Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

materiał

W jaki sposób nastawić się na budowę domu? Jakie materiały i sprzęty trzeba przygotować?

 • Posted on: 13 November 2019
 • By: addmean
budowa domu
Author: Prince Roy
Source: http://www.flickr.com
Postawienie domu wymaga w głównej mierze podjęcia masy ważnych decyzji. Często będziemy musieli polegać na innych, zatem winniśmy przed rozpoczęciem działania przynajmniej wstępnie zaznajomić się z tematem. W te sposób nie tylko łatwiej nam będzie decydować, lecz też nie damy się naciągnąć wielu sprytnym sprzedawcom. Jest to ogromnie ważne, bo budowa domu związana jest ze sporymi kosztami, które w stosunkowo łatwy sposób można stosunkowo znacząco ograniczyć. Gdzie poszukiwać potrzebnych informacji?

W których branżach przemysłu wykorzystuje się stal nierdzewna oraz w jaki sposób się ją otrzymuje?

 • Posted on: 13 November 2019
 • By: addmean
części zamienne do pieców próżniowych
Author: KALDEWEI
Source: KALDEWEI
Metalurgia próżniowa to sektor metalurgii, który zawiera takie procesy metalurgiczne, które są prowadzone przy zastosowaniu niskiego ciśnienia. Za pomocą używania metalurgii próżniowej możliwe jest uzyskiwanie metali, które cechują się ogromną czystością.


Przyrządy, które wykorzystywane są do metalurgii próżniowej, to m.in. piece próżniowe, które stosowane są do obróbki termicznej surowców, w celu uzyskania wysokiej jakości nierdzewnej stali.

Seperatory - są naprawdę kluczowe w każdej oczyszczalni

 • Posted on: 8 November 2019
 • By: addmean
mieszkanie - malunek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, w krajach pierwszego świata, w których poczet zalicza się także Polska, wszystkim żyje się o wiele godniej. Obecnie, mamy do dyspozycji wiele różnych ułatwień, które podnoszą znacząco nasz profil życia, należących do niemalże każdej jego dziedziny.

3DR SOLO pozwoli nam nagrywać wszelkie zachowania

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
Dron z kamerą
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
W ciężkie rejony trzeba wysyłać robota 3DR SOLO
Czasem okazuje się być tak, że chcemy zarejestrować coś co jest trudno dostępne oraz nie zawsze będziemy w stanie tam dotrzeć, mimo naszych usilnych starań. Wówczas warto w to miejsce wysłać specjalną kamerę, takiego małego robota 3DR SOLO, który wszędzie się przeciśnie, nic mu nie będzie straszne, a dodatkowo będzie niesamowicie łatwy do sterowania, dzięki czemu pozyskamy wymarzony film.

Jak zrobić ocieplenie poddasza? Ocieplenie dachu za pomocą wełny mineralnej

 • Posted on: 4 November 2019
 • By: addmean
wykończenia
Author: Josef Kocmid
Source: http://www.flickr.com
Właściwe ocieplenie dachu oraz ocieplenie poddasza ma równie ogromne znaczenie, jak właściwa izolacja termiczna ścian.


Poprzez niestarannie zaizolowany dach może czmychać 10-25% ciepłego powietrza.

Do jakich rzeczy służą wydobywane surowce kamienne? W jakich wyrobach wykorzystywany jest granit?

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
Pod kloszem
Author: flakeparadigm
Source: http://www.flickr.com/photos/flakepardigm/3538195638/
W naszym kraju pozyskujemy duże ilości różnych kruszyw oraz materiałów skalnych. Wykorzystywane są tego rodzaju materiały do najróżniejszych celów.

Niejednokrotnie zdarza się, że musimy coś prędko i skutecznie ogrodzić - w tym celu doskonale nadają się przęsła ażurowe

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
ogrzewanie podłogowe
Author: CAD Projekt K&A
Source: CAD Projekt K&A
Jeżeli mamy posesję, to pragniemy ją ogrodzić pięknym płotem, który raduje oczy, ale niestety także jest kosztowny. Zdarzają się jednakże w życiu sytuacje, gdy musimy otoczyć jakiś teren, ale nie trzeba do tego ładnego parkanu.

