Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

materiały

Instalacje offshore na pełnym morzu to mocno trudne budowy

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
platforma wiertnicza
Author: dr_zoidberg
Source: http://www.flickr.com
Współczesny pędzi do przodu. Stale eksploatujemy złoża, ukryte we wnętrzu ziemi. O ile na lądzie mamy opracowane już bardzo dobrze różnego rodzaju maszyny mające pomóc w wydobywaniu różnego typu surowców, o tyle, gdy chodzi o dno morskie, a konkretnie to, co znajduje się pod nim, to wciąż staramy się ulepszać różnego rodzaju konstrukcje. Osoby zajmujące się tematyką dotyczącą wydobycia między innymi ropy naftowej spod dna morskiego wiedzą, że niezbędna okazuje się konstrukcja offshore.

Budujesz swój dom i nie wiesz, jakich materiałów użyć? Stawiaj przede wszystkim na innowacyjność

 • Posted on: 18 October 2021
 • By: addmean
Decydując się na stawianie własnego domu, z pewnością musisz przygotować się na to, że będziesz musiał podjąć sporo decyzji, które są nader istotne, a które na dodatek będą ważyć na całym kształcie Twojego domu oraz tym, czy na pewno sprawdzi się on w codziennym użytkowaniu.

Szklane schody - stabilna konstrukcja

 • Posted on: 15 September 2021
 • By: addmean
luksfery
Author: LaMenta3
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniesz cieszyć się oryginalnym domem, możesz postawić na elementy szklane. W domu jest balkon? W miejsce banalnych balustrad murowanych, zastosuj balustrady szklane. W internecie namierzysz oferty wielu producentów szklanych elementów i na pewno zamówisz coś idealnie dla ciebie.

Ułóż polbruk fachowo

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
kostka brukowa
Author: Perdita
Source: http://www.flickr.com/photos/perdita/93369215/
W naszych czasach jest mnóstwo możliwości kiedy chodzi przykładowo o wykonanie podjazdu przed domem lub kiedy chcemy zrobić coś na podobę tarasu z tyłu domu w ogródku. Najsensowniejsze okazuje się ułożenie polbruku. Polbruk jest naprawdę niesamowicie przydatnym materiałem, który jest często wykorzystywany w wielu sytuacjach.

Do jakich rzeczy służą wydobywane surowce kamienne? W jakich wyrobach wykorzystywany jest granit?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Pod kloszem
Author: flakeparadigm
Source: http://www.flickr.com/photos/flakepardigm/3538195638/
W Polsce pozyskuje się duże ilości różnego rodzaju kruszyw jak również materiału skalnego. Wykorzystuje się tego rodzaju materiały do bardzo różnych celów.

W sytuacji, jeżeli obmyślasz remont, wybierz przedmioty świetnej jakości

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
pracownicy robiący remont
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Remont to poważna inwestycja, która zobowiązuje do zastosowania materiałów wysokiej klasy. Prace remontowe wykonane przy użyciu dobrej jakości towarów to nie tylko gwarancja wysokiej estetyki, lecz także trwałości na dłużej. Kupując materiały znanych marek, pochodzące od wiodących producentów, na pewno osiągniemy rezultat, o jakim marzymy.

Co to są pokrycia dachowe, gdzie je można by kupić i z jakiego powodu nie należałoby na nich oszczędzać?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
moduły
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Konstrukcja własnego budynku to, jak to się potocznie mówi, poważna sprawa. Należy troszczyć się o każdy składnik konstrukcji, ponieważ ma to być nasze własne stanowisko na ziemi.

O niektórych różnicach pomiędzy stuletnim domem a tym wybudowanym w czasach nowoczesnych

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
Technologie, w jakich wznoszono domy sto lat temu i wcześniej, być może budzą politowanie nastolatków, ale ten nieco ironiczny śmiech w ogóle powinien zabrzmieć. Takie budynki najprawdopodobniej będą stały o wiele dłużej niż te nowoczesne. Wystarczy przecież przypomnieć to smutne wydarzenie, kiedy pod naporem mokrego śniegu runął całkiem płaski dach hali wystawienniczej.

Narzędzia do pracowni sprawdzają się wyjątkowo dobrze

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
Narzędzia
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
Doskonale wyposażony warsztat znacząco wpływa na komfort pracy tam każdego dnia. Wielofunkcyjne narzędzia, które są ciągle wprowadzane do asortymentu przez cenionego producenta, wybierane są chętnie przez fachowców. Amatorzy też nie gardzą specjalistycznym sprzętem.

Na jakości materiałów budowlanych nie można oszczędzać pieniędzy

 • Posted on: 12 May 2021
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
Powoli zmienia się świadomość klientów, że mocna marka i wysoka jakość materiałów budowlanych, liczy się bardziej niż ceny materiałów budowlanych. Dobra jakość użytych materiałów budowlanych, to gwarancja pozytywnego efektu każdego przedsięwzięcia budowlanego. Coraz więcej uwagi, przykładają do tego zagadnienia, nie tylko producenci materiałów budowlanych ale również pozostali klienci procesu budowlanego.

Wrocław daje do dyspozycji balustrady szklane - pomyśl, czy będą ci pasować

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
balustrada
Author: Michaels Mosaic
Source: http://www.flickr.com/photos/lifepix/111221126/
Powiększające się branże usługowe w stolicy Dolnego Śląska doczekały się zasłużonej oraz niezwykle pozytywnej opinii. Zwłaszcza w pozytywnym sensie odstaje branża szklarska, skąd produkty znane i lubiane są nie tylko w obrębie naszego kraju. Przygotowywane z największym możliwym zaangażowaniem balustrady szklane zwykle opatrzone są niezwykle dobrymi recenzjami, natomiast to zupełnie nie zaskakuje. Dobór tylko wypróbowanych materiałów rewelacyjnej jakości, ich różnorodność i prostota wykonania to tylko część podstawowych atutów tych produktów.

Do czego niezbędne są płyty poliwęglanowe, w których miejscach znajdują zastosowanie? Jak można je podzielić?

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
budowa, remont
Dzisiejsze przemysłowe budownictwo coraz bardziej skupia się na stosowaniu światła dziennego, by rozświetlić budynki. Tak więc hale produkcyjne, które są lepiej oświetlone, pozwalają na zaoszczędzenie na energii elektrycznej, poprawiają warunki pracy i są bardziej bezpieczne w razie pożaru. Takie rezultaty możemy osiągnąć jak wykorzystamy płyty poliwęglanowe.

Pages