Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

miasto

Rynek budynków we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 30 July 2020
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem, do której stale przybywają kolejne osoby chcący zostać na zawsze, tak, więc rynek nieruchomości jest ciągle niezmiernie chłonny. We Wrocławiu stale otwierane są kolejne biura nieruchomości mające wiele ofert mieszkań pod wynajem lub kupna czy to z drugiej ręki czy prosto od dewelopera. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się wielkim popularnością.

Marzysz o nowym miejscu zamieszkania? Postaw na jego zakup już dziś!

 • Posted on: 19 June 2020
 • By: addmean
budowa nowych mieszkań
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeśli masz dość mieszkania w malutkiej kawalerce to najwyższy czas poszukiwać nowiutkiego mieszkanka dla całej swojej rodzinki. Większa powierzchnia może okazać się przydatna, jeśli razem z żoną czekacie na przybycie na świat waszego malucha. Sporo ludzi chwali sobie bytowanie w kawalerce, natomiast jest to praktyczne tylko przez parę lat, kiedy nie posiadamy pełnej rodzinki. Jeśli zdajemy sobie sprawę z tego, że najwyższy czas, aby powiększyć swoją rodzinę, to musimy zacząć się rozglądać za czymś nowym.

W którym miejscu kupić mieszkanie we Wrocławiu

 • Posted on: 10 June 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Source: http://www.marigoldgarden.pl/
Jeżeli poszukujesz mieszkania, kategorycznie powinieneś na początek dobrze rozważyć kwestię, czy lepiej będzie Ci zdecydować się na mieszkanie nowiutkie czy też może z drugiej strony zakupić mieszkanie na rynku wtórnym. Jeżeli tylko masz zgromadzoną na rachunku bankowym lub zapewnioną przez kredyt bankowy wystarczającą kwotę pieniędzy, wówczas kategorycznie powinieneś zdecydować się na kupno mieszkania bezpośrednio od dewelopera – nowe mieszkanie opłaca się kupić o wiele bardziej. Kiedy mieszkasz na przykład we Wrocławiu, wówczas na pewno powinieneś bardzo mocno zastanowić się także nad tym, w której dzielnicy musi mieścić się wymarzone mieszkanie.

Rynek pomieszczeń użytkowych w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

 • Posted on: 19 May 2020
 • By: addmean
lokale usługowe
Author: Nguyen Hung Vu
Source: http://www.flickr.com
W obecnej chwili, lokale gastronomiczne okazują się jednymi z najdroższych, zarówno na rynku najmu jak i przy sprzedaży. Polacy coraz częściej jedzą poza miejscem zamieszkania, co zwiększa zapotrzebowanie na lokale usługowe pod gastronomię. Liczy się głównie lokalizacja. Poza miejscem istotne jest umeblowanie, stan urządzeń, poświadczona zyskowność, możliwość aranżacji przestrzeni, właściwa ekspozycja.

Wreszcie ludzie mają możliwości na własne mieszkanie!

 • Posted on: 7 April 2020
 • By: addmean
Budowa nowego osiedla
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Często bardzo narzekamy na to, że znacząca część młodych ludzi nie ma najmniejszych szans na zakup mieszkania. To prawda - ciężko zakupić mieszkanie, nawet nieduże. Zapewne w przypadku małych miast jest sporo korzystniej, lecz zwłaszcza Warszawa jest miastem, w którym tak naprawdę mieszkania są znaczącym wydatkiem.

Mieszkania od dewelopera Gdańsk oferuje na wysokim poziomie

 • Posted on: 23 February 2020
 • By: addmean
mieszkania od dewelopera
Source: pixabay.com
W jakim miejscu chcemy osiedlić się?
Jeżeli nadchodzi taki czas, że dojrzewamy do zmiany, by opuszczać dom rodzinny i żyć na własny rachunek, powinniśmy się rzetelnie namyślić, w jakim regionie planujemy zatrzymać się. Czy chcemy zostać w rodzinnym mieście, osiedlić się w górach lub nad morzem? Im rzetelniej przeanalizujemy nasze oczekiwania i to, gdzie chcemy mieszkać, tym znaczniejsza będzie szansa na to, że będziemy usatysfakcjonowani z własnej decyzji oraz sprawi ona, że będziemy na pewno szczęśliwi.

Z jakiego powodu naprawdę powinniśmy zdecydować się na zakup mieszkania w stolicy Dolnego Śląska?