Kiedy pragniemy porównać ceny cegieł, doskonałym pomysłem może być zajrzenie do sieci

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
biuro nieruchomości
Author: Centrum Klima S.A.
Source: Centrum Klima S.A.
Kiedy budujemy dom lub pragniemy go wykończyć, na ogół poszukujemy odpowiednich materiałów. Zależnie od tego, jakie posiadamy fundusze, możemy kupić np. cegłę klinkierową lub tradycyjną cegłę.

Kostka brukowa – jako doskonały pomysł na zagospodarowanie wokół domu

 • Posted on: 13 October 2019
 • By: addmean
Kostka brukowa formy Libet
Author: Libet
Source: Libet
Własny ogród to marzenie znacznej większości osób. Niestety, jest to też w istocie dość czasochłonny obowiązek, dlatego koniecznie trzeba postarać się odpowiednio zaprojektować jego urządzenie. W pierwszym rzędzie, należy pomyśleć o miejscu na ustawienie samochodu. Trawa w takim przypadku się nie sprawdza, gdyż koła auta mogą ją bardzo szybko uszkodzić i pozostaną brzydkie wyrwy.

Na co należy kierować uwagę nabywając nowiuteńkie mieszkanie?

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
Rdza
Author: Ronald Sarayudej
Source: http://www.flickr.com
Prawno-finansowa kondycja dewelopera, usytuowanie, sąsiedztwo inwestycji, standard wykończenia i stosunek jakości do opłaty – każdy z tychże elementów ma olbrzymie znaczenie przy kupnie domu.


Podchodząc do wyszukiwania wymarzonego lokum nie zapomnij, iż przyjrzeć trzeba się nie jedynie lokalizacji oraz standardowi domku, ale też (a może i przede wszystkim) deweloperowi, od którego mieszkanie to pragniesz nabyć.

Fototapety: w jaki sposób uwydatnić styl salonu za pomocą fototapety?

 • Posted on: 30 July 2019
 • By: addmean
szkło na co dzień
Author: Revelateur Studio
Source: http://www.flickr.com
Fototapeta powraca do łask. Dzięki niej łatwo przekształcisz wnętrze. Często ma wartość artystyczną, a tematyka obrazów jest ogromnie różnorodna. Jak zaakcentować styl mieszkania za pomocą fototapety?


Wielkość fototapety możemy dopasować do swych wymogów, albowiem dzisiejsza fototapeta może, ale nie musi zajmować całej ściany.

Generalny remont kuchni wymaga zakupu różnego rodzaju materiałów budowlanych, także tych niepozornych

 • Posted on: 30 July 2019
 • By: addmean
śrubki
Author: Jacqui Brown
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przeprowadzamy generalny remont jednego z pomieszczeń w naszym domu, to najczęściej zatrudniamy budowlańców. A z kolei tę grupę zawodową możemy podzielić w zasadzie na co najmniej dwa zespoły: jeden to fachowcy hobbyści, których wiedza, a niekiedy także umiejętności pozostawiają wiele do życzenia. Do tego drugiego zespołu jesteśmy w stanie zaliczyć profesjonalne firmy budowlane, których robotnicy zazwyczaj posiadają większą wiedzę w zakresie remontów niż rzeczeni wyżej koledzy po fachu.

Atuty konstrukcji stalowych

 • Posted on: 27 July 2019
 • By: addmean
budowa
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach firmy budowlane używają przeróżnego rodzaju materiałów, dzięki czemu mogą tworzyć tak konstrukcje nowatorskie, jak również tradycyjne. Ostatnio coraz nagminniej u biznesmenów jak też osób prywatnych pojawia się pytanie: czy hala magazynowa czy garaż nieodzownie powinny być murowane?

Do kogo się zwrócić, jeśli chcemy, aby nasza działka wokół domu wyglądała pięknie?

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
rynku
Author: http://kingspanenviro.pl/
Source: http://kingspanenviro.pl/
Piękna posesja jest marzeniem sporej ilości ludzi, zarówno takich, którzy właśnie stawiają dom, jak również właścicieli tych starszych domów. W jednym i drugim przypadku jest to jak najbardziej wykonalne.

Pages