Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

metal

Czym jest frezowanie, od jak dawna oraz jak się je robi?

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
frezowanie
Author: Studio Filmów Rysunkowych
Source: Studio Filmów Rysunkowych
Aktualnie mamy szczęście móc korzystać z wielu różnych urządzeń, jednak nie myślimy w jaki sposób były one stworzone. A szkoda, gdyż im nasza wiedza jest obszerniejsza, tym w większej ilości sytuacji będziemy w stanie sobie radzić w życiu.

Wysokiej jakości garaże – podstawa komfortu korzystania z pojazdów

 • Posted on: 8 February 2021
 • By: addmean
dla samochodów
Author: www.wawsystem.pl
Source: www.wawsystem.pl
Każdy kierowca w dwudziestym pierwszym wieku wie, że samochód – choć strategiczny w trakcie przemieszczania się – to nie wszystko. Szczególnie ważne jest także odpowiednie miejsce, które ochrania go przed niewłaściwymi warunkami pogodowymi , a także postronnymi osobami, czyli wspaniały garaż. Jednak niekiedy dokładne wybranie garażu nie jest łatwym zadaniem z powodu ich unikalną różnorodność.

Jak dobrze wykończyć nasze schodki?

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
lustro na ścianie
Author: Kevin Dooley
Source: http://www.flickr.com
Istnieje dużo metod wykończenia schodów, tak żeby służyły nam jak najwięcej bez nadmiernej konserwacji. Ten artykuł skierowany jest do osób jakie posiadają w swych domach albo mieszkaniach schody oraz pragną je jakoś zabezpieczyć.


Najlepszym sposobem jest całkowite zakrycie powierzchni schodowej materiałem odpornym na ścieranie.

Suszarki do rąk - a więc, kolejny tekścik z rodzaju: "w jakim miejscu szukać?" a także "gdzie znaleźć?"

 • Posted on: 7 December 2020
 • By: addmean
suszarki do rąk
Jakie powstały rodzaje suszarek do rączek? Jak dużo maja możliwość kosztować i jakie rzeczy warto na ich temacik wiedzieć? To wszyściutko oraz jeszcze więcej bez najbardziej małego problemiku wynajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego - świeżutko co napisanego - felietoniku!


Przede wszystkim dobrze wszystkim znane suszarki do rąk kojarzą się z łazienkami wewnątrz przeróżnych publicznych lokalizacjach, dla przykładu wewnątrz galeriach handlowych, czy dworcach, a także takiego typu miejscówkach jak choćby korporacje oraz biurowce.

Sposoby wykorzystania bardzo twardych stopów metali

 • Posted on: 14 November 2020
 • By: addmean
blacha
Author: Mark Gaw
Source: http://www.flickr.com
Wiadome jest, że metale na dzień dzisiejszy stosowane są bardzo powszechnie. Efekty tego zastosowania obserwować można w życiu codzienny, w przestrzeni publicznej. Rzeczy tak pospolite i znane ludzkości jak na przykład przystanki autobusowe zbudowane są z różnych stopów metali. Tworzywo to wykorzystuje się także w produkcji przemysłowej, szczególnie do produkcji rozmaitych części maszyn i przyrządów.

Podstawowe urządzenia, maszyny i sprzęty wykorzystywane przy różnorodnych robotach i pracach budowlanych.

 • Posted on: 2 November 2020
 • By: addmean
budowa
Source: pixabay
Przy różnego rodzaju pracach i robotach budowlanych przydaje się sporo rozmaitych sprzętów. Najważniejszą sprawą w takich przypadkach są różnego rodzaju rusztowania, to na nich pracownicy mogą w pełni bezpiecznie poruszać się podczas realizacji swoich zadań. Do dźwigania różnych rzeczy na większą wysokość doskonale się sprawdzają różnego rodzaju podnośniki i platformy ruchome.

Czym jest palnik? Gdzie wykorzystuje się takie urządzenie w sposób powszechny?

 • Posted on: 15 October 2020
 • By: addmean
palniki
Author: Thomas Kohler
Source: http://www.flickr.com
Niektóre z urządzeń mimo tej samej nazwy mogą mieć zastosowanie w całkiem różnych dziedzinach życia. Przykładem jest palnik. Występują najróżniejsze rodzaje takich urządzeń pomocnych w sporej ilości miejsc.

