Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

meble

Jak sprawić, aby kuchnia była piękniejsza?

 • Posted on: 15 December 2022
 • By: addmean
meble kuchenne
Source: www.studio-adamo.pl
To zupełnie normalne, iż pragniemy, aby zamieszkiwane przez nas mieszkanie cechowało się eleganckim wyglądem. Weźmy chociażby pod uwagę kuchnię.W końcu kuchnia to niezwykłe pomieszczenie, które zapewne dla większości osób może kojarzyć się ze smacznymi posiłkami. To w kuchni przygotowujemy posiłki - śniadania, kolacje, etc. A na dodatek ciągle bardzo wielu Polaków w większości przypadków jada posiłki właśnie w kuchni. No dobra, to co zatem można robić, jeśli chcemy, aby nasza kuchnia wyglądała niezwykle atrakcyjnie?

Wybór drzwi wewnętrznych

 • Posted on: 23 November 2022
 • By: addmean
drzwi
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Drzwi są ważnym elementem w naszych wnętrzach. Pełnią jednocześnie funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Nosząc się z zamiarem ich kupna wskazane jest zwrócić uwagę na pewne aspekty.Wiedzmy, że drzwi nie mogą wnętrza przytłoczyć. Do małego mieszkania nie są wskazane ani pełne, ani bardzo ciemne drzwi. Sprawdzą się za to to drzwi przesuwne, najlepiej przeszklone. Gdy je otworzymy, dwa pokoje staną się jednym, większym. Ich podstawową zaletą jest to, że w stosunku do klasycznych drzwi oszczędzają miejsce. Drzwi przesuwne są idealnym pomysłem szczególnie jeśli chcemy połączyć pomieszczenia o reprezentacyjnym przeznaczeniu, na przykład otwarciu jadalni na salon w trakcie spotkania z przyjaciółmi. Takiego otwarcia perspektywy nie uzyskamy w przypadku drzwi standardowych, których skrzydło wyróżnia się wizualnie.

Naklejki na meble są w stanie całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia

 • Posted on: 10 November 2022
 • By: addmean
Kiedy marzą Ci się odnowione meble, a nie masz na to obecnie pieniędzy, kategorycznie musisz zastanowić się nad innym rozwiązaniem. Obecnie wiele osób decyduje się przykładowo na renowację swoich mebli. Takie inwestycje nie są zbyt kosztowne, a zwykle można osiągnąć naprawdę ciekawy efekt.

Decydując się na uruchomienie swojego sklepu, na początku trzeba go jak najlepiej urządzić.

 • Posted on: 26 October 2022
 • By: addmean
sklep z ciuchami
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Zaprojektowanie lokum handlowego, nie zalicza się do najprostszych rzeczy, ponieważ powinno się pamiętać o komforcie konsumentów, jak i również pracowników, oraz jak najlepszym zaaranżowaniu wydzierżawionej całej sali. Dlatego nierozważne rozmieszczenie mebli sklepowych, oraz zamówienie ich w nieciekawym dobrym stanie, może okazać się kiepską inicjatywą. Jeśli jakiejś osobie będzie zależało równocześnie na estetycznym wizerunku, jak i również jak największej praktyczności zagospodarowania, powinien kupić meble sklepowe pod wymiar.

Najważniejsze składowe do magazynów spełniające normy

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
Wózek widłowy w hali magazynowej
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Rzeczywiście dobry i w stu procentach funkcjonalny magazyn niewątpliwie może być czymś bardzo ważnym dla absolutnie każdej firmy zajmującej się ogólnie pojętym handlem lub też produkcją. Wielu ludzi sądzi wprawdzie, że zorganizowanie dla siebie takiego właśnie miejsca zawsze jest czymś niezwykle drogim i trudnym, ale w praktyce trzeba po prostu zabrać się za to we właściwy sposób, aby uzyskanie faktycznie satysfakcjonujących nas rezultatów nie sprawiło nam tutaj najmniejszych nawet kłopotów.

Jak wyremontować łazienkę, by była praktyczna i bardzo dobrze się prezentowała?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
w łazience
Source: pixabay.com
Łazienka to miejsce bardzo istotne w każdym domu. Z jednej strony przygotowujemy się w niej do wyjścia, robimy makijaż, czeszemy włosy, wypełniamy wiadome potrzeby fizjologiczne, a z drugiej strony oddajemy się w niej maksymalnemu relaksowi. O ile samodzielne przygotowywanie projektu domu ma to do siebie, że możemy poddać się fantazji i zapewnić sobie łazienkę o sporej powierzchni, o tyle w zwykłych mieszkaniach, a także wielu domach, łazienki często nie są najprzestronniejszymi pomieszczeniami.

