Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

miasta

Zagęszczanie gruntu pod budowę

 • Posted on: 15 October 2020
 • By: addmean
zagęszczanie gruntu oraz spoiwa drogowe
Author: Tomasz Lewicki
Source: http://www.flickr.com
Pomimo szalejącego na całym globie kryzysu, w naszym kraju zauważamy ogromny ruch w budownictwie. Powstają kolejne, olbrzymie inwestycje, dzięki którym wiele osób ma zapewnioną posadę. Mnóstwo budynków użytku publicznego powstaje dzięki funduszom Wspólnoty Europejskiej.

Nabycie mieszkania, które będzie zdolne połączyć korzyści metropolii jak i spokój prowincji

 • Posted on: 2 October 2020
 • By: addmean
Lampa wisząca, żyrandol Calipso
Author: Maxlight
Source: Maxlight
Zakup domu to jedna z ważniejszych decyzji w życiu każdego człowieka. Aktualnie jesteśmy zdolni pozwolić sobie na znacznie więcej niż dawniej, w efekcie więcej również wymagamy.


Postępowo działający odbiorcy posiadają bardzo szeroki zakres preferencji odnośnie przyszłych lokali.

Kochamy wielkie miasta!

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
Wrocław nocą
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas nie wyobraża sobie życia w dużym mieście. Jeszcze parę lat temu ci wszyscy, którzy odnosili w życiu duże sukcesy i byli w stanie sobie pozwolić na kupienie wyśnionego domu, tłumnie wyjeżdżali z metropolii i osiedlali się na łonie natury. To właśnie pośród szumu drzew i ćwierkotania ptaszków potrafią w końcu odetchnąć pełną piersią oraz odprężyć się po zmaganiach codziennej rzeczywistości.

Gdzie szukać dobre oferty lokali mieszkalnych do kupienia?

 • Posted on: 15 September 2020
 • By: addmean
nowe osiedle
Author: Frerk Meyer
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie sporo osób decyduje się na wyjazd ze wsi do wielkiego miasta. Dotyczy to zdecydowanie między innymi ludzi młodych, którzy niejednokrotnie wyjeżdżają ze swojego miasta do dużego miasta po to, aby móc tam studiować na dobrej uczelni. Jeżeli skończą dobre studia, wtedy najczęściej mają wielką szansę na dostanie nieźle płatnej pracy, a dzięki temu zdecydowanie już nie decydują się na powrót w rodzinne strony.

Nowe mieszkania wrocław ma szansę nam zaoferować

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Miasta chcą zdobyć nowych mieszkańców

Wiadomo nie od dzisiaj, że im więcej mieszkańców posiada konkretne miasto, tym znaczniejsza będzie szansa na to, że będzie się prawidłowo kształtowało, a wartości finansowe jakie z tego powodu będzie zaliczało, mocno dopomogą mu w tym rozkwicie i zmianie wizerunku.

Poszukujesz lokalu w mieście? Oto najciekawsze oferty

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
wrocław, rynek, kamienice
Author: Wilhelm Rosenkranz
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, większość młodych osób, mających zdolność kredytową, porywa się na kupno swojego własnego mieszkania. Dzięki temu uniwersyteckie miejscowości, takie jak Wrocław, cały czas się rozbudowują. Nic w tym zaskakującego, bowiem każdego roku wieku studentów przyjeżdża tutaj na uczelnie i zazwyczaj po ich skończeniu, zostaje już na stałe. Jesteś zaciekawiony zakupem swojego lokum? Głównie musisz zdecydować się, jakiego rodzaju nieruchomości cię przekonują.

Seperatory - są naprawdę kluczowe w każdej oczyszczalni

 • Posted on: 2 September 2020
 • By: addmean
mieszkanie - malunek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, w krajach pierwszego świata, w których poczet wzięta jest także Polska, wszystkim żyje się znacznie lepiej. Obecnie, posiadamy do dyspozycji sporo różnych udogodnień, które podnoszą dostrzegalnie nasz standard życia, które należą do niemalże każdej jego dziedziny.

Planujesz zakupić nieruchomość dla siebie albo swego zakładu? Zgłoś się do agencji obrotu nieruchomościami

 • Posted on: 26 August 2020
 • By: addmean
apartamentowiec
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Uważa się, że w dzisiejszych czasach zakupienie nieruchomości potrafi być dobrą inwestycją posiadanych środków finansowych. Sporo osób decyduje się na sprawunek mieszkań albo działek, jakie po latach można odsprzedać z dużym zyskiem lub dzierżawić kolejnym osobom. Jednakże żeby nieruchomość przyniosła zyski i wzbudziła zainteresowanie w potencjalnych kupcach lub najemcach, trzeba poświęcić więcej czasu przy jej wyborze.

Czemu najlepiej mieszkać w pobliżu Wrocławia? Co dzięki temu zyskujemy?

 • Posted on: 11 August 2020
 • By: addmean
mieszkania siechnice
Author: Firma WIŚNIOWSKI
Source: Firma WIŚNIOWSKI
To przyjemnie odnaleźć miejsce, do którego pragniemy wracać, miejsce, jakie stanie się dla nas zawsze domem. Niestety nie zawsze jest to możliwe, ponieważ wynajmujemy mieszkania, staramy się ponadto odnaleźć coś dla siebie, lecz zawsze czegoś brakuje.

Mieszkanie poza dużą aglomeracją ma też swoje dobre strony. Z tego powodu rośnie zainteresowanie w takim temacie jak mieszkania na sprzedaż Trzebnica

 • Posted on: 31 January 2020
 • By: addmean
budynek mieszkalny
Author: Peter aka anemoneprojectors
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nam nie podoba się sytuacja w kraju, jednak prawdą jest, że co województwo to inny poziom rozwoju i inne możliwości jeżeli chodzi o pracę czy miejsce zamieszkania. Sporą popularnością, w szczególności wśród młodych osób, szukających dla siebie szans na przyszłość, jest województwo dolnośląskie. Wiele tutejszych miast cechuje wysoki poziom, zarówno pod kątem gospodarczym, jak i kulturowym czy rozrywkowym. To przynosi wiele możliwości i przyciąga ludzi spragnionych różnych dróg rozwoju.

Jakiego rodzaju kwestie należy brać pod uwagę, kiedy chodzi o odpowiedni projekt toalety publicznej? O czym trzeba pamiętać?

 • Posted on: 15 January 2020
 • By: addmean
Pokój
Author: Carissa Rogers
Source: http://www.flickr.com
Wiele miejsc gdy chodzi o przestrzeń publiczną powinno zostać zaprojektowanych nie tylko z myślą o wygodnym użyciu, funkcjonalności, lecz także z myślą o zasadach higieny. W końcu w tego typu miejscach, jak toalety w miastach korzysta bardzo dużo ludzi.

Pages