Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

materiały

Na jakości materiałów budowlanych nie można oszczędzać pieniędzy

 • Posted on: 11 December 2022
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
Powoli zmienia się świadomość klientów, że mocna marka i wysoka jakość materiałów budowlanych, liczy się bardziej niż ceny materiałów budowlanych. Dobra jakość użytych materiałów budowlanych, to gwarancja pozytywnego efektu każdego przedsięwzięcia budowlanego. Coraz więcej uwagi, przykładają do tego zagadnienia, nie tylko producenci materiałów budowlanych ale również pozostali klienci procesu budowlanego.

Co trzeba wiedzieć o docieplaniu pianką - opis

 • Posted on: 21 November 2022
 • By: addmean
docieplanie
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Dobre systemy izolacyjne będą zapewniały izolacyjność na trzech płaszczyznach: konwekcja, promieniowanie oraz przewodzenie. Ocieplanie pianką poliuretanową jest odpowiednim systemem izolacyjnym. Ów system wypełnia ubytki oraz ma stabilną wartość R. Pianka do ocieplania nie poddaje się uszkodzeniom ze względu na straty ciepła konwekcyjnego.

Drzwi przesuwne – piękno i funkcjonalność

 • Posted on: 9 November 2022
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: TNS Sofres
Source: http://www.flickr.com
W nowym tysiącleciu jest dużo pociągających pomysłów na powiększenie komfortu i ulepszenie wyglądu wnętrza. Dlatego też pojawia się coraz więcej rozwiązań na niebanalne dekoracje – od najróżniejszych mebli designerskich przez niebanalne lampy aż po najróżniejsze fototapety jak również panele. Tego typu detale naprawdę potrafią zaciekawić gości jak również cieszyć oko mieszkańców, lecz najkorzystniejszym pomysłem jest niebanalne połączenie świeżości z praktycznością.

Firmy handlujące stalą - czy już wybrałeś, gdzie przyda ci się stal w trakcie budowy ?

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
stal
Author: Frerk Meyer
Source: http://www.flickr.com
Osoby mające przedsiębiorstwa budowlane albo przemysłowe, często zgłaszają zapotrzebowanie na materiały, jakie nie są nader prosto dostępne. Nierzadko poszukiwanym produktem jest na przykład doskonałej jakości stal, którą można wykorzystać do prowadzonych przedsięwzięć. Jak odszukać bezkonkurencyjnego dostawcę albo hurtownika, który zaoferuje nam niezbędne materiały w rozsądnych cenach?

Dopasuj wasz przyszły dom do swoich potrzeb wyszukując właściwy projekt

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
zaprojektowane wnętrze
Author: DAVINCI Haus
Source: http://www.flickr.com
Ciepłe i własne domostwo to fantazja praktycznie każdej rodziny. Zanim jednak to zamierzenie będzie można zrealizować, należy przejść rozwlekłą, lecz konieczną podróż. Początkowym etapem w urzeczywistnieniu wznoszenia domu jest namierzenie podobającej się rodzinie posesji oraz jej zakup. Dopiero wtedy nie ma przeszkód, aby zacząć sprawdzać projekty domów jednorodzinnych, których multum znaleźć można w różnorodnych źródłach.

Szklane schody - stabilna konstrukcja

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
luksfery
Author: LaMenta3
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcesz cieszyć się niepowtarzalnym domem, musisz zakupić elementy szklane. Posiadasz taras? Zamiast brzydkich balustrad murowanych, wstaw balustrady szklane. W internecie namierzysz oferty wielu producentów szklanych elementów i bez wątpienia zamówisz coś perfekcyjnie dla twoich potrzeb.

Narzędzia do pracowni sprawdzają się wyjątkowo dobrze

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Narzędzia
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
Znakomicie wyposażony warsztat znacznie wpływa na komfort pracy tam na co dzień. Wielofunkcyjne narzędzia, które są wciąż wprowadzane do asortymentu przez docenianego producenta, wybierane są entuzjastycznie przez ekspertów. Amatorzy też nie gardzą profesjonalnym sprzętem.

