Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

meble

Czy remont elewacji domu jednorodzinnego to zawsze wielkie koszty? Jak takie wydatki trochę obniżyć?

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
panele
Author: Paul Hudson
Source: http://www.flickr.com
Remont budynku jednorodzinnego to nie są małe koszty, szczególnie gdy mowa o odnawianiu elewacji jak i terenów wokół takiego budynku. W końcu przychodzi taki moment gdy musimy zabrać się za takie prace ażeby poprawić jego estetykę.

Gdzie są wykończone lokale we Wrocławiu, mieszkania Wrocław Biskupin?

 • Posted on: 16 February 2020
 • By: addmean
wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Marzenia o własnym gniazdku zwykle zaczynają się od ustalenia lokalizacji, metrażu, bądź ceny. Natomiast jedną z pierwszych postanowień, które należy podjąć zabierając się do poszukiwania własnego M, jest alternatywa między rynkiem początkowym i wtórnym. Zakup mieszkania to nierzadko decyzja na wiele lat, a nawet na całe życie, wobec tego powinno się pamiętać, aby precyzyjnie wyznaczyć własne oczekiwania i możliwości.

Gdy budujemy nowy dom

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
W dawnych, słusznie minionych latach, masy ludzkie poupychane w wieżowcach nie miały większych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście przeboje w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy osiedli willowych mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej różnicy, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.

Oferty szafek, na które warto już teraz zwrócić uwagę

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
Pokój
Author: ricciofix
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesny design przygotowywanych obecnie mebli zwraca uwagę wszystkich zamawiających, którzy w każdym miejscu poszukują dla siebie inspiracji. Takich rozwiązań nie brakuje, wręcz przeciwnie. Atrakcyjne koncepcje połączeń meblowych, również tych do korytarza, pojawiają się niezwykle często. Powodem jest popyt.

Jak sprawić, aby kuchnia była piękniejsza?

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
meble kuchenne
Source: www.studio-adamo.pl
To całkowicie normalne, iż chcielibyśmy, aby nasze mieszkanie cechowało się ładnym wyglądem. Weźmy chociażby pod uwagę kuchnie.Przecież kuchnia to magiczne miejsce, które zapewne dla większości ludzi kojarzy się ze smacznymi obiadami. To w kuchni przygotowujemy posiłki - śniadania, kolacje, itp. A na dodatek nadal wielu Polaków w większości przypadków jada posiłki właśnie w kuchni. Dobrze, to co zatem można zrobić, jeśli chcielibyśmy, aby nasza kuchnia prezentowała się niezwykle pięknie?

Ikea oferta jest niesamowicie rozszerzona

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
Ikea
Author: Greg Clarke
Source: http://www.flickr.com
Aranżując pomieszczenia własnego mieszkania, chcemy aby wszystko się w nim jak najwspanialej prezentowało, dlatego właśnie tak uważnie przypatrujemy się wszelkim propozycjom na meble. To też powoduje, że ich wytwórcy starają się nam przedstawić jak najwięcej różnych możliwości, tak by mieć pewność, że uda im się utrafić w gust znacznej większości osób.
Tags: 

Zamów altankę do swojego ogródka, to sposób na wspaniały wypoczynek w przyjemnym otoczeniu, bez względu na warunki atmosferyczne.

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
portret - mieszkanie
Author: Grzesiek
Source: http://www.flickr.com
Szczęśliwcy, którzy przy swoich domach posiadają również ogródki, chętnie spędzają w nich czas, odpoczywając, wykonując prace ogrodnicze, jak również radując się otaczającą zielenią.

Eleganckie meble do ekskluzywnego domu

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Sypialnia Venus mini
Author: IMS GROUP
Source: IMS GROUP
Czasem nie mamy żadnego pojęcia, co wstawić do naszego salonu. W takich sytuacjach dobrze jest postawić na proste rozwiązania. Powinniśmy wybrać klasyczną komodę. Ale dobra komoda to nie wszystko. Jeśli rzeczywiście chcemy, by salon był stylowy to naprawdę warto kupić meble ekskluzywne, które na sto procent sprawią, że salon będzie odpowiednio wyglądał.

