Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

miasta

Zagęszczanie gruntu pod budowę

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
zagęszczanie gruntu oraz spoiwa drogowe
Author: Tomasz Lewicki
Source: http://www.flickr.com
Pomimo straszącego na całym świecie kryzysu, w Polsce zauważamy wzmożony ruch w przemyśle budowlanym. Budują się kolejne, olbrzymie inwestycje, dzięki którym mnóstwo osób posiada zapewnioną posadę. Wiele lokali użytku publicznego buduje się dzięki funduszom Unii Europejskiej.

Jak przedstawia się sytuacja na rynku mieszkaniowym? Jakiego rodzaju mieszkania są najczęściej wybierane, w jakich miastach?

 • Posted on: 3 November 2022
 • By: addmean
mieszkania, budynki
Author: michael.melewski
Source: http://www.flickr.com
Jak dzisiaj przedstawiają się ceny mieszkań w największych polskich miastach? Ile wynosi cena metra kwadratowego w różnorakich lokalizacjach? Warto przyznać, że największa zmiana ceny jest odnotowana w Katowicach i Łodzi, w tamtych miejscach mieszkania stały się tańsze o kilkanaście procent. W skali całego kraju występuje jednakże stabilizacja cen.

Jakie możliwości oferuje sprzedawcy skorzystanie z usług skupu nieruchomości?

 • Posted on: 2 November 2022
 • By: addmean
Ogrodzenie gabionowe wypełnione korą i małymi pniami drzew
Author: Betafence
Source: Betafence
Istnieją wypadki, w których zbycie domu czy mieszkania okazuje się ogromnym kłopotem. Wówczas na pomoc przyjść może skup nieruchomości Szczecin i inne większe miasta niewątpliwie mają na swojej mapie tego typu miejsca.

Co w ostatnich czasach jest coraz bardziej popularne w odniesieniu do lokowania oszczędności?

 • Posted on: 12 October 2022
 • By: addmean
dom - powiększenie
Author: Agência Brasília
Source: http://www.flickr.com
ludzie jeszcze chętniej nabywają mieszkania nie po to, aby w nich żyć, lecz po to, żeby korzystnie ulokować swoje oszczędności. Można w ten sposób otrzymać wiele więcej niż na trzymaniu swych pieniędzy na depozytach bankowych albo inwestowaniu w różne fundusze.


Żeby dobrze zarabiać na wynajmowanym mieszkaniu warto je kupić w jak najlepszym miejscu.

Poszukujesz lokalu w mieście? Oto najciekawsze oferty

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
wrocław, rynek, kamienice
Author: Wilhelm Rosenkranz
Source: http://www.flickr.com
W obecnych realiach, większość młodych osób, posiadających zdolność kredytową, porywa się na zakup swojego własnego mieszkania. Dzięki temu większe miejscowości, takie jak Wrocław, nieustannie się rozbudowują. Nic w tym dziwnego, gdyż każdego roku pełno studentów przyjeżdża tutaj na uniwersytety i przeważnie po ich skończeniu, zostaje już w mieście. Jesteś zainteresowany nabyciem swojego lokum? Przede wszystkim musisz zdecydować się, jakiego rodzaju nieruchomości cię interesują.

Nabycie mieszkania, które będzie zdolne połączyć korzyści metropolii jak i spokój prowincji

 • Posted on: 27 April 2022
 • By: addmean
Lampa wisząca, żyrandol Calipso
Author: Maxlight
Source: Maxlight
Nabycie mieszkania to jedna z poważniejszych decyzji w życiu każdego człowieka. Współcześnie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na o wiele więcej niż w przeszłości, w rezultacie więcej też wymagamy.


Postępowo myślący nabywcy mają bardzo rozbudowany zakres preferencji odnośnie przyszłych lokali.

Przedmieścia dużych metropolii cieszą się większym powodzeniem niż główne centrum?

 • Posted on: 5 April 2022
 • By: addmean
nowy budynek
Author: Stepnell
Source: http://www.flickr.com
Nowe wyzwania dodają nam skrzydeł. Wierzymy, że tuż za rogiem los przygotował dla nas coś na co czekaliśmy od zawsze. Wybywamy do dużego miasta, z którym wiążemy swoją przyszłość. Miasta, które będzie w stanie doprowadzić do realizacji naszych oczekiwań oraz pasji. W ten sposób myśli w obecnych czasach spora część młodych ludzi zamieszkujących nasz kraj. Odważnych i otwartych na świat. Ale od jakich kwestii rozpocząć nasz plan? Oczywiście od finansów.

Seperatory - są naprawdę kluczowe w każdej oczyszczalni

 • Posted on: 8 March 2022
 • By: addmean
mieszkanie - malunek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, w państwach rozwiniętych, w których poczet zalicza się także Polska, ludziom żyje się znacznie godniej. Współcześnie, mamy do dyspozycji sporo różnych udogodnień, które podnoszą dostrzegalnie nasz standard życia, należących do niemalże każdej jego dziedziny.

Gdzie szukać dobre oferty lokali mieszkalnych do kupienia?

 • Posted on: 3 March 2022
 • By: addmean
nowe osiedle
Author: Frerk Meyer
Source: http://www.flickr.com
Obecnie mnóstwo osób decyduje się na wyjazd ze wsi do większego miasta. Dotyczy to kategorycznie najbardziej ludzi młodych, którzy zazwyczaj wyjeżdżają ze swojego miasta do większego miasta po to, aby móc tam studiować na niezłej uczelni. Jeśli skończą niezłe studia, wtedy najczęściej mają dużą szansę na dostanie nieźle płatnej pracy, a dzięki temu niewątpliwie już nie decydują się na powrót w rodzinne strony.

Dlaczego warto jest zainteresować się takim miejscem jak Mazańcowice?

 • Posted on: 3 March 2022
 • By: addmean
lustro
Author: Suguru Yamamoto
Source: http://www.flickr.com
Czyż nie marzy Ci się wypoczynek od zbyt znacznego rozpędu życia w dużym miasteczku, w jakim być może mieszkasz? Jeżeli tak, to cóż powiedziałabyś na odpoczynek na spokojnej wiosce? W obszarze, gdzie odnajdziesz nie wyłącznie upragnioną ciszę, ale także bardzo przyjemną atmosferę?

Gdzie najlepiej nabyć mieszkanie dla całej rodziny?

 • Posted on: 30 October 2021
 • By: addmean
Kraków, Wawel
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
W obecnych czasach bardzo wiele osób myśli nad tym, w jakim miejscu osiąść i zostać na stałe. Kwestia ta dotyczy w dużej mierze młodych ludzi, między innymi tych tuż po studiach, którzy zastanawiają się, czy wyjechać z miasta, w którym studiowali.

Pages