W jaki sposób odremontować dom -przydatne rady

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Author: Bosch
Source: Bosch
Nawet najlepiej zaprojektowany dom trzeba od czasu do czasu odświeżyć. Czasem dlatego, że brudne ściany, niesprawne meble i porysowane parkietyi zaczynają być coraz bardziej przykrym widokiem. Niekiedy z tego powodu, że miejsce zamieszkania zmienia się wraz z jego posiadaczem, a ten, szczególnie jego gusta, ulegają zmianom. Przed zaczęciem pracy dobrze jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i sprzęt. Szlifierki i polerki przydadzą się majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym gotowymi rozwiązaniami oferowanymi przez domy towarowe.

Nowoczesny sposób na przełamanie nudnego wystroju Twojego domu

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Sufit podwieszany
Author: Sufit podwieszany
Source: Sufit podwieszany
Nie istnieje mieszkanie, bez sufitu. Jednakże w każdym z pomieszczeń wygląda on zupełnie inaczej. Niektórzy mają zamiłowanie do sufitów w kolorze białym, inni wolą bardziej zwracające uwagę rozwiązania. Sufit podwieszany przedstawia taką właśnie alternatywę.

A może swoją pierwszą komodę do domu zrobisz samodzielnie? Spróbuj już dziś!

 • Posted on: 14 July 2022
 • By: addmean
komoda
Author: suzy spence
Source: http://www.flickr.com
Jeśli rozejrzysz się po sklepach meblowych, możesz doznać wrażenia iż wartość mebli są sporo za wysokie w stosunku do wartości. Nawet mały mebel z zwyczajnej płyty wiórowej może kosztować sporo. Jeśli masz odrobinę miejsca w garażu i zdolność do majsterkowania, z pewnością uda ci się samodzielnie zrobić o wiele ładniejsze regały za ułamek ceny tych które oferowane są w sklepie.

Ważne szczegóły przy budowie domu

 • Posted on: 27 June 2022
 • By: addmean
Projekt domu Murena pracowni MTM STYL
Większość z nas mierzy się z tematem budowania swojego domu. Jedni zlecają wszystko wyspecjalizowanym firmom, inni sami biorą się za układanie cegieł. Jeszcze inni szukają pomocy w internecie. Ciekawe projekty domów i nie tylko odnaleźć można w serwisie budowlanym Projektoskop.|Portal budowlany Projektoskop to głównie rozbudowana wyszukiwarka, gdzie można znaleźć ciekawe projekty domów.

Meble sosnowe w Krakowie uzyskują coraz to większą popularność ze względu na wysoką jakość i piękny wygląd

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
meble
Author: Black Red White
Source: Black Red White
Odpowiednie wyposażenie domu to aktualnie trzon wygodnego życia. Ludzie przykładają znaczną atencję do wystroju pojedynczych pomieszczeń, bowiem pragną miewać się pozytywnie w utworzonym przez siebie azylu domowym. Sklepów oferujących przeróżne wyposażenie mieszkania powstaje wiele, a te, które proponują towary solidnej jakości ciągle cieszą się wielką popularnością i dobrą reputacją wśród nabywców.

Wykańczamy mieszkanie - jakie meble powinniśmy wybrać?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
sklejka
W obecnych czasach przemysł meblarski jest niezwykle dobrze rozwinięty. Nawet w małych miejscowościach mamy dostęp do sklepów zajmujących się sprzedażą mebli na skalę całego kraju. W związku z rozwojem reklamy, wzrostem tempa życia największą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju ‘sieciówki’.

Czy remont elewacji domu jednorodzinnego to zawsze wielkie koszty? Jak takie wydatki trochę obniżyć?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
panele
Author: Paul Hudson
Source: http://www.flickr.com
Remont domu to nie są niskie koszty, szczególnie kiedy mowa o odnowieniu elewacji jak i terenów wokół takiego budynku. W końcu nadchodzi taki moment gdy trzeba zabrać się za prace nad domem ażeby polepszyć jego estetykę.

Gdzie są wykończone lokale we Wrocławiu, mieszkania Wrocław Biskupin?

 • Posted on: 25 March 2022
 • By: addmean
wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Marzenia o swoim mieszkaniu przeważnie rozpoczynają się od określenia lokalizacji, metrażu, bądź ceny. Jednak jedną z pierwszych rozstrzygnięć, jakie powinno się podjąć zabierając się do szukania własnego M, jest wybór pomiędzy rynkiem pierwotnym i wtórnym. Zakup lokum to nieraz decyzja na niemało lat, a nawet na całe życie, wobec tego powinno się pamiętać, żeby szczegółowo wyznaczyć własne oczekiwania i potencjał.

Pages