Wybór drzwi wewnętrznych

 • Posted on: 7 July 2019
 • By: addmean
drzwi
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Drzwi są istotnym elementem w naszych wnętrzach. Sprawują funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Nosząc się z zamiarem ich kupna wskazane jest zwrócić uwagę na pewne aspekty.Wiedzmy, że drzwi nie powinny wnętrza przytłoczyć. Do małego mieszkania nie są wskazane ani pełne, ani bardzo ciemne drzwi. Wnętrze nabierze uroku gdy będą to drzwi przesuwne, najlepiej przeszklone. Gdy je otworzymy, dwa pokoje staną się jednym, większym. Ich zasadniczą zaletą jest to, że w porównaniu z innymi drzwiami oszczędzają miejsce. To rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza gdy zależy nam na połączeniu wnętrz o reprezentacyjnym charakterze, na przykład otwarciu jadalni na salon w chwili rodzinnego przyjęcia. Takiego otwarcia perspektywy nie uzyskamy w przypadku drzwi standardowych, których skrzydło wyróżnia się wizualnie.

Meble sosnowe w Krakowie uzyskują coraz to większą popularność ze względu na wysoką jakość i piękny wygląd

 • Posted on: 6 July 2019
 • By: addmean
meble
Author: Black Red White
Source: Black Red White
Dobre zaopatrzenie domu to dzisiaj podstawa wygodnego funkcjonowania. Ludzie przykładają dużą atencję do wystroju pojedynczych pokoi, albowiem chcą czuć się właściwie w utworzonym przez siebie azylu domowym. Sklepów oferujących wielorakie umeblowanie mieszkania tworzy się wiele, a te, jakie oferują towary solidnej jakości bezustannie cieszą się wielką popularnością i dobrą opinią wśród klientów.

Najważniejsze składowe do magazynów spełniające normy

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Wózek widłowy w hali magazynowej
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Naprawdę dobry i w stu procentach funkcjonalny magazyn na pewno może być czymś niesamowicie wręcz ważnym dla właściwie każdej firmy zajmującej się ogólnie pojętym handlem lub też produkcją. Wielu ludzi myśli wprawdzie, że stworzenie dla siebie takiego właśnie miejsca zawsze musi być czymś bardzo kosztownym i trudnym, ale w rzeczywistości należy tylko podejść do tego we właściwy sposób, aby uzyskanie w pełni zadowalających nas rezultatów nie sprawiło nam tutaj jakichkolwiek kłopotów.

Wybieramy szkic idealnego domu - czym należy cię kierować robiąc duży krok w czas przyszły.

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
projekty domów parterowych z garażem
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Gotowe zarysy domów można znaleźć w informatorach , ofertach różnych firm czy biurach projektowych w całej Polsce. Jest ich niesłychanie dużo, tak jak i koncepcji projektantów tworzących te dzieła sztuki. Poniżej zaprezentujemy czym sie sugerować wybierając wzorzec domu.

Naklejki na meble są w stanie całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
Jeżeli marzą Ci się nowe meble, a nie masz na to aktualnie pieniędzy, kategorycznie musisz zastanowić się nad innym wyjściem. Współcześnie mnóstwo osób decyduje się przykładowo na odnowienie swoich mebli. Takie inwestycje nie są bardzo drogie, a często można osiągnąć naprawdę ciekawy efekt.

W jaki sposób odremontować dom -przydatne rady

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Author: Bosch
Source: Bosch
Choćby najsprawniej zaprojektowany dom trzeba od czasu do czasu wyremontować. Niekiedy dlatego, że zabrudzone ściany, zepsute meble i porysowane parkietyi zaczynają być coraz bardziej nieznośnym widokiem. Nierzadko też z tej przyczyny, że miejsce zamieszkania zmienia się wraz z jego właścicielem, a ten, w szczególności jego gusta, poddają się przekształceniom. Przed zaczęciem pracy dobrze jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i wyposażenie. Szlifierki i polerki przydadzą się majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym gotowymi pomysłami prezentowanymi przez supermarkety.

Pages