 • Posted on: 26 January 2020
 • By: addmean
balustrady
Author: AdminOfPlaygroup
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to piękne stare miasto, które gwarantuje między innymi swoim mieszkańcom różne atrakcje. Co jednak można by zrobić, aby móc je oglądać jak najczęściej? To proste - można tam kupić komfortowe mieszkanie.

Szukasz najlepszego miejsca na budowę domu? Nie zastanawiaj się ani chwili, działka Olsztyn musi być Twoja!

 • Posted on: 17 January 2020
 • By: addmean
Działka
Author: Metrohouse & Partnerzy S.A.
Source: Metrohouse & Partnerzy S.A.
W życiu każdego z nas nadciąga taki okres, iż warto zastanowić się nad tym co dalej począć ze sobą i w szczególności, gdzie się osiedlić. Istotną sprawą jest to, gdzie uda nam się dostać dobrze płatną oraz interesującą pracę. Swoje poszukiwania warto rozpocząć od stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, bowiem jak na centralne miasto tego regionu Polski nie jest wciąż tak bardzo zaludnione.

Jeżeli poszukujemy pracy w środowisku IT, to opłaca się poszukać ogłoszeń we Wrocławiu

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
tester oprogramowania wrocław
Author: Universität Salzburg (PR)
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli planujemy zatrudnić się w branży IT, to dobrym pomysłem może być zorientowanie się, które firmy aktualnie szukają pracowników. Możemy też pójść do firmy, w której chcemy być zatrudnieni, nawet jeżeli nie szuka ona nikogo na teraz, możliwe, że nasza kandydatura kogoś zainteresuje.


Jeżeli na przykład pragniemy być zatrudnionym jako tester oprogramowania Wrocław jest miejscem, gdzie warto spróbować swoich szans.

Czy należałoby targować się o cenę, kupując mieszkania deweloperskie?

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
nowe własne mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Na rynku posiadłości powstaje mnogość atrakcyjnych inwestycji mieszkalnych, wobec tego oferta nowiuteńkich mieszkań gotowych do nabycia jest naprawdę obszerna. Decydując się na zakup nowego mieszkania deweloperskiego, możemy wręcz przebierać w rozlicznych ofertach. Szukasz mieszkania 2 czy też 3 pokojowego? A może interesuje Cię obszerne i duże mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską?

Nabycie nowego mieszkania - na co wypada zwrócić uwagę?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: University of Exeter
Source: http://www.flickr.com
Pragnąc nabyć nowiusieńkie mieszkanie, na pewno musimy rozeznać się w kilkunastu, oraz nawet kilkudziesięciu ofertach sprzedażowych. Rynek nieruchomości rozwija się bardzo prężnie, ofert nowych mieszkań na sprzedaż jest nadzwyczaj wiele. Co chwilę słyszy się o budowie nowiuteńkich inwestycji mieszkaniowych. Kupno nowego mieszkania przenigdy nie powinien być decyzją pochopną, bo jest to inwestycja na niezmiernie długie lata, nieraz nawet na całe życie.

Obsługa ogrodnicza terenów zielonych – jakie usługi mają w ofercie firmy ogrodnicze, by zadbać o twój ogród?

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
Ogród
Author: Ulbrecht Hopper
Source: http://www.flickr.com
Zieleń wokoło zakładu czy domu to idealny pomysł, jeżeli chcemy każdego dnia mieć pozytywny nastrój. Przebywanie na łonie natury w środku miasto jest niemożliwe, więc dobrze jest choć zagospodarować teren i zatroszczyć się o ładny trawnik, jak również zasadzenie roślin, by cieszyć się chociaż taką zielenią. Jednakże samo zagospodarowanie terenu nie wystarczy, trzeba jeszcze właściwie zatroszczyć się o roślinność, by ogród przyjemnie wyglądał przez cały rok.

Wyszukujesz eleganckiego mieszkania? Już dzisiaj sprawdź propozycje na rynku nieruchomości we Wrocławiu!

 • Posted on: 11 June 2019
 • By: addmean
migawka - dom
Author: Björn S...
Source: http://www.flickr.com
W chwili obecnej mnóstwo ludzi decyduje się szczególnie na jakość nabywanych towarów. Jeszcze niedawno dało się wyraźnie zauważyć skłonność, iż konsumenci chętniej nabywali więcej ilościowo produktów, aniżeli towary, jakie cechowały się w szczególności jakością. W tym momencie w trakcie zakupów sprawdzamy producenta, budulec oraz ewentualną datę przydatności do spożycia. Jest to w rzeczy samej o wiele lepszy tryb myślenia, gdyż nabywamy raz, a dobrze.

Pages