Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

metal

Sprzęt elektryczny zaprojektowany z troski o nasze bezpieczeństwo.

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
czujnik ruchu cena
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Każdy przedsiębiorca produkujący osprzęt elektryczny na pewno doskonale wie o tym, jak groźna dla większości jest jego branża. Z tego powodu tak wielką uwagę przywiązuje się do wykonywania bezpiecznych urządzeń oraz korzystania z elektryczności w celach poprawy bezpieczeństwa.


Doskonałym przykładem gadżetów z branży elektrycznej które zaprojektowane zostały z myślą o najwyższym bezpieczeństwie użytkowników są gniazda hermetyczne.

Suszarki do rąk - a więc, kolejny tekścik z rodzaju: "w jakim miejscu szukać?" a także "gdzie znaleźć?"

 • Posted on: 11 September 2020
 • By: addmean
suszarki do rąk
Jakiego typu istnieją rodzaje suszarek przeznaczonych do rączek? Jak dużo maja możliwość kosztować i jakie rzeczy dobrze jest na ich temat mieć pojęcie? To wszyściutko i jeszcze więcej bez najbardziej małego problemu znajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego - świeżutko co "wydzierganego" - felietoniku!


Ponad wszystko dobrze wszystkim znane suszarki do rąk kojarzą się z łazienkami w bardzo różnych publicznych miejscach, dla przykładu w galeriach handlowych, czy też dworcach, a także takiego typu miejscówkach jak korporacje oraz biurowce.

Niebywała sprawa dla wszystkich fanów różnej muzyki - plakaty i obrazy własnych idoli

 • Posted on: 5 September 2020
 • By: addmean
Author: RossinaBossioB
Dla wielu niezrozumiałe, dla innych zupełnie normalne. Co to jest uwielbienie dla ulubionej gwiazdy: aktora czy muzyka, dokąd sięga granica tej fascynacji, i czy można to traktować normalnie? Oczywiście, że tak, ale w pewnym wieku może to przybrać rozmiary niebotyczne, wręcz histerii, bezgranicznego, bezkrytycznego uwielbienia. Do takiej osoby nie docierają sygnały racjonalne, pojedzie za swoim idolem wszędzie, będzie go bronić zawsze, tak jakby ta osoba była nieskazitelna.

Podstawowe urządzenia, maszyny i sprzęty wykorzystywane przy różnorodnych robotach i pracach budowlanych.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
budowa
Source: pixabay
Przy różnego rodzaju pracach i robotach budowlanych przydaje się sporo różnych sprzętów. Najważniejszą sprawą w takim przypadku są różnego rodzaju rusztowania, to właśnie na nich pracownicy mogą w pełni bezpiecznie poruszać się w czasie realizacji swoich zadań. Do podnoszenia rozmaitych przedmiotów na większe wysokości doskonale się sprawdzają najróżniejsze podnośniki oraz platformy ruchome.

Sposoby wykorzystania bardzo twardych stopów metali

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
blacha
Author: Mark Gaw
Source: http://www.flickr.com
Jasne jest, że metale aktualnie wykorzystywane są bardzo powszechnie. Rezultaty tego zastosowania oglądać można w życiu codzienny, w przestrzeni publicznej. Elementy tak zwykłe i znane ludzkości jak przykładowo wiata przystanku autobusowego produkowane są z rozmaitych stopów metali. Tworzywo to stosuje się również w produkcji przemysłowej, w szczególności do wytwarzania różnorodnych części maszyn i urządzeń.

Wysokiej jakości garaże – podstawa komfortu korzystania z pojazdów

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
dla samochodów
Author: www.wawsystem.pl
Source: www.wawsystem.pl
Każdy kierowca w dzisiejszych czasach wie, że pojazd – chociaż kluczowy w trakcie transportu – to nie wszystko. Bardzo ważne jest także odpowiednie miejsce, które chroni go przed złymi warunkami atmosferycznymi , a także postronnymi osobami, czyli wspaniały garaż. Jednak czasem dokładne wybranie garażu nie jest łatwym zadaniem z powodu ich unikatową różnorodność.