Sprzęt elektryczny zaprojektowany z troski o nasze bezpieczeństwo.

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
czujnik ruchu cena
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Każdy przedsiębiorca produkujący osprzęt elektryczny na pewno doskonale wie o tym, jak groźna dla większości jest jego branża. Z tego powodu tak wielką uwagę przywiązuje się do wykonywania bezpiecznych urządzeń oraz korzystania z elektryczności w celach poprawy bezpieczeństwa.


Doskonałym przykładem gadżetów z branży elektrycznej które zaprojektowane zostały z myślą o najwyższym bezpieczeństwie użytkowników są gniazda hermetyczne.

Niebywała sprawa dla wszystkich fanów różnej muzyki - plakaty i obrazy własnych idoli

 • Posted on: 5 September 2020
 • By: addmean
Author: RossinaBossioB
Dla wielu niezrozumiałe, dla innych zupełnie normalne. Co to jest uwielbienie dla ulubionej gwiazdy: aktora czy muzyka, dokąd sięga granica tej fascynacji, i czy można to traktować normalnie? Oczywiście, że tak, ale w pewnym wieku może to przybrać rozmiary niebotyczne, wręcz histerii, bezgranicznego, bezkrytycznego uwielbienia. Do takiej osoby nie docierają sygnały racjonalne, pojedzie za swoim idolem wszędzie, będzie go bronić zawsze, tak jakby ta osoba była nieskazitelna.

Przemyślane ogrodzenia do naszych nieruchomości. Warto zadbać o reprezentacyjną bramę wjazdową na teren naszej posesji.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
instrukcja przeciwpożarowa
Author: Oregon Department of Forestry
Source: http://www.flickr.com
Niejeden dom wymaga tego, by o niego zadbać i staramy sie po to, by był nie tylko piękny, ale także funkcjonalny. Na tego typu działania składa się mnóstwo elementów, jak na przykład remonty czy dekorowanie, ale oprócz tego zwykle bardzo ważne jest, by do własnych domów wybierać najlepsze rozwiązania, jakie zapewnią nam bezpieczeństwo oraz miły dla oka wygląd takiej posiadłości.

Z jakiego materiału mogą zostać wykonywane różnorodnego rodzaju szalunki oraz kto mógłby je instalować?

 • Posted on: 2 September 2020
 • By: addmean
szalunki stropowe
Author: Röben
Przy wykonywaniu wielu różnych prac budowlanych, niezbędne jest wcześniejsze wykonanie tak zwanych oszalowań, czyli zabezpieczeń przed niechcianym w takiej okoliczności oddziaływaniem gleby.

Ogrodzenie będzie podstawą bezpieczeństwa , a także akcentuje charakter domu - już dzisiaj wybierz odpowiedni wzór dla siebie

 • Posted on: 27 July 2019
 • By: addmean
dom - kadr
Author: Christoph Freitag
Source: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, iż zagrodzenie przed miejscem zamieszkania to nadzwyczaj ważka sprawa i nie możemy jej zbyć. Wielu ludziom wydaje się, że jest to zbyteczne (o ile oczywiście nie mają pupila) i trwoni się na to tylko pieniądze, jakich wiadomo w czasie budowy domu ciągle ubywa. Nie możemy umniejszać tej kwestii, bo ogrodzenie posiadłości jest wyjątkowo istotne.

Praktyczne porady - w jaki sposób wyposażyć sypialnie

 • Posted on: 29 January 2019
 • By: addmean
Author: jm3
Sen jest bardzo istotnym składnikiem egzystencji człowieka. Pozwala na zregenerowanie sił, utraty napięcia. Spokojny odpoczynek o właściwej długości działa dodatnio na jakość życia. Człowiek niewypoczęty natomiast nie ma siły na zwykłe czynności. Niewyspanie implikuje także pogorszenie samopoczucia. Dlatego tak ważne jest, aby posiadać właściwe warunki do snu. Sypialnia to miejsce, które powinno dobry sen umożliwiać.