Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

materiałów

Czy warto inwestować w kostkę brukową? Jakie ma ona zalety? Czy jesteśmy w stanie ją w jakiś sposób zastąpić?

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
podnośnik koszowy
Kostka brukowa jest bardzo popularna w Polsce, właściwie w każdym mieście - większym lub raczej małym - jest czymś normalnym. identycznie na wioskach, bez wątpienia w każdym miejscu.

Bardzo interesująca oraz sprytna alternatywa dla drewnianych garaży

 • Posted on: 22 December 2019
 • By: addmean
garaże
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Jeśli chciałbyś wybudować garaż, masz do wyboru parę najbardziej popularnych materiałów, z których może być on wykonany. Najpopularniejszym oraz jednocześnie najtańszym jest garaż blaszany, czyli popularny "blaszak".

Szambo powinno okazać się być dobrane do naszych oczekiwań

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
odbitka - dom
Author: Peter Chovanec
Source: http://www.flickr.com
Czasami ma okazję robić się tak, że nie będziemy w stanie podpiąć się do większej kanalizacji, która odprowadzałaby nasze ścieki, dlatego powinniśmy szukać alternatywnych metod, które zezwolą nam na pro środowiskowe pozbycie się tego typu ścieków z naszego domu.

Jak znaleźć odpowiedniego wykonawcę planu domu?

 • Posted on: 17 June 2019
 • By: addmean
budogram.pl
Author: Elite Balustrade
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach sporo ludzi decyduje się na budowę domu na obrzeżach miasta. Zależy im na ciszy i możliwości odpoczynku w każdej chwili po trudnym dniu spędzonym w firmie. Nie dziwi w związku z tym fakt, że tereny okołomiejskie tworzą wyjątkowo ważny punkt zainteresowań mnóstwa ludzi. Nie da się ukryć, że decyzja o budowie domu nie należy wielokrotnie do najprostszych, bowiem jest to kosztowna i czasochłonna inwestycja. Decydując się więc na ten krok wskazane jest aby przeznaczyć sporzej czasu na wyszukanie solidnej ekipy budowlanej oraz zakupienie dobrej jakości artykułów. Są to znaczące elementy oddziaływujące na stan domu i jego wytrzymałość na przeróżne czynniki. Jakim sposobem zdobyć taką ekipę? Najprostsze wydawałyby się poszukiwania w internecie. Nie za każdym razem jest to jednak korzystne i nie zawsze zdołamy być zaspokojeni z dokonanego tam wyboru.

Jaka będzie definicja komina? Czy budowa komina podlega którymś zasadom lub też wytycznym?

 • Posted on: 28 March 2019
 • By: addmean
sklepy
Author: Selena S.A.
Source: Selena S.A.
Komin nazywamy budowlaną konstrukcją, która służy do wydalania spalin albo również wykorzystanego powietrza na zewnątrz budynku. Ma on kształt pionowy i produkowany jest w naprawdę różnej wielkości.

Porady łazienkowe, jakie płytki do łazienki – wiadomości niezbędne do właściwej aranżacji łazienki, w której każdy lokator będzie czuł się wygodnie

 • Posted on: 2 March 2019
 • By: addmean
Łazienka
Author: Lazienkaplus.pl
Source: Lazienkaplus.pl
Zasadniczo każdy obywatel posiada jakieś marzenie. Dotyczą one wielu różnorodnych obiektów zależnie od obywatela, jego wymagań, możliwości czy zainteresowań. Dla jednych ludzi marzeniem są dalekie wyjazdy dla innych nabycie nowego pojazdu a dla kolejnych ludzi marzeniem będzie zakup swojego domu albo mieszkania.

Wykończenia wnętrz Wrocław oferuje na odpowiednim poziomie

 • Posted on: 9 February 2019
 • By: addmean
klik
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli stawiamy dom, musimy pomyśleć o wielu sprawach, dlatego tak ważne będzie to, aby poświęcić na to jak najwięcej czasu. Przez to też dokładnie musimy się przyjrzeć przeróżnym możliwościom, bo tylko wtenczas będziemy posiadali pewność, że efekt ostateczny jest taki jakbyśmy chcieli.


Czy zaznaczymy w jakiej kwocie ogrodzenia Wrocław nam zaproponuje?


Nierzadko by czuć się bezpiecznie w swoim domku, pragniemy się odseparować od wszystkiego co nas otacza.

Stalowe akcesoria, które są niezbędne w budownictwie

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
projekt
Wysoka jakość tworzyw, jakie wykorzystywane są w trakcie budowania domu dają pewność, iż będzie on bezpieczny. Ważne są nie tylko materiały bezpośrednio związane z budynkiem, należy pamiętać także o wykorzystywanych narzędziach, które są w trakcie pracy niezbędne.


Tworząc dom warto pamiętać o tym, by nie tylko wykorzystywać dobrej jakości materiały jak przykładowo cegły czy także kleje.