materiał

inwestycja
Author: Jackie Bese
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednie ustabilizowanie gruntu, na którym stać będzie nowa konstrukcja to priorytet przed zaczęciem jakichkolwiek dalszych prac. Różne lokalizacje wymuszają stosowania innych technik oraz specjalnych materiałów.
ogrzewanie podłogowe
Author: CAD Projekt K&A
Source: CAD Projekt K&A
Jeśli mamy posesję, to chcemy ją otoczyć estetycznym płotem, który cieszy oczy, ale na nasze nieszczęście też kosztuje. Zdarzają się jednak w życiu momenty, gdy musimy otoczyć jakiś teren, ale nie trzeba do tego ładnego parkanu.
drewno w zakładzie stolarskim
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Drewno to niezwykle popularny materiał budowlany i wykończeniowy. Od wieków jest wykorzystywane przy najróżniejszych obiektach, konstrukcjach i domach. Co prawda do budowy samych ścian budynków przeważnie wykorzystuje się pustaki czy materiały ceramiczne, to już przy wykończeniach bez drewna ciężko się obejść. Robi się z niego przykładowo dachy, praktycznie wszystko to, co będzie pod dachówką to konstrukcja zrobiona właśnie z drewnianych elementów. Bardzo często drewniane deski będą się pojawiać również jako schody czy balustrady, a także meble w pomieszczeniach w domu.
budowa
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach firmy budowlane użytkują rozmaitego typu materiałów, dzięki czemu mogą kreować tak konstrukcje innowacyjne, jak także tradycyjne. Ostatnimi czasy coraz nagminniej u przedsiębiorców oraz prywatnych osób pojawia się pytanie: czy magazyn bądź garaż nieodzownie muszą być murowane?