Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

miasta

Jakiego rodzaju kwestie należy brać pod uwagę, kiedy chodzi o odpowiedni projekt toalety publicznej? O czym trzeba pamiętać?

 • Posted on: 14 November 2019
 • By: addmean
Pokój
Author: Carissa Rogers
Source: http://www.flickr.com
Sporo miejsc w przestrzeni publicznej powinno zostać zaprojektowanych nie jedynie z myślą o wygodnym użyciu, funkcjonalności, ale również z myślą o przestrzeganiu zasad higieny. Przecież w tego typu miejscach, jak toalety w miastach korzysta sporo ludzi.

Seperatory - są naprawdę kluczowe w każdej oczyszczalni

 • Posted on: 8 November 2019
 • By: addmean
mieszkanie - malunek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, w krajach pierwszego świata, w których poczet zalicza się także Polska, wszystkim żyje się o wiele godniej. Obecnie, mamy do dyspozycji wiele różnych ułatwień, które podnoszą znacząco nasz profil życia, należących do niemalże każdej jego dziedziny.

Nowe mieszkania wrocław ma szansę nam zaoferować

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
mieszkania
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Miasta się rozbudowują

Wiadomo nie od dziś, że im więcej mieszkańców posiada konkretne miasto, tym większa będzie szansa na to, że będzie się właściwie kształtowało, a wartości pieniężne jakie z tego tytułu będzie odnotowywało, znacznie pomogą mu w tym rozwoju i przemianie wizerunku.

Planujesz zakupić nieruchomość dla siebie albo swego zakładu? Zgłoś się do agencji obrotu nieruchomościami

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
apartamentowiec
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Uznaje się, że w dzisiejszych czasach zakup nieruchomości może być świetną inwestycją zgromadzonych funduszy. Sporo osób decyduje się na sprawunek mieszkań albo terenów, które po pewnym czasie można odsprzedać z poważnym zyskiem lub wynajmować kolejnym osobom. Niemniej aby nieruchomość przyniosła zysk i wzbudziła zainteresowanie w potencjalnych kupcach lub najemcach, należy poświęcić więcej czasu przy jej wyborze.

Mieszkanie poza dużą aglomeracją ma też swoje dobre strony. Z tego powodu rośnie zainteresowanie w takim temacie jak mieszkania na sprzedaż Trzebnica

 • Posted on: 28 September 2019
 • By: addmean
budynek mieszkalny
Author: Peter aka anemoneprojectors
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas narzeka na sytuację w kraju, jednakże prawdą jest, że każde województwo charakteryzuje inny poziom rozwoju i inne możliwości jeśli chodzi o pracę czy miejsce zamieszkania. Sporą popularnością, szczególnie wśród młodych ludzi, które szukają dla siebie szansy na przyszłość, jest województwo dolnośląskie. Wiele tutejszych miast stoi na wysokim poziomie, zarówno pod względem gospodarczym, jak i kulturowym czy rozrywkowym. To stwarza wiele możliwości i przyciąga osoby spragnione różnych dróg rozwoju.

Nabycie mieszkania, które będzie zdolne połączyć korzyści metropolii jak i spokój prowincji

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Lampa wisząca, żyrandol Calipso
Author: Maxlight
Source: Maxlight
Nabycie domu to jedna z istotniejszych decyzji w życiu każdego człowieka. Obecnie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na znacznie więcej niż w przeszłości, w rezultacie więcej również wymagamy.


Nowocześnie prosperujący inwestorzy posiadają bardzo rozbudowany zakres potrzeb względem przyszłych lokali.

Jak przedstawia się sytuacja na rynku mieszkaniowym? Jakiego rodzaju mieszkania są najczęściej wybierane, w jakich miastach?

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
mieszkania, budynki
Author: michael.melewski
Source: http://www.flickr.com
Jak aktualnie przedstawiają się ceny mieszkań w najbardziej dużych polskich miastach? Ile wynosi cena metra kwadratowego w różnorodnych lokalizacjach? Trzeba przyznać, że największa zmiana ceny została odnotowana w Katowicach oraz Łodzi, w tamtych miejscach mieszkania stały się tańsze o kilkanaście procent. W skali kraju pojawia się jednak stabilizacja cen.

Poszukujesz lokalu w mieście? Oto najciekawsze oferty

 • Posted on: 13 June 2019
 • By: addmean
wrocław, rynek, kamienice
Author: Wilhelm Rosenkranz
Source: http://www.flickr.com
W obecnych realiach, większość młodych ludzi, mających zdolność kredytową, decyduje się na kupno swojego własnego mieszkania. Dzięki temu uniwersyteckie miejscowości, takie jak Wrocław, nieustannie się powiększają. Nic w tym zaskakującego, bowiem każdego roku pełno studentów przyjeżdża tutaj na uczelnie i zazwyczaj po ich skończeniu, pozostaje już w mieście. Jesteś zainteresowany zakupem własnego lokum? Głównie musisz zadecydować, jakiego rodzaju nieruchomości cię interesują.

Gdzie najlepiej nabyć mieszkanie dla całej rodziny?

 • Posted on: 30 May 2019
 • By: addmean
Kraków, Wawel
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
W obecnych czasach bardzo wielu ludzi zastanawia się nad tym, gdzie się zatrzymać i zostać na stałe. Kwestia ta dotyczy w dużym stopniu młodych ludzi, między innymi tych dopiero po studiach, którzy zastanawiają się, czy wyjechać z miasta, w którym studiowali.

Kochamy wielkie miasta!

 • Posted on: 28 May 2019
 • By: addmean
Wrocław nocą
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas nie potrafi wyobrazić sobie egzystencji w znacznym mieście. Jeszcze parę lat temu ci wszyscy, jacy odnieśli w życiu olbrzymi sukces i byli w stanie sobie pozwolić na zakup upatrzonego domku, gromadnie opuszczali metropolie i osiedlali się na łonie natury. To właśnie pośród szumu lasu i śpiewu ptaszków są w stanie w końcu należycie się zrelaksować oraz odprężyć się po zmaganiach codziennego dnia.

Gdzie szukać dobre oferty lokali mieszkalnych do kupienia?

 • Posted on: 1 May 2019
 • By: addmean
nowe osiedle
Author: Frerk Meyer
Source: http://www.flickr.com
Obecnie wiele osób decyduje się na wyjazd ze wsi do większego miasta. Dotyczy to bez wątpienia między innymi ludzi młodych, którzy czasami wyjeżdżają ze swojego miasta do dużego miasta po to, aby móc tam studiować na niezłej uczelni. Jeżeli skończą dobre studia, wtedy zazwyczaj mają dużą szansę na otrzymanie nieźle płatnej pracy, a dzięki temu na pewno już nie decydują się na powrót w rodzinne strony.

O jakich rzeczach należy pamiętać jeśli chce się zakupić świeżo wybudowane mieszkanie u dewelopera

 • Posted on: 12 April 2019
 • By: addmean
jadalnia
Source: www.morguefile.com
Własne mieszkanie to dla niejednej rodziny jedno z największych marzeń, niestety w naszych realiach jest również marzeniem bardzo kosztownym. Niewielu osobom się udaje zakupić swoje mieszkanie bez posiłkowania się kredytem, często na kilkadziesiąt lat, a niestety będzie też sporo osób, które go z przyczyn finansowych nigdy nie dostaną.

Pages