiednia wystawa.

Wyszukujesz eleganckiego mieszkania? Już dzisiaj sprawdź propozycje na rynku nieruchomości we Wrocławiu!

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
migawka - dom
Author: Björn S...
Source: http://www.flickr.com
Ówcześnie sporo osób decyduje się głównie na jakość nabywanych artykułów. Jeszcze niedawno dało się zdecydowanie zauważyć skłonność, iż kontrahenci chętniej nabywali więcej ilościowo artykułów, niż towary, które cechowały się w szczególności jakością. W tej chwili podczas sprawunków sprawdzamy producenta, półprodukt oraz ewentualną datę przydatności do spożycia. Jest to oczywiście dużo lepszy tryb myślenia, bo nabywamy raz, a dobrze.

Jeżeli poszukujemy pracy w środowisku IT, to opłaca się poszukać ogłoszeń we Wrocławiu

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
tester oprogramowania wrocław
Author: Universität Salzburg (PR)
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy zatrudnić się w branży IT, to dobrym rozwiązaniem może być sprawdzenie, jakie firmy obecnie poszukują kandydatów. Można też pójść do firmy, w której chcemy być zatrudnieni, nawet jeśli nie szuka ona nikogo na teraz, być może nasza kandydatura kogoś zainteresuje.


Jeżeli np. chcemy być zatrudnionym jako tester oprogramowania Wrocław jest miastem, gdzie można spróbować coś znaleźć.

Jeśli pragniesz kupić mieszkanie w mieście, które położone jest pośród malowniczych wzniesień i lasów – musisz przeczytać ten materiał!

 • Posted on: 6 March 2021
 • By: addmean
Przedpokój
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Ludzie mają rozmaite oczekiwania względem miejsca, w którym żyją.
Jedni preferują duże miasta, drudzy chcą mieszkać w niedużych
miasteczkach. Są pośród nas i tacy, którzy dążą do tego, by żyć na wsi, a więc z daleka od jakichkolwiek ośrodków miejskich.

Wynajem oraz kupno nieruchomości w Białymstoku

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Skuteczne znalezienie nieruchomości do kupienia czy wynajęcia w podlaskiej stolicy wcale nie musi być zadaniem ponad nasze siły. Na sto procent proces ten wyjątkowo uprości nam rozpoczęcie wspólnej pracy ze specjalistą, którym jest białostocki agent nieruchomości.

Pieniążki, pieniążki, żeby tak ciągle chciały obok nas kręcić się

 • Posted on: 31 December 2020
 • By: addmean
domy wielorodzinne
Author: Rafin Developer.
Source: Rafin Developer.
Wielu zapewne niejednokrotnie w taki sposób sobie marzył. Niestety rzeczywistość jest w stanie być okrutna i niebywale często jest tak, iż tych tak bardzo lubianych pieniążków po prostu nie ma i to w najmniej oczekiwanym momencie.

Obszerny wybór oświetlenia do mieszkania

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
Oświetlenie
Author: LZF
Source: 9design
Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że istnieje sporo najróżniejszych rzeczy które mogą mieć ogromny wręcz wpływ na to, czy w swoim własnym domu będziemy mogli cieszyć się faktycznie zadowalającym nas poziomem komfortu. Bez wątpienia warto zatroszczyć się o wszystkie z nich z najwyższą możliwą uwagą, ponieważ urządzenie dla siebie takiego wymarzonego miejsca do mieszkania nie musi wbrew pozorom być nawet szczególnie kosztowne, a jednocześnie za każdym razem może to dla nas być fantastyczna inwestycja.

Nieruchomości w Gdańsku są godne uwagi!

 • Posted on: 5 December 2020
 • By: addmean
Gdańsk
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Na mapie Polski w sumie można znaleźć kilka tych miast, które nieźle się rozwijają, powodują, że niejako ludzie z mniejszych miast czy wsi mogą zamieszkać w nich, żyć na relatywnie niezłym poziomie. Wiadoma sprawa - ciągle nawet najbogatsze miasta w Polsce nie są tak zamożne jak Sztokholm, Paryż albo Frankfurt nad Menem, ale na szczęście szybko doganiamy liderów.

Poszukiwanie i kupowanie nowego lokalu

 • Posted on: 1 December 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Source: http://www.marigoldgarden.pl/
Dysponowanie własnym mieszkaniem jest celem, na jaki obecnie pracuje bardzo wiele osób. Wynika to częściowo z faktu, że ceny nieruchomości są znaczne i nieustannie rosną, toteż bardzo niewiele osób stać na to, by móc nabyć własne mieszkanie od razu. Większa część ludzi decyduje się na wzięcie kredytu na poczet kupna własnego mieszkania.

Jaka osoba szuka na rynku łebskich deweloperów, aby od nich odkupić ładne i całkiem tanie mieszkanie

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
mieszkania deweloperskie
Rzeszów jest magicznym miastem, które przyciąga wycieczkowiczów z całej ojczyzny a nawet z Japonii, a także młode osoby skuszone ofertą edukacyjną licznych rzeszowskich szkół wyższych. Po skończeniu edukacji świeżo upieczeni inżynierowie często nie chcą już opuszczać tego miasta i postanawiają właśnie w tym miejscu zamieszkać na stałe. Kiedy podejmują decyzję o wspólnym zamieszkaniu z partnerem, to niewielka kawalerka okazuje się już być za mała i należy jak najszybciej poszukać nowego mieszkania.

Bajeczne inwestycje mieszkaniowe w kraju, gdzie należy patrzeć?

 • Posted on: 4 November 2020
 • By: addmean
Nowoczesne wnętrze
Source: pixabay.com
Współcześnie, znalezienie wyśnionego mieszkania nie eksponuje sobą większego problemu. Całokształt rozbija się o wielkość posiadanego do inwestycji funduszu. Na mapie miast, które wchodzą w skład bardzo godnych wyboru od długiego czasu początkową pozycję zajmuje Wrocław.

Pages