Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

materiał

Inspektor, który będzie nadzorował daną budowę jest na pewno ważny, szczególnie wtedy, gdy inwestycja jest kosztowna

 • Posted on: 21 November 2020
 • By: addmean
bloczki
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
...A my nie mamy stu procentowej pewności, co do umiejętności ekipy budowlanej, jaką wynajęliśmy


W przypadku budowy domu nie potrzebujemy znać się – i bardzo często rzeczywiście się nie znamy – na tym, jak po kolei winny odbywać się wybrane prace, jakie w ogóle powinny być to prace, czy kiedy brać się za konkretne z nich.

Atuty konstrukcji stalowych

 • Posted on: 19 November 2020
 • By: addmean
budowa
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa budowlane używają przeróżnego rodzaju materiałów, dzięki czemu mogą tworzyć zarówno konstrukcje nowatorskie, jak i tradycyjne. Ostatnimi czasy coraz częściej u przedsiębiorców jak też prywatnych osób pojawia się pytanie: czy obiekt magazynowy bądź garaż nieodzownie powinny być murowane?

Zagospodarowanie przestrzenne domów - czyli dlaczego stawia się domy z piwnicą i czy należałoby to zrobić.

 • Posted on: 6 November 2020
 • By: addmean
ogląd - dom
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Raz za razem częściej słyszy się o tym, iż ludzie wyprowadzają się z blokowych domów zlokalizowanych w centrum miasta. Budują zatem malutkie przytulne domki, na ich peryferiach, po pierwsze aby wypocząć, a po drugie, by mieć swój prywatny kąt.

Materiały budowlane – wybór produktów uniwersalnych

 • Posted on: 5 November 2020
 • By: addmean
cegła
Author: Christopher Sessums
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, czy inwestor zamierza budowę prywatnego domu, czy budynku użyteczności publicznej, każdy chce jak najwięcej zaoszczędzić na kosztownych materiałach budowlanych. Aby zmniejszyć koszty wykonania inwestycji, trzeba skierować swoją uwagę na materiały uniwersalne.

Podczas remontu trzeba pamiętać o najmniejszych elementach

 • Posted on: 31 October 2020
 • By: addmean
dom - landszaft
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto kiedyś znalazł się na budowie, lub sam zdecydował się na wybudowanie domu, czy innego budynku doskonale wie jak dużo ma się przy tym pracy. Każdy szczegół może spowodować to, że efekt końcowy nie będzie taki, jakiego oczekiwaliśmy.

Generalny remont kuchni wymaga zakupu różnego rodzaju materiałów budowlanych, także tych niepozornych

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
śrubki
Author: Jacqui Brown
Source: http://www.flickr.com
Gdy przeprowadzamy całościowy remont jednego z pomieszczeń w naszym mieszkaniu, to najczęściej zatrudniamy fachowców. A z kolei tę grupę zawodową możemy podzielić zasadniczo na przynajmniej dwa zespoły: jeden to fachowcy hobbyści, których wiedza, a niekiedy także umiejętności pozostawiają sporo do życzenia. Do tego drugiego zespołu jesteśmy w stanie zaliczyć wyspecjalizowane przedsiębiorstwa budowlane, których robotnicy najczęściej posiadają dogłębniejszą wiedzę w zakresie renowacji niż rzeczeni powyżej koledzy po fachu.

O nowinkach z wrocławskiego rynku mieszkaniowego, czyli kilka słów o tym, jak wygoda, jak również funkcjonalność nowych mieszkań przyciągają konsumentów

 • Posted on: 19 October 2020
 • By: addmean
mieszkania pod klucz wrocław
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Szeroko zakrojone inwestycje budowlane, przykładowo budowa supernowoczesnych bloków bądź nawet ogromnych osiedli, świadczą o szybkim wzroście gospodarki. Ważne bywa także to, że inwestorzy wcale nie stawiają tylko na ilość, ponieważ powstające budynki spełniają wymagania klientów, a mieszkania szybko znajdują nowych gospodarzy.

Fototapety: w jaki sposób uwydatnić styl salonu za pomocą fototapety?

 • Posted on: 18 October 2020
 • By: addmean
szkło na co dzień
Author: Revelateur Studio
Source: http://www.flickr.com
Fototapeta wraca do łask. Dzięki niej łatwo przekształcisz pomieszczenie. Często posiada wartość artystyczną, zaś tematyka obrazów jest niezwykle różnorodna. Jakim sposobem podkreślić kierunek mieszkania z pomocą fototapety?


Rozmiar fototapety można dostosować do swoich potrzeb, bo dzisiejsza fototapeta może, ale nie musi zajmować całej ściany.

Stosowny strój w miejscu pracy – ważne kwestie

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
odzież
Author: ZoofyTheJi
Source: http://www.sxc.hu
W każdej pracy istotne są przede wszystkim kompetencje, ale jest obecna również inna ważna kwestia, która często zostaje podejmowana jeśli chodzi o odpowiedni strój. Każdy z nas pewnie zna określenie ‘dresscode’, czyli reguły odnoszące się naszej prezencji w pracy, jednak nie tylko estetyka jest tu istotna, a to, co jest ważne to przede wszystkim bezpieczeństwo zatrudnionego.

Pages