Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

meble

Gdy budujemy nowy dom

 • Posted on: 14 January 2022
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
W dawnych, słusznie minionych latach, masy ludzkie poupychane w wieżowcach nie miały dużych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście trendy w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy willi mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej dysproporcji, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.

Powrót mody na lite drewno. Co warto wiedzieć?

 • Posted on: 1 January 2022
 • By: addmean
drewniany parkiet
Author: tetue
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych trendach dotyczących wykańczania i meblowania mieszkań i domów ciężko nie zauważyć powracającej mody na lite drewno. Tego rodzaju zmiany wynikają głównie ze znudzenia produktami drewnopodobnymi proponowanymi w sklepach sieciowych. Wraz z upływem lat standard życia w naszym kraju się poprawia, w związku z czym ludzie są zamożniejsi i stać ich na więcej.

A może swoją pierwszą komodę do domu zrobisz samodzielnie? Spróbuj już dziś!

 • Posted on: 22 December 2021
 • By: addmean
komoda
Author: suzy spence
Source: http://www.flickr.com
Jeśli pogapisz się po sklepach meblowych, możesz doznać wrażenia iż wartość mebli są o wiele za wysokie w stosunku do gatunku. Nawet malutki mebel z prostej płyty wiórowej może kosztować sporo. Jeśli masz trochę miejsca w garażu oraz smykałkę do remontowania, z pewnością uda ci się samemu skleić dużo piękniejsze mebelki za ułamek wartości tych które znajdują się w sklepie.

W jaki sposób odremontować dom -przydatne rady

 • Posted on: 20 December 2021
 • By: addmean
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Author: Bosch
Source: Bosch
Nawet najlepiej zaprojektowany dom trzeba od czasu do czasu odświeżyć. Czasem dlatego, że brudne ściany, niesprawne meble i odbarwione podłogi zaczynają być coraz bardziej przykrym widokiem. Bywa, że dlatego, że miejsce mieszkania zmienia się wraz z jego właścicielem, a ten, szczególnie jego gusta, ulegają przekształceniom. Przed przystąpieniem do pracy dobrze jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i sprzęt. Szlifierki i polerki przydadzą się majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym przygotowanymi rozwiązaniami prezentowanymi przez supermarkety.

Ikea oferta jest niesamowicie rozszerzona

 • Posted on: 26 November 2021
 • By: addmean
Ikea
Author: Greg Clarke
Source: http://www.flickr.com
Urządzając wnętrze własnego mieszkania, pragniemy aby wszystko się w nim jak najwspanialej prezentowało, przez to właśnie tak uważnie przyglądamy się wszystkim ofertom na meble. To także spowoduje, że ich producenci próbują nam zaprezentować jak najwięcej różnorakich możliwości, tak by posiadać świadomość, że uda im się utrafić w gust znacznej liczby ludzi.
Tags: 

Najważniejsze składowe do magazynów spełniające normy

 • Posted on: 22 November 2021
 • By: addmean
Wózek widłowy w hali magazynowej
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Faktycznie dobry i w pełni funkcjonalny magazyn bez wątpienia może być czymś niezwykle istotnym dla właściwie każdej firmy zajmującej się ogólnie pojętym handlem czy też produkcją. Wielu ludzi myśli wprawdzie, że zorganizowanie dla siebie takiego właśnie miejsca zawsze musi być czymś niezwykle drogim i skomplikowanym, ale w praktyce wystarczy tylko podejść do tego w odpowiedni sposób, aby uzyskanie w stu procentach satysfakcjonujących nas wyników nie sprawiło nam tutaj absolutnie żadnych trudności.

Czy remont elewacji domu jednorodzinnego to zawsze wielkie koszty? Jak takie wydatki trochę obniżyć?

 • Posted on: 3 November 2021
 • By: addmean
panele
Author: Paul Hudson
Source: http://www.flickr.com
Remont domu to nie są małe koszty, szczególnie gdy mowa o odnowieniu elewacji jak również terenów wokoło budynku mieszkalnego. Wreszcie jednak nadchodzi ten moment gdy trzeba zabrać się za takie prace by polepszyć jego estetykę.

Naklejki na meble są w stanie całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
Kiedy marzą Ci się nowe meble, a nie masz na to obecnie pieniędzy, bez wątpliwości musisz zastanowić się nad innym rozwiązaniem. Dzisiaj mnóstwo osób decyduje się na przykład na odnowienie starych mebli. Takie działania nie są bardzo kosztowne, a niejednokrotnie można osiągnąć naprawdę niezły efekt.

Jak wyremontować łazienkę, by była praktyczna i bardzo dobrze się prezentowała?

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
w łazience
Source: pixabay.com
Łazienka to pomieszczenie bardzo ważne w każdym domu. Z jednej strony szykujemy się w niej do wyjścia, robimy makijaż, czeszemy włosy, spełniamy wiadome potrzeby fizjologiczne, a z drugiej strony oddajemy się w niej błogiemu relaksowi. O ile samodzielne przygotowywanie projektu domu ma to do siebie, że możemy poddać się fantazji i zapewnić sobie łazienkę o sporej powierzchni, o tyle w blokach mieszkalnych, a także wielu domach, łazienki często nie są najprzestronniejszymi pomieszczeniami.

Dowiedz się, co powinieneś zrobić, kiedy zauważysz, iż Twoje meble potrzebują renowacji lub naprawy.

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
stolarz
Author: Marco Enzo Squillacioti
Source: http://www.flickr.com
Często zdarza się, że po długim czasie użytkowania nasze meble wymagają naprawy bądź renowacji. Dowiedz się, w jakim miejscu możesz przywrócić swoim meblom ich dawną świetność.

Wykańczamy mieszkanie - jakie meble powinniśmy wybrać?

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
sklejka
Współcześnie przemysł meblarski jest niezwykle dobrze rozwinięty. Nawet w niewielkich miejscowościach mamy dostęp do sklepów zajmujących się sprzedażą mebli na skalę całego kraju. W związku z rozwojem reklamy, zwiększeniem tempa życia największą popularnością cieszą się różnorakie ‘sieciówki’.

Oferty szafek, na które warto już teraz zwrócić uwagę

 • Posted on: 28 February 2021
 • By: addmean
Pokój
Author: ricciofix
Source: http://www.flickr.com
Udoskonalony design przygotowywanych dzisiaj mebli zwraca uwagę wymagających klientów, którzy w każdym miejscu szukają dla siebie inspiracji. Takich ofert nie zabraknie, wręcz przeciwnie. Atrakcyjne koncepcje połączeń meblowych, również tych do korytarza, pojawiają się niezwykle często. Jest to spowodowane popytem.

Gdzie są wykończone lokale we Wrocławiu, mieszkania Wrocław Biskupin?

 • Posted on: 11 February 2021
 • By: addmean
wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Marzenia o swoim gniazdku przeważnie rozpoczynają się od ustalenia miejsca, metrażu, bądź ceny. Jednakże jedną z pierwszych postanowień, jakie należy podjąć zabierając się do szukania własnego M, jest możliwość między rynkiem pierwotnym i wtórnym. Zakup lokum to częstokroć decyzja na dużo lat, a nawet na całe życie, wobec tego powinno się pamiętać, aby szczegółowo ustalić własne oczekiwania i możliwości.

Pages