Jak zrobić remont pomieszczenia i przy tym nie oszaleć

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
Surowe ściany pokoju
Author: Marc Willmore
Source: http://www.flickr.com
Remont – słowo to kojarzy się jednym z dużą radością zmiany znudzonego wnętrza, głową pełną pomysłów i wymyślonych aranżacji podczas gdy reszcie z bieganiem po marketach budowlanych, bolącą głową od mnogości materiałów oraz pracami wlokącymi się w ślimaczym tempie. Każdy przeżywa go inaczej.

Kłódki mają przeróżne wielkości

 • Posted on: 1 June 2022
 • By: addmean
puste mieszkanie
Source: pixabay.com
Wszystko powinno okazać się do siebie dopasowaneMusimy wspomnieć, że przy aranżacji domu wszystko powinno okazać się do siebie dobrze dopracowane, tak żeby stanowiło całość. Jedynie wtedy mamy szansę stać się pewni, że będziemy usatysfakcjonowani z rezultatu całkowitego jaki udało nam się uzyskać. Nie ma znaczenia czy idzie o wygodę, czy bezpieczeństwo, każdy zakup musimy dokładnie przeanalizować.

Sprawdź którą dachówkę wybrać! Przejrzyj oferty

 • Posted on: 1 June 2022
 • By: addmean
dachówka
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Pokrycie dachowe jest bardzo ważne, wie o tym każdy który kiedykolwiek stał albo teraz stoi przed wyborem dachówki dla swojego domu. To nie tylko ochrona przed temperaturą, ale także swego rodzaju ozdoba domu, zapewne dlatego stwarza mnóstwo możliwości manewrowania między barwami, kształtami, użytym materiałem. Jak wybrać odpowiednią, by cieszyć się nią przez wiele lat, a dodatkowo mieć zagwarantowaną ochronę budynku?

Innowacyjna metoda dzięki jakiej da się ścinać różnego typu tworzywa.

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
Stal
Author: Karl-Ludwig Poggemann
Source: http://www.flickr.com
W ogólnie pojętym przemyśle używa się wielu technik dzięki którym da się przerabiać różnego rodzaju tworzywa. Większość tego typu technik to metody znane od dawna, aczkolwiek pośród nich nie zabraknie i takich, jakie nie będą mieć nazbyt długiej historii użytkowania. Stosuje się je znacznie częściej, ponieważ coraz więcej osób wie o tym, iż takie nowatorskie techniki to takie dzięki którym da się ścinać różnego typu materiały.

Majsterkowicz handmade - co musi się tam znaleźć?

 • Posted on: 20 May 2022
 • By: addmean
niezbędnik
Author: Ślubna Pracownia
Source: Ślubna Pracownia
Wiele osób ostatnimi czasy podąża za modą, jaką stało się wykonywanie rozmaitych przedmiotów czy też robót samodzielnie w zaciszu swojego domu albo garażu. Taki trend przywędrował do nas z Zachodu i dlatego właśnie rozpoznawany jest pod nazwą angielską „handmade”, co można w wolnym tłumaczeniu przyjąć, jako „zrób to samodzielnie”. Jeżeli więc i my chcemy nieco poszerzyć własne horyzonty i zacząć samodzielnie uczyć się nowych umiejętności, to wiedzmy, że niezbędne będą nam w tym celu konkretne materiały, które posłużą do zrealizowania danych prac. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwości i skompletować cały zestaw najpotrzebniejszych akcesoriów. Jeżeli więc jesteśmy gotowi do pracy, to oczywiście na samym wstępie zastanówmy się, co nam się przyda, a co możemy pominąć. Tym sposobem później nie będzie problemu z realizacją zadania.

Pages