Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

meble

Naklejki na meble są w stanie całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia

 • Posted on: 14 September 2021
 • By: addmean
Jeśli marzą Ci się nowe meble, a nie masz na to aktualnie kasy, kategorycznie musisz zastanowić się nad innym wyjściem. Współcześnie wiele osób decyduje się na przykład na odnowienie swoich mebli. Takie działania nie są bardzo drogie, a często można osiągnąć naprawdę niezły efekt.

Dowiedz się, co powinieneś zrobić, kiedy zauważysz, iż Twoje meble potrzebują renowacji lub naprawy.

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
stolarz
Author: Marco Enzo Squillacioti
Source: http://www.flickr.com
Często zdarza się, że po długim czasie użytkowania nasze meble wymagają naprawy bądź renowacji. Dowiedz się, w jakim miejscu możesz przywrócić swoim meblom ich dawną świetność.

Najważniejsze składowe do magazynów spełniające normy

 • Posted on: 8 June 2021
 • By: addmean
Wózek widłowy w hali magazynowej
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Naprawdę dobry i w pełni funkcjonalny magazyn bez wątpienia może być czymś niesamowicie wręcz ważnym dla absolutnie każdej firmy zajmującej się szeroko rozumianym handlem czy też produkcją. Sporo ludzi myśli wprawdzie, że stworzenie dla siebie takiego właśnie miejsca w każdym przypadku musi być czymś niezwykle drogim i trudnym, ale w praktyce musimy tylko zabrać się za to w odpowiedni sposób, aby uzyskanie faktycznie zadowalających nas rezultatów nie sprawiło nam tu absolutnie żadnych problemów.

Ikea oferta jest niesamowicie rozszerzona

 • Posted on: 13 May 2021
 • By: addmean
Ikea
Author: Greg Clarke
Source: http://www.flickr.com
Aranżując wnętrze swojego domu, pragniemy by wszystko się w nim jak najpiękniej prezentowało, przez to właśnie tak uważnie przypatrujemy się wszystkim propozycjom na meble. To również sprawia, że ich wytwórcy próbują nam przedstawić jak najwięcej przeróżnych możliwości, tak żeby mieć świadomość, że uda im się trafić w gust sporej liczby osób.
Tags: 

Gdy budujemy nowy dom

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
W starych, słusznie minionych czasach, masy ludzi poupychanych w szarych blokowiskach nie miały dużych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście trendy w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy osiedli willowych mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej różnicy, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.

Wykańczamy mieszkanie - jakie meble powinniśmy wybrać?

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
sklejka
Współcześnie przemysł meblarski jest niezwykle dobrze rozwinięty. Nawet w niewielkich miejscowościach mamy dostęp do sklepów zajmujących się sprzedażą mebli na skalę całego kraju. W związku z rozwojem reklamy, zwiększeniem tempa życia największą popularnością cieszą się różnorakie ‘sieciówki’.

Oferty szafek, na które warto już teraz zwrócić uwagę

 • Posted on: 28 February 2021
 • By: addmean
Pokój
Author: ricciofix
Source: http://www.flickr.com
Udoskonalony design przygotowywanych dzisiaj mebli zwraca uwagę wymagających klientów, którzy w każdym miejscu szukają dla siebie inspiracji. Takich ofert nie zabraknie, wręcz przeciwnie. Atrakcyjne koncepcje połączeń meblowych, również tych do korytarza, pojawiają się niezwykle często. Jest to spowodowane popytem.

Gdzie są wykończone lokale we Wrocławiu, mieszkania Wrocław Biskupin?

 • Posted on: 11 February 2021
 • By: addmean
wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Marzenia o swoim gniazdku przeważnie rozpoczynają się od ustalenia miejsca, metrażu, bądź ceny. Jednakże jedną z pierwszych postanowień, jakie należy podjąć zabierając się do szukania własnego M, jest możliwość między rynkiem pierwotnym i wtórnym. Zakup lokum to częstokroć decyzja na dużo lat, a nawet na całe życie, wobec tego powinno się pamiętać, aby szczegółowo ustalić własne oczekiwania i możliwości.

Jak wyremontować łazienkę, by była praktyczna i bardzo dobrze się prezentowała?

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
w łazience
Source: pixabay.com
Łazienka to pomieszczenie bardzo ważne w każdym domu. Po pierwsze przygotowujemy się w niej do wyjścia, robimy makijaż, fryzurę, spełniamy wiadome potrzeby fizjologiczne, a z drugiej strony oddajemy się w niej pełnemu odprężeniu. O ile samodzielne projektowanie domu charakteryzuje się tym, że możemy poddać się fantazji i zapewnić sobie łazienkę o sporej powierzchni, o tyle w blokach mieszkalnych, a także wielu domach, łazienki często wyróżniają się niedużą powierzchnią.

Meble sosnowe w Krakowie uzyskują coraz to większą popularność ze względu na wysoką jakość i piękny wygląd

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
meble
Author: Black Red White
Source: Black Red White
Dobre wyposażenie mieszkania to dzisiaj baza wygodnego życia. Ludzie przykładają dużą uwagę do aranżacji poszczególnych pokoi, bowiem chcą czuć się właściwie w utworzonym przez siebie azylu domowym. Sklepów oferujących różnorodne wyekwipowanie domu tworzy się mnóstwo, a te, które proponują produkty solidnej jakości cały czas cieszą się ogromną popularnością i rzetelną reputacją wśród kupujących.

Wybieramy szkic idealnego domu - czym należy cię kierować robiąc duży krok w czas przyszły.

 • Posted on: 19 November 2020
 • By: addmean
projekty domów parterowych z garażem
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Gotowe projekty domów możemy znaleźć w skorowidzach , ofertach różnych firm bądź biurach inżynieryjnych w całej Polsce. Jest ich niezmiernie dużo, tak jak i idei projektantów produkujących te dzieła sztuki. Pod spodem wyłożymy czym sie kierować wybierając wzorzec domu.

Eleganckie meble do ekskluzywnego domu

 • Posted on: 11 November 2020
 • By: addmean
Sypialnia Venus mini
Author: IMS GROUP
Source: IMS GROUP
Bywa, że nie mamy żadnego pojęcia, co wstawić do naszego salonu. W takich sytuacjach najlepsze są najprostsze rozwiązania. Wystarczy kupić odpowiednią komodę. Jednak komoda to nie wszystko. Jeśli rzeczywiście zależy nam na tym, by salon był stylowy to koniecznie trzeba wybrać meble ekskluzywne, które na pewno doprowadzą do tego, że salon będzie odpowiednio wyglądał.

Wybór drzwi wewnętrznych

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Drzwi są wartym poświęcenia uwagi elementem w naszych wnętrzach. Sprawują funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Nosząc się z zamiarem ich kupna należy zwrócić uwagę na pewne aspekty.Wiedzmy, że drzwi nie powinny wnętrza przytłoczyć. Do małego pomieszczenia nie są wskazane ani pełne, ani bardzo ciemne drzwi. Wnętrze nabierze uroku gdy będą to drzwi przesuwne, najlepiej przeszklone. Gdy je otworzymy, dwa pokoje zamienią się w przestronny salon. Ich główną zaletą jest to, iż w porównaniu z innymi drzwiami oszczędzają miejsce. To rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza gdy chcemy połączyć pomieszczenia o reprezentacyjnym charakterze, na przykład otwarciu jadalni na salon w czasie spotkania z przyjaciółmi. Takiego otwarcia perspektywy nie uzyskamy mając drzwi klasyczne, których skrzydło wyróżnia się wizualnie.

Pages