Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

miasta

O jakich rzeczach należy pamiętać jeśli chce się zakupić świeżo wybudowane mieszkanie u dewelopera

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
jadalnia
Source: www.morguefile.com
Własne mieszkanie to dla wielu rodzin jedno z podstawowych pragnień, niestety w naszych realiach jest także marzeniem drogo kosztującym. Mało komu udaje się zakupić swoje mieszkanie bez brania kredytu, często na kilkadziesiąt lat, a niestety jest sporo osób, które go nigdy z powodów finansowych nie dostaną.

Mieszkanie poza dużą aglomeracją ma też swoje dobre strony. Z tego powodu rośnie zainteresowanie w takim temacie jak mieszkania na sprzedaż Trzebnica

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
budynek mieszkalny
Author: Peter aka anemoneprojectors
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nam nie podoba się sytuacja w kraju, jednak prawdą jest, że każde województwo cechuje inny poziom rozwoju i inne możliwości jeśli chodzi o pracę czy kwestie zamieszkania. Dużą popularnością, zwłaszcza wśród młodych ludzi, szukających dla siebie szans na przyszłość, jest województwo dolnośląskie. Wiele tutejszych miast stoi na wysokim poziomie, zarówno pod kątem gospodarczym, jak i kulturowym czy rozrywkowym. To przynosi wiele możliwości i przyciąga osoby spragnione różnych dróg rozwoju.

Seperatory - są naprawdę kluczowe w każdej oczyszczalni

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
mieszkanie - malunek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, w państwach pierwszego świata, w których poczet wzięta jest również Polska, ludziom żyje się o wiele godniej. Współcześnie, mamy do dyspozycji sporo różnych udogodnień, które podnoszą znacząco nasz standard życia, które należą do praktycznie każdej jego dziedziny.

Planujesz zakupić nieruchomość dla siebie albo swego zakładu? Zgłoś się do agencji obrotu nieruchomościami

 • Posted on: 31 December 2020
 • By: addmean
apartamentowiec
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Uznaje się, że w obecnych czasach zakupienie nieruchomości może okazać się świetną inwestycją zgromadzonych środków finansowych. Dużo osób decyduje się na sprawunek mieszkań albo działek, jakie po pewnym czasie można odsprzedać z dużym zyskiem lub wynajmować kolejnym osobom. Jednakże by nieruchomość przyniosła zyski oraz wzbudziła zaciekawienie w potencjalnych kupcach lub najemcach, warto poświęcić sporo czasu przy jej wyborze.

Dlaczego warto jest zainteresować się takim miejscem jak Mazańcowice?

 • Posted on: 20 December 2020
 • By: addmean
lustro
Author: Suguru Yamamoto
Source: http://www.flickr.com
Czy nie marzy Ci się odpoczynek od zbyt znacznego rozpędu istnienia w znacznym mieście, w którym może mieszkasz? Jeżeli tak, to co powiedziałabyś na odpoczynek na swojskiej wiosce? W miejscu, gdzie wyszukasz nie tylko wytęsknioną ciszę, lecz też bardzo przyjemną atmosferę?

W których większych miastach warto dzisiaj poszukiwać mieszkania?

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
nowe lokum
Author: Stephan Mosel
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas w ciągu swojego życia dojrzewa kiedyś do momentu, gdy pragnie stać się w każdym calu niezależnym. Jest to z pewnością związane z opuszczeniem domu rodzinnego, co często pobudza znaczne emocje. Fakt ten jest uznawany także za normalny i zarazem zdrowy objaw procesu dojrzewania.

Kochamy wielkie miasta!

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
Wrocław nocą
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas nie potrafi wyobrazić sobie egzystencji w dużym mieście. Jeszcze parę lat temu ci wszyscy, jacy odnieśli w życiu olbrzymi sukces i mogli sobie pozwolić na zbudowanie wyśnionego domku, tłumnie opuszczali metropolie i osiedlali się na łonie natury. To właśnie pośród szumu lasu i ćwierkotania ptaków są w stanie w końcu należycie się zrelaksować i odprężyć się po trudach codziennej rzeczywistości.