Przemyślane ogrodzenia do naszych nieruchomości. Warto zadbać o reprezentacyjną bramę wjazdową na teren naszej posesji.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
instrukcja przeciwpożarowa
Author: Oregon Department of Forestry
Source: http://www.flickr.com
Niejeden dom wymaga tego, by o niego zadbać i staramy sie po to, by był nie tylko piękny, ale także funkcjonalny. Na tego typu działania składa się mnóstwo elementów, jak na przykład remonty czy dekorowanie, ale oprócz tego zwykle bardzo ważne jest, by do własnych domów wybierać najlepsze rozwiązania, jakie zapewnią nam bezpieczeństwo oraz miły dla oka wygląd takiej posiadłości.

Z jakiego materiału mogą zostać wykonywane różnorodnego rodzaju szalunki oraz kto mógłby je instalować?

 • Posted on: 2 September 2020
 • By: addmean
szalunki stropowe
Author: Röben
Przy wykonywaniu wielu różnych prac budowlanych, niezbędne jest wcześniejsze wykonanie tak zwanych oszalowań, czyli zabezpieczeń przed niechcianym w takiej okoliczności oddziaływaniem gleby.

Czym jest palnik? Gdzie wykorzystuje się takie urządzenie w sposób powszechny?

 • Posted on: 15 June 2020
 • By: addmean
palniki
Author: Thomas Kohler
Source: http://www.flickr.com
Niektóre z urządzeń mimo tej samej nazwy są używany w bardzo odmiennych dziedzinach życia. Przykładem jest palnik. Występują najróżniejsze rodzaje takich urządzeń pomocnych w sporej ilości miejsc.

Ogrodzenie będzie podstawą bezpieczeństwa , a także akcentuje charakter domu - już dzisiaj wybierz odpowiedni wzór dla siebie

 • Posted on: 27 July 2019
 • By: addmean
dom - kadr
Author: Christoph Freitag
Source: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, iż zagrodzenie przed miejscem zamieszkania to nadzwyczaj ważka sprawa i nie możemy jej zbyć. Wielu ludziom wydaje się, że jest to zbyteczne (o ile oczywiście nie mają pupila) i trwoni się na to tylko pieniądze, jakich wiadomo w czasie budowy domu ciągle ubywa. Nie możemy umniejszać tej kwestii, bo ogrodzenie posiadłości jest wyjątkowo istotne.

Jak dobrze wykończyć nasze schodki?

 • Posted on: 13 June 2019
 • By: addmean
lustro na ścianie
Author: Kevin Dooley
Source: http://www.flickr.com
Istnieje mnóstwo sposobów wykończenia schodów, tak żeby służyły nam jak najwięcej bez kosztownej konserwacji. Ten materiał skierowany jest do ludzi którzy posiadają w swych domach albo mieszkaniach schody oraz pragną je w jakiś sposób zabezpieczyć.


Najefektywniejszym sposobem jest całkowite pokrycie powierzchni schodowej wykładziną odporną na wytarcia.

Czym jest frezowanie, od jak dawna oraz jak się je robi?

 • Posted on: 21 February 2019
 • By: addmean
frezowanie
Author: Studio Filmów Rysunkowych
Source: Studio Filmów Rysunkowych
Obecnie mamy szczęście móc korzystać z dużej ilości różnych narzędzi, ale nie myślimy jak zostały one wytworzone. A szkoda, ponieważ im nasza wiedza jest większa, tym częściej będziemy w stanie sobie poradzić w życiu.

Praktyczne porady - w jaki sposób wyposażyć sypialnie

 • Posted on: 29 January 2019
 • By: addmean
Author: jm3
Sen jest bardzo istotnym składnikiem egzystencji człowieka. Pozwala na zregenerowanie sił, utraty napięcia. Spokojny odpoczynek o właściwej długości działa dodatnio na jakość życia. Człowiek niewypoczęty natomiast nie ma siły na zwykłe czynności. Niewyspanie implikuje także pogorszenie samopoczucia. Dlatego tak ważne jest, aby posiadać właściwe warunki do snu. Sypialnia to miejsce, które powinno dobry sen umożliwiać.