Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

meble

Ważne szczegóły przy budowie domu

 • Posted on: 27 June 2022
 • By: addmean
Projekt domu Murena pracowni MTM STYL
Większość z nas mierzy się z tematem budowania swojego domu. Jedni zlecają wszystko wyspecjalizowanym firmom, inni sami biorą się za układanie cegieł. Jeszcze inni szukają pomocy w internecie. Ciekawe projekty domów i nie tylko odnaleźć można w serwisie budowlanym Projektoskop.|Portal budowlany Projektoskop to głównie rozbudowana wyszukiwarka, gdzie można znaleźć ciekawe projekty domów.

Meble sosnowe w Krakowie uzyskują coraz to większą popularność ze względu na wysoką jakość i piękny wygląd

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
meble
Author: Black Red White
Source: Black Red White
Odpowiednie wyposażenie domu to aktualnie trzon wygodnego życia. Ludzie przykładają znaczną atencję do wystroju pojedynczych pomieszczeń, bowiem pragną miewać się pozytywnie w utworzonym przez siebie azylu domowym. Sklepów oferujących przeróżne wyposażenie mieszkania powstaje wiele, a te, które proponują towary solidnej jakości ciągle cieszą się wielką popularnością i dobrą reputacją wśród nabywców.

Wykańczamy mieszkanie - jakie meble powinniśmy wybrać?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
sklejka
W obecnych czasach przemysł meblarski jest niezwykle dobrze rozwinięty. Nawet w małych miejscowościach mamy dostęp do sklepów zajmujących się sprzedażą mebli na skalę całego kraju. W związku z rozwojem reklamy, wzrostem tempa życia największą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju ‘sieciówki’.

Czy remont elewacji domu jednorodzinnego to zawsze wielkie koszty? Jak takie wydatki trochę obniżyć?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
panele
Author: Paul Hudson
Source: http://www.flickr.com
Remont domu to nie są niskie koszty, szczególnie kiedy mowa o odnowieniu elewacji jak i terenów wokół takiego budynku. W końcu nadchodzi taki moment gdy trzeba zabrać się za prace nad domem ażeby polepszyć jego estetykę.

Gdzie są wykończone lokale we Wrocławiu, mieszkania Wrocław Biskupin?

 • Posted on: 25 March 2022
 • By: addmean
wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Marzenia o swoim mieszkaniu przeważnie rozpoczynają się od określenia lokalizacji, metrażu, bądź ceny. Jednak jedną z pierwszych rozstrzygnięć, jakie powinno się podjąć zabierając się do szukania własnego M, jest wybór pomiędzy rynkiem pierwotnym i wtórnym. Zakup lokum to nieraz decyzja na niemało lat, a nawet na całe życie, wobec tego powinno się pamiętać, żeby szczegółowo wyznaczyć własne oczekiwania i potencjał.

Gdy budujemy nowy dom

 • Posted on: 14 January 2022
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
W dawnych, słusznie minionych latach, masy ludzkie poupychane w wieżowcach nie miały dużych szans na poprawienie swojego standardu mieszkaniowego. Oczywiście trendy w stylu boazeria czy łuki nad wejściem do pokoju pojawiały się tu i ówdzie, jednak mieszkańcy willi mieli o wiele wyższy standard. Był też powód tej dysproporcji, ten sam, przez który owe osiedla nazywano zatokami czerwonych świń.

Powrót mody na lite drewno. Co warto wiedzieć?

 • Posted on: 1 January 2022
 • By: addmean
drewniany parkiet
Author: tetue
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych trendach dotyczących wykańczania i meblowania mieszkań i domów ciężko nie zauważyć powracającej mody na lite drewno. Tego rodzaju zmiany wynikają głównie ze znudzenia produktami drewnopodobnymi proponowanymi w sklepach sieciowych. Wraz z upływem lat standard życia w naszym kraju się poprawia, w związku z czym ludzie są zamożniejsi i stać ich na więcej.

A może swoją pierwszą komodę do domu zrobisz samodzielnie? Spróbuj już dziś!

 • Posted on: 22 December 2021
 • By: addmean
komoda
Author: suzy spence
Source: http://www.flickr.com
Jeśli pogapisz się po sklepach meblowych, możesz doznać wrażenia iż wartość mebli są o wiele za wysokie w stosunku do gatunku. Nawet malutki mebel z prostej płyty wiórowej może kosztować sporo. Jeśli masz trochę miejsca w garażu oraz smykałkę do remontowania, z pewnością uda ci się samemu skleić dużo piękniejsze mebelki za ułamek wartości tych które znajdują się w sklepie.

W jaki sposób odremontować dom -przydatne rady

 • Posted on: 20 December 2021
 • By: addmean
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Author: Bosch
Source: Bosch
Nawet najlepiej zaprojektowany dom trzeba od czasu do czasu odświeżyć. Czasem dlatego, że brudne ściany, niesprawne meble i odbarwione podłogi zaczynają być coraz bardziej przykrym widokiem. Bywa, że dlatego, że miejsce mieszkania zmienia się wraz z jego właścicielem, a ten, szczególnie jego gusta, ulegają przekształceniom. Przed przystąpieniem do pracy dobrze jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i sprzęt. Szlifierki i polerki przydadzą się majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym przygotowanymi rozwiązaniami prezentowanymi przez supermarkety.

Ikea oferta jest niesamowicie rozszerzona

 • Posted on: 26 November 2021
 • By: addmean
Ikea
Author: Greg Clarke
Source: http://www.flickr.com
Urządzając wnętrze własnego mieszkania, pragniemy aby wszystko się w nim jak najwspanialej prezentowało, przez to właśnie tak uważnie przyglądamy się wszystkim ofertom na meble. To także spowoduje, że ich producenci próbują nam zaprezentować jak najwięcej różnorakich możliwości, tak by posiadać świadomość, że uda im się utrafić w gust znacznej liczby ludzi.
Tags: 

Najważniejsze składowe do magazynów spełniające normy

 • Posted on: 22 November 2021
 • By: addmean
Wózek widłowy w hali magazynowej
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Faktycznie dobry i w pełni funkcjonalny magazyn bez wątpienia może być czymś niezwykle istotnym dla właściwie każdej firmy zajmującej się ogólnie pojętym handlem czy też produkcją. Wielu ludzi myśli wprawdzie, że zorganizowanie dla siebie takiego właśnie miejsca zawsze musi być czymś niezwykle drogim i skomplikowanym, ale w praktyce wystarczy tylko podejść do tego w odpowiedni sposób, aby uzyskanie w stu procentach satysfakcjonujących nas wyników nie sprawiło nam tutaj absolutnie żadnych trudności.

Naklejki na meble są w stanie całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
Kiedy marzą Ci się nowe meble, a nie masz na to obecnie pieniędzy, bez wątpliwości musisz zastanowić się nad innym rozwiązaniem. Dzisiaj mnóstwo osób decyduje się na przykład na odnowienie starych mebli. Takie działania nie są bardzo kosztowne, a niejednokrotnie można osiągnąć naprawdę niezły efekt.

Pages