Przedmieścia dużych metropolii cieszą się większym powodzeniem niż główne centrum?

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
nowy budynek
Author: Stepnell
Source: http://www.flickr.com
Nowe wyzwania dodają nam skrzydeł. Jesteśmy absolutnie pewni, że tuż za rogiem czeka na nas coś interesującego. Emigrujemy do dużego miasta, z którym wiążemy swoją przyszłość. Miasta, które będzie w stanie doprowadzić do realizacji naszych oczekiwań oraz pasji. W ten sposób myśli dziś większość młodych ludzi zamieszkujących Polskę. Odważnych i otwartych na świat. Lecz od czego zacząć? Naturalnie od funduszy.

Gdzie najlepiej nabyć mieszkanie dla całej rodziny?

 • Posted on: 9 December 2020
 • By: addmean
Kraków, Wawel
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
W obecnych czasach bardzo wiele osób myśli nad tym, gdzie się zatrzymać i zostać na stałe. Sprawa ta dotyczy w dużej mierze młodych ludzi, na przykład tych dopiero po studiach, którzy zastanawiają się, czy opuścić miasto, w którym studiowali.

Nabycie mieszkania, które będzie zdolne połączyć korzyści metropolii jak i spokój prowincji

 • Posted on: 25 November 2020
 • By: addmean
Lampa wisząca, żyrandol Calipso
Author: Maxlight
Source: Maxlight
Zakup mieszkania to jedna z ważniejszych decyzji w życiu dowolnego człowieka. Współcześnie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na znacznie więcej niż dawniej, w rezultacie więcej też wymagamy.


Postępowo działający odbiorcy mają bardzo rozbudowany zakres preferencji odnośnie przyszłych lokali.

Jak przedstawia się sytuacja na rynku mieszkaniowym? Jakiego rodzaju mieszkania są najczęściej wybierane, w jakich miastach?

 • Posted on: 22 November 2020
 • By: addmean
mieszkania, budynki
Author: michael.melewski
Source: http://www.flickr.com
Jak obecnie wyglądają ceny mieszkań w największych polskich miastach? Ile wynosi cena metra kwadratowego w różnorodnych lokalizacjach? Trzeba przyznać, że największa zmiana ceny została odnotowana w Katowicach oraz Łodzi, w tamtych miejscach mieszkania potaniały o kilkanaście procent. W skali kraju występuje jednakowoż stabilizacja cen.

Kupno mieszkania ma okazać się dokładnie przeanalizowane

 • Posted on: 15 November 2020
 • By: addmean
budowa mieszkań
Source: pixabay.com
Czy wiemy w jakim miejscu pragniemy mieszkać?

Kiedy poszukujemy miejsca, w którym moglibyśmy spędzić pozostałą część życia, to obowiązkowo powinniśmy się namyślić, w jakim miejscu dokładnie chcemy mieszkać. Jedynie wówczas mamy możliwość otrzymać pewność, że odnajdziemy dla siebie jakąś ciekawą propozycję, która spowoduje, że będziemy przekonani co do swojego wyboru oraz tego, że tak wydane fundusze były dobrze wydane.

Zagęszczanie gruntu pod budowę

 • Posted on: 15 October 2020
 • By: addmean
zagęszczanie gruntu oraz spoiwa drogowe
Author: Tomasz Lewicki
Source: http://www.flickr.com
Pomimo szalejącego na całym globie kryzysu, w naszym kraju zauważamy ogromny ruch w budownictwie. Powstają kolejne, olbrzymie inwestycje, dzięki którym wiele osób ma zapewnioną posadę. Mnóstwo budynków użytku publicznego powstaje dzięki funduszom Wspólnoty Europejskiej.

Pages