Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

meble

Meble sosnowe w Krakowie uzyskują coraz to większą popularność ze względu na wysoką jakość i piękny wygląd

 • Posted on: 5 September 2020
 • By: addmean
meble
Author: Black Red White
Source: Black Red White
Odpowiednie umeblowanie domu to w obecnych czasach trzon komfortowego funkcjonowania. Ludzie przykładają sporą atencję do wystroju pojedynczych pokoi, bowiem chcą czuć się dobrze w utworzonym przez siebie azylu domowym. Sklepów proponujących różnorodne wyposażenie mieszkania powstaje mnóstwo, a te, jakie oferują towary solidnej jakości bezustannie cieszą się dużą sławą i dobrą reputacją wśród klientów.

Dowiedz się, co powinieneś zrobić, kiedy zauważysz, iż Twoje meble potrzebują renowacji lub naprawy.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
stolarz
Author: Marco Enzo Squillacioti
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie zdarza się, że po długim czasie użytkowania nasze meble potrzebują naprawy lub renowacji. Dowiedz się, gdzie możesz przywrócić swoim meblom ich dawną świetność.

Ikea oferta jest niesamowicie rozszerzona

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Ikea
Author: Greg Clarke
Source: http://www.flickr.com
Aranżując pomieszczenia swojego domu, chcemy aby wszystko się w nim jak najwspanialej prezentowało, przez to właśnie tak uważnie przypatrujemy się wszelkim propozycjom na meble. To także powoduje, że ich wytwórcy próbują nam zaprezentować jak najwięcej różnorakich opcji, tak aby mieć gwarancję, że uda im się trafić w gust sporej liczby ludzi.
Tags: 

Nowoczesny sposób na przełamanie nudnego wystroju Twojego domu

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Sufit podwieszany
Author: Sufit podwieszany
Source: Sufit podwieszany
Nie nie ma takiego domu, który nie posiada sufitu. Mimo to, Niemniej jednak w każdym z pomieszczeń prezentuje się on całkiem różnie. Są osoby,które gustują w sufitach o kolorze białym, inni wolą bardziej nietypowe rozwiązania. Sufit podwieszany daje taką właśnie propozycję.

W jaki sposób odremontować dom -przydatne rady

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Author: Bosch
Source: Bosch
Nawet najsprawniej zaprojektowany dom trzeba czasem odświeżyć. Czasem dlatego, że poplamione ściany, zniszczone meble i odbarwione posadzkii zaczynają być coraz bardziej przykrym widokiem. Niekiedy dlatego, że miejsce zamieszkania zmienia się razem z jego właścicielem, a ten, szczególnie jego gusta, poddają się zmianom. Przed rozpoczęciem pracy warto jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i wyposażenie. Szlifierki i polerki przydadzą się majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym gotowymi pomysłami oferowanymi przez domy handlowe.

Jak sprawić, aby kuchnia była piękniejsza?

 • Posted on: 20 July 2020
 • By: addmean
meble kuchenne
Source: www.studio-adamo.pl
To całkowicie normalne, że chcielibyśmy, aby zamieszkiwane przez nas mieszkanie cechowało się pięknym wyglądem. Weźmy chociażby pod uwagę kuchnie.W końcu kuchnia to magiczne miejsce, które chyba dla większości osób kojarzy się ze dobrymi posiłkami. To w kuchni są przygotowywane posiłki - śniadanie, obiady, itp. A do tego ciągle bardzo wielu Polaków najczęściej jada właśnie w kuchni. Dobrze, to co w takim razie możemy zrobić, jeżeli chcemy, aby użytkowana przez nas kuchnia wyglądała bardzo ładnie?

Oferty szafek, na które warto już teraz zwrócić uwagę

 • Posted on: 30 May 2020
 • By: addmean
Pokój
Author: ricciofix
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesny design tworzonych dzisiaj mebli zwraca uwagę wszystkich zamawiających, którzy w każdym miejscu poszukują dla siebie inspiracji. Takich propozycji nie brak, wręcz przeciwnie. Atrakcyjne koncepcje połączeń meblowych, również tych do korytarza, pojawiają się bardzo często. Powodem jest popyt.

Wykańczamy mieszkanie - jakie meble powinniśmy wybrać?

 • Posted on: 4 May 2020
 • By: addmean
sklejka
W obecnych czasach przemysł meblarski jest bardzo dobrze rozwinięty. Nawet w mniejszych miastach mamy dostęp do sklepów zajmujących się sprzedażą mebli na skalę całego kraju. Poprzez rozwój reklamy, zwiększeniem tempa życia największą popularnością cieszą się różnorakie ‘sieciówki’.

Gdzie są wykończone lokale we Wrocławiu, mieszkania Wrocław Biskupin?

 • Posted on: 10 April 2020
 • By: addmean
wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Marzenia o swoim gniazdku najczęściej rozpoczynają się od określenia miejsca, metrażu, bądź ceny. Jednak jedną z pierwszych decyzji, jakie trzeba podjąć zabierając się do szukania własnego M, jest wybór pomiędzy rynkiem pierwotnym i wtórnym. Nabycie mieszkania to częstokroć postanowienie na wiele lat, a nawet na całe życie, w związku z tym warto pamiętać, ażeby szczegółowo wskazać własne oczekiwania i możliwości.

Czy remont elewacji domu jednorodzinnego to zawsze wielkie koszty? Jak takie wydatki trochę obniżyć?

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
panele
Author: Paul Hudson
Source: http://www.flickr.com
Remont budynku jednorodzinnego to nie są małe koszty, szczególnie gdy mowa o odnawianiu elewacji jak i terenów wokół takiego budynku. W końcu przychodzi taki moment gdy musimy zabrać się za takie prace ażeby poprawić jego estetykę.

Gdy budujemy nowy dom

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
W dawnych, słusznie minionych latach, masy ludzkie poupychane w wieżowcach nie miały większych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście przeboje w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy osiedli willowych mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej różnicy, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.

Zamów altankę do swojego ogródka, to sposób na wspaniały wypoczynek w przyjemnym otoczeniu, bez względu na warunki atmosferyczne.

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
portret - mieszkanie
Author: Grzesiek
Source: http://www.flickr.com
Szczęśliwcy, którzy przy swoich domach posiadają również ogródki, chętnie spędzają w nich czas, odpoczywając, wykonując prace ogrodnicze, jak również radując się otaczającą zielenią.

Eleganckie meble do ekskluzywnego domu

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Sypialnia Venus mini
Author: IMS GROUP
Source: IMS GROUP
Czasem nie mamy żadnego pojęcia, co wstawić do naszego salonu. W takich sytuacjach dobrze jest postawić na proste rozwiązania. Powinniśmy wybrać klasyczną komodę. Ale dobra komoda to nie wszystko. Jeśli rzeczywiście chcemy, by salon był stylowy to naprawdę warto kupić meble ekskluzywne, które na sto procent sprawią, że salon będzie odpowiednio wyglądał